Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
13. dub 2010

Ahoj holky, 😉

hlásím se po dlouhé době a prosím o vymazání nebo zařazení do tabulky na konec. DC si už nehlídám a snažení se taky nebude. Tedy bude , ale myšleno tak, že jen nebudeme používat zatím ochranu, ale kdo ví, možná dojde i na ni, nevím. Já jsem si to všechno promýšlela a ani nevím jestli se mi ještě chce usilovat o mimčo. Je to vyčerpávající a představa těhotenství a potom starání se, taky nic moc. Jsem vlastně se svým životem spokojená, mám práci co mě baví, dělám si co chci, kdy chci, jak chci, můžu si odjet kdy chci a na jak dlouho chci. Jsem pánem svého času a nikomu se nemusím podřizovat. Teď to zní asi sobecky co píšu, ale nějak se na "roli mámy" přestávám cítit, spíš mě děsí. Uvažuji, že si dáme od snažení spíš oddech, teď to stejně nejde a já proti přírodě chemií bojovat nebudu. Prostě třeba časem "někdy" přijde mimi samo a my ho uvítáme jako dar přírody a nebo nepřijde vůbec a svět se bude točit dál.
Snažilky přeji vám brzké // a žádné depky a vám těhulky a maminky spokojená a zdravá miminka!!! 😵 😉
Občas se sem mrknu, mějte se moc fajn. 🙂 😵 😵

farmarska
13. dub 2010

kopretinko včera jsem se tu na tebe zorovinka ptala 😕 No je to tvoje rozhodnutí, ale nevím proč, je mi z toho nějak smutno 😢 😢 ale hlavně že ty jsi spokojenáa přeju aby jsi byla moc moc moc šťastná, at už s miminkem nebo bez něj 😉 🙂 🙂 🙂

markee
13. dub 2010

ahojky holky,
Ikopretinko-tak to budeš se mnou dole v tabulce 😉 já si to tam užívám. Žádný stres,žádné snažení a brečení,že to nevyšlo. Já teda spokojená nejsem se svou prací,pže žádnou nemám. Ale ona přijde. Tak si užívejte,ona to ta příroda třeba časem zařídí a nebo hned 😉
Jinak mě naštvali z té firmy,kde jsem se ptala na brigádu. Já se tam jdu zeptat,vše si domluvím a dnes mi volá kamarádka,že jde zítra na brigošku,že jí ráno volali. No tak fajn, ona si nic nevyřizovala ani telefon nenechávala,tak to nechápu.Míša říká,tak to nech bejt,až budou chtít,tak se ozvou.
Za chvilku jedeme do Sedlčany,dát sekačku do servisu-jarní kontrola a pak se koukneme po nábytku pro malou.

ikopretinka
13. dub 2010

Farmi , to je těžké proč. Prostě už ani nevím jestli mám větší depku z toho že to nevyšlo nebo že to vyjít mohlo 😀 😀 . Jak říkám, nic mi nechybí a když bude, budu muset tomu přizpůsobit život, ale určitě za něj budu šťastná a milovat ho.
Markee jj budeme spolu dole a práci seženeš neboj. 😉 😉 A co bude dál se uvidí, čas ukáže.

farmarska
13. dub 2010

kopretinko, jako jaá tě chápu, ale prostě mi je z toho tak nějak smutno..jako že se nám to nevydařilo, to co jsem si tu vysnily 😖 ale hlavně že jsi v pohodě a jak píšeš, ono to prostě nějak bude 🙂 já začla hodně věřit na osud a tak věřím, že to pro každou z nás má nějak připravený a daný a my s tím nehneme, i kdybychom se opupínkovaly . Tak uvidíme co nás všechny čeká a jak to tu bude vypadat třeba za rok 😉

ikopretinka
13. dub 2010

farmi právě osud. Něco na tom je, ale hnout s ním nejde. Já mám osud spíš v tom učit ty mladičké budoucí duše muzikantské a provokovat chlapy 😀 , ale tomu těhotenství se to tělo nějak asi brání či co😀 😀 . No uvidíme kdy dostane rozum 😀 😀 , třeba to někdy bude.
JJ chce to čas a klid, protože s tím stejně nic nezmůžeme. Proto budu žít jen přítomností a dělat to, co mě zrovna napadne a co si budu myslet že je to správné. 😵

ikopretinka
13. dub 2010

Jo a Farmi hlavně nesnít a stát nohama pevně na zemi a doufat v dobrý a příznivý osud!!! 😎

sarlotta
13. dub 2010

Ahojík holčinky, tak jsem byla nakoupit a na masážku a už se chystám na cestu do Zlína🙂 máme to odpolko... 😉 tak jedem aji s malým.

kopa
autor
13. dub 2010

Ahoj holky 🙂
Ještě jsem nedočítala,ale přišla jsem vám říct,že jsem si dneska volala na výsledky štítné žlázy a vše mám v pořádku,prášky budu brát dál a na kontrolu jdu až v létě 🙂
Jo a ještě mám radost,zítra k nám příjde ta firma a říkali,že by malovaní a podlahu mohli začít dělat tento týden.Dělají i kuchyně,tak se zítra nák domluvíme.Tak ted přemýšlím co si jak dáme 🙂

Jinak Farmí víš co zase mám??? 😀 😀 😀 😝

sarlotta
13. dub 2010

Kopreti miminko přijde až na něj bude pravý čas... rozhodnutí je to veliké, já v tom spíš vidím tu potřebu mít klid a čistou hlavu, než že bys dítko vyloženě nechtěla... to víš strach má každý jak to bude, jak se to zvládne atd... nechte tomu volný průběh a přeju štěstíčko do života. 😉

sarlotta
13. dub 2010

Kopi blahopřeju🙂))

kopa
autor
13. dub 2010

Sarlott díky 😉 hlavně nechápu proč mi předtím nedala doktorka taky ty prášky,ted je tam nová a je príma.Navíc když mám tu sníženou funkci,či co 😒

sarlotta
13. dub 2010

Handm blahopřeju ke kontrole... čoveče Ty tam máš celý olympijský tým🙂))) šikulka mimísek

eliss blahopřeju ke chlapečkovi🙂 super🙂 mám radost 😉 pak si vybereš něco po našem malém co se Ti bude líbit 😎

ikopretinka
13. dub 2010

Díky Šarlotko 😉 , jdu obědvat a pak fičím do práce

sarlotta
13. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 41tt................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 40tt................ ......KO 15.4......................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 32tt..........................KO 27.4..............čeká holčičku
Jarusenka 28tt
Sarlotta 24tt.................. KO 27.4......... utz 13.4
Hanana 24tt.................. KO 13.4.
Wlladka 23tt...................KO 12.4..............čeká chlapečka
Mari 21tt..........................KO 15.4.
Handm 20tt.................... KO 12.4.,velký utz 22.4
ee.liska 19tt .................. KO 26.4. trippl test negativní.......čeká chlapečka
petroska 19tt..................KO29.4. velký utz 29.4. trippl test negativní
kytiii 18tt...........................velký utz.30.4.
Sirella 17tt .....................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 17tt........................čeká na výsledky trippl testu
Kopa 13tt ....................... .KO 29.4. NT 16.4.
Maarrtina 10tt ................... KO 23.4.
Zlababa 9tt ..................... KO 14.4.
M.aa.b 29DC
Paajaa 22DC
Farmarska 21DC
Cajori 18DC
Madormi 16DC
Katyna 9DC
Natalie 7DC
Aja 6DC
Nicollka 4DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
13. dub 2010

No než sem Vás dočetla kecalky tak jsem z toho taky dostala hlad 😀

farmarska
13. dub 2010

kopi že by zácpička? 😀 neebo pro dnešk pro změnu průjmík? 😀 no určo to má co dělat se tvejma střevama 😀 😀
jinak gratuluju k štítce! 🙂

farmarska
13. dub 2010

šarlot šak se najez a můžeš číst dál 😀

kopa
autor
13. dub 2010

Farmi zácpa 😝 😀 😀 ale jsem na tom dobře 😀 chodím do společného termínu a tam je holčina která bere prášky a dává si snad klystýr a ještě prý u toh dýchá jak při porodu 😅 🤐 🤐 a to je asi o dva týdny mín jak já 😅

kopa
autor
13. dub 2010

já vás dočtu až odpolko,jdeme ted na prochajdu a pak budu vařit obídek 🙂

sarlotta
13. dub 2010

Kopi to přejde zkus v lehu na zádech s pokrčenýma nohama hluboký nádech do bříška, vydržet a pak pozvolna pouštět, aspoň 10x a 3x denně... sme dělaly v těhu cvíču... udělá to místo miminku, okysličí a pohne se střevama.

no a procházka to je jasné, to pomůže taky🙂
a hoooodně pít musíš.

farmarska
13. dub 2010

kopi no tak to vidíš,děkuj si za svý střeva 😀 tak hezkou prochajdu 😉

tercie
13. dub 2010

Brý polodne 🙂
Jsem dospávala s manžou, ten chrní ponoční a mě vzbudil jeho táta, protože měl u nás před barákem auto a odjížděl v šest do práce, túroval to tam jak pako a zasmradil mi celou ložnici plynama z výfuku, že jsem musela vstát a vyvětrat. Od zejtra parkuje jinde!!!
Jd dočíst, abych nic neprošvihla 😉

mari111
13. dub 2010

no teda Ikopretinko si se už naštvala a kašleš na to,co. No jo, chápu,kdo mamít na to nervi,co, takovou dobu, přeju ti ať si spokojená tak jak si ať ti nic nechybí a si šťastná 😉
Kopi gratulka k dobrým výsledkum no ale co s tím nekakáčkovaním tvím 😀 to teda nevím 😀

farmarska
13. dub 2010

tercinko sluníčko to je dost že jsi se vyspinkala 😀 tak hezky polehounku pomalinku si dočti at z toho rychlýho probuzení v poledne neutrpíš ještě šok 😀 😀

mari111
13. dub 2010

no dobré ránečko spachtoško Tercinko 🙂

farmarska
13. dub 2010

hele ale tchánoj nic neříkej a příště -zítra až tě v šest vzbudí, tak koukej hned naklusat na koně 😝 😀 😀 Páč jako za chvíli si porodíš , to pak nebudeš mít už tolik času, tak at si do tý doby ješě stihneme trošku pokecat 😀

farmarska
13. dub 2010

prej nekakáčkováním!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

handm
13. dub 2010

Dobré poledne holky!!
Dneska mám zatím klidnější den, tak vás jdu dočíst 😀 Kecalky...

šarlotce děkuju za gratuldu, i všem ostatním 🙂 je to vž´dycky trochu úleva po tý kontrole, dkyž člověk slyší to srdíčko.. navíc ještě když nakopne, aspoň má člověk pocit, že ví, že tam je...
Holky a taky vám "tiká" břicho? jakože když ležím, tak je vidět ASI, ež tam buší to srdíčko.. anebo nevim, co by to bylo...

sarlotta
13. dub 2010

Handm to bude spíš Tvoje srdce... jak je to četné ? mimi tluče srdce 160 za minutu 😉 no a nebo má škytavku🙂))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru