Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
16. bře 2010

Mari, mezi 16-20TT se dělají tripl testy, tak třeba jdeš na to...
a to je tedy zvlastni, že nedělá NT.. ale určitě nic nezanedbal, to snad proboha ne!! Určitě je všechno v pořádku!!!

aja.83
16. bře 2010

Mari, Handm, Katynko: Holky, naše silná čtyřka (nevím, jestli si to taky takhle pamatujete - že jsme sem přišly tak nějak zároveň 😉 ), tak ta se jen tak nevzdá a na mimísky nenechá dlouho nikoho čekat!!! 😉 Mari a handm to začly a my s Katynkou se přidáme za chvíli! 😉 Prostě pro nás s Katy ještě nebyl ten správný čas, my chceme miminko až v roce 2011 totiž... 😀 😀 😀 Ty jedničky se nám líbí! 😵 😵 😵
No a vůbec, celá naše diskuze Zamlklinek jednou zvítězí! 😉 Holky, jak se potom budeme jmenovat? 😀 😀 😀

aja.83
16. bře 2010

Takže žádný stresíky a nervíky! 😉 Jenom malinký jsou povolený! 🙂 😉 😀 😀 😀

handm
16. bře 2010

Aji, přesně si to pamatuju, že jsme sem vtrhly zhruba stejně 🙂 🙂 🙂🙂
A neboj, s katynkou jste za námi cobydup..!!!!
🙂

mari111
16. bře 2010

no tak asi du na to,no. Ajuš neboj, za chvíli ste mezi náma 😉 aj ostatné snažilky 🙂 jinak s těma jedničkama to je fakt, to je pěkné číslo 🙂

m.aa.b
16. bře 2010

Mary budu Ti držet palce
jj za chvilku už bych mohla být 2v1 😅 😵 😉 tak snad budeme mít štěstí 🙂
Musím letět budu zas večer mějte se papa 🙂

mari111
16. bře 2010

taky moc budu držet palečkyM.a.b 😉

aja.83
16. bře 2010

M.aa.b, taky držím pěstičky! Holky, na co to maab jde? Na IUI nebo IVF? Nebo ještě něco jiného? Já jsem to zase někde přehlídla 😅 😕

wlladka
16. bře 2010

Jsem zpět.
Terci, Aji děkuji za palečky. Kontrolka proběhla v pořádku. Pan doktor poťukával aby to nezařekl, že prý to zatím vypadá skvěle. Tak bych ráda, aby to tak bylo až do konce. 😵

aja.83
16. bře 2010

wlladi, super! 😉 Gratulka! 😵

wlladka
16. bře 2010

Handm hodně štěstí při kontrolce! Testy budou dobrý, uvidíš. Teď se už se musí jen dařit. Je jaro, vykukuje sluníčko, venkovní teplotky půjdou nahoru..... Samá pozitiva, takže nálada stoupne a vše půjde snáz. 😉

handm
16. bře 2010

Wlladi, grartuluju k super kontrole!! Jen tak dál!!🙂 Mimisek je sikulka!!! A třeba na vás nakonec vykoukne holčička!!🙂 anebo už to máte jisty opravdu jisty?!🙂)
a děkuju za palečky!🙂

wlladka
16. bře 2010

Handm, už to máme jistý. Můj dr. mi to řekl už když jsem byla 15+5tt. Při UTZ před odběrem plodovky mi to jiný dr. potvrdil. Takže už v tomto ohledu žádné překvápko nečekáme 😅

mari111
16. bře 2010

Ajuš, m.aa.b de na IVF 😉 Wladko gratulka, mimi bude v pohodě, potvrdili ti teda klučíka? Jaq jsem strašně zvedavá jestli mi dr. řekne co to bude 😕

madormi
16. bře 2010

Holkyy, zase na mě dolehla depka, další z mého okolí nám oznámili, že jsou těhotní ☹ já jím to přeju, ale tááááák závidím když si představím, že tento týden jsem měla být v 8 tt a jít na UTZ atd ☹

sarlotta
16. bře 2010

ahojík tak jsem si nakoupila tričenka🙂 no už musí být hezky a hotovka 😎

Wladi blahopřeju🙂)) super.

Maab drřím palušky🙂 brzo budeš hlásit čárečky uvidíš🙂

Handm jdeš na kontrolku ?

wlladka
16. bře 2010

Děkuji za gratulačky 😀 😀
Třetí "Klapzubák" potvrzen. Snad se o mě ty chlapi budou v budoucnu starat 😀 Jsem doma jako růžička v trní - či ještě v trníčku 😀

wlladka
16. bře 2010

madormi neboj, brzy se jistě dočkáš!! 😉 Jaro zapůsobí 🙂

Sarlott, nakoupila jsi právě včas, o víkendu u nás hlásí 15-18 stupňů, tak jsem zvědavá. Už je teda na čase, sakra.

mari111
16. bře 2010

madormi nesmutni, šak se taky dočkáš, neboj, jen to chce trpělivost,no. I když se to nezda, ani se nenazdáš a budeš těhulka,uvidíš 🙂
Wlaďko ty rúžičko 😀

sarlotta
16. bře 2010

Wladi bylo to na utz vidět jo ? 🙂)) jéé já se těším na pátek
😎

mari111
16. bře 2010

Ahoj Šarlotko, no už aby bylo hezky, to už je fakt moc, letos mne ty zima už s... 😒

wlladka
16. bře 2010

Sarlott, dr. to poznal už v 15+5tt, ukazoval mi pinďíka, ale já teda nepoznala, co je noha, ruka, natož toto 😲 😀 Na UTZ minulý týden už jsem něco tomu podobného zahlédla, ale musel mi to zas ukázat jak trotlovi. 😀 No, oni jsou na to študovaní....

aja.83
16. bře 2010

Mari, dík za info! Tak to m.aa.b držím pěstičky dvojnásob! 😉 😵

aja.83
16. bře 2010

Wlladko, no jo, hotovou fotbalovou jedenáctku budeš mít za chvíli doma! 😀 😀 😀 Ještě 7 a je to! 😀 😀 😀

wlladka
16. bře 2010

Aji 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

😀

mari111
16. bře 2010

no teda Ajuš ty tej Wladce teda přeješ 😀

aja.83
16. bře 2010

Mari, to já jenom tak 😅 ... Jsem dneska prostě nějaká vtipná, či co! 😀 😀 😀

handm
16. bře 2010

Wlladi, aha... tak to mas holt pěkné bratry v triku 🙂 Ale co, hlavně že bude zdravý a všichni okolo taky!🙂
já mám 8 bratranců, bráchu a nemůžu si stěžovat-měla jsem se jak v bavlnce 🙂)) takže ta tvoje růžičk ase může potvrdit 🙂)

šarlotko, ano ano, jdu, ale až v pět... z práce pomastím ve čtyři, ráno jsem čůrala do zkumavky 😀
Já už to taky chci vidět!:_)🙂🙂🙂 jsem zvědule

wlladka
16. bře 2010

Děvčata, děvčata! Já jsem už na konci...teď je řada na vás, tak se předveďte! 😀 Já už má (skoro) odrozeno 😀

Handm - kdyby jim to jedno triko stačilo... 😅 Jasně, že stojíme hlavně o zdravé dítě. Sic jsme na holčičku mysleli, ale kluky holt umíme líp, no. 😉 Už teď ho strašně moc milujeme 🙂

mari111
16. bře 2010

Ajuš to je dobře že máš dobrou náladu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru