Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
24. kvě 2010

ajoj Farmi, přesně ten máme na misli, taky koukam na ty houpačky, dneska jsem našla tak krásnou, ale ta cena 😠

farmarska
24. kvě 2010

Jo jinak ten kolotoč i tu houpajdu si koupím na aukru, už použitou. Třeba normálně stojí kolem 4tisíc, to bych nedala, ale tam jde sehnat i za necelý dva. To samé ty kolotočíky, za novej se mi dávat nechce, ale za nějakej takovej to s klidnou duší obětuju a vždycky to zase, až nebude miminko bavit můžu prodat a určo nebudu moc tratná 😉 🙂

mari111
24. kvě 2010

bože už mi měkne mozek že misli a né mysli

farmarska
24. kvě 2010

mari já celkově zbožňuju ty věcičky od fischera 🙂 spoustu jich má kamarádka a já když viděla jak je její malá s nima spokojená, uplně mě to očarovalo. 😵 Ty jejich houpačky jsou fakt boží a ona si v nich tak krásně slaďounce chrupkala 😵 a pak měla hopsadlo z kolekce "deštný prales" no a to pak musím taky mít 😀 páč ta se na tom tak vyřádila 😵

mari111
24. kvě 2010

no to je fakt, maj krááásne veci pro miminka

farmarska
24. kvě 2010

a já jelikož už jsem 3 před tím těhulila, tak jsem si spoustu věcí stihla už pořídit, tak ted prostě až budu těhu, budu dokupovat yhle hnusně drahý kravinky. Ještě že mám ale dost času na to zatím šetřit 😀
I manža už jsem na to stihla připravit 😀

farmarska
24. kvě 2010

holky a já zase letím, přijel mi manža musím mu jít dát hamů 😅

mari111
24. kvě 2010

jak si ho na to připravila? 😀 ten múj teda vždy říka, jestli to není zbytečné ale nakonec pro Laurinku koupi všechno co si vymyslím 😉

mari111
24. kvě 2010

tak leť

wlladka
24. kvě 2010

Jé Farmi. Tak zas pozitivní zpráva. Někdo je s ním spokojený 😀 Ta houpačka je super, ale cena taky 😲

mari111
24. kvě 2010

tak a u nás už je tma jak v rici, musím svítit a padaj kroupi jak šlak, mega kroupy, jú to je rachot, chudák kocourek, ten je z toho vyplašenej, ještě jsem stihla uklidit kytky

wlladka
24. kvě 2010

U nás zatím jen duje vítr. Asi to přijde až na večer. Tlak mi zas leze k výšinám, tak budu muset do lehu a klídek. Třeba se mi podaří schrupnout si. 😒

mari111
24. kvě 2010

tak šup do postýlky Wladi

handm
24. kvě 2010

Ahoj holky, jsem se konečně dostala..
jsem se snažila celý den něco porobovat, jak jsem byla nemocná, bylo to tu jak po výbuchu... nejradsi bych umyla i okna, ale to by mě manžel asi zabil 😀 a navíc je to počasí jak na apríla- chvilku slunce, chvilku slejvák a tak furt dokola 😝 ☹ Blázinec... 😝

Každopádně, MOC gratuluju Paaje, super!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak už jen další podobné zprávy!!!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂
Wladi, šup do pelíšku.. to bude ale i tím počasím...

Já teď půjdu zase přebrat hadříky, co jsem nakoupila, protože debil jsem první seznam založila neznámo kam, tak abych věděla, co mám a co budu muset pokupovat... 😎

flair
24. kvě 2010

Paji, supeeeeeeeeeer, to je krása 😵 😵
Cajori, nevěstinko, příprava svatby jsou krásné starosti 😉
Já si dnes užila pedikůru a kosmetiku 😅 Manža má narozky, tak jen rychle zdravím a jdu se mu věnovat 😉 papa

petroska
24. kvě 2010

čau holky.du vas zase jen pozdravit.už mě to stálé ležení serká ale lepší jak nemocnice ☹ .břicho mi tvrdne snad 20x za den tak snat to bude ok.otázečka na WLADKU-když ti dali pro miminko tu vyživu do žil aby miminku dříve dozráli plíce taky ti říkali že muže byt miminko nějaký den ospalé že treba celé dny prospí?mě totiž jaksi nechce moc kopkat.ozve se 3x za den a hotovo a to tak slabě že už mám strach.den den v nemocnici kopalo šíleně a od pátku skoro nic tak mám strach.v pátek du do rizikové poradny na ko a aj mi to známá porodní zařídila a přestupujeme tam takže budu jezdit přímo na kontroli do špytálu a u svoji gyndr končím.zítra deme zmáknout cukr tak snad to bez prášku ráno zvládneme.tak se tu všechni mějte.ani nedočítím protože ten muj přítelík ma oči všude a hlídá mě.pa

farmarska
24. kvě 2010

tak už jsem zase zpět, manža najezený-uspaný 😀 😀
mari no nejdřív taky kulil oči jako kolik..že..to ...sto..jíííí ?! ! 😨 😀 😀 😀 ale jako měla jsem spoustu času ho už přesvědšit, že to je to nejlepší, co můžeme našemu broučkovi dopřát, a že však to není to nové drahé, ale za polovic ceny a to přeci vždycky zase výhodně prodám 😀 😀 😉 No ale jasně , že jsem to na něj nevybalila ten seznam najednou, ale jeden měsíc jsem mluvila o kolotoči, druhej o houpačce a třetí o hopsadlu, že jako až už nebude houpačka potřebná, tak to musíme vyměnit za to hopsadlo 😀 No a když už mi to slíbil minulé těhu, nemůže mi to přeci příští těhu zase odříct 😀 to se nedělá 😀 😝
když jsme u těch houpaček, ten odkaz od tebe mari, ta je teda supr! tu jsem ještě neviděla 😕 já znám jen tu oceán, pak broučci, pak ten deštnej prales a pak takovou ještě domodra s tuleněm nebo čím to bylo.., ale todle je aj pro mne novinka 😕 No uplně v tom to svoje miminko vidím.., ale ta cena..to je fakt darda 😝 😝 a se bojím, že tudle jen tak brzy ještě na aukru za levněji prodávat nebudou 😒

farmarska
24. kvě 2010

jinak teda hlásím, že hezké počasí se tu ani na moc dlouho neusídlilo, je fuč a místo toho je tu taky tma jako v prd.li 🤐 a začíná opět hřmít a do toho prčí 😢 😝

farmarska
24. kvě 2010

Wladi a ty už žádný vysedávání u pc a koukej zalíst do pelechu, nožky nahoru a nech si uddělat borůvkouvej koktejl..borůvky by měly snižovat tlak 😉

mari111
24. kvě 2010

no právě, tu ještě jen tak na bazárku nenajdeme 😠

farmarska
24. kvě 2010

flair no ty se kráásně rozmazluješ 😵 hezky si užijte oslavu 😉

pájííí a tobě samozřejmě takýýý vééééliká gratulka!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
24. kvě 2010

mari jukni ale na tohle, ...http://www.aukro.cz/item1046377566_houpacka_fis...
tam by to Laurince taky moc slušelo a ta cena není zase zatím nijak špatná 😉 🙂

farmarska
24. kvě 2010

sem to před tím nějak blbě zkopírovala 😅

farmarska
24. kvě 2010

Petulko, to je dobře, že tě hlídá, alspon neděláš žádný kraviny a hezky dadáš jak máš 😉 Musí to bejt dlouhý, ale přesně jak píšš, lepší než ve špitále 😅 tak hezky odpočívej, dadej, nenamáhej se, nenervuj se a všechno bude jistě vpořádku 🙂
Myslíme na tebe, drž se a dej pak nějak zase vědět nové zprávy! 🙂 🙂 🙂

mari111
24. kvě 2010

no kouknu zítra až to bude končit, sem zvědavá, na kolik se to vyšplhá 😅

farmarska
24. kvě 2010

a co dělá noha? 😕

kopa
autor
24. kvě 2010

Paaji gratuluji ke kontrole 😵 😵
Petrosko ty se moc opatruj 🙂 bud ráda,že jsi doma a máš své soukromí a miláčka vedle sebe.

My byli u švagra.Byla celkem prča 😀 Tchýně perlila 😀 😝 prý jestli mám vystouplou bradavku,že se mi bude lépe kojit 🙄 tak jí říkám,že v dnešní době kojí málokdo že?No navíc venku slejvák jak kráva a je ani nenapadlo nás hodit domu,měli by zajíždku cca 4 minuty.Tak jsme čekali až přestane sjeli to metrem a od metra jsme zmokli na kost 🙄 🤐 Já ždímala džíny i vlasy 🙄 Přítel byl zase naštvěnej na ně 😒

kopa
autor
24. kvě 2010

Jinak ve čtvrtek,když dobře dopadne na kontrole,půjdeme se podívat na ten X lander 😵 😎 tak v úterý pak mám velký Utz,tak by mimík za to dostal kočár 😀 no jo úplatek 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru