Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
17. čer 2010

my taky platíme hypošku a ještě dlouh budeme 😒 jo ale když člověk chce jak tak bydlet a nevyhraje nebo nezdedí tak má smúlu a musí celej život platit hypošku , snad to všechno zvládneme 😒

mari111
17. čer 2010

no Petroš asi jo, vykoupat a pak pomalu a lehce vyvětrat 😅

madormi
17. čer 2010

@mari111 přesně no navíc my koupili byt těsně před krizí takže byl ještě drahej ( ted bychom ho prodali tak o 400 000 levněji) hrůza ☹

petroska
17. čer 2010

ty jo já bych si nedovedla představit že bych platila hypošku.taky sme se min rok stěhovali k našim a udělali si z horního patra byvání ale jaksi sme to zvládli z vyplat a něco málo bylo pošetřené takže sme bez dluhu krom 20 tisíc.tak to vás lituju protože já už ted zuřím že nejsou prašule když chci koupit něco malému ☹ .vše táhnem z vyplaty mojeho a ja mam na učtu ted prd jak není podpora

madormi
17. čer 2010

@petroska no tak mi máme ještě na 18 let hyposku 🙂 hnus 🙂 a to chceme ten byt za tri roky prodt a koupit vetši nebo baracek pokud budou deti uz tak se nam hyposka prodlouzi nejspis ale fakt to jinak nejde no když nedědší nebo nemáš bohaté rodiče nebo tak :-/

tercie
17. čer 2010

Jsem zpět, spáchala jsem rychle jen noky se smetanovosýrovou omajdou 😉

petroska
17. čer 2010

tak naši by barák prodali kdyby tam nikdo z nás 3 sourozencu nezustal a jaksi sme taky scháněli byt do pronájmu ale jak chtěli 7000 za 1+1 tak sme si to rychle rozmysleli a rači překopali barák na 2 bytové jednotky a šli k našim.ted sme tam taky vrazili tak pul milionu ale nastestí muj je šetřílek od malička tak měl skoro vše našetřené a jinak vše táhnem vždy z vyplat.taky sme skrz toho všeho nemohli na dovolenou protože sme chtěli mít rači zařízené ale taky tu máme jeste plno věcí nedodělaných že už nevíme kde brát finance.ale muj je zase zastance toho že nechce pujčky takže rači nic mít nebude než se zadlužit.já bych se klido zadlužila abych měla své ale ted su i ráda za to co mám.s rodičemi je to těžký bývat tak závidím zase vám že máte aspon klid a své a i s dluhama

madormi
17. čer 2010

@tercie teda mamino pěkně se odbýváš 🙂

tercie
17. čer 2010

My taky platíme hypošku, holky ale zase bydlet jinde,tak platíme nájem, a ty peníze dáváme pryč taky, takže takhle aspoň financujem svoje 😉 a necpem to cizímu do chřtánu... to si říkáme, abysme se z toho placení nezbláznili 😀

tercie
17. čer 2010

@madormi to nic není, jindy nestihnu ani to a mám jen chleba se salámem třeba 😀

madormi
17. čer 2010

@tercie přesně to jsme si říkali my. ve varech nájem za hezký byt to je tak 11 000 tak takhle s hypoškou a službama platíme hnedle 16 000 ale rveme to do našeho

madormi
17. čer 2010

chudak Lukášek to nemám moc pestrou stravu teda 🙂 pořádnej steak mu musíš dát do mlíčka 🙂

tercie
17. čer 2010

@madormi jéé steak... nedělej mi chutě 😀

madormi
17. čer 2010

@tercie no taky jsem si je udělala 🙂 já ho teda měla včera ale toho nikdy není dost 🙂

tercie
17. čer 2010

@madormi no pestrou bych neměla ani tak, zeleninu skoro žádnou nesmíš, dám si občas jen hlávkovej nebo ledovej salát, nebo mrkev a z ovoce banán...nic jinýho nejím, všechno ostatní je nadýmavý nebo dráždivý... 😝

tercie
17. čer 2010

@madormi to je fakt, toho já se taky nepřejím 😀 Ale to steaků bych se taky nepřejedla 😀

madormi
17. čer 2010

@tercie tak šup at manža doveze, Lukáše potřebuje taky flákotu v mlíčku 🙂

madormi
17. čer 2010

proč se mu furt u Můj fotoblog objevuje červená 1? jako u zpráv a zmínek o mě

petroska
17. čer 2010

protože tě někdo okomentoval 🙂

madormi
17. čer 2010

no právě že se tam nic neobjevilo žádný komentář

mari111
17. čer 2010

mne to tam taky občas naskočí aj Mury psala že taky, ja myslela že jestli tam není novej komentář ale to není tím tak nevím co to blbne 😒 No my taky hypoška a ještě se snažíma rychle všechno dodělat než bude malinká na světě, no ale všechno se zvládnout nedá, třeba schody do baráku už se nám rozpadaj a nevím jestli to letos zvládneme udělat, no ale když ne tak se bude chodit zahradou,no 😅 tam děláme teď aspoň chodník, stejně bych po tolika schodech netahala kočárek 😅

madormi
17. čer 2010

no je furt do čeho cpát prachy no ☹ navíc to auto nové by to chtělo- máme ho sice jen tři roky ale prodělalodot vážnou nehodu a zcela se z toho nevzpamatovalo 🙂 naštěstí jsme ho kupovali hotově takže nemáme dluhy na něj( jen ještě 20 000 za opravu) ale podruhé už hotově na auto mít nebudem no 🙂

petroska
17. čer 2010

mari taky nas čeka schodiště do patra a celá chodba udělat nově.to je tak 100 tisíc co by sme potrebovali a nemáme.taky su zvědavá jestli mě pak muj bude vytahovat v kyblíku balkonem když se to neudělá za včasu bo je to v dezolátním stavu 😀 .ale prdí na to,je přece čas 😀 .než se to posere víc 😀

mari111
17. čer 2010

jo chtělo by to vyhrát holky, al enějak se štěstí ve hře toula někde jinde a ne kolem nás 😠

kopa
autor
17. čer 2010

Tak jsem dopekla koláčky a jdu si hajnout.My naštěstí žádnou hypošku nemáme 🙂 Madormi no 16 tisíc je dost 😅 ale hlavně že bydlíte né? 😎
My teda máme svůj byt a platíme dohromady i za služby 4900kč 🙂 což je nádhera 🙂 švagrovka bydlí kousek od nás a nemají ho ve vlastnictví a platí o 6000víc 😅

kopa
autor
17. čer 2010

mě se od včerejška taky zobrazuje u fotoblogu,že mám zmínku,ale nikdo mi albíčko nekomentoval.

tercie
17. čer 2010

Holky taky jsem tam mela u fotoblogu to čísílko, ale já si komentář přidala sama 😀

tercie
17. čer 2010

Já si jdu namalovat na ksicht obličej,dokud prcek spinká,pak nakojujem a asi vyrazím do knihovny, nemámco číst, a občas, když je klid, a v tv nic, tak nemám co bych a chybí mi to. Já jsem čtenář maniak, když se mi knížkalíbí,jsem schopná číst i celou noc 😀 Teda nevím jak teď, to už asi nedám, ale aspoň chvilku při koju, to mě neba čučet půl hodiny po ložnici 😀

madormi
17. čer 2010

@kopa no největší sranda je že te´d tam ani nebydlíme 🙂 ale tak pronajímáme ho no a my si pronajímáme domek v 🙂

handm
17. čer 2010

Holky vy jste kecalky 😀😀😀 Já musím chvíli pracovat a tady dvě tři stránky navíc 😀😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru