Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
2. bře 2010

Ahoj přeji dobré ráno 😀 😀 😀 😀

aja.83
2. bře 2010

Ahoj holčiny! 😉
Tak taky ještě jednou gratuluji všem k úspěšným kontrolám! 😉
A mari111, z tebe mám holka taky velkou radost! 😵 Měsíc je trochu delší doba, než uvidíš miminečko, ale někteří gyndr. to takhle dělají! Ale ty se nemusíš ničeho obávat, mysli pozitivně a vše bude OK! Držím pěsti! 😵

handm
2. bře 2010

Dobré ranko,
mari moc gratulda!!! 🙂 🙂🙂 A tos ted tedy byla na NT screeningu? Anebo jak? Velký UTZ a všechny ty věci?!
nechápu, jak to ty DR dělají...
no...

sirella
2. bře 2010

ahojky holky...dobré ránko 🙂

MAri...moc gratuluju k výborné kontrole 🙂
S tím,že jdeš až po měsíci na další ko. si těžkou hlavu nedělej...Ono je to u některých dr.normální.Já loni chodila po týdnu až 10 dnech(pokaždé i s ultrazvukem) a stejně to dopadlo zle.Teď chodím po 3 týdnech a všechno zatím je tak jak má(ťuky ťuk) a cítím se líp.Připadám si víc v normě...po týdnu až 10 dnech mi to přišlo strašně často a divné.A jak pročítám různé knížky tak všude píšou,že pokud je všechno ok,tak jsou kontroly po 4 týdnech.Takže to ber tak,že vše je ok 😉 Vím,že se to zdá dlouho,ale uteče to a brzo zas uvidíš prďolku 🙂

aji ahojky...vy jste mi s tou eliškou ale daly 😀 Jak jsi psala o vašem Beníkovi(jak se mu nedaří námluvy) a eliška o tom jak se dá udělat pejsek do skleničky tak mi to o víkendu strašně vrtalo hlavou 😀 😀
Co teď s Beníkem bude???Plánujete další pokus???

mari111
2. bře 2010

Dobré ránko, dík za gratulky 🙂 Handm, ne ještě sem nybyla, jen u mího gyndaře na kontrole, jen sem se včera ptala jestli nekdo za neco platil kromě 4D ultrazvuku a co ty, jak se cítiš?
Ajuško a jak to s váma vypadá?

mari111
2. bře 2010

ajoj Sirelko,dík, ja vím že je to normální až po měsíci, jen ja budu nervózni ale cvo, musím to vydržet 😅

sirella
2. bře 2010

mari...já budu platit 1400 za kombinovaný test...to je to měření NT,zjišťování přítomnosti nosní kůstky a k tomu nějaké krevní testy.Jde to nechat udělat i zadarmo,ale to mi dr.moc nedoporučoval,protože ty testy prý často vyjdou falešně pozitivní.Takže si připlácím spíš senzitivitu testu...no a taky prý rychlost...ráda za to ty peníze dám,protože pokud by mi ten neplacený vyšel pozitivně a pak třeba amnio negativně tak bych asi zešedivěla a zestárla o 20 let...jo a taky se výsledky tohoto vyšetření pak dávají do souvislosti s výsledkama testů,co se dělají ještě v pozdějším tt...to budou ty triply

sirella
2. bře 2010

mari...já bývám taky 🙂 Ale furt si říkám,že jsem asi víc ok když stačí ty kontroly s tím větším rozestupem...že je mimi fakt ok.

markee
2. bře 2010

ahojky holky,tak jsem pořád zarýmovaná,chjo,nojo,za dva dny to ze mě nevyleze no.
Jinak za hodinku pojedu na tu genetiku,tak jsem zvědavá co mi poví.
K obědu máme plněné bramborové knedlíky se zelím. Co vaříte vy? Ať mám inspiraci na zítra?

mari111
2. bře 2010

no screening a tripltesty ste tu žádna neplatila,že??? za chvíli mi segra da vedět jak se to přesne menovalo,za co platila, joj mne to nejde do hlavi,žeby zrovna ona neco platila když ja sem nikdy nic takoveho neslišela 😕 no uvidíme co napíše

sirella
2. bře 2010

na chvilku se loučím...musím pro prcka a do obchodu.Zatím sa majte fajně...čusík

mari111
2. bře 2010

aha sirelko, tak to je asi ono

mari111
2. bře 2010

sem ti nakoukla do alůba, Sirelko, to už je krasnej človíček 😉

martinkal
2. bře 2010

Ahoj holky 🙂
poslušně hlásím, že zatím nic 😒 , včera a dneska ráno mi postupně doodešla hlenová zátka, tak snad se už začnu trošku víc otevírat 😉 . Jsem nějak unavená jdu ještě spát 🙂 .

Jo a včera jsem se v poradně viděla s kámoškou co měla termín 18.3. a dneska v noci mi od ní přišla sms, že malá se včera ve 23:59 narodila 🙂 . Ta se mááááá 😀

martinkal
2. bře 2010

Joooo a ještě držím palečky všem co jdou dneska na kontrolu s mimískama 😉 😉 😉

handm
2. bře 2010

Mari, já nevím, jestli to budu platit... Krev už mi brali a na UTZ v rámci NT jdu ve čtvrtek, tak uvidím. Peníze si pro jistotu s sebou beru, ale nic mi neříkali, že bych platila. Ale uvidíme...
Když mi ale řeknou, že je všechno Ok, zaplatím klidně 🙂 🙂🙂🙂🙂
Jinak se cítím snad dobře, nic mě nebolí, občas je mi blilvno ještě, tak to zajím a dobré...

Ted musím zmizet na schůzku, tak později ajhooj

markee
2. bře 2010

Handm a kolikátý týden jsi? Já si to fakt nepamatuju 😅

kopa
autor
2. bře 2010

Ahoj holky,
tak jsem volala na tu štítku ☹ tak kdybych nebyla těhotná,tak mám všechno v pořádku,všechny hormony tak jak mají být.Jenže tím,že jsem těhotná tak ty hormony,mají být trošku vyšší 😒 takže dostanu naké hormony na štítku.Doktorka říkala,že to jsou snad naka homeopatika a že dostanu uplně pididávku a že to podpoří to miminko. ☹ No moc z toho radost nemám páč budu na práškách.

Do toho na mě začal křičet přítel,že to je moje vina,že jsem to měla řešit když jsem nebyla těhotná,blalala a že se nám narodí postižené dítě 😔 😔

kopa
autor
2. bře 2010

Mari gratuluji ke kontrole 😵 😵 😵

sarlotta
2. bře 2010

Ahojík holky... tak jsem byla v práci, začíná sezona... no a jsem ráda, že tam nemusím být furt🙂)))) tam je booordel 😅 😉

markee
2. bře 2010

Kopy,ale vždyť nejste první ani poslední s problémem ŠTÍTNÁ ŽLÁZA. Co blbne ?

kopa
autor
2. bře 2010

Markee,je mu to prostě nejde vysvětlit 😔 Včera jsme se taky rafli,už se těším do práce,že budu mít klid. 😅 😅 Prostě za všecko můžu já ☹

markee
2. bře 2010

No je divnej. Má tě nechat bejt jako těhulku a nés tresovat. Ale oni ty chlapy jsou fakt trdla. Nafackovat je jim málo ☹

mari111
2. bře 2010

kopiku neboj ty prásky mímu neublížej a přítele pošli do prdele, nevim proč na tebe řve, on taky není nejzdravejši clověk a za to nikdo nemuže

sarlotta
2. bře 2010

Kopi, nesmutni, to bude dobré... hlavně, že budeš hlídaná... vždyť to máš skoro v pořádku...přítelák o tom ví prd... ale má o Vás starost 😉

kopa
autor
2. bře 2010

no jo holky,stresuje mně 😔 😔ted šel nakoupit,tak jdu poklidit.

markee
2. bře 2010

Jdu se oblíkat a pomalu pojedu. Pa.

sarlotta
2. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal 39tt...........................................čeká holčičku...........Lucinku každým dnem
Aronek 38tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 38tt...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 35tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 34tt.........Ko dopadla výborně další KO 15.3.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 26tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 21tt
Sarlotta 18tt.................. KO 29.3........ 19.3.velký utz
Hanana 18tt........................................25.3. velký utz
Mari 15tt........................KO dopadla výborně 😉
Handm 14tt.......................................NT 4.3.
ee.liska 13tt .................. KO 9.3......... NT22.3.
kytiii 12tt........................
Sirella 11tt .....................KO 18.3.
miru.j 11tt.....................
Kopa 7tt ....................... KO 10.3.
Markee........................... KO 9.3.
Maendy 41DC
Katyna 27DC
Nicollka 27DC
M.aa.b 24DC
Zlababa 23DC
Aja 23DC
Maarrtina 22DC
Ikopretinka 21DC
Paajaa 13DC
Cajori 2DC
Farmarska
Natalie
Mandormi
If.v nehlídá

sarlotta
2. bře 2010

Holyk nevíte co maendy ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru