Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
31. kvě 2010

hand, taky mu říkáme alfík, tak říkali manžovi když byl malej, Alfi 😀 tak jsem chteli Aleše, jenže to je jeho brácha a oni chtějí mimi za rok a kluka po tátovi, tak jim to nemůžeme vzít 😎
Cajori, to je mi líto ☹ snad ten příští týden to bude lepší 😉

handm
31. kvě 2010

Ee.lisko, tak jedině Alfons 🙂 😀😀😀😀

kytiii
31. kvě 2010

@handm to samé jsem Eli chtěla napsat 😀 😀 😀

kytiii
31. kvě 2010

Alfonse fakt žádnýho neznám, jen toho Muchu 😀

kytiii
31. kvě 2010

S těmi jmény je to vážně kříž. My jsme se jednohlasně na klučičím jménu shodli, můj manža je Štěpán a mně se to jméno fakt líbí, jenže v bříšku si hoví holčička, tak to bude Eliška🙂 Od mládí jsem si myslela na Viktorku, jenže to přijde manželovi tvrdé 😠

handm
31. kvě 2010

Kytii, je to kříž, no.. navíc já mám 8 bratranců a bráchu, což je 9 jmen krásných vesměs, co by se mi líbilo, vybráno... 😝 takže prd...

ee.liska
31. kvě 2010

holky 😀 😀 😀 😀 jestli pořídíme malému sestřičku tak to bude Eliška nebo Berenika, pokud druhé bude kluk tak budeme v koncích 😀

handm
31. kvě 2010

Ee.lisko, nápodobně 🙂 🙂🙂🙂
ale zkus Alfonse navrhnout, třeba projde!🙂

kytiii
31. kvě 2010

@handm stejně se nakonec vždy nějaké pěkné vybere. Mám ale někdy pocit, že se dnešní rodiče docela dětem "mstí", jméno jako Sebastian, Theofil, Artur či Andreas mi přijdou vážně divné. Ale každý má samo jiný vkus 😀

kytiii
31. kvě 2010

@handm Eliška je pěkné jméno 😀 , to jistě ale sama víš 😀 Bereničku mají naši dobří známí, říkají jí snad tisíce zdrobnělinkami a zní to roztomile 🙂 Holky, manža mi slíbil, že když druhé dítko bude holčička, tak si tu Viktorku můžu dát, ale věří, že se mu povede ten Štěpánek 🙂

kytiii
31. kvě 2010

jsem tu zprávu posílala Elišce 🙂

handm
31. kvě 2010

Kytii, pochopila jsem .-) U nás pro holčičky jasně vedou Julie a Stella, tam jsme zajedno 🙂 Ale ti kluci, to bude 🙂

markee
31. kvě 2010

ahojky holky,
nestíhám sem chodit. Od pátka jsem byla u mamky a pomáhala s přípravou na pouť. Jinak od čtvrtka jsem zas na brigádce, i zítra jdu.Do toho nám odešel noťas,takže se na vás nemůžu chodit jukat,pže na stálém PC je Míša a ten mě nepustí. Štěstí je,že odjela tchýně na dovču a svůj noťas tu nechala,takže občas,když zbyde chvilka,můžu přijít.
No a odchází nám obrazovka u TV. Pořád v ní cvaká a vždy při tom cvaknutí,tak kousínek obrazovky blikne. Před 14 dny se začoudilo ze šlehače,tak uvidíme,zda to je už vše. No omyli by mě,pže peníze nejsou a vše najednou odchází.
Wladěnce gratuluju k Šimonkovi a budu taky držet pěsti,aby vše rychle dohnal 😉¨
Mojí kamarádce z porodky se dnes narodilo třetí dítko-maj holčičku Michalku a má 4200g a 52cm. Předtím má už dva klučíky.

kopa
autor
31. kvě 2010

@kytiii Kytii tobě to taky strašně utíká 😉 No jsem zvědavá na ten zítřek 😅 snad už mi řeknou pohlavíčko 😀 i když já tipuji Kluka!!!!
@cajori17 caj to mě mrzí,že jsi takhle dopadla,ale ber to zas z lepší stránky příjde se na důvod a prášky vám určitě pomohou k vysněnému miminku 😵 😵

handm
31. kvě 2010

Tak já jdu dneska domů 🙂 Kopi držím palce na zítra!🙂

kopa
autor
31. kvě 2010

@handm Handm papa a děkuji za palečky mám tam být v 10hod.
A do kdy jako plánuješ pracovat?

murynka
31. kvě 2010

@kopa hned v půl 11 čekám smsku 😀 😀 😀 jasný!!moc držím palce a tipuji pořád tu holčičku 😎

sarlotta
31. kvě 2010

Zprávičky od Vladěnky:

Máme 38cm a dnes už 1010g! 😉

murynka
31. kvě 2010

@sarlotta ty brdo to je dobíneček 😵 😵 😵 😵 krásně přibírá jen tak dál 😉 😉 moc jí pozdravuj!!!!!

sarlotta
31. kvě 2010

Psala jsem, že držíme všechny co můžem a moc na ně myslíme a co tatínek jestli už viděl benjamínka.....

Tatínek je teprve na cestě sem. Ma to daleko. Snad nás tam takhle na večer ještě pustí. Děkujeme všem tetám za palečky.O prázdninách jsme doma. 😉

kopa
autor
31. kvě 2010

@murynka Markét snad si nezapomenu telefon 😅 ale určo napíši 😀 Fakt dle břicha to tipuji na kluka 😀 navíc mi tedko přestali veškeré chutě 😅

@sarlotta No to je drobeček malej 😵 😵 super,že přibírá!!!Však oni ty lékaři jsou dneska na tohle machři!!! 😵

murynka
31. kvě 2010

@kopa ne že zapomeneš!!!!! 😠

sarlotta
31. kvě 2010

@petroska... určitě nemusíš znovu na zátěžový test když máš krevní testy v pořádku 😉 To vím ... gyndařka je tydýt teda. 😠

ten test z moči není tolik průkazný, každému pracují ledviny jinak. Máš dobré výsledky z krve, tak buď v klídku 😉

sarlotta
31. kvě 2010

@kopa to sem měla já u malé- ten prázdný močák... no s tím nic neuděláš🙂)) zvali si mě za měsíc... ale zase jsem mimíska viděla 2x🙂))

mari111
31. kvě 2010

jéé Šimonek, malinkej drobeček toje ale hlavně že přibíra, vše zvladnou je to silnej klučina 🙂

sarlotta
31. kvě 2010

@cajori17 nesmutni, to není taková hrůza menší foliky.. jsou tam to je důležité a léčky pomůžou, neboj budeš těhulka jedna dvě 😉

sarlotta
31. kvě 2010

@kytii díky za info a že se taky ukážeš🙂)) super že kontrolky jsou v pořádku🙂

sarlotta
31. kvě 2010

@paajaa blahopřeju ke kontrolce🙂 mimísek je šikulka. ukaž fotečku 😎

petroska
31. kvě 2010

to je takové maličké miminečko 🙂 .ale supr že přibírá,jde vidět že se šimonkovi daří dobře.držím palečky. jak to teda wladka měla s týdnama?měla být ve 30 týdnu a miminko mělo zpoždění 3 týdny takže se počítá 27 týden?chápu to dobře?šarlot díky za vysvětlení.měla sem strach abych ten hnus nepila znova 😠

farmarska
31. kvě 2010

ahoj holky, teprve ted otvírám počítač, byla jsem dnes ták utahaná z práce, že jsem vytuhla 😅
jdu vás dočíst 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru