Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
4. kvě 2010

Handm no pěkný syslík si, ale takto si to moc neprohlédnu 😒 😉 ty růžové mě zajímají 😀 😀

handm
4. kvě 2010

šarlot, růžové?! Tam nic není snad ani 😀

mari111
4. kvě 2010

no Šarlotko taky toho máš až až 😀 ještě musím skouknout nějaké šatičky, to nemám ani jedny jediný 🙂

wlladka
4. kvě 2010

Taky musím na podprdy. A víc se pustit do nákupů. Já jen okukuju a pak nekoupím, ale musím. Až bude lepší počasí, tak půjdu a něco zase pokoupím. Příští víkend se chystám do Němec, tak tam nakoupím určitě.
Dnes mi doktor říkal, abych se ještě alespoň 6 týdnů držela a nepouštěla. 😀 Jestli mi fakt hrozí předčasný porod, tak bych si už pomalu měla balit tašku do porodky 😀 😀 To mi připomíná kojící košile. Chjo - a to u nás není žádný obchod pro těhule. ☹

sarlotta
4. kvě 2010

stidíš joooo mari🙂))) jen foť sme zvědavky

no nic jdu pro malého a s pesanem na prochajdu, vylezlo sluníčko.. ooo jaký div 😎 😀 😀

aja.83
4. kvě 2010

Ahoj holky! 😵 Jen rychle nakukuju, dnes jsem zas měla v práci blázinec....
Handm, teda ty už máš nasysleno věcí, to je fakt! 😀 Abys měla ještě co kupovat, až za tebou dojedu na ty nákupy! To už se budeš valit s břuchem a já tě budu podpírat! 😀

sarlotta
4. kvě 2010

handm ty proužkaté gatě se mi líbí a to tričko s růž, rukávy- nekecej jooo

handm
4. kvě 2010

Jo jedny růžový rukávky?!😀 Na doma i klidně pro kluka 😀 stejně to poblindí a zamaže 😀
wladi, snad neee, nestraš!!🙂

handm
4. kvě 2010

Ajiiii, ahoooj!🙂 No neboooj, nemam nic malinkyho 😀 jsem ti to tam psala 😀 a je fakt, že než ty dojedeš budu jak valibuk...
i když zatím dobry, pribrala jsem tri kila 😀

mari111
4. kvě 2010

hele holky a kolik potřebuju prostěradel a povlečení do postýlky?

aja.83
4. kvě 2010

Handm, tak hoď nějakou fotečku bříška! 😉 Ať vím, na co se mám připravit 😀

handm
4. kvě 2010

Aji, ted zadnou aktualni nemam, musim vyfotit.. naposledy mam tu v 19tt v albu 😀
Mari, nemám tucha 😀

aja.83
4. kvě 2010

Handm, jo jo, tu jsem viděla...to zatím jde! 😉 Holky, já taky nemám tucha kolik čeho nakoupit...Šak proto chodím sem, abych se to tu dozvěděla, že jo...Kolikrát jsem pak doma chytrá jak rádio... 😀

sarlotta
4. kvě 2010

mari 2 prostěradla a 2 povlečení🙂 pak dokoupíš. Hlavně dost látkových plenek, abys mohla dítko podložit a prala jen ty plenky a ne furt prostěradlo 😉

mari111
4. kvě 2010

plen mam 60 obyč a tři s obráskama, a koupila jsem aj ty velký pleny troje s obrázlkama, že prej to je lepší jak ty ručníky, ručníky mám dva 😒

sarlotta
4. kvě 2010

jo tak to máš dost 😀 ty plenkové osušky jsou super jen mimčo oťapkáš v nich- dobře sají🙂

mari111
4. kvě 2010

a když budu mít míminko dolu v cestovní postýlce, stačí když tam bude pod dekou? nebo je lepší koupit aj tam peřinku a polštřek a normal povlečení???

mari111
4. kvě 2010

až moc,že 😅

wlladka
4. kvě 2010

Tak tak děvčata 🙂 Dobře nakupujete. Od každého trošku a s miminkem pak zbytek, dle potřeby. Také se hodí plenkové kalhotky na obyč. plenky, kvůli vysokému balení.

handm
4. kvě 2010

Mari, kde ty to bereš člověče?! 60 plen?!😀

wlladka
4. kvě 2010

Já si jedu nakoupit nějakou zeleninku. Tak Mari, honem honem, ať mám v tom tvým albíčku co okukovat až se vrátím! 😀

mari111
4. kvě 2010

handm, měli levné na aukru 😀

ee.liska
4. kvě 2010

už su tu
jméno fakt nezakecávám, ještě jsem to doma nedohodli, šarlotka má pravdu 😀 😀 a jak to tak s manžou vypadá, vyberem ho tak v porodnici 😖
wladi aha, tak budu držet palečka, ať je to ok 🙂
mari jen nakupuj 😉
já taky už začnu syslit

ee.liska
4. kvě 2010

mari já mám jedno parádní povlečení a když ho malý zašpiní tak na ty dva dný než opréru a uschne mám jedno starší, prostěradla mám taky jen dvě

mari111
4. kvě 2010

no mne se jen přítelak směje, jestli to prťavka vúbec všechno vynosí 😝

mari111
4. kvě 2010

eli a mezi jakýma jménama se rozhodujete

ee.liska
4. kvě 2010

mari to je to nejhorší že mezi žádnýma 😝 , celkem se nám líbil Michael, ale to manža už taky zavrhl tak netuším. mě se jich pár líbí ale mu vůbec nic

handm
4. kvě 2010

🙂
asi si tady ty vaše rady budu psát, jinak zblbnu...😀 dvoje povlečeníčko do postýlky.. když já nevím, co to bude furt... 😝

handm
4. kvě 2010

Ee.lisko, tak to jste na tom jak my..
a potvrdili vam dneska klučíka zas?!🙂

jitie
4. kvě 2010

Míšo, to je super, že se máte dobře..
jj, my jsme taky bličky 😀
samá návštěva, to znám, u nás si taky příbuzní podávali dveře 😀
v červnu bysme mohli vyrazit na chalupu, až budu mít po zkouškách, ty dělám začátkem června a tak bych za vámi s Fildou zajela 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru