Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

m.aa.b
7. čer 2010

Ahojky jen v rychlosti:

@mari111 hodně štěstíčka na společné cestě životem a ať Tě manža nezlobí 😵 😵 😵 😵

@flair velikááááánskáááááá gratulace k narození Melisky (móóóc krásné jméno 😵 ) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a Melisce přeji krásný a pohodový život s minimem karambolů a nepříjemností 😵 😵 😵 😵 😵 😵

madormi
7. čer 2010

wladí, Šimonkovi držím moc palce. je krásňoučkej drobeček malinkej tak ať krásně bojuje !!!!!!! flair velká gratulka a tercie a natal teda sorry,ale máte doma fakt magory ☹

paajaa
7. čer 2010

Flair: mooc gratuluji k Melisce!!! Hlavně že jste obě zdravé. 😉 😉 Je to krása.

Sarlot:: já vím, že bych měla být ráda, ale mě ty myšlenky tak přepadnou. Do toho 22.6. to jistě rychle uteče.

Kopi: teda to by byla tchýně jednou hodná, kdyby vám koupila kočárek.

Farmi: teda to tvé pracovní nasezení obdivuji.

Aji: koukám, že ani 1DC ti náladu nezkazil a jsem moc ráda. 🙂

mari111
7. čer 2010

ahojík holky, tak předem velikááánska gratulace Flair k narození princezničky, moc moc štestí přejí Malise do života a už se taky těším na fotky 😵
Terculko, téda ten tvuj mangel mne sere, no ja bychmu to rychle vysvětlila ale to jsem ja, ty ho asi až moc miluješ a moc tě to trápí, jedině si s ním promluvit ale jak a kdy že 😔 aby to nebral jak utok ale rozumnou reč, ach jo, je mi to líto, po tom co ste si prožili by se mnel chovat jinak, je to pako, no co se dá dělat, přeju ti aby ste si popovídali a aspoň něco se změnilo
To samí Natalka, žeby počas vaší nepřítomnosti neměl dost času přemýšlet??? 😨 asi ne, bo jinak by si uvědomil že dělá voloviny, tak se dospělí chlapi nechovaj 😠
a děkuji ještě za gratulky k svatbě, no vzali sme to šupem a opravdu velice rychle a jednoduše, snad manža bude poslouchat, jinak dostane po čuni 😀 ja se jen tak nedám, no ale chudáček včera to asi přehnal na sluníčku a je mu blbě a bolí ho hlava, aj dr mu říkala že je to asi úpal, no to je tak když mu říkam vem si kšiltovku a to je pořád jo jo jo a dal si ji až po dvoch hodinách strávených na sluníčku ,ja to říkam furt ať děla co mu říkam 😉
jejda sem se rozepsala, sem zvědavá, kdo to bude číst ten múj román 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
7. čer 2010

Farmíku ty se nenech sedřít v tý práci ☹
Kopísku teda tchynka se nezda, jo ta moje si se mnou v sobotu potikala, no ale mne to stejně nejde z papule 😖

kopa
autor
7. čer 2010

@mari111 mari my si už tykáme cca 2-3 roky 😀dokonce s emi nabídla,že se mnou půjde nakoupit náké oblečky 😀 Ale to spíš bylo kvůli tomu,že jí přítel psal email v pátek,že s námi jedná jak s hadry 😅 😀

mari111
7. čer 2010

no jo Kopi tak ale aspoň po "upozorneni" se začala chovat. jiná by to ani tak neřešila

kopa
autor
7. čer 2010

@mari111 Mari no ono jí to moc dlouho nevydrží 😀 😀

kopa
autor
7. čer 2010

a co děláte dneska k obídku?Já koupila roštěnou a budu jí dělat na zelenině. 🙂

ee.liska
7. čer 2010

tak jsem zase tu a jdu dočítat, prvně jsem chtěla zaplatit složenky ale mari mě zdělila ty dobré zprávy co tu jsou tak jsem tu 😀
@cajori17 doufám, že je bráškovi líp

ee.liska
7. čer 2010

@mari111 ještě jednou gratulka veeeliká ke svatbě 😵 😵 😵

m.aa.b
7. čer 2010

hojky všem 🙂

všechny vás moc pozdravuje Markee - je v práci a když je doma tak ještě pořád nemá v pořádku PC 😒 ale hned jak to půjde tak také dorazí 😵 a @flair mám Ti vyřídit obrovskou gratulaci k malé Melisce 😉 😵 😵

jdu dočíst ...

mari111
7. čer 2010

Kopísku ještě nevím co uvařit, manžovi je blbě tak něco dietnějšího , 😕 no aspon chvíli bude tchynka v poho 😉
Eli dííík 😉

ee.liska
7. čer 2010

@tercie to je teda prevít, ten tvůj manža ☹ takovou má doma pěknou manželku a synáčka a neumí se chovat 😠
@kopa gratuluji k dalšímu přírůstku 🙂
@natalie77 a ten tvůj chlap to samé, poslat je tak někde na převýchovu 😒
Flair veeelká gratulace k princezně, ať jste obě co nejdřív v pořádku a doma 😵

mari111
7. čer 2010

maab dík za odkaz od Markeee, taky ji zdravím 🙂 Jinak Sirel a Zlababa to nějak tady zanedbávají, asi dostanou na zadek 😠

ee.liska
7. čer 2010

@paajaa to je dobře, že už ti je líp 😉
@sarlotta ať se Kryštůfek brzo uzdraví 😎
@aja.83 mrcha jedna mrchovatá 😠

m.aa.b
7. čer 2010

tak ono se toho tu moc neudálo tak už mám dočteno 😉

jdu ven, je tam tak krásně ... 😵 😵 😵

ee.liska
7. čer 2010

no koukám že je teď na řadě šarlotka 😎 , pak hanana a mari pak ty, další je handm a pak my s petros 😲 😀

mari111
7. čer 2010

jééé to už sem třetí na řadě jo, fúúú eli nestraš 😕

mari111
7. čer 2010

no jó fakt třetí, ale ještě mám čas 😅

ee.liska
7. čer 2010

no to máš, ale třeba už jen 9 tt 😀

mari111
7. čer 2010

semi nesměj, ty vajco, šak nejsi moc daleko odemne 😀 😀 😀

handm
7. čer 2010

Ee.lisko, nestraš!!!!!!!!!!!
Jsem zpátky z kontrolky, vsechno by mělo být ok, paní Dr říkala, že hrdlo krásně drží, takže ani ty moje debilní výtoky nic nepáchají.. bobickovi krasne busilo srdicko
Další KO až 28/6 (i když už začínáme po třech týdnech) a stejný den ještě krev a odpo zubař podruhé v těhulenství 🙂
a na UTZ ve 30TT se mám objednat až na 32, že když jsme ted byli na 3D, tak at jdem pozdeji 🙂

mari111
7. čer 2010

tak super Handm, jen tak dál 😉 gratulka 🙂

ee.liska
7. čer 2010

handm to je super, že je vše jak má být 😵
mari nesměju se, já mám být nachystaná podle doktora od začátku srpna 😅

mari111
7. čer 2010

mne taky říkaj že pudu dřív, no ale šak uvidíme 🙂

handm
7. čer 2010

Holky, začínáte mě děsit..
a děkuju za gratuldu, člověku se vždycky tak uleví, když slyší to srdíčko 🙂 i když jak řádí ten bobicek, tak jsem klidnějši i tak.. když se dýl neozývá, tak se hned vystresnu.. no klasika 🙂

mari111
7. čer 2010

to ja taky stresuju když se chvíli nemrví, bo ona tam někdy fakt děla asi akrobaci tak pak mi je divné když ja chvíli klid 😀

kopa
autor
7. čer 2010

@handm Handm gratuluji ke kontrole 🙂 🙂
koukám,že už to půjde hezky po po pořadě 😀 ještě že jsem v tabulce někde v půlce 😀

handm
7. čer 2010

KOpi diky!🙂
Mari, to máme stejný... 🙂 řádí hlavně večer a ráno, to jsou někdy kotrmelce, že se mi břicho otřásá🙂 A tatínek se tlemí 😀😀😀 včera večer se tak namačnul na břicho, že jsme skoro mohli počítat obratle, jak byl vystrčenej 😀😀😀😀 jsme fakt čučeli..

A hlavní pokrok holky - už jsem se rozhodla pro kočárek
http://detskezbozi.com/inshop/kocarky/cam-corti...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru