Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
12. bře 2010

a ségra chtěla,kdyby to byl kluk tak Kubíčka, bože to je zvěřinec 😝 😝

natalie77
12. bře 2010

Ahoj ,
koukám, že prbíráte jména, to my měli jasno ještě než jsme měli Mařenku 🙂 .
Farmi, klidně dorazím, ale já mám tlak, že mi i v těhu říkali, že si mám dávat ráno panáka, což jsem teda neposlechla, ale než jsem vstala, tak jsem musela dlouho sedět nebo jít rychle k zemi dokiud jsem při vědomí....Takže až Ti setřu prach a pak se zvednu, budeš mít více práce než se samotným úklidem.

NO jinak dneska mám nějaký blbý den...asi jak jsem unavená nebo nervozní, taky se mi srovnávají hormony, tak vypadám, jako puberťák a to já špatně snáším... 😝. No prostě depkuju ☹ .
Kamarádka, co byla těhu o 6 týdnů více mi před chvíli volala, že budou mít holčičku...no a mne to prostě dostalo do blbého stavu, že jí to moc přeju, ale strašně jí závidím a zase se lituju...no taková schíza.....

Jinak držím pěsti Martince, no a Lucinka bude kus ženské, tak ať už je tu, ať jí můžeme okouknout. Holky držte se.

kopa
autor
12. bře 2010

Ahoj Miraxko,
činčilu jsem nikdy moc nemusela 😀 jak jsem prodávala ve zveráku,vždycky když jí chtěl někdo ukázat,tak mě akorát pochcala 🤐 😀 😀
To já kdybych mohla měla bych doma nejraději Kakadu žlutolícího.Já ho měla na krámě,to byl mazel 😀 😀 vždycky loudil a byla s ním sranda.Pak jsme tam měli žaka-ten se strašně bál,ale jak jsem si ho všímala tak ho strach opustil a naučila jsem ho Čau,čau Franto 😀 😀
No já měla fakt kladný vztach k velkým ptákům.

ee.liska
12. bře 2010

ahoj 🙂 tak konečně jsem od rána dočatla ty tři dny, uf
sirel gratuluju 😵 😵
a víc si napamatuju 😠 😀

ee.liska
12. bře 2010

kokám že řešíte jména miminek i zvířátek, já mám jednu rybičku Cyrila

handm
12. bře 2010

Kopi, věřím, že se těšíš, že by vám mohli říct co to bude 🙂 🙂 🙂 🙂 Taky jsem se těšila, ale dopadlo to jak to dopadlo 🙂 Tak budu doufat, že apni dr bude v úterý na kontrole lepší hledač a něco se dozvíme a taky že konečně zas dostanu fotečku.. naposledy jsem viděla bobička našeho v 11TT - teď už to bude velký mimo 😀 Tedy doufám..zítra už začínám 16TT (a podle UTZ jsme ještě napřed o kousicek) 🙂

Mari, popřemýšlím o tom...

Jinak ke jménům, my se můžeme shodnout na holce, tam se nám líbí s manželem stejná jména a jedno bychom klidně vybrali... a KLUK?! To bude peklo. úplně máme jiné preference 🙂 To bude boj... A jediná kamoška, co ví, že jsem těhule mi tvrdí, že to Kluk bude... a já si tio tak nějak podvědomně taky myslím...asi bude prostě kluk... 🙂

ee.liska
12. bře 2010

ahoj handm, neměla jsi už mít výsledky krve?

handm
12. bře 2010

Ahoj ee.li, měla včera, ale nejsou...
samotný výsledky krve mám, utz mám, ale zkombinovaný to ještě nemaj.. ☹ volala jsem včera a nic.. snad v úterý na kontrole, nebo až ve čtvrtek ☹

ee.liska
12. bře 2010

to je škoda ☹ výsledky budou určitě v pořádku 😉 už jsem se těšila na tvé týdny

handm
12. bře 2010

ja jsem se taky už těšila...je to nekonečný čekání ☹
nedá se nic dělat, už jsem se s tim tak nějak smířila, že ještě další týden...

Ale stejně to mým rodičům chceme říct až 26/3 - mamka má 60... a tchýni taky ten víkend, takže je to vlastně skoro jedno.. jen prostě pro ten náš klid bych ten výsledek už ráda znala 🙂
a taky už bych to měla říct v práci, za chvilku už to na mě stejně bude vidět...

mari111
12. bře 2010

tak ségra už konečně aspoň dostala vyvolávačku,zase ju chtěli odložit na zítra,tak jim řekla že to už teda ne,no tak som zvedava, už mam s toho aj srajdu, som nervózní jak prase ☹
Handm a jake že to máte jména, nebo to je tajemství ?

mari111
12. bře 2010

handm, ty si 15 tt a ještě to na tobě není vydět? to si frajerka 🙂

mari111
12. bře 2010

jinak sme o týden ,mně zítra naskočí 17tt 😉 a vydět to na mne teda je, síce když mam veliké triko,tak by to šlo utajit ale to bříško už tam prostě je 🙂

handm
12. bře 2010

Mari, vydrz, segra to bude mit za chvilku za sebou 😀😀

Pro holku je jich spousta, ale vedou Stella a Julie... a klučičí?! Mě se líbí Šimon, Marian, Tobiáš.. a manželovi Václav, Rudolf.... Shodneme se na Tomášovi, jenže tak se jmenuje polovina mých příbuzných - praděda, děda, strejda, bratranec... a přijde mi nefér jim to jméno "brát" 😀 Takže jak říkám, klučičí bude boj 😀

Mari, no, je a není vidět.. když jsem svlečená, tak jooo, ale oblečená ne-e 😀

ee.liska
12. bře 2010

mari chudák ségra, to už za chvíli budeš tetička 😵
handm to jste dobrý, tak dlouho to tajit 🙂 a to čekáš pořád na výsledky z NT? mě je olali po dvou hodinách a potřech dnech mi přišli domů na papíře
Stella je moc pěkné jméno 🙂 mě se zase moc a dlouho líbí berenika ale manža o tom nechce ani slyšet 😒

mari111
12. bře 2010

handm, julie se mne taky líbi, Tomášek taky ale to jsem měla bejvaleho a ne dopadlo to s nama moc dobre takze to neeeeee ,a Šimunek je taky hezke,no 😒

handm
12. bře 2010

Ee.lisko, to jsme jak na tajný misi.. prostě tajnůstkáři, ale posledně nás to vytrestalo.. už už jsme to chtěli říct a najednou jsem nebyla těhotná.. takže to nechcem zakřiknout.. a chcem mít ty testy atd 🙂

Berenika je hezký!🙂

cajori17
12. bře 2010

tak se divam,ze tu probirate jmena......s nama je tto slozity......na klukovi se nemuzem shodnout-pritel by chtel syna pojmenovat po sobe -Josef!!!s tim nesouhlasim....shodneme se ale na Samuel,David a Nathan.....holcicka bude Marlene...

mari111
12. bře 2010

jo eli, chudak, už ji od středy trapej, ve středu ji poslali domu, a od čtvrtka už je v porodnici,no dúfam že už to dneska bude, a co nejdřív

cajori17
12. bře 2010

ale me nejoblibenejsi je Isabella

cajori17
12. bře 2010

marii snad to segra bude mit co nejdriv za sebou

mari111
12. bře 2010

čajori vy mate teda same specialni jmena ale hezke 🙂
Kopi teď čtu ,že máš kladnej vztah k velkým vtákum 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si číslo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ee.liska
12. bře 2010

handm chápu 🙂 ale stejně tě obdivuju, my bysme to neutajili ani náhodou 😀 přestala jsem kouřit, ani pivo si nedám, přes měsíc už ležím a ta nemocnice do toho, to by si všichni mysleli, že nejmíň umírám 😎
viď že je to hezký 😵
mari to jsou neřádi necitliví 😠 počkej, zítra budete určitě slavit (když ne už dneska 😀 )

mari111
12. bře 2010

eli,no ani ožrat se nemúzu 😠 ja to pak někdy doženu 😉 hlavně ať už napíše že už rodí a pak co nejdřív že už je hotovo a už chci MMS-ku od švári aŤ vím jak princezna vypada ☹ sem strašně nedočkavá

handm
12. bře 2010

Ee.lisko, no ja to měla blby jen v pití, miluju totiž vínko.. tak to jsem nepila, ale zas k našim nejezdíme tak často, jednou měsíčně, tak jsem se vymluvila vždycky... 🙂 nekouřila jsem, takže pohoda, naštěstí jsem nebylav nemocnici atd.. chápu že jste to měli horší 🙂

Mari nechci tě strašit, ale jednu holčinu vzali na vyvolavačku ve čtvrtek a maly se narodil v sobotu večer...

cajori17
12. bře 2010

holky pritel uz prisel z prace,tak se jdem naobjedvat a pak si pustime nejaky film.....mejte se krasne... 😉

farmarska
12. bře 2010

holky Petry ale moje koza Petruška je poklad! 🙂 to jen pro uklidněnou 😉 😎 Byla to moje první koza, je to nejdominantnější samice stádečka a je to takový malý slůně 😅 😀
patoložko ty prasáku! 😀 😀 😀 došmrdlat spodek, zanamenalo jako doklidit spodní patro domu 😎 to jen pro vysvětlenou 😉 😀
jinak my teda ještě máme psy Carmen a Astu a kočky Mílu,Máju a černohubku a fretku Aničku a nebožku Janičku. Kozu jsme taky měly Janičku a taky Emičku 😉 🙂

aronek
12. bře 2010

farmi, to ti těch jmen na děti už moc nezbylo 😀

aronek
12. bře 2010

tedy pokud se dcera nemá jmenovat jako koza 😉

mari111
12. bře 2010

teda farmi, na tu tvoji farmu bych se fakt chtla nekdy podívat, jak to děláš,že tolik žvižatek stíhaš obstarat a ještě si stihneš šmrdlat spodek 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru