Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
10. kvě 2010

Aha Petři, to je těžké víš, to je stejně na osobní zkušenosti, já v ní na malého prala a v poho 😉 akorát aviváž nedávej žádnou ani dětskou - není potřeba - miminko voní miminkem 😉

petroska
10. kvě 2010

jj aviváž ,to sem četla že neé.no uvidím,vyzkoušíme asi víc prášku,jen ted musím ty kopy hadříku nějak vyprat.

tercie
10. kvě 2010

Já peru v persilu sensitive s aloe 😉 a v pohodě. Lovelu mám sice doma ale ani jsem jí neotevřela 😀

petroska
10. kvě 2010

jé terci to je ten prášek co chci.takže ti malý neolízá?je pro miminka že?

sarlotta
10. kvě 2010

Tak jsem malému hodinu četla pohádky, dělali sme koláž z papíru a luštili křížovky a nif... pak mu pustím hitparádu na Óčku a co byste řekly 😅 on usnul 😀 😀 no nejsu já trubka, sem to měla pustit hned 😎 😎 😎 😎

petroska
10. kvě 2010

šarlot dobrý,ted víš jak na něj 🙂 očko zabere

mari111
10. kvě 2010

no teda, že tě to hned nenapadlo,že, takle ho uspat písničkama 🙂

murynka
10. kvě 2010

holky já peru v lovele na skvrny od mrkve atd super žlučové mýdlo 😉 ale lovela zatím zvládá na jedničku 😎

handm gratulka ke kontrole 😵 😵 mám z vás radost 🙂

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/albu...

potřebuje mě to dítě ještě 😀 ☹

mari111
10. kvě 2010

no šikulka Sofinka, si múžeš dát dovču Mury 😀 😀 😀

mari111
10. kvě 2010

ale počkej až hodí bobka do gatí, to si na tebe vzpomene 😀

tercie
10. kvě 2010

Petros jojo to je on, hele já furt špekulovala jak by to dítě mělo jakomožnost ten prášek lízat, než mi došlo,že to je od slova olezlý 😀 Kojodebilita na vzestupu, mrkejte holky, co vás čeká 😀

Jdu taky kuknout na Sofi😉

sarlotta
10. kvě 2010

To je hezkééé Mury🙂)))

tercie
10. kvě 2010

Mury pěkný,takhle teče mlíko mladýmu po tvářičce taky 😀 Když nepodložím plenkou při kojení tak je turch 😀

handm
10. kvě 2010

Děkuju všem za gratulky!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
Můžu se holky zeptat, kolik jste platily za 3 nebo 4D utz?!🙂 klidně do IP... díky

Mury, ta je boží... uplný andílek.. 🙂
šarlotko, no aspoň víš pro příště, jak na něj..🙂

kopa
autor
10. kvě 2010

Handm gratuluji ke kontrole 😵 😵

Markét koukala jsem ti na fotečky na rajčeti,Sofinka roste 😀

Jinak ještě jsem se chtěla zeptat,občas v noci a nebo i ve dne si lehnu na břicho a jakoby v podbříšku mě to tlačí,tak že je to nepříjemné a lehám na záda,taky jste to tak měli? 😕 😅

murynka
10. kvě 2010

mari já mám dovču už přes rok 😀 😀 😎 už se podělala ted jsem jí přebalila poseroutka 😀 😀

handm
10. kvě 2010

Joo, ještě jsem zapomněla napsat, že teta mého muže mě krásně překvapila....🙂 U ní ve firmě něco z toho vyrábějí, takže už pro mě má: kojící polštář, rychlozavinku, nějaké pogumované bryndáčky a slintáčky (snadno se prý myjou a perou) a ještě pracuje na přebalováku... 😵 😵 😵 😵 😵 Zlatíčko!🙂
A to jsem myslela, že od ní budeme chtít jen matraci do pelíšku pro Bobíčka!🙂
Chtěla mi to říct hned, abych něco nekoupila, šikulka!🙂

Kopi, děkuju!!🙂

wlladka
10. kvě 2010

Tak jsem zpět z nákupu. 😒
Handm-gratuluji ke kontrole. Bobista je šikulka 🙂 Když tak koukám na ty tvoje kontroly....nevydržíš to už do porodu, abyste měli překvapení?? 😀 😀 To už ani nemá cenu nechat si říct pohlaví 😀 😀 😀

Mury, Sofinka je holka šikovná 😉

wlladka
10. kvě 2010

A s tím praním...myslela jsem taky na Persil sesitiv GEL. Tak asi áno 😉

handm
10. kvě 2010

Wladi, díky!🙂 Když já bych to docela chtěla vědět!🙂 I manžel, na tom jsme se shodli hned v začátku..🙂 jsme zvědullky!:_) že ostatním to zamlčíme, necháme jim překvápko, ale pro nás abychom věděli .-) tak uvidíme... 😀😀😀😀

Já mám právě zkušenost - kamarádi čekali a že si nechaj překvapení... a všichni jim furt říkali, že to bude kluk, jasnej kluk. No nakonec maj Elišku a mě ti ta holčina přišla tak nějak "zklamaná", jak byla připravená na toho kluka...tomu se chci vyhnout, i když milovat budu ať je to co je to!🙂

mari111
10. kvě 2010

Handm a nevíš to ty už náhodou a netajíš nám to 😉

handm
10. kvě 2010

Mari, bohužel NEVIM... a tak bych ráda!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

mari111
10. kvě 2010

a nechystáš se na 3D mne bude zítra přítelak objednávat

wlladka
10. kvě 2010

Jasně Handm, hlavně že je Bobista zdrav(ý)(á) 😵 Já to taky nevydržím. Při dnešních možnostech je to veliké lákadlo. No, a pak je i jednodužší nakupování, že? 😀 😀

wlladka
10. kvě 2010

tak se to dozvíš až v tom červnu? Nebo jdeš na UTZ ještě dřív?

handm
10. kvě 2010

No asi půjdeme nakonec.. i když jsme o tom vůbec neuvažovali původně. Uvidíme, jak se dohodneme doma, dneska to chcem probrat 🙂
Kolik u vás za to chtějí?

kopa
autor
10. kvě 2010

Handm myslím,že v Praze se to pohybuje kolem 1500kč,já na to půjdu pak do gennetu,dělají i v Podolí 😉

murynka
10. kvě 2010

my platili 1200 v Praze 😉

kopa
autor
10. kvě 2010

Markét tak to je dobrá cena 🙂

murynka
10. kvě 2010

leni jo jo a super 🙂 byla jsemu dr šimka v praze na evrospký kousek za KFC 😉 objednání do týdne 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru