Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
2. črc 2010

Mari ty se brzy uzdrav 😉
Holky já jak dočítám třeba dva dny najednou, tak pak vůbec nevím,na co mám reagovat 😀
Tak prostě jen že na vás na všechny myslím, týdny vám utíkají, tak si to užívejte, protože pak už se nezastavíte 😀 ale je to paráda, a když se ten váš prďola na vás pak usměje,tak zapomenete na řev, na probdělý noci a na všechno to nepříjemný,co k tomu ale bohužel taky patří 🙂

Ještě k těm krémům...holky úplně stejná jako bepanthen je calciová mastička, calcium panthotenikum, a stojí o půlku míň než bepanthen 😉 toť jen takovej tip 😉

tercie
2. črc 2010

@m_artasek tak to je krásná hodnota, to cystou určitě není, to se mrňous jen schovává a napíná tě 🙂

m_artasek
2. črc 2010

@tercie no doufejme, že napíná a že ve středu už by mohlo být něco vidět a taky mi znovu má doktor brát krev na hcg, snad to do té středy přežiju

kopa
autor
2. črc 2010

@handm Handm já mám taky okolí pupíku chloupky 😀 😀 Hele víš co mě taky napadlo 😀 že když budeš bydlet na té Zbraslavi,tak budeme od sebe pak kousek,taky by jsme pak mohli spolu kočárkovat 😅 🙂
@tercie Tercíku díky za pochvalu 🙂 a jak se máte? 😕 no já teda vařím,ale spíš už lehčí jídla a dojídám se ovocem.nejraději bych si něco upekla,ale nechce se mi stát u trouby 😝

sarlotta
2. črc 2010

m_artasek držím palečky na další kontrolku.. určitě na tebe mimísek vykoukne.. akorát si myslím, že ty týdny Tvoje budou jinak 😅 ale to je tím dlouhým cyklem 😉 cysta Ti Hcg neudělá... tak se neboj 😎

mari111
2. črc 2010

ahoj Tercinko, tak Lukášek je škeridlo,jo. To musí bejt paráda když se na tebe mrňous směje 😅 ja už se na to tak těším

handm
2. črc 2010

@kopa to bychom mohly, akorát já nebudu na zbraslavi.. ale jeste kus dal za prahou tím směrem..🙂
@tercie uz se moc tesim, az budu rada zapominat na to, že me včera nenechalo ditko vyspat atd 🙂🙂 fakt se tesim..🙂 ale ted tam ejste musi chvilku vydrzet..

tercie
2. črc 2010

Holky pro inspiraci 😀 jedna fotka smíška, a ty další, takhle tu právě teď vegetíme 😉

m.aa.b
2. črc 2010

krásný sluneční pátek a nacházející víkendík všem 🙂 🙂 🙂

jééé @tercie ahojky to to je pohodička 😵 😵 😵 😵 a Lukášek už je kus chlapa 😉 😉

@m_artasek držím vše co můžu 😉 😵

jinak prosím @sarlotta šarlotku o 1DC v tabulce a 13.7. kontrolní UTZ před transferém 😎 😎 😎 😎 juchuchu konečně jsem se dočkala 😵 😵 😵 😵

mějte se všechny bájo a opatrujte se 😵 😵 😵

mari111
2. črc 2010

téda tercinko, to je vegáček s princátkem , krasně se šklebíkuje

tercie
2. črc 2010

Mari jojo, tohle je výjimka, většinou mi usne v náruči, že se nemůžu zvednout a jít si zapnout net 😀 nebo si podat knížku nebo tv ovladač 😀 nebo i pití nebo jídlo, což je horší 😀 Přes den moc sám spát nechce, ale zas večer usíná v ložnici sám, a pokrok holky... ve svý postýlce!!! Ale nad ránem si ho beru k sobě do postele 🙂

Maab roste jak z vody, klacek náš 😵 😀 Tak tenhle měsíc už se dočkáš, to je dobře, budem miminkům s Lukáškem držet pěsti aby se dobře zabydleli 😉

handm
2. črc 2010

@tercie dokonalej výtlem ma malej 😀 to je krasna fotka, fakt. vlastně všechny, vypadáte uzasne!🙂jak si užíváte!!!!!!!!!!!!!
jeeee, ja uz chci taky.. ale jeste nemozu.. teprve zacnu prat ... 😝 přes příští týden...

handm
2. črc 2010

@m.aa.b držím palce!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

tercie
2. črc 2010

@handm díky 😵 Jen s tím praním nefofruj, máš na to 9 týdnů, odpočívej co to dá, pak už nebude šance 😀

handm
2. črc 2010

🙂 @tercie ja bych uz i klidne prala, ale nemozu.. ted stehovani (vikend), pokladka kobercu v nekterych pokojich a ve stredu prijdou delat snad posledni vec v domecku a to vnitrni dvere, takze se bude prasit... ale pak se na to vrhnu... 😀
to uz pak chci vsechno pripravit... co kdyby...
a jinak ja se snazim i odpoicvat, ale copak to v tomhle hicu jde?!🙂 v byte je pekelne... snad mate v domecku prijemneji...🙂 to bych nechavala malyho snad i jen v plince, vid?!🙂

tercie
2. črc 2010

@handm vlastně vy budujete, já jsem fakt hlava děravá...no ale zas vědomí, že přijde Bobista do novýho, voňavýho, čistýho 😉 ten se bude mít!! 🙂
My tu máme celkem příjemně, když nenechám někde otevřeno dokořán tak pohodička, malej v bodýčku úplně v pohodě, občas když spinká ho i přikreju jen lehkou bavlněnou dečkou, protože má studený nožičky 🙂

paajaa
2. črc 2010

Ahoj holky,
tak kontrola byla rychlovka. Jen vyšetření na koze- pak doktor řekl, že je mooc spokojený. Jen mi našli nějakou bakteŕii v moči, tak musím na nový odběr. Jen doufám, že nezačli stávkovat ty moje ledviny. Taky musím na urologii na kontrolu, ale nechce se mi tam. Jinak nějak nestíhám. Dnes jsem si koupila nějaké tílko a letní bílé kalhoty.
Kontola je 29,7, a triply 16,7,
Tak zatím páááá

tercie
2. črc 2010

@paajaa super kočko 😉 Držím pěsti ať ledviny zvládají ten nápor 😉 no a když je dr spokojenej, tak ty můžeš bejt taky, to je paráda 😵

tercie
2. črc 2010

Malej krásně spí, a takovou dobu, a tady nikdo, nemám já to pech? ☹

Holky a budete tu některá večer po devátý? Manža bude na noční a Luky v pelíšku tak určitě budu tady!!!! Mám povídací absťák koníkovej!!!!!!!!

handm
2. črc 2010

@tercie nojo, budujeme.. uz dobudovavame.. ale je to peklo 😀 finiš smrtelnej.. ale nemenila bych, do domecku se moc tesiiiiiiiim a hlavne s mimi, ze budem na zahrade, tedy spis zatim na stavenisti atd..🙂
já mám taky zabedněný okna, protože hic sem leze aniž ho kdo zval.. uz je sest, ale stejne...😝 ted jsem byla v koupelne jakou dobu, tam je lip... 😀

@paajaa super, gratulda! tak snad ledviny nebudou nic vaznyho, tedy moč... 🙂

handm
2. črc 2010

@tercie já vzdycky vlezu kouknout, co tady, kdyz dobalim jednu krabíci :.-D😀😀😀 mam to za odmenu.. 😀

sarlotta
2. črc 2010

@tercie to jsou nádherné fotečky🙂)) malý je kulíšek sladký jak spinká🙂)

sarlotta
2. črc 2010

@m.aa.b tak to už je za chvilinku🙂)))))))))) paráda 😎

farmarska
2. črc 2010

ahoj holky, ta se zase na chvíli hlásím 😉 už jsem stihla podvečerního šlofíka po práci a ted jsem se napráskala houbovojma řízkama, co jsem si opekla.Tchánovci nám přivezli košík hub 🙂
V práci mne dnes pěkně naštvali, páč mi jako řekli, že potřebujou abych šla i zítra-na celodenní 😝 😝 a to jsem se tak těšila, že budu mít konečně volnej víkend, páč jsem měla celodeňku už tu minulou 😒 no jo, no, jenže jim odpadla nějaká brugádnice, tak se nedá nic dělat 😖 Ach jo, nějak to tam musím ještě měsíc a půl vydržet, abych měla alspon po zkušební době..., ale začíná to bejt fakt náročný..dnes mi prvně bylo tak nějak divně od žaludku při vykládání pečiva..no to si ještě užiju 😅

farmarska
2. črc 2010

nikčo fotečky moc pěkný! Mě se zdá, že ti sluší snad všechno! 😅 😅 😎

tercíku, ty fotky to je krááááása 😵 😵 malej vypadá ták spokojeně 😵 no vlastně vy oba 😵 😵 😵
tý jo a je to už pořádnej kus mužskýho 😉 Já už ci takýýýý!!! 😀 a kliďo i toho chlapečka 😉 tentokráde mi to je fakt nějak už buřt.. hlavně už něco! 🙂 🙂 🙂
jinak já bych tu mohla být po té deváté, tedy pokud opět zase nevytuhnu 😀

farmarska
2. črc 2010

martásku tý jo , tak vy hrajete s mimískem na schovku, jo 😉 😀 Tak mu domluv, at nezlobí a vykoukne už 😀 A kdy jdeš na příští ultrazvuk? To už určo bude mávat 😉 😵 😎

farmarska
2. črc 2010

mari dobře že ti je zdravotně líp 🙂 🙂 🙂

kopi samé dobroty, budete mít na svatbě 😵 čéče já nebejt tak pracovně vytížená a tak unavená pořád, tak bych ti to tam snad přijela vyžrat 😀 😀 😀

mad supr, hezky si užij dovolenou!!! a bude pejsek huráááá!!!! a pak i určo to miminko!!! 😵 😵 😵 😵

farmarska
2. črc 2010

pájí gratuluju ke kontrole, snad budou ledviny vpořádku!

hadm čéče s těma krabicema pomalu-v tvém stavu 😉

mab supr, za chvilinku transfér a pak mimi v bříšku 😵 😵

šarlotko, japak je v tvém pokročilém stavu? 😉

kammka
2. črc 2010

ahoj holky, vím o tomto tématu už dlouho, ale nikdy jsem nezavítala....chtěla jsem se zeptat, zda jste některá neměla zamlklý potrat 2x?? čili jaká je pravděpodobnost, že se to bude opakovat?? já jsem teď těhule ale stále nebylo srdíčko a trochu se bojím, i když předpokládám, že je prostě tehu mladší....jedno zamlklé jsem už prodělala a byl to děs, jak mně furt volali na utz a přeměřovali, zda roste nebo ne..až jsem stejně skončila na sále..

sarlotta
2. črc 2010

farmi🙂 kulatě 😲 😀 kope mě to do žeber, do slabin, do močáku buší asi pěstičkama nebo coooooooooooo 😅 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru