Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
20. led 2010

Tak jsem dorazila do práce. Strašili zimou a kluzkými silnicemi a u nás je to na nule a jelo se v pohodě 😉 Na všechny kontroly taky držím palečky 😀

handm
20. led 2010

Ahoj Mari, to si budem tedy!!! Já jsem občas trochu nervozni, občas mě to prostě chytá, je to zrovna to období, co se to posledně posr.. ale zas si říkám, že by mi snad nebylo blbě, kdyby bylo něco v nepořádku..
Ono to není až tak zlý, ale je to nepříjemný, to nafouknutí a tlačení okolo žaludku..
Aji, moc dekujeme!!! Kdy jdete vy někam znovu? Co je teď v plánu?

tercie
20. led 2010

Ahoj berunky, tak kdo už má po kontrole????????? 😉

mari111
20. led 2010

no jo handm, to sou nervi, ja jen doufam ze to bude v poradku, za osm dni jsem mela rodit a jestli mi v pondeli nerekne gyndar dobrou spravu tak to asi nepreziju ☹

mari111
20. led 2010

ahoj tercinko,tak to nevim kdo uz ma po kontrole, eli mnela jit dnes nebo zitra? a sirel taky dnes nebo zitra 😨

handm
20. led 2010

jee, mari, na to nesmíš myslet!!! I když taky si někdy říkám, že už bych to měla za pár..jenže se tím spíš jen trápíme!! Musíme myslet na tyhle miminka!!🙂 který jsou snad v pořádku!!

mari111
20. led 2010

jo ale to mi nejak nejde na to nemyslet,kor kdyz mam kamosku s kterou sme meli stejnej termin a zrovna vcera sem s ni kecala, chudak uz je hotova,nemuze se dockat az bude malinka Maruška venku

handm
20. led 2010

Mari já vím, takovýhle kamarádek mám asi tři.. rodit jsem měla první, ony se teď sotva valí a já břicho nikde..
jenže sama vím, že se tím jen užírám a jak kdybych se vrtala nožem v nějaký otevřený zlomenině...

tercie
20. led 2010

MAri Eli jde dnes a Sir zítra 😀 Ale mám dojem ještě někdo měl jít dneska, a to teďka nevím kdo...

Holky musíte těm prckům věřit že to zvládnou ;)

mari111
20. led 2010

ja mu verim 🙂 doufam ze mne nesklame

handm
20. led 2010

Terci, vždyť to píšeš, že Eli jde dneska 😀 😀😀😀

nicollka
20. led 2010

Ahoj holky vymasírováná zrelaxovaná :D Malej má soplíky a ráno plakal že ho bolí uši tak se jdu zeptat jestli maj nějaký kapky na to do uší.

No ty kousky čehosi mám, takže to budu považovat za mrchu takže jsem 5dc. 28.1. jsem objednaná k tomu doktorovi, chodí k němu i má mamka a moc ho chválila taky, dokonce ji operoval, tak snad už se blýskne na lepší časy, ted ještě vyčkat do toho 28. a podle kalkulačky by měla být ovulka 31.1. :D no tak třeba se mi jukne jak na tom jsem.

tercie
20. led 2010

Handm to jo, Eli vím určitě že jde dneska ale myslela jsem, že ještě někdo jde taky ve středu 😀 Ale asi teda nééé... 😀

Nicol tak snad se to někam pohne, když si z tebe vlastní tělo robí bžundu 😨

tercie
20. led 2010

Jupííííjou holky teď mi volali, že mi přijdou už peřinky a sada do postýlky zítra, a z druhýho obchodu že posílají postýlku, dorazí taky zítra, tak to budu mít nakonec obojí najednou 😀 A kolotoč je už taky na cestě, tak mám radost 😵

mari111
20. led 2010

no jo tercinko, tak pak hod hned foto do albicka at se muzeme taky pokochat 🙂

aja.83
20. led 2010

Handm, zítra manža spermio a já ultrazvuk na folíky! Snad tam nějaký budou 😅

tercie
20. led 2010

Akorát musím dneska všude vytřít a vyklidit pokoj, kterej chci pro malýho, a už si tam budu připravovat výbavu, ať to mám komplet, ale teda nevím, jestli se k tomu dokopu 😖

mari111
20. led 2010

aji tak taky drzim palecky na zitra 🙂

handm
20. led 2010

Aji, tak to určitě budou!!! A manžel to taky zvládne, už je ta cesta hnedle kratší, k miminku!! MOc držím palce!!!!

zuz141
20. led 2010

Na té kontrole jsem byla JÁ 😎
Tak hlásím, že JE TAM, je JEDEN, je velkej 6mm, čili přesně, jak má být, vzali mi krev, dali utrogestan 2x100mg 2x denně (čili brutus) a další kontrola 2.2. a pan docent byl rád, že to vypadá, jak to vypadá😉) Na UTZ krásné plodové vajíčko, čili černej flíček🙂) Pan docent říkal, že když vidíme tohle, tak je to super (dneska 30DC, 19. od oplodnění). Toho 2.2. tam prej už uvidíme, cituji, "celého člověka a pokud tam bude celý člověk, tak už je všechno jasný".
Takže přátelé, držet palce prosíme!!!
Utrogestan si dávám už od 3.dne od oplodnění, sice 2x denně 100mg, teď to bude 2x víc, takže sviště je živenej zespoda, pak žeru ten Femibion, takže je živenej i seshora, tak už sakra musí bejt zdravej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Manža je šťastnej jak blecha, vykvičel si tam obrázek, na kterým je ten černej flíček a nedal ho z ruky 😀

aja.83
20. led 2010

Handm, mari, děkuju!

aja.83
20. led 2010

Zuz141, gratuluju a držím pěsti na další kontrolu! 😉

mari111
20. led 2010

zuz gratuluji a moc moc drzim palecky 🙂

tercie
20. led 2010

Jáááá to věděla že jseště někdo jde, já to prostě věděla!!!!!! 😀 😀 😀

Zuz mooooc gratuluju, s touhle výživou nemá prcek šanci cokoliv zanedbat nebo prošvihnout 😉 Tak ať dál krásně roste 🙂

Aji tobě taky držím oc pěsti na folíky 😉!!!

tercie
20. led 2010

Jo Zuz, a tu fotku 😉 chcem vidět 🙂

zuz141
20. led 2010

Terci, no to já musím prvně vyzkoumat, jaxe to sem dává😉) Když já jsem spíš na ten facebook😉)
Fotka bude až se vrátím z hor, teď jsem dosmažila horu kuřecích řízků, abysme cestou a zítra neumřeli hlady🙂) a teď musím balit hadry, Honza přijde z práce kolem 15.30 a chcem hned vyrazit, ještě musíme odvézt kocoura k tchýni, ale to je cestou, takže mám co dělat😉)

mari111
20. led 2010

jo chceme videt foto 😉 terci ty si proste skvela, ty si to vedela 😀 no nic ja mazu do rachoty, zitra na celaj den a v patek nam prijdou zamerit okna, juj uz se tesim na nove okenka 😅 a za dva tydny topeni, to tu bude ale teplicko, chi tak pa pa holky

mirax
20. led 2010

zuz gratuluji! 🙂 🙂 🙂 🙂 ..TO JE KRÁSNÝ, CO? 🙂 🙂 🙂

Holky, jen jsem nakoukla, jde na mě opět to spaní..Tobi dnes kvičel už v pět...
ale já se vrátím 😀 nebojte 😀

aronek
20. led 2010

zuz, moc gratuliji k úspěšné kontrole a držím palečky na tu druhou 😉

farmarska
20. led 2010

ahoj, zdravím všechny při dnešku 🙂 jdu vás dočíst 😉 dofám, že tu na mne čekají jen samé dobré zprávy 😉 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru