Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
30. bře 2010

melo tam byt snazim 😀

sarlotta
30. bře 2010

Cajori, jsem na Tebe myslela sluníčko ☹ 😒 ach jooo... škoda... tak to vyjde příště nezoufej, zksu se domluvit s doktorkou na kontrolní utz na ovulku. 😉

aja.83
30. bře 2010

Ahoj cajori, krásná fotečka! 😉 A co to povídáš? Koukej nepřestávat doufat!!! 😉 Jednou se mimíska dočkáme všechny, to je prostě nepsaný zákon přírody! 😵

hanana
30. bře 2010

aji no nevim abys zase neco nezanedbala kvuli me, ale u me to tak bylo na 100% byla jsem z toho taky vedle protoze mi to pred tim taky nedelalo 😀

cajori17
30. bře 2010

Sarlott jsem domluvena az za dva mesice.....pry mam dobrat jeste ty dve baleni utrogestanu a pak mam prijit.......
sarlott ,kopi ,mari a ostatni tehulky,vam tak krasne naskakuji ty tydny 🙂

aji,dekuji za pochvalu 😉 a jak to u vas vypada ?

markee
30. bře 2010

Já teda zimní kombinézu měla 0-3 měsíce a pak 3-6 měsíců. Prostě jednu. To zas není potřeba tolik,pže jí to dítko neušpiní. Krom toho fusak a tak. Prostě každé období chce něco jiného.
Já teda měla říjnové mimi,takže aktuální pro tebe. Ale jak píšu-my toho měli a máme mraky. Mám od tety z rakouska po jedné holčičce oblečení-to teda mám od dvou let-na Johanku. Miminkovský mi vozila kamarádka s NY a pak jsem měla hodně z MMB,sekáčku a Tesca 😉
Teď se mi dodělává rýže a bude rizoto k obídku.

murynka
30. bře 2010

leni jestli to bude holčička nějaké věci t nechám 😉 😎

cajori hezká fotečka...ale dočkáte nevěš hlavu

mari111
30. bře 2010

teda vy ste se rozepsali, chvili tady člověk není a píšou o 106 a ajk přidu, tak se určo vypaříte.
Handm 😕 mne se dneska zdálo že jsem porodila kluka 😅 😅 😅 teda už aj sny máme "skoro" stejne 😎
Ahoj Hani , ahoj Čajori, dlouho ste se tu hoplky neukázali, tak Hani jak jde těhulkování ?

cajori17
30. bře 2010

jo a jinak jsem byla od doktora uschopena,takze po mesici zase do te smradlave prace-fuj............

murynka
30. bře 2010

markee já kombinézek jako magor měla právě asi 6 😝 😀 prostě nezkušená mamina no 😢

sarlotta
30. bře 2010

cajori to nevím proč bys měla čekat další 2 měsíce, chtělo by to kontrolu jak rostou folíky🙂 poznáš ovulaci, kdy máš ? hlen nebo bolesti v podbřišku ?

sarlotta
30. bře 2010

Mury tak bude na druhé 🙂)) co ? 😉

cajori17
30. bře 2010

mury diky 😉 potrebuju nejakou pozitivni energii,dopada na me nejaka depka.....
ale pritel me objednal j holicovi a na kosmetiku a v sobotu vyrazime do kina na alenku v risi divu 3D-uz se nemuzu dockat 😉

handm
30. bře 2010

MAri, tak to je ftipný!!!🙂
TY jo, ty už máš 19TT, to je hustýýýýý 😀 kdy jdeš na UTZ nebo na triply nebo někam? A necháte si říct, co to je?!

Cajori, takovýhle řeči jsou zakázaný!!!!! Neboooj, všechno bude!!!!!
Kopi, ty mě děsíš s těmi dotazy, já tohle vůbec ještě neřeším, nemám doma jedinou věc pro mimi..

Holky, prosím, kolik jste přibraly za ty první 4 měsíce?!

hanana
30. bře 2010

Mari tehulkovani dobre, mimco se sice hejbe kazdej den, ale porad se bojim byt optimisticka.....co ty zada uz povolily?

sarlotta
30. bře 2010

handm za první 4 měsíce já 4kg 😲 😖 😉 a teď za další měsíc další 4kg 😀 😀 😎

murynka
30. bře 2010

sarlot vše růžové 😀 😝 já bych kvůli manžovi toho druhého kloučka 😅 ted už jsme praktická a věci jako cestovní postýlka jídelní židlička atd kupuji neutrální 😎 ale to chce zkušennost 😒 tu jsme neměla....

caj kino závidím víš jak bych já ráda šla 😅

murynka
30. bře 2010

první 4 měs.0-1kg 😀 😀

sarlotta
30. bře 2010

Hani a pohlaví teda nevíte, že ? až na dalším utz ?

cajori17
30. bře 2010

sarlott,take se mi to zda divne,ze mam prijit az za dva mesice....ale doktor to bere tak,ze se snazime teprv 7 mesicu ......takze zadna vysetreni nejsou potreba......a ovulku vubec nepoznam...to me stve.....ale zacinam merit BT,ale jsem z toho trochu jelen....
mam strach,ze ovulku mam pozdeji a kvuli utrogestanu se nam to nedari

hanana
30. bře 2010

no nevim doufam ze to pujde videt jdu az 13.4 tak si musim pockat, ty jdes ten stejny den ze?

murynka
30. bře 2010

cajori já měla cykly 40-42 dní otěhu jsme 26dc jak při prvním těhu ak při druhém 😉 prostě pozdní ovulace hodně jsme se podruhé bála protože i ta pozdní ovulace může způsonit to že vajíčko je přezrálé a nekvalitní ale jak je vidět nemusí to být pravda 😉

markee
30. bře 2010

Handm,já se dál jak do 22tt nedostala,ale přibrala jsem celkově 4kg do té doby. Míň než s Johankou,ale jen o kilo nebo dvě. Zato ke konci jsem byla jak mamut 😀
Já jdu do kina 13.4. na toho Doktora od jezera hrochů nebo jak se to přesně jmenuje. A pak prý 22.4.jdeme na další český film. S kamarádkama teda jdu,pže tyhle filmy,by naše drahé polovičky nebavili.

cajori17
30. bře 2010

mury to je zajimave ,myslim ze to bude i muj pripad

mari111
30. bře 2010

Handm týýý jo a ty už 18 tt, no jo holka utíka to , včéra mi přítelak říkal jestli nechci přibrzdit ale že ví že ja bych raděj zrychlila 😀 😀 a mimi už měla doma v postýlce 😉 ja jsem přibrala do 18tt 2 kg a teď už mám za ten týden další kilčo nahoře takže do 19tt 3 kg Na utz jedu ve čtvrteka ano nechám si říct co to bude, nemúžu se už dočkat

Hani taky ti to utíka, teda 22tt ,pulku už máš za sebou to je paráda , a hejbe se každej den tak to je taky supr, ja t nějak pořád nemuúžu idetifikovat jestli to jsou opravdu pohyby nebo střeva 😀 no potřebuju prostě pořádně nakopnout abych si byla jistá 😀 jinak záda už povolili ale raděj nic moc nedělam, to jsem teda tu sobotu fakt hóóóóóódně trpěla 😢 , fuj už nechci 😔

handm
30. bře 2010

Tak bezva, ta váha, kromě Murynky je zhruba všude stejná, koukám..🙂🙂🙂🙂🙂
šarlotko, 4 kila za měsíc ? 🙂 jenže ty seš hubeňour, ty si to můžeš dovolit 😀

Mari, myslím, že každá! Já bych taky nejradši, kdyby už vřeštělo v pelechu 😀😀😀 a taky bych chtěla, aby bylo vidět, co to je 😀

Hani, tak to jdeme skoro stejně spolu 🙂

hanana
30. bře 2010

mari tak opatrne na sebe 😉 , ja si pri prvnim byla jista az 20 - 21 tyden

katyna6
30. bře 2010

tak jsem zase tady,ze sapní nic nebylo,nějak to nešlo.
handm-mamčooo,gratuluju k pohybům!! 😵 A ty tvoje týdny,týýý jooo,to letí jak voda! 🙂 🙂

jinak všem mamulenkám gratuluji k prima kontrolám!!!

já si dnes volala na výsledky na hematolku,takže genetika,srážlivost,KO-všechno ok,tak aspoň jedna pozitivní zpráva

katyna6
30. bře 2010

caj-moc ti to na nové fotečce sluší!!! 🙂

handm
30. bře 2010

Katynko, děkuju!! šak se taky dočkáš!!!!!🙂 Byli jste už někde?! Nějak jsem to nestíhala dočítat a dneska konečně klidněji, tak aspon muzu s vami psat... tak se omlouvam, jestli uz si to tu psala 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru