Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
8. led 2010

Handm, moje mamka prozvracela obě svá těhotenství a já ani při tom zamlklým (13 tt) ani ted mi celou dobu vůůůůůůůbec nic není 😀 Taky jsem se děsila, že budu jak mamča, ale jak je vidět, není ani genetika pravidlo 🙂 Fakt, kdybych neměla už trochu pupík, tak bych nevěřila, že jsem těhotná. Možná jen to nechutenství k jídlu a velká chut na sladké. To je jediné jiné než před těhu 🙂

handm
8. led 2010

Flair, koukám, že maminka si to taky uměla užít 🙂 🙂
Tak já doufám, že budu jak mamka v tomhle i nadále 🙂 Uvidíme!!!
A nechutenství? TO tedy taky nemám.. spíš jen nevím, na co mám chuť-- je mi vlastně jedno co snim 🙂 a jíst můžu v pohodě
Jen jsem se včera sama nad sebou zděsila, že skoro nepiju... tedy vcea jsem nejak nestihala, tak to dneska dohanim..🙂 a jsem jak prutokovy ohrivac 🙂

wergina
8. led 2010

Ahojík, Kerrie posílám veelkou gratulaci. Ty bájo, já už jsem 4 v pořadí 😨 🙂

handm
8. led 2010

Terci, IP 🙂

tercie
8. led 2010

Holky tak hlásím, výsledek naprosto epesní, knedle už nedělám jinak než v mikrovlnce... fakt přesně za 8 minut hotový a krásně nadejchaný. Ta forma se nemusí ničím vymazávat a jde to krásně vyklopit. Fakt doporučuju. Ode dneška už knedlíky nekupuju 😀

flair
8. led 2010

Handm,, a víš jak mě to nechutenství štve??!!!! Já byla vždycky jedlík a teď... 😝 Žádná radost z jídla, to je fakt hrozný 😠 😅
Terci, hod prosím recept na ty knedlíky. Děkujíííííí.

sirella
8. led 2010

ahojky terci 🙂 ...písni mi prosím(až budeš mít chviličku času)receptík na knedlíky do IP...mám doma dva knedlíkové kluky a dneska dělám paprikáš ...původně měl být jen s těstovinama ale třeba překvapím 😀 Já je v životě nikdy nedělala a ráda bych to zkusila

ee.liska
8. led 2010

ahojky 🙂
holky snad ty nevolnisti brzo přejdou 😔
handm, mě taky není zle ani minule mi nebylo

ee.liska
8. led 2010

zlabi mrcha jedna 😠 třeba fakt poslední 😉

cajori u nás ten test stojí 300,- já jsem ho měla za hodinu hotový

holky a my jako zamlklinky máme rizikové těhu na 100%?

ee.liska
8. led 2010

marti 33DC, to vypadá nadějně 🙂

tak jsem konečně dočetla, jo a patří lenost k těhu příznakům 😝 ?

wergina
8. led 2010

ee.liska: to nevím, jestli jsme rizikové, ale mě doktor PN nabídl automaticky.

ee.liska
8. led 2010

wergi a zůstala jsi doma od začátku?

wergina
8. led 2010

ee.li: jj od začátku, od 6tt jsem doma. A kolikátý tt jsi?

aronek
8. led 2010

eelis, nejsme automaticky rizikové, mně řek těhotenství není nemoc a pokut to má dopadnout špatně, tak to tak dopadne a bylo 😠

tercie
8. led 2010

Holky knedlíky naprosto jednoduchá příprava:

1/4 l teplýho mlíčka, lžička cukru, kostka kvasnic - nechat vzejít kvásek

1/4 sáčku polohrubý mouky, trochu posolit, přidat vajíčko, přilít kvásek, prodělat těsto, nechat vykynout, pak nalít do tý silikonový formy, a nastavit na mikrovlnce výkon kolem 600W a 8 minut vařit 😉

Akorát se mi zdálo to těsto hodně řídký tak jsem pak přisypala trošku mouky. V tý míse za 5 minut zaděláno, za 10 vykynuto, ani ne a za 8 vařeno, takže rychlovka...

Sirell já knedlíky taky vždycky kupovala protože jsem lenoch línej ale tohle je fakt parádní 😀

handm
8. led 2010

Flair, ja bych snad i nehcutenství brala, jinak budu jak balon, než jednou porodim 🙂🙂🙂🙂 no ale nevadí... co bych pro mimi neudělal, že
Eli, to je dobře, že ti nic není!!🙂

Aron a ty jsi tedy úzasný příklad, jak makat až do konce...!.-) už aby si tě nechali doma, nebo porodíš někde cestou do práce!!!

tercie
8. led 2010

Eli mě napsali už do zprávy na genetice, že příští těhu bude rizikový... Mám to apsaný v albu. Myslím, že by dr měl taky asi nechat doma a hlídat tu placentu...

A po tom prvním potratu, zamlklým mě při dalším těhu dr taky nechal doma, ale řekla jsem si o to, kvůli stresu v práci, ale nic nenamítal, on je v tomhle celkem benevolentní...

ee.liska
8. led 2010

tak to jo
mě to vychází na začátek 5tt, přesně mi to řekne až dr
a chodíte častěji na prohlídky?

handm
8. led 2010

terci, ted koukam na ten tvuj recept, ono to bude dost podobny, asi, jako to co jsem ti posilala 🙂
tak to je pohoda 🙂

wergina
8. led 2010

Tercie, tééda, to je supr fígl 🙂 to bych teď doma mohla být mistr v knedlíkách 😀

eli: chodila jsem standartně po 4 týdnech, ale hlavně do 20tt mi dělal pokaždé ult., pak až ve 32tt.

ee.liska
8. led 2010

dík za informace holky 🙂 jsem jakási vyplašená 🙂

handm
8. led 2010

eeli vitej v klubu 🙂

aronek
8. led 2010

Tak jsem dojela z práce, všude plno sněhu a všichni jedou jak s hnojem. Naštěstí jsem se chytla za prohrnovač, takže sice pomalu, ale jistě 😉

markee
8. led 2010

ahojky,tak jsme doma po skoro třech hodinkách na ledu. Šli jsme bruslit,Míša hlavně prohrnovat,já bruslit a malá klouzat. A říkali jsme si,že jen na chvilku. Hmmm, nakonec jsme tam skejzli do teď. Malá nechtěla domu,přitom tváře měla už rudé,ale fakt se jí nechtělo. Teď baštíme párky(nejrychlejší sváča-šup s ní do mikrovlnky).Míša je ještě venku,možná že i šel s klukama do hospody. No neva,jen ať si to užije.

mari111
8. led 2010

ahoj holky, tak jsem z prace doma a uz mam aj ty lizatke, tak jsem zvedava jestli pomuzou, aj cajik pro trehotne uz mam, bo uz jsem fakt nevedela co pit, uz mi zadnej nechutnal.
🙂 Tercinko ja si taky prosim receptik na knedlu v mikrovlnce a to musi bejt asi v tej silikonovej forme jenom,ze.

mari111
8. led 2010

marke je ty se mas, taky bych si sla zabruslit. u nas taky snehu jak nasrano, rano bude pritelak mit co delat 😅

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
8. led 2010

mari lízátka nepomohly ale co mi zaručeně pomohlo tabletky EMESIN!!!!!!

kopa
autor
8. led 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček
Kerrie................holčička Ema
Květinka 38.........................................čeká chlapečka
Mirax 37tt...........................................čeká holčičku..............Bětušku
Samsa 35tt.........................................................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 34tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 32tt....................21.1.KO.......čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 31tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 30tt.........................14.1.KO........čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 27tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 26tt........................18.1KO........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 18tt..............................................čeká holčičku
Farmarska 16tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 12tt
Sarlotta 10tt.................22.1.KO cukr,25.1.Nt screening,1.2.KO
Hanana 10tt
Mari 7tt......................................našla // 23.12
ee.liska......................................našla // 3.1......Ko 20.1.
Handm ......................................našla // 31.12
Cajori 47DC
Aja.83 33DC
Maarrtina 32DC
Ikopretinka 29DC
Kopa 25DC
Sirella 24DC
Paaja 21DC
M.aa.b 19DC
Maendy 19DC
Nicollka 13DC
If.v nehlídá
Pe.Martina 11DC
Markee 5DC
Katyna 2DC
Zlababa 1DC
If.v nehlídá

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru