Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
17. kvě 2010

Ahojík Wlladka psala:

Už ji pouští domů🙂 tak se večer ozve 😎 😀 😀 😀 😀

sarlotta
17. kvě 2010

Eliss je taky v pořádku i s malým, v pátek uvidí co řekne doktor 😉

petroska
17. kvě 2010

jé to jsou krásné zprávičky 🙂 obě v pořádku jupí.hlavně wladka je na tom asi fakt super když jdou domu

sarlotta
17. kvě 2010

Holky přišel mi bubchenek kosmetika tak si tu ňufám🙂)) 😵 😵 😵 a malému věci an oblečení- šusťáky a teplákovka... nooo pěkné je to všechno 😉

Byly sme u doc, doporučila mi ho nechat doma než ho naočkuju příští týden, takže zábavku mám 😅 tak jdem obědvat🙂

nicollka
17. kvě 2010

a co bylo s ell?

Já sem si hodinku pospala a je mi nějak divně zle tak asi jdu ještě spát

petroska
17. kvě 2010

sarlot tak to pak fotni at se mužeme pokochat 😀

sarlotta
17. kvě 2010

Petři to bys musela dojet oňufat🙂)) koupel s lipovým květem na mimísko 😉 a pak Ty olejíky a krémečky 😎

Nicol čípek nedrží, musí ležet... ale vypadá to, že se to dál nehýbe, tak by ji mohli pustit domů🙂

petroska
17. kvě 2010

sarlot tak pak napis rady které olejíčky nebo krémečky koupit,já totiž nevím jaké.prý se prodává něco do vody a pak se nemusí miminko natírat olejíčkem.jinak asi bych pořídila od hipp kosmetiku,já ji používám ted a zdá se byt dobrá a to mi taky jen tak nejaký krém nesedí a toto jo.tak pak rady co koupit a čemu se vyhnout když už si zkušená matka 😀

petroska
17. kvě 2010

nebo posli odkázek z kama co pořídilas 🙂

nicollka
17. kvě 2010

aha tak to je dobře že se to zastavilo, tak jen at čípek drží.

sarlotta
17. kvě 2010

Petři musíš rozmyslet kterou kosmetiku chceš a pak vzít všechno od jedné značky.. u bubchenu můžeš třeba vyzkoušet mají malou sadu za 120,- kč takovou taštičku cestovní - jsem to koupila v lékárně v UH- vedle tržnice jestli víš 😉

určo ne johnson. jinak weleda je dobrá taky- drahá dost.

na mimčo potřebuješ mydlo a olej. pozdějc dokoupíš. Nebo bubchen má tu dvoufázovou koupel- to jen kapneš do vody a nemusíš mydlit a pak domažeš jen lehce🙂

sarlotta
17. kvě 2010

já kupovala teď tady- malého koupu v bubchenu pořád🙂 vyjde to levnějc než z lékárny🙂

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=16876

mari111
17. kvě 2010

Ahojík, tak už jsem zas sama, ségra s malinkou odjela, je to pár minut a je mi už smutno.Je to zlatíčko ta její malá Sofinka. koukam že Wladi už je v pořádku, to jsem ráda a aj Eli tak to je supr.

petroska
17. kvě 2010

děkuju za radu 🙂 tak dám asi na tebe a koupím to co ty.tohle sem nikdy neslyšela tu značku 😕 ale vyzkouším.johnson se mi nelíbil nikdy takže o něm ani nepřemýšlím.sem si musela zatopit v krbečku.jak se netopí tak je kosa když je tak hnusný počasí.přítelík taky už došel tak bude asi romantika a odpočák u krbu 😉

mari111
17. kvě 2010

Šarlotko koukam že máš u mne v tabulce ? tak kontrola 10.6. a zítra rano v 7.00 cukr a v 15.00 sme objednany na 3D , se těším až jí uvidím, doufam že bude spolupracovat

petroska
17. kvě 2010

mari taky jdu zítra na cukr a na 3D.a ve stejný čas 😀

mari111
17. kvě 2010

no vidíš Petruš, tak si budem navzájem držet palečky aby sme se z cukru nepoblinkali a na 3D aby miminka spolupracovali

paajaa
17. kvě 2010

Sarlott: to jsou samé dobré zprávy. Hlavně že je Šimonek ještě v bříško a snad ještě dlouho bude. Eli to jistě taky doklepe. 😉

sirella
17. kvě 2010

Ahojky holky 🙂

Přišla jsem jen pozdravit a nahlásit se z kontroly.Kontrola dopadla OK,všechno v pořádku.Ultrazvuk dneska nebyl,jen se dr. ptal,jestli se mimísek mrská 🙂 Jak jsem řekla,že ju,tak byl spokojený 🙂

Šarlotko až ti holky nahlásí změny do tabulky a ty ji budeš upravovat,tak mi prosím písni 14.6. ko+OGTT
Děkuju moc

Jinak já sice teď neměla moc času psát,ale dočítám poctivě 🙂 Elišce držím palůšky,ať ji brzo pustí a Wlaďce moc gratuluju k tomu,že dneska už bude se Šimonkem doma a budou spát ve svém pelíšku a rodinka bude pohromadě 🙂

Jak se venku udělalo hnusně tak mě mrcha alergická už pustila a tak jsem myslela,že na PC bude víc času.Bohužel teď zas musím dodělávat resty doma,takže času zas moc není.Ale určitě zas nakouknu 🙂

Všem gratuluju k úspěšným kontrolám a ať mimísci prospívají pořád tak hezky 🙂
Mějte se tu krásně...zatím čusík

petroska
17. kvě 2010

tak sem tady.mari to víš že si budem držet palečky ale já mám zítra jen glykemii to je taky cosi ohledně cukru a pak 3D a další pondělí tu gl.křivku na cukr a to budu pít tu štávičku 😝 .jinak u nas je už 3 stupen povodní tak jen jezdíme a obhlížíme stav kolem aby sme nebyli pod vodou.moc nám nezbívá do vylití ☹ achjo.

wlladka
17. kvě 2010

Kuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tak jsem právě dorazila z Plzně. 🙂 Musím se na vás hned juknout a poděkovat, jak jste nám držely palce. A že jste je teda musely mačkat 😀 😀 😀
V pátek to byl fofr, lítalo kolem mě tolik bílých plášťů, že bych je nespočítala 😲 V sanitce mi taky moc dobře nebylo, když se mnou letěla a houkala 😢 😖 No, máme to za sebou a doufám, že se to už nevrátí.
tlak mi letěl nahoru závratnou rychlostí aý dosáhl hodnot, které už mi přestali i říkat. Poslední si vzpomínám 210/125. Jeden doktor tam pořád číhal připravený s tím, že mne poveze na sál a na císaře - měla jsem z něj nervy. Pouštěli do mne vše možné žílama i injekcema. Pořád mi dávali polykat nějaké prášky, pod jazyk mi jich taky pár dali rozpustit..... 😖 Ale pořád nic 😢 Pak si na mne pozvali dalšího mudra, nějakého kardiologa, tan mi zas něco předepsal a náhle se začal tlak snižovat - já se trochu uklidnila a snažila se meditovat a myslet jen na Šimonka a na sebe. Snažila jsem se udržet co nejvíc v klidu. V noci už mne odpojili od přístrojů a ráno odvezli na běžný pokoj. 🙂

Tam ještě nasadili další kapačky a pokračovali i v injekcích. Dostávala jsem magneziové, abych neupadla do křečí a kortikoidové, aby mimískovi rychleji dozrávali plíce. Pořád hrozilo, že by mohl jít ven.
odpoledne už bylo vše v normálu a já měla tlak jak náctiletá 😀 😀
Přidali mi kapičky na ještě lepší průtok krve pupečníkem, tak doufám, že nám miminko začne přibývat o trochu lépe.

Včera mi bylo řečeno, že když mi týden tlak vydrží, pustí mne domů. Dnes ale sloužil doktor, ke kterému chodím do rizikové poradny. Usoudil, že to doma zvládnu. Kdybych prý byla 20ti letá prvorodička, tak mne nikam nepustí, ale že jsem zkušená matka 😀 a už jsem si těmito komplikacemi prošla a vím co dělat, tak mě s důvěrou pusti dnes. 😀 😀 😀

Dostala jsem instrukce, jak se mám šetřit a na co v další době úplně zapomenout, přidali mi "krabičku první pomoci", kdyby se to náhodou opakovalo a upozornili, že jinak okamžitě zase k nim do Plzně. Já doufám, že se tam dostanu až na šťastný porod. 😉

Tak jsem si rychle vylila srdéčko a teď si slupnu něco dobrého, ať máme se Šimonkem nějakou odměnu 😉
Strašně moc vám děkujeme za to, že jste na nás myslely a držely palce. Časem se mi snad podaří něco dočíst, abych se dostala do obrazu. 😉

wlladka
17. kvě 2010

Jinak všem přeji pěkné kontrolky a gratuluji k těm úspěšně zvládnutým 🙂 🙂

petroska
17. kvě 2010

jé wladi to je super že jste v pořádku.určitě to šimonkovi pomohlo a bude jen rust a počká si na příchod až na 40 týden 😉

wlladka
17. kvě 2010

Petros, ahoj. Šimonek byl sledovaný a daří se mu dobře. Jen si říkám, jestli není v eufórii z toho všeho, co do mne nacpali. 😒 Na 40tý týden ani nepomýšlým, tak dlouho to nejsme schopni zvládnout. Když vydržíme 6 týdnů, bude to super 😵

mari111
17. kvě 2010

ahojík Wloadi, no tak to je dobře že už ste doma, že to trošku ustálo, tak se opatrujte a fakt nic nedělej, tak maximálně papat ,odpočívat, válet se a občas teda na toho koně ať víme, že ste v pořádku 😉 moc držím palečy a věřím, že už to bude v pořádku 😵

wlladka
17. kvě 2010

Mari, fakt nic. Poučena jsem byla v nemocnici a riskovat nic nebudu. Doma taky všichni vyplašený, takže mne ani nic dělat nenechají. Alespoň těch 6 týdnů to musíme doklepat v klidu. Nic se nezblázní 😵
Koník je můj společník a zůstává nadále, co bych si bez vás počala?! 😕 I nakupovat budu víc po netu, než někde běhat 😵 Základ bude a zbytek až po porodu, pěkně s kočárkem na sluníčku 😵 😵

petroska
17. kvě 2010

tak dobrých 6 týdnu vydržet ,to je fakt.snad to zvládnete.kdyby se jim to nezdálo tak si myslím že by tě jen tak nepustili.je dobře že je šimonkovi fajn...

markee
17. kvě 2010

ahojky holky, vítám Wladěnku doma. Určo vydržte se Šimonkem těch 6 týdnů,jak píšeš-teda v rámci možností. Ale budu držet pěsti,aby vše bylo OK co nejdéle 😉
Jela jsem do práce a z práce autobusem,po dlouhé době-obě cesty. Zeptala jsem se účetní na ty mé peníze,tak mi řekla,že si mám hlídat hodiny a že mám 60Kč na hodinu a jí to vychází a tak no. Pak mi holky řekli,ať to řeknu šéfovi-výroby. Tak jsem mu říkala,že mi ve výplatě hapruje 6 a půl hodiny a že je to dost peněz za to a s kým to mám vyřešit,když mi paní účetní tvrdí,že je vše OK,ale že já vím, že není. Tak prý se spolu podíváme na docházku. No ale on mi ujel 😠 no zítra to něj znova vybalim,pže prostě ty peníze chci,buď teď doplatit nebo v příští výplatě. Ale určo se mnou vymenou i příště. Prý to tak dělaj všem. Chjo, se z toho picnu. Uvidíme no.

handm
17. kvě 2010

Ahoj holky moje!🙂
Wladenku obvzlášť zdravím a jsem moc ráda, že jsou se šimonkem doma a v klídku! Tak ležet a jíst a nožky nahoru, ať kluci skáčou🙂

Markee, to je tedy bordel!! Kde to vlastně je? Není to u Vrchotek?! Bobo? mě tak napada...

Mari, já jdu na cukr v pátek....

markee
17. kvě 2010

Handm, není to BOBO, oni se kdysi rozdělili. Tohle je v Sedlčanech, Voračice by se mi nevyplatili-je to dál a jednou brigáda tam stačila 😠
No jako jít o částku za hodinu,tak se neposeru,ale za 6 a půl hodiny to jako potřebuju mít(sice to je almužna,ale i tak je to pro mě dost,když nemám jiný příjem).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru