Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
2. dub 2010

mury týýý joooo,to utíká!!Nedávno se ti Sofinka narodila a za chvilku jí bude už půl roku!!Ty děti stárnou,to je hrozný 😀 😀 Fotky máte moc krásný!

tercie
2. dub 2010

Murynko moc hezký fotky, Sofi je hotová modelka 😉
Prosímtě, a jak děláš to černý pozadí, to se dá i v piccase nebo máš zoner?

tercie
2. dub 2010

Katy jojo, přesně tak, děti stánou, a my vedle nich mládneme 😀

katyna6
2. dub 2010

terci-jj,moje řeč 😀 😀 😀
musím jít do města holky,tak vás prozatím opouštím,pa

aja.83
2. dub 2010

Teda Murynko, já prohlížela fotečky Sofinky a je vážně úžasnááá! 😵 😵 😵 A ty fotky, krása, to si fotíš sama? 😉

tercie
2. dub 2010

Katy paaa, a ne aby ses nám ve městě zaběhla 🙂

murynka
2. dub 2010

holky letí to ☹ 😀 už to není to malé mimineško 😅

děkujuuu 😵 😵

tercí to je černá deka ale pšstttttttttt 😀 😀 😀 stačí koupit deky a máš profi fotečky a samo lepší foták 😉

aja fotím sama 😉 baví mě to 😎

murynka
2. dub 2010

jinak dělám v zonneru a picase 😉

máme červenou sedačku tu také krásně ztmavíš....ale ta fotka je černobílá já chtěla černé pozadí barevnou jí tak jsem koupila deku za 80kč 😀 😀

tercie
2. dub 2010

Mury teda .-D😀😀😀 To je dobrej fígl 😀

murynka
2. dub 2010

míšo musíš si umět poradit nebudu vyhazovat peníze za plátna 😉 a za profi fotky když to můžu udělat sama že 😀

tercie
2. dub 2010

Já mám jenom picassu,ten zoner je drahej,a free mi jde jen omezenou dobu. Akorát to s tou piccasou ještěmoc neumím,jen pár základních věcí, jako koláž, oříznutí a tak 😀

tercie
2. dub 2010

Mury no jasně,hele to je i moje heslo,kterým se řídím... člověk může bejt blbej,ale musí si umět poradit 😉

tercie
2. dub 2010

Berušky jdu něco dělat, tak zatím pa 😉

sarlotta
2. dub 2010

Mury krásné fotečky🙂)) akorát ty nahaté bych se bála, ať ji někdo neočumuje 😅

aronek
2. dub 2010

mury, malá je krásná a ty jsi šikovná 😉

aja.83
2. dub 2010

Mury, jsi fakt šikula! 😉

petroska
2. dub 2010

ahoj holky.2 dny tu nejsem a je dočítání?sarlot kde si koupila prosím tu sadu do kočárku?nějak se dívám jen na ten a vše je tam jakési drahé 😒 a to co máš ty je pekný a akorád se mi to bude hodit do kočárku 🙂 .dnes by měli byt vysledky triplu,ráno je jeste nemeli tak tam jdu za chvíli volat.chjo zase je stresující dem.jinak gratulace všem ke KO a k bobiškum.MURY máš krásnou holčičku.ta se teda umí fotit na každou fotečku 🙂 ,je uplně bombastiská.

sarlotta
2. dub 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11428568&tab=1

holky jdu se nechat zkrášlit k holičce🙂 doufám, že to dopadne 😎

kopa
autor
2. dub 2010

Ahoj holky,tak já ráno volala na ten NT a řekla jsem že jsem 11tt(takže 10+6= se tedy 11tt)dneska jsem 11+0=12tt 😅 chápu to teda dobře.
Takže jsem hnedka ráno jela do gennetu na tu krev,šlo to tam rychle 🙂 No,ale co se mi stalo 😅 😅 Jak mi brali tu krev tak mi dali jen polštářek a nepřelepily,já si pak brala bundu a batoh a ten táponek mi upadnul a začala mi stříkat všude krev 😔 🤐 🤐 No nechutný,tekla mi krev po celé ruce a na zemi byli loužičky.Tak mi celou ruku přelepily nákým obdelníkovým tamponem a zalepily silnou nakou izolepou.No byl to trapas 😅 Tak jsem se tam omlouvala 😅 Krev jsem měla na botech a na džínách(naštěstí to bylo dole,tak snad to nebylo tolik vidět.

Ted jdu vařit obídek a pak vás dočtu.

Sarlottko prosím napiš mi do tabulky Nt screening 16.4. děkuji 😉

petroska
2. dub 2010

KOPY tak já to měla taky tak.brali mi na odběr tlustou jehlu tak sem měla taky pak co dělat v čekárně at to zastavím.přelepí to jen tenkou náplastí a stejně mi to proteklo na tričko 😒 . Tak sem si tam volala ny ty triply a prý vše negativní a v pořádku.takže kdyby miminku něco bylo tak by jim to ukázalo nebo nedejjbože kdyby nekopkalo tak by to podle toho taky zjistili že?takže se nemám bát příštího pátku na KO?

madormi
2. dub 2010

ahojte holky tak já dnes ležím nějak mě tam chřipajzna skolila, tak nevím jestli radši nedávat příští týden při tulení pozor aby se neopakoval únorový zážitek ☹

kopa
autor
2. dub 2010

Nici sakra ty tvoje cykly 😠 😠 Užíte si krásně volníčka 🙂 U nás je dneska výjmečně nádherně,sice chladno,ale jde to 😀

Aji jednou to dáš a pak budeš koukat 😀 😀 😀 moc držím palečky aby k vám přišlo mímo 😵
Hele s těmi náladami,to mi něco připomíná 😀 😀 Nemohu ted nák vystát příteláka 😅 😅 nic mi nedělá,ale strašně mě sere 😀 😀

Katynko to je mi líto špatné nálady 😔 Snad bude brzy lepší 🙂

Tercíku těším se na ty fotečky 😀 😀 😀

Markétko Sofince to moc sluší!!!!!!!!!!!!§ 😵 😵

aronek
2. dub 2010

Kopi, já když byla těhu, tak jsem taky přítele nemohla, zato teď bych ho sežrala 😉

zlababa07
2. dub 2010

kopí, gratulka k obříkovi, super zprávy!!! 😵 Ale to s tou krví je teda mazec 😝

zlababa07
2. dub 2010

Jakž takž jsem vás dočetla, bo v práci dneska už konečně docela havaj, takže ještě mooooc držím pěstičky maab, aby se mrňouskům v bříšku líbilo 😵 a ještě gratuluju všem, co měly KO a dopadly dobře.

wlladka
2. dub 2010

Ahojky.
Ani nedočítám, jelikož nemám sílu. ☹ Jdu vás jen v rychlosti pozdravit a všem popřát KRÁSNÉ VELIKONOČNÍ SVÁTKY 😵

Já už od úterka celé dny ležím. Přepadla mě nějaká hrozná infekce, či co 😖, tak se s tím peru v peřinách. Mám plný nos a krk v jednom ohni. Piju lipový čajík a kloktám odvar z heřmánku, pořád to ale není ono. Dnes jsem si musela pro tabletky na vysoký tlak, tak jsem si rovnou koupila jitrocelový sirup od Dr. Theisse. To snad už konečně zabere. 😖 Něco tak hnusného jsem dlouho neměla! Jen doufám, že tomu drobečkovi tak zle není a prospívá ☹, chuďerka můj maličký.

Kopi, tvůj drobeček krásně roste, to je super!! 😀
Jinak jistě všem kdo byly na kontrolách dopadli dobře, jak jinak - tak gratuluji 😵 😵

Ještě jsem stačila registrovat, že Maab má v bříšku dvě maličká semínečka, tak držím moc palečky jim i mamině. To zvládnete !! 😵 😵

Takže ještě jedou: Užijte si jarní svátky, ať vás mužský pěkně "vyšlehají" a máte celý rok zdravíčko a plno síly.
Já jdu zase do peřin. 😕

PA PA

handm
2. dub 2010

Ahoj holky, tak přece jen nakukuju, čekám na manžela, až dojede z práce a frčíme na prodloužený víkend 😀

Jinak kopíku, máš nejkrásnější datum porodu, co znám - tak se koukej trefit 😀🙂🙂🙂
Terci, dobře, tak ještě nerod🙂 🙂🙂🙂🙂

Aji, vydrž nahoře!!! Víš co jsme si řekly!!!🙂🙂
Katynko, depku pryč, zažeň jí vejcem a pomlázkou🙂

a mojí super kamarádku v noci odvezli do porodky, tak snad bude Jonášek brzy na světě 🙂 Jsem nervozni vic nez ona, jsem s ni ted mluvila (ještě neví, že jsem těhu - chtěli jsme jí to říct naživo, ale delší dobu jsme se neviděli) a ona je uplně klidná..

mari111
2. dub 2010

ahojík, tak jsem dneska byla na kontrole, vše v pořádku 😅 , vysledky z krve taky v pořádku 😅 , 15.4. kontrola a objedná mne na velký utz do Liberce a tam mi praj snad i řeknou co to bude, jestli klučík nebo holčička 🙂

handm
2. dub 2010

Mari, supeeeeeeeeer!!! 🙂 Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§
15/4 jdu na velky UTZ 🙂 🙂🙂🙂 myslím... 🙂 tak to sfouknem spolu!🙂

aja.83
2. dub 2010

Mari, gratulka! 😵 To je super! Držím pěstičky na 15.4. - tobě i handm! 🙂 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru