Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
15. bře 2010

mabe, objednávala jsem se minulou středu a vzali mě přednostně že jsem těhule, takže jdu zítra, nestrachuju se ale stejně jsem z toho div živá 😀 jejda zánět 😒 tak když už ti to nespraví, tak se to snad aspoň zlepší 🙂

ee.liska
15. bře 2010

jdu si zase lehnout, za chvilku je tu manža, tak ať nevidí že neležím 😀 nehtů si ani nevšimne, tak to vysvětlovat nebudu ale aby mě nenachytal u počítače
zatím pa večer nakouknu 🙂

milerrka
15. bře 2010

eliisko,papap mějse dobře :D

mabe
15. bře 2010

eli, bude se to jenom zhorsovat, ale me to neva. spousta lidi bere prasky na srdce, tlak atd. tak ja mam to stejny. do konce zivota jedna pilulka rano.

milerrka
15. bře 2010

elli,mabe má pravdičku :D

milerrka
15. bře 2010

papapa holky jedu na nádraží naproti manžovi

markee
15. bře 2010

Holky,tak se stalo to co jsem ani nedoufala. Mimčo nemá srdíčko ☹ Prostě odpovídá 9tt a já jsem od dneška 11tt. Měla jsem jít zítra na revizi,ale nemůžu,prostě nemám kdo by mě odvezl,kdo by mi hlídal malou. Manža je totiž v práci,mamka bude na pohovoru. Takže jsem si rovnou od dr. dojela do nemocnice a domluvila se na středu. Holky já na to kašlu. Prostě budeme mít jedináčka ☹

wlladka
15. bře 2010

ee.lis ........ 1.Martinkal....,,2.Aronek......3.Stroužek
sarlotta.......1.Stroužek.....2.Aronek.....3.Martinkal
Handm........1.martinkal....2.Stroužek...3.Aronek
fĺair.......... 1. Martinka.......2. Stroužek......3. Mabe....4. Aronek
sirella.......1. Martinkal....2.Stroužek ........3. Aronek
Kopa........1.Stroužek.....2.Aronek..........3.Martinkal
wlladka......1.Stroužek....2.Martinkal.......3.Aronek

wlladka
15. bře 2010

Markee.to snad ne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
To je mi moc líto. Já myslela, že se tady všem už ta smůla vyhýbá. 😔 Je mi to moc líto. 😢

tercie
15. bře 2010

Holky to je něco s váma, já si dojdu jenom pověsit prádlo a vy popíšete celou stránku!!!

Markee to snad ne... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

markee
15. bře 2010

Wlladko,taky jsem myslela,že to bude OK. Bohužel,není.

wlladka
15. bře 2010

Co na to říct? To už není samo sebou. Chtěla bych asi vyšetřit vše,co se dá......Nevím, v takové chvíli je každý zoufalý. Smířit se s tím? Asi ne. O mimčo ještě bojuj, věřím že jsi silná holka 😔

tercie
15. bře 2010

Markee ty jsi měla plánovanou KO, nebo se ti něco nezdálo?
Achjo, to je fakt v pr.... Je mi to moc líto broučku!!! 😔

milerrka
15. bře 2010

wladko,Tak ty už máš vlký kluky.Uvažuješ o dalíšm mimču?

wlladka
15. bře 2010

milerrka - už čekám klučinu třetího 😅 😅

markee
15. bře 2010

Wlladko,u nás je problém už vyšetřen. Tohle budu podstupovat asi mockrát,jestli se rozhodnu otěhu přirozeně a dokud se chromozomům nebude chtít se správně seřadit.
Tercinnko,jela jsem pro zapsání výsledků z krve do průkajdy,pže to chtěju toho apolináře.Ale ani tam se nedostanu,pže není důvod. Nechtěla jsem tam dojet a aby mi řekli,že je mimčo bez srdeční akce,tak když už jsem na gyndě byla,rovnou jsem si to vyžádala.

milerrka
15. bře 2010

wladko.To je super!Já mám malou 9 měsíční Danielku a až se narodí dvojčátka tak mě to zanese na číslo 3 😀

katyna6
15. bře 2010

markee-na to nejde ani říct nic povzbudivýho,je mi moc líto..... 😔 😔 😔

katyna6
15. bře 2010

mari-já tam taky jsem skoro pořád,volný víkend jsem měla naposled asi před měsícem

wlladka
15. bře 2010

markee, nešly by třeba nějak vyselektovat manželovi spermíky a tobě dát ty "lepší" "zdravější"? Určitě se ale ještě nevzdávejte. Teď je o tom těžké uvažovat, ale věřím, že za čas do toho půjdete znovu. Drž se kočičko 😢

milerrka
15. bře 2010

katy,Držím pěstičky ať se vám podaří mimčo :D

tercie
15. bře 2010

Markeesku třeba miminko nebylo v pořádku... já vím, že to je houby útěcha, ale lepší teď než zas když už jsou pohyby a všechno... Ty jo, já jsem z toho úplně v háji ☹

handm
15. bře 2010

MArkeeeeeeeee neeeeeeee, to snad neni možný..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
je mi to tak líto, proč se takový věci dějou lidem, co si to nezaslouží ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

madormi
15. bře 2010

markee je mi to strašně líto! Drž se!

wlladka
15. bře 2010

Sakra, to je pech!! Příroda si s náma zahrává jak kočka s myší! A s tebou si teda sakra pohrává. Ach jo.

sarlotta
15. bře 2010

Markee..... ach joooo.... tohle mi nedělej kakra ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je mi to tolik líto 😔

markee
15. bře 2010

Je to lepší teď,já to vím,ale doufala jsem,že si odbydu odběr a budu opět doufat a tak. NO a ani k tomu nedojde. Prostě je to lepší takhle a né jak minule.
Wlladko,jde udělat IVF ta metoda PGD. Tam se udělaj ty embryjka a z toho se vyberou jen ty zdravá a zavedou. Nevím zda to chci podstupovat. Jako chtěla bych,ale teď fakt nepřemýšlím o tom.
Je mi to moc líto a nevím co dělat. Jen brečím.

venuska
15. bře 2010

Ahoj holky, jak se máte?

Přidala jsem pár foteček 🙂
Chtěla jsem se zeptat maminek, zda už můžu dávat Natálce punčocháčky. Slyšela jsem, že so 2 měsíce se dávat nemají kvůli kyčlím, tak nevím co je na tom pravdy 😕
A barvili jste si hlavu v době kojení?
Děkuji

venuska
15. bře 2010

A co Martinka, jak je na tom???máte nějaké zprávičky?

venuska
15. bře 2010

A Aronek...???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru