Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
22. dub 2010

sarlot já už mám být v tabulce 25 DC 😒 děkuji 😉

madormi
22. dub 2010

jinak o víkendu doufám že bude krásné počasí, protože určo začnu depkovat tak ať je aspoň hezky 😀

paajaa
22. dub 2010

Sarlott: já už bych taky měla být 31DC. Děkuji. 😎 😎

katyna6
22. dub 2010

tak jsem zpátky,teď už jen čekat do 13hod na výsledky

handm-moc ti držím,ať je všechno v pořádku 😉 😉 😉

sarlotko já jsem prosím 18DC,děkuji 🙂 A taky jsem na fotky od profíka moc zvědavá 😉 😉

wlladka
22. dub 2010

Ahojky,
tady pusto prázdno.... 😒

Jen hlásím, že moje včerejší kontrola v rizikové poradně dopadla celkem fajn. Maličký se na UTZ vrtěl a baštil si prstíky 😀 Otesánek.
Moje testy na štítnou žlázu dopadly na jedničku a moč je taky v pořádku. Horší je to s jaterními testy. Mám nějakou lehčí jaterní chorobu, tak jsem dostala prášky na bázi vitamínů a hned dvojitou dávku. Taky jsem anemická, tak ještě baštím železo. Za dva týdny půjdu na kontrolní testy a uvidí se, zda to bude lepší. Já doufám, že jo. Už těch tablet polykám nějak moc. 😖

wlladka
22. dub 2010

...teď jdu trochu poklidit a pak mažu pro synečka do školy. Pak se přijdu zas mrknout. 😉

farmarska
22. dub 2010

i já se přidávám, měla bych bejt v tabulce 30DC 😉 děkuju

jinak jste pěkný drbny, já mám doma manžu a vůbec vás tudíž nestíhám ..ani dočítat 😝 ale jen co ho po obědě uspím (no on to v klidu zvládne i sám 😀 ) tak jsem u vás 🙂
jen zatím co jsem postřehla tak šarlotce přeju at se ona i její rodinka brzy vykurýruje! Hadm moc držím palce na dnešní ultrazvuk, aby jí to malej celou dobu neproklimbal a s mad si popřeju upřinou soustras k našemu dnešnímu debilnímu testování 😠 katušce držím palce k dokoj na na manželovi spermoníky a Tercince moc držím palce, aby to malýho nosánek přežil 😉 😀 😀
a víc už si nepamatuju 😝
tak zatím se tu opatrujte! 🙂

farmarska
22. dub 2010

no jasně a Wlaďušce gratuluju ke včerejší kontrole!!! supr! 🙂 🙂 ta to nějak zvládneš, se s tím popereš, seš silná ženská..hlavně že je malej v pořádku 😵

madormi
22. dub 2010

farmi ale ještě u nás není všem dnům konec :D mámd oma ještě dva testy a tobě jich určo taky pár zbývá :D

paajaa
22. dub 2010

Farmi: a ne mě si zapoměla 😢 😢 😢 Ty jsi teda 😢 😀 😀 😀

Holky vy jste dobré, že máte nervy na ty testy. Já bych testila až po vynechání. Dřív určitě neee. Tak snad ještě nějaké // nahlásíte. Už tu dlouho žádné nevykoukli.

Wladi: blahopřeji k úspěšné kontrole. Snad se nějakých těch léků brzo zbavíš.

Katy: držím palce na spermio. Dej nám určo vědět, jak jste dopadli. Věřím že to bude normo spermie jako to máme napsané my. 😀 😀 😀

flair
22. dub 2010

Ahooojky🙂
Farmi a Marodmi, testíky vyhodit a vzít nějaké, které ukážou //, jasný?! 😉
Onno, čekat do pondělí je docela nápor na nervíky. Moc bych ti přála, aby tam mimi bylo a vše bylo ok.
Katynko, ty musíš býttaky super napnutá na ty výsledky, co 😕 Tak dej pak hned vědět 😉
Miru, tak at to všechno dobře dopadne a miminko je opravdu zdravé 😵
A už víc nevím, co jste nadrbaly 😅 Jo, Natali, moc hezký slova o partnerství jsi napisala 😵
Já jsem dnes opět blbě spala, už se to stává pravidlem 😠 Dnes v 16h máme poslednní lekci předporodního kurzu i s tatínkama, tak jsem zvědavá 😅 jinak asi budu odpočívat, bo ty probdělé noci nic moc teda.

madormi
22. dub 2010

paaji já chěla testit až případně v úterý ale bylo to silnější než já, a to jsem věděla už ráno že plýtávm testem ale říkala jsem si co kdyby 😀

onno
22. dub 2010

Už skoro nešpiním .Včera jsem špinila a odpoledne jsem šla na záchod krvacela jsem a co si vypadlo do wc.Ale pak zas špinění nekrvácela jsem jako u MS.Prostě to vypadlo a zas špinění.Jinak mě je furt na zvracení.Ale myslím si že je už po všem. ☹

handm
22. dub 2010

Ahoj, jsem tu ze schůzky 🙂
Všem moc děkuju za palůšky, jste zlatíčka.. taky doufám, že nebude chrnět, takhle pozdě večer a ukáže nám, co je 🙂 Bobista náš malej 🙂

Farmi a Mad, netestovat, vydržet!!🙂 A až mrcha jedna nepřijde, tak teprve... už to budou dálnice a nebudete hledat duchy!!!:_)🙂🙂🙂:-🙂🙂 MOc držím palce!!🙂

Flair, odkdy si chodila na ty kurzy... já furt o ničem nepřemýšlela...
Katynko, držím palce na výsledky!! Určitě to bude "nadsprůměŕ" 🙂🙂🙂
Onno, myslím na tebe!!! Snad to bude s kladným koncem!!!🙂 Hlavně se šetři!!!
Wladi, super!!! Gratulda ke kontrole a k otesánkovi!!🙂🙂🙂 Snad tvoje pilulky nicemu nevadí!!🙂
Paaji, a co vy?! Jaký bude teď pokračování?!

A už nevím, na koho jsem zapomněla pardooon!!:_)

madormi
22. dub 2010

onno tak si zajdi k mudr na pohotovst nebo tak já bych to teda do pondělí nevydržela a přístup toho doktora mě dost udivuje ☹

farmarska
22. dub 2010

Pájínko jsem já to ale kopyto, jak jsem zrovna na tebe mohla takhle debilně zapomenout! 😨 asi nějakej výpadek, nebo zatmění či co 😨 😨 Tak doufám, že mrcha nedorazila a s doktorem jste konzultovali natolik pečlivě, že do měsíce bude mimi nacestě kvám 😵 😵 😵 Jinak spíš obdivuju já tebe, páč já bych takhle dlouho zas nevydržela netestit 😅 u mě jsou nervy na pochodu už druhej den po ovulce 😀 😀
katuš , tak máme jednu hodinu, co ty tvý výsledky? 😉

natalie77
22. dub 2010

Ahoj,
tak jsem zpátky z Gennetu.
Farmi, jsem se zapomněla zeptat a pak jsem nemohla usnout...co ten tvůj manža? Má spálu? Jsem Ti chtěla říct, že já jí jako dítě měla 3x, takže to není jako neštovice.... 😒 .
Pak velká pochvala bábovky....no ty jsi táááááák šikovná!! 😵 .
Sarlott, mám radost, že se fotky vydařily a těším se na příští týden, že se budu kochat šťastnou rodinkou a třeba mě to dokope se taky někam jít vyfotit...ať máme památku pro Marka...že se pak bude tlemit, jak jsme byli oblečení, učesaní, jak se tvíříme a tak...no a my ve stáří v důchodkách budeme na gauči rosit oči, jak jsme byli mladí a krásní 😀 .

Jinak holky, na testy je určo ještě čas.....Farmi, ale chápu, já testovala i ráno a večer, abych viděla, jestli ten duch slábne či co se děje 😕 .
Také bych měla být 16DC...ale u mě je to fuk...možná Sarlott mě asi nesleduj....protože v Gennetu mi řekli, že mám mít 6 měsíců pauzu, chtěli mi napsat HA....Prý ty dvě revize...prý je to jistější...tak jsem z toho taková špatná... Moje doktorka, doktor v Podolí a pak ta co mě přijímala při tom krvácení mi říkali 3 měsíce a tato nová, mladá, sympatická mi řekla 6....takže je to 3:1.....mylsím, že ty 3 měsíce stačí....nám to pak stejně trvalo několik měsíců pomocí folikulometrie a Pregnylu.....tak uvidíme...ale já chci být těhotná, jsem tam byla smutná, jsem si vzpoměla, jak jsem tam chodila s Márou, jak jsme tam byli všichni tři a viděli to srdíčko, byli šťastní.....no zase budeme a jsme to je jasný......
No doktorka hned, že by žádné testy nedělala....že jsem MLADÁ...se tak teda dneska necítím, malej zase prokašlal celou noc, tak až se vyspí jdu s ním na ORL.....
Holky to je opruz, se mi chce jít někam zařvat sprostý slova!!!
To je zase román, co?

farmarska
22. dub 2010

hadm se mnou házíš hrách o stěnu 😀 😀 já jsem nenapravitelnej testař 😀 😀
flair, řekni kerej test ukazuje dvě a já jdu po něm! 😀 😀

farmarska
22. dub 2010

týý brďo to je ale román 😀 to bude zase počteníčko 😉 😀 😀 😀 😀

farmarska
22. dub 2010

Natál máš ještě funkční klávesnici 😀 😀 😀 😀

natalie77
22. dub 2010

Farmi, po tom románu nebo na ty sprostý slova?
No a admini mě odstřihnou, co 😝

natalie77
22. dub 2010

Farmi, to je co.....jsem tu chvíli a už před spaním myslím na Tvého manžu, co? 😀 😀 😀

natalie77
22. dub 2010

Tak malej je vzhůru, tak mastíme......
Manža jde na operaci zase zítra...tak večer dostane jen jogurt.

farmarska
22. dub 2010

děkuju za pochvalu bábovky 😉 No manža asi spálu nemá, doktor mu řekl, že to je alergická reakce na sperj do krku, kterej si koupil, ale ten sprej už druhej den nepoužívá a osypanej je pořád šíleně 😝 tak nevím.. No ale dal mu i tak antb. páč je prej zahleněnej. Já spálu měla teda naštěstí jenom jednou a malej měl taky jednou, tehdy jsem to teda naštěstí od něj nechytla 🙂
Tý jo já nevím, ale to je nějaká kravina čekat takhle dlouho se snažením 😠 😠 😠 kor když víš, že vám to stejně nejde hned napoprvé 🙄 Já prostě nevidím důvod čekat a basta 😠 😎 Bych tý doktorce tvojí nejraději šla ted rozbít hubu 😠 páč jako podává určitě matoucí info.. Jo jí se to kecá, ona buch buch biologický hodiny v hlavě nemá.. 😢 A nebo má, ropucha jedna a nejde jí to a chce se na tobě mstít 😝 Hele můj doktor mi říkal počkat 2mrchy a normálně jít do toho a to mám zasebou taky dvě revize z toho byl jeden i porodopotrat. Jako můj gyndař říkal, že se to tak tradovalo dřív, čekat půl roku, ale ted se vidí, že když je tělo (tam vevnitř), všechno jak má a i psychika je ok. tak že není důvod dýl čekat. 😎

farmarska
22. dub 2010

Jako nevím jak to máte vy,, ale já bych prostě už nečekala. Šak já taky dýl nečekala 😀 😀 Jako prostě bych to ani nevydržela i kdyby mi tisíc lidí říkalo at čekám 😀 😀 😝 😝 Když jsem dole v pořádku, vše je dorostlé tak jak má, tak prostě jdu do toho, hlava nehlava 😎

farmarska
22. dub 2010

natál neodstřihnou, kdyby jsi viděla, co já se tady už nanadávala 😕 a jak hnusně 😅 😀 😝

handm
22. dub 2010

Natal, souhlasím vtomhle s Farmi..
navíc si myslím, že tělo se stejně rozhodne samo, kdy už a kdy ne.. my jsme po revizi zacali hned po 6nedělí zkoušet a stejně nic.. po dvou měsících chemický a pak až teprve.. takže prostě to tělo si stejně dělá co chce...
Navíc někdo tvrdí, že je po revizich a potratech "pohnojino", tak...
I když vím, že tady jsou holky, co by o těhle "nesmyslech" mohly vyprávět... 🙂 těm se omlouvám

farmarska
22. dub 2010

sem musela odskočit k domácímu ukolu.. mladej má napsat na čégru příbuzná slova ke slovům čepýřit, netopýr a pysk.. no co já vím, že jo.. 😨 😀 😝 no jdu žhavit internet a hledat to 😎

wlladka
22. dub 2010

Děkuji za gratulky. Prášky jsou prý na vitamínové bázi a v těhu nepřekážejí, jen aby pomohli.
Mad, Farmi - čárky se třeba ještě objeví. Neházet flintu do žita (kdo ji má pak hledat, že jo?!) 😉 Já otěhulila hned jak jsem přestala testit. Navíc v době, kdy jsem byla přesvědčena, že se to nemohlo povést - no a teď 25tt !! 🙂 Tak třeba na tom něco je.
Paaji, ty si taky zasloužíš, aby na tebe ty čárky už vykoukly. Tak ať nám je už brzy nahlásíš!
Katy držím palce na výsledky, ať jsou nejlepší. 😉
Handm, já jsem teda taky napnutá, co ten tvůj bobista, jestli to není bobistka 😀

farmarska
22. dub 2010

Natál ahoj večer 😉 Jo a když jsme u toho večera,opovaž se myslet zase na cizí zadaný manžílky! 😠 koukej si ho vytlouct z hlavy! 😠 😀 😀 😀 Jedinej na koho můžeš před usnutím myslet, jsem já 😵 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru