Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
1. dub 2010

Ahoj holky!!!
Kopi, nestresuj se zbytečně!!! (já vím, já mam co říkat)😀 ale určitě to bude všechno v pořádku!!!! držím palec!!!

Mari, výsledky z ceho?! triplu?! A držím palce na kontrolu!

šarlotko, jéé, krásný šatičky..!!!
Já jsem dneska zkonstatovala, že taky musíme v pondělí na nákupy, protože "bobíček" už se nikam nevejde skoro.. tak nějaký ty těhu džíny holt pořídím..ať nemusím na pracovní schůzky chodit s rozepnutým knoflíkem - by si to ti chlapi ještě nějak divně vykládali 😀😀😀😀😀😀

madormi
1. dub 2010

jéé sarlot já chci taky takové šaty s takovým pupíkem 😀

sarlotta
1. dub 2010

http://www.tehotne.cz/v-tehotenstvi/tehotenske-...

šatky tady... pupík u manžela 😀 😎

sarlotta
1. dub 2010

mari držím palečky.. odpolko budem oslavovat 😎

kopa
autor
1. dub 2010

Handm díky 🙂 no snažím se 😅 😅 ale když jsem tady s vámi,tak mi ten čas dost utíká,což je jedině dobře 😀 😀

Handm určo si něco kup.Já jak jsem byla v tom CA,měli tam náky slevy i na těhu svetry a stáli 299kč,jinak stojí třeba i 700kč.
To je tak vždycky,já si kupovala takovou šedou vestičku ve spencrovi za 700 a ted jí mají za necelé tři kila 🤐tak si koupím ještě černou.Ráda to nosím na tričko a nebo na košili.

ee.liska
1. dub 2010

ahoj 🙂 jdu pozdravit, letím do města, dočtu odpoleden
držím palečky na kontroly 😉

handm
1. dub 2010

KOpi, no většinou se mi to taky povede podobně! že slevy začnou v okamžiku, kdy odejdu z krámu 😝
no uvidíme, nechci kupovat nic moc, bojím se, jak se budu "zvětšovat", tak abych to neměla na chvilku a hned zas neprodávala 🙂
Uvidím, co budou mít, taky mi jen tak něco nesedí...☹

sarlotta
1. dub 2010

Holky dneska mám asi dárečkový den🙂 ještě mi teď došly flanel plenky a souprava do kočárku 😵 tak to dám do albíčka hned jak se nacpu obědem🙂

m.aa.b
1. dub 2010

ahojky holky moc děkuju z adržení palců, jsou to ted nervíky do testu jestli budou // a pak zase jestli bude vše ok, ale aspon méně myslím na dnešní smůtné výročí - dneska mám TP 😔 ☹ 😔 ale ti bobísci v břííšku mi dodávají novou naději 😵

Kopi a mari držím vše co mám na dnešní kontrolu!!!!! 😉

Šarlotko krásné šatičky a díky že jsi sem dala ten odkaz já už si totiž myslela ža až budu těhu že budu muset nosit pytel a díroami na ruce a hlavu 😀 😀 😀 😀 a tady mají i velké velikosti 😅 😅 😅

sarlotta
1. dub 2010

maab neboj určo tam něco vybereš🙂 já mám přes prsa 100 a přes boky taky a brala jsem si L 😉

mari111
1. dub 2010

handm asi triply, jak sem byla na krev, sme se o tom bavili.
Šarlotko šaty sou krásne, mame stejné veliké bříško akorat že ja sem 19tt 😅

mari111
1. dub 2010

kopi ja sem brala utroš myslím do 14tt , tak jsem vykoupaná, odsrstěná 😀 a mažu na bus a zrovna začalo pršet, mne švihne tak zatím pa holky a dík za držení palečku 🙂

m.aa.b
1. dub 2010

šarlot tak to je fakt super - já tedy mám i za netěhotna víc 😅

sarlotta
1. dub 2010

mari nekecej. pošli fotku🙂

natalie77
1. dub 2010

Ahoj holčičky, tak hlásím radostnou zprávu. Mojí sestřenici, která měla před 4 lety také TP ve 12.tt se včera večer narodila holčička 😵 . Tak vidíte, všechno dobře dopadne 😉
Maova, IP.
Jinak u nás nic moc...malej je v tak špatném stavu, že uvažuju, že ho vezmu do nemocnice....má průjem, zvrací, nechce papat...vše co sní kašlem vrátí...celou noc prokašle, přes den je chudinka unavený, smutný, polehává na mě....normálně je to raubíř, který nevydrží na místě 2 vteřiny...ať už je mu dobře....nevím, jak mu pomoct, léky zatím nezabírají...jen se srazila ta teplota, ale když se to nezlepší, tak s ním pojedu do nemocnice, bojím se o něj... 😔 .

Kopi a všechny ostatní, co máte dneska kontrolu, držím mooooooooc pěsti.

natalie77
1. dub 2010

chtěla jsem napsat ZP...

madormi
1. dub 2010

natalie to je mi líto tak ať se malej uzdraví chudík ☹

sarlotta
1. dub 2010

natalie nenuť mu jídlo, jen vodu... a zkus rehydratační roztok kulíšek v lékárně. může to být jen 2denní virózka, ale ty tekutiny jsou moc důležité....

m.aa.b
1. dub 2010

Natalie je mi malého líto a držím palce at je brzy fit !

natalie77
1. dub 2010

Madorm, díky.
Sarlott, Kulíška jsem dala, dávám mu jen pít vodu a čaj, jenže ty léko co bere se musí po jídle, bohužel jich bere dost ☹ , dráždí žaludek, je to začarovaný kruh...zkoušela piškoty...ještě uvidím, ale už je nemocný 14 dnů a přijde mi to horší a horší, už má druhá antibiotika na tu bronchitidu, do toho ty léky na astma, teď ty žaludeční potíže...no je to na budku, ať je mu dobře...prosííím. Je to trápení, když ty broučci stůňou...
Už je vzhůru, tak běžím...díky moc.

natalie77
1. dub 2010

Maab, jak Ti je? Díky moc? Myslela jsem na Tebe v noci 😉 , jestli je vše ok, nestačila jsem dočíst....

sarlotta
1. dub 2010

Natalii no jestli má antibiotika a do toho průjem a zvracení tak to nemůžou ani účinkovat... to vypadá na doktora 😒 Zašla bych aspoň k obvodní co s tím.

natalie77
1. dub 2010

Dala jsem mu napít a ještě usnul..
No té jsem volala, prý máme den počkat a když nezačne přijímat jídlo, máme jet do nemocnice, ona má zítra dovolenou...
Holky, nějak se mi vše s..re...myslela jsem, že přes víkend dodělám tu práci, mám to do 9.4. odevzdat, tak to vypadá, že si to budu muset přeložit na září...a do toho volal manža, že je mu taky blbě.....

markee
1. dub 2010

Holky ten můj chlap mě teda štve,ale fakt 😠 My prostě té holce pokojíček nekoupíme a nekoupíme. Opět bude po jeho a koupíme nejhnusnější a nejdebilnější nábytek co znám. Pořád ke všemu přísery, už nemůžu. Já chci chlapa,kterej aspoň někdy bude nadšenej z mých nápadů. Proč je takovej. Já už nemám sílu. Fakt bych brečela ☹

markee
1. dub 2010

Natali,to je moc líto,že malému tak zle. Moc líto. Je to hrozné,když dítko marodí ☹

natalie77
1. dub 2010

Markee, proč nechce koupit ten Tvůj? Nehraje tam role ceny? není ten jeho levnější? Nebo nevím...taky bych ušetřila na sobě, ale dětem koupila něco pěkného...by je člověk zabil...zase jiný chlap by Tě štval něším jiným, to si nevybereš....
Markee, jo, jo....když marodí děti, je to bezmoc, vidíš ty jejich smutný oči...jsem brečela, malej ohodil sedačku a omlouval se, že to umazal....tak jsem si ho tak mazlila, že to nevadí, že hlavně, ať je zdravý...tak se usmál a řekl, že už bude hodný...asi jsem někde udělala ve výchově chybu.... 😕

m.aa.b
1. dub 2010

Natalí děkuju 😵 😵 😵 😵 je mi dobře břicho je ok tak snad ohss nebude i když dr říkal že následující týden bude rozhodující 😒 tak uvidíme 😉
jéjé ☹ toho Tvého Prdolky je mi opravdu moc líto, tak snad se to brzy zlepší 🙂
Ahojky Markee a co manža vybral? a vyprdni se na to všichni chlapi jsou stejmí 😉

sarlotta
1. dub 2010

natalii ale neudělala... náš malý taky řešil , že poblil koberec v obýváku kdysi 😉

sarlotta
1. dub 2010

markee to je na počuni... nábytek má být kvalitní a z měkkého dřeva... žádné lamino levné. 😠

markee
1. dub 2010

Holky to je na dlouho. Nelíbí se mu i z IKEI nic,mě se líbí ten nábytek trofast,že je tam spousta dílů a prostě dokupujete. To zamítnul.Takže hlídám pořád akce a i vybírám prostě co se mi líbí. NO a ten pokojíček Elmo mám už vybraný hodně dlouho. Mohl říct rovnou,že přes net ho objednávat nebudeme. Prostě nejdřív ho potřebuje vidět a teprva pak ho možná objednáme. To by mi nevadilo,kdyby ale my jsme taky někdy někam jeli,aby jsme se podívali po nábytku 😠 My sedíme doma a pan chytrej jen remcá. Prostě když vim,že další měsíce se nikam nedostaneme,pže prostě nepojedeme někam jen se podívat na nábytek. To musíme s něčím spojit,ať neplýtváme benzínem. No hrábne mě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru