Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
11. únor 2010

jsem tu 🙂 jdu dočítat ten týden

mirax
11. únor 2010

Kopi!!!!
gratulace 😀 ..čárky jsou ukázkové! 🙂 🙂 🙂

handm
11. únor 2010

Ahoj holky!
Kopi potichounku gratuluju!! A držím palce!!! Vypadá to, že máme podobný průběh.. jeden měsíc si z nás čárky vystřelily a pak hned další // 😀😀😀 Tak ať to dobře dopadne!!!

Ee.li, ahooj, už je dobře?! Všechno ok?!

ee.liska
11. únor 2010

kopi 😵 😵
chudák farminka 😔 😢 😢 😢

no já musím jen ležet aspoň 14 dní, jinak vše ok, dneska jsem u dr nebyla, nestihla bych ho tak jdu v pondělí 15.2.
jéé já už tu mám 10 😎 tt

paajaa
11. únor 2010

Aji: doufám, že vám to už taky klapne. Už máte nějaké výsldeky z vyšetření???

Eli: tak se hezky opatruj. 10tt to už je krása. 😎 😎

sarlotta
11. únor 2010

ee.li ahooooj, ani jsem Ti o farmi nepsala aby ses netrápila.... jsem moc ráda, že jste v pořádku 😉

sarlotta
11. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2,80kg 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina 39tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 37tt....................11.2.KO..........čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 36tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 35tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 32tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 31tt.........22.2poradna + odběry...čeká chlapečka........Lukášek
Flair 23tt...........,15.2.KO.....čeká holčičku, velký utz dopadl výborně
Jaruska 18tt
Sarlotta 15tt.................. 22.2. triplle test,1.3. KO, 19.3.velký UTZ
Hanana 15tt................. 4.2.KO dopadla výborně další KO 18.2.
Mari 12tt......................15.2. KO
ee.liska 10tt KO 15.2.
Sirella 9tt ..................................KO 1.3.
kytiii 9tt KO 5.2. dopadla výborně
miru.j 8tt....KO 4.2. v pořádku
Handm ......................................našla // 10.2 krev,12.2.KO , 4.3UTZ
Markee.....................................našla //31.1. KO 24.2.
Kopa .......................................našla // a jsou kráááásnéé
Cajori 29DC
Paaja 25DC
Nicollka 22DC
Maendy 22DC
Katyna 8DC
M.aa.b 5DC
Zlababa 4DC
Aja 4DC
Maarrtina 3DC
Ikopretinka 2DC
Farmarska
If.v nehlídá

sirella
11. únor 2010

Ahojky holky
Prosím o radu...jsem na zač.9tt a příšerně mne od včera bolí hlava....fakt hodně.Poradíte mi něco???Prosím o všechno co vás napadne.Zkoušela jsem zatím Paralen a nezabírá nic moc.Vždycky mi trošku pomůže když spím...jenže nejde spát furt.Děkuju za všechny nápady

sirella
11. únor 2010

jééééé...kopi...to je paráda 🙂 Moc moc gratuluju k // 😵 😵 😵 Tentokrát určitě vydrží...máš je ukázkové 😉

sarlotta
11. únor 2010

sirell tlakový bod mezi palcem a ukazováčkem na ruce, mačkat druhým palcem 15vteřin a povolit, opakovat 5x, pak na druhé ruce. hodně vody, pomerančový juice, čerstvý vzduch, mokrý ručník na topení, procházka venku.

a jinak, mě se od včera točí jak blázen, je to určo počasím a bude líp 😉

ee.liska
11. únor 2010

holky absolutně to nezvládám dočítat 😅 ale všem vám moc děkuju 😵 jste moje zlatíčka
šarlotko ty jsi rychlík s tabulkou 😎
holky jdu si lehnout, večer nakouknu

sirella
11. únor 2010

sarlotko...díky...okno mám otevřené celý den a jsem v peřinách.Ven jsem chtěla jít,ale stačilo jak jsem ometala schody.Nějaký blbec tady v okolí pálil v kotli nějaký binec tak bylo strašně moc smradu všude 😝 ...tak jsem dometla a zas zalezla.Zkusím ještě ten ručník a džus...ten ráda...aj jsem na něj hned dostala chuť 🙂 A pomačkat ty body na rukách prubnu taky,protože došel prcek ze školy a musím fungovat při úlohách...moc dík za rady 🙂

sirella
11. únor 2010

jejda...eli....až teď jsem si tě všimla....jsem moc ráda,že už je dobře 🙂 jen tak dál

tercie
11. únor 2010

Jsem tu z města, malá chudákdostala pigáro, řvala jak tur sotva se otevřely dveře do ordinace, protože si pamatovala to minulý očkování...chudák malá. Pak jsme trošku prošly pár obchodů, a daly si dobrej oběd.
A co tady novýho? 😉

tercie
11. únor 2010

Tady nikdo není!!!! To zas bucáte po obědě co? A že pudu taky!!! 😀

handm
11. únor 2010

Já nebucám, v práci by mi to asi neprošlo 😀😀😀😀 kdyby mi hlava upadla do klavesnice
🙂

jsem se zrovna chtěla zeptat, zítra jdu na KO a mám přinést moč - myslíš Terci, že to má být ranní anebo až ta na hodinu co tam půjdu? Jdu na 12,30 ?? Asi ranní co?!

sirella
11. únor 2010

handm ahojky 🙂 ...nevím jak jinde,ale mě v pondělí sestřička říkala,že to má být vždy ranní...nevím proč a nevím jak je to jinde

jinak já taky nespím...bolí mě příšerně hlava a nejde mi zaspat,tak zkouším šarlotčiny rady...a už mám aj hotovou úlohu s prckem do školy.Snad ještě usnu

ahojky tercinko 🙂

tercie
11. únor 2010

Holky na tom počasí něco bude, mě je dneska taky tak jako slabo a v noci jsem nemohla spát, a venku mě přijde vzduch divnej, takovej těžkej...
Sirellko spát,ale v temnu a tichu...ale jestli to je počasím tak ti to asi stejně nepomůže. Co kávičku, třeba bys potřebovala zvednout tlak?

Eli tak už jsi doma,všechno dobrý? Toje fajn 🙂 Tak jen se s mimískem držte!!!

Paaji ahojky, už aby ses taky přidala nahoru do tabulky, ale jak psala šarlotka, bude plodný jaro,tak to by bylo aby to nebylo 😉

Farmince jsem psala, tak čekám, jestli odpoví a pak vám dám vědět.

sirella
11. únor 2010

terci...ta káva mě už taky napadla...měla jsem už zehřátou vodu,ale jak jsem si ji sypala do hrnku tak jak jsem k ní čuchla tak mě děsně naškráblo a udělalo se zle 😝 Dneska kafe asi nepůjde....zatím zkouším ten džusík.Ten mi dělá dobře tak uvidíme...teď jsem se vztekla u té úlohy,protože náš mladý cosi po prázdninách školu fláká a to vzteknutí mi taky neudělalo dobře...manža mi psal,že to s ním písne,ale my už to skoro měli, tak jsem to dorazila a už dneska končím...ta úloha byla dneska má jediná činnost a na všechno už prdím

handm
11. únor 2010

Ahoj Sirell, díky, tak já se vyčuram do zkumavky rano 😀 a dam to do lednice 😀
Už si vlastně objednaná na NT?? Když už máš taky krásný 9TT??
Snad te brzy ta makovička pustí.. piješ hodně? Mě vždycky bolí z mála tekutin... nejvíc🙂

Terci, díky za Farmi zprávy, snad je jí líp.. i když to asi moc nejde..

sirella
11. únor 2010

handm...piju hodně...možná až moc...až mám někdy strach z cukrovky.Jak má někdo problém vypít 2,5 l tak já v létě vypiju i 5l bez problémů...teď v zimě míň ale fakt je to hodně

na NT zatím objednaná nejsem...9tt mám až od včera Na příští kontrole mi dr.bude brát krev na kombinovaný test(při něm se dělá právě NT,ale musí se na něj objednávat) Takže to budem řešit až 1.3

A co ty???Co čeká teď tebe???Jen normál ko.??

aronek
11. únor 2010

já když nosím moč, tak nemusí být ranní, ale důvod nevím, chce se to zeptat každý doktor to má jinak

aronek
11. únor 2010

jinak hlava mně bolí taky už dva dny a nevím co by pomohlo 😖

sirella
11. únor 2010

aronku...přesně tak...taky myslím,že to má každý jinak.Já ke své bývalé dr.nosila klidně čerstvou,ale teď mi sestřička vyloženě napsala na kartičku ranní a říkala,že pokaždé...Ono se to chce asi zeptat

handm
11. únor 2010

Sirell, aha, já v létě taky vypiju hodně, ale teď jak je zima, tak mi to tolik nejde...☹ tak se přemlouvam vždycky...
Já byla včera na krvi (jsem 11TT, mění se mi to v sobotu) právě už na ty NT věci, zítra mám normál kontrolu u své dr a mám přinést tu moč a pak 4.3. ten UTZ v rámci NT nebo co.. já jak jsem neinformovaná skoro, tak vlastně pořádně nevím, jestli je to už ono 😀 ale předpokládám🙂

sirella
11. únor 2010

aronku...mě šarlotka poradila pár věcí a hned jsem to nasadila...zatím mi nejvíc pomáhá ten džusík...ale to i na žaludek,protože je mi k té halvě aj zle.Nasadila jsem komplet všechno co mi napsala a fakt je mi o trošku líp...sice o trošku,ale panbůh zaplať...ona je to teprv chvilka tak to třeba zabere ještě víc 🙂

sirella
11. únor 2010

jojo...to je přesně ono 🙂 Já až budu u toho dr.na ty odběry tak budu taky 11tt...to máš přesně jako já 🙂 Je to ono 😉

sirella
11. únor 2010

a mimochodem moc moc držím palůšky ať je všechno tak jak má 😉

handm
11. únor 2010

Hmm, tak ted mi v tom aronek udělal trochu hokej..
tak myslite, že nebude vadit, kdyz nacuram rano, dam to lednice a pak to vezmu?! anebo tam mam radsi zavolat?

sirella
11. únor 2010

já bych radši cinkla...pro jistotu...ať to mají tak jak chtějí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru