Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
17. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 38tt.................. ....... ....KO 14.7. ozvy v pořádku KO 21.7..........čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 37tt.................. ...........KO 8.7........................................................čeká chlapečka
Mari 35tt.......................... ....... ..KO 15.7............................ .........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 34tt.............................. KO 19.7. velký utz 15.7.v pořádku
ee.liska 32tt .................. ... ..... .KO 29.7.......................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 32tt.................. ..........KO 28.7 ozvy KO 9.8.................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 32tt........................... .........KO ?.............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 31tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .......................................čeká holčičku
miru.j 31tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 27tt ....................... . . ...... cukr 20.7, kardio22.7. KO 5.8. velký utz 10.8.
Maarrtina 23tt ....................... ... NT v pořádku KO 26.7...............................čeká holčičku Adélku
Zlababa 23tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 19tt..................................KO 14.7. v pořádku KO 13.8. 3D utz 3.8.
Paajaa 17tt............................... KO 29.7. tripply 16.7.
Farmarska 8tt............................KO 21.7.
Maendy 21DC
Nicollka 19DC
M.aa.b 16DC .............................KO 13.7 v pořádku . + transfer 19.7
Cajori 15DC
Katyna 13DC
Aja 13DC
Madormi 10DC
Natalie 5DC
Nikissek čeká na porevizní MS
If.v nehlídá

sarlotta
17. črc 2010

jo Petři neboj :- mimi musí reagovat na stahy... ve 32tt by teda neměla být čísla moc vysoká.... ale stahy na porod jsou až kolem 90 a musí být pravidelné 😉

sarlotta
17. črc 2010

holky markee chtěla pryč z tabulky, tak jsem ji smázla ju, teď si dají pauzu s miminkem... není to jednoduché 😔

petroska
17. črc 2010

@sarlotta akorád je teda prý moc líní ale v noci mě zase okopával takže doufám že to nebude tak že bude přes den spát a v noci rošambo.i dokrorka se divila že je tak klidný ale prý je vše ok a dělá si podle svého ritmu.příště budu monitor pozorovat a pak ti řeknu jaké mě to házelo číselka bo mi nikdo nic neřekne jen že je to dobré

mari111
17. črc 2010

ahojík holky, u nás byla ráno taková metelce, no aspoň se osvěžil vzduch a zalito máme až až. Teď je pod mrakem ale není nějak moc zima.
Šarlotko taky doufam že ze sedajdy pude vše vyčistit. 😅 Až budeš příště dělat tabulku písni mi pjosím kontrolu 21.7. dík. Jinak holky mne tak často vrdne přicho, až bych řekla že je tvrdé a spíš jen občas změkne 😕

mari111
17. črc 2010

Markee pozdravuju jestli sem občas nakukne 😉

handm
17. črc 2010

Ahoj holky!🙂 Díky moc za uklidnění, už je to trochu lepší! Manžel mě odvelel k mamce "na prázdniny" abych prý byla pod kontroloou, tak jsme s bráchou na "dovče" oba, má nohu v gipsu 😝 tak ležím, jsem celá oleželá a otlačená už,
ale s těmi léky a poleháváním se to dost srovnalo, špiním už jen tak na tři kapky...
v pondělí jdu na kontrolu, tak uvidím, co pani Dr řekne.. snad bude mít lepší zprávy.. manžel už m ě nechce nechat nic dělat, je to moje zlatíčko... už jsme se dohodli i na jménech, když jsme byli dotlačeni do rozhodnutí, kdyby se Bobistovi fakt chtělo ven... Takže kluk bude buď Tomášek nebo Danielek a holčička Julie nebo Stella 🙂 Rozhodnutí definitivní padne těsně před porodem jsme si řekli 🙂

Kopíku, snad si měla krásný den a nebyl ti moc veliký hic 🙂
šarlotko, snad ti buřina přišla a malé se zachtělo ven...🙂
Mějte se krásně holky, zatím papa, já tady moc na net nemožu... mamka mě nenechává moc sedět 🙂

mari111
17. črc 2010

Ahoj Handm, to je dobře ,že se to zlepšilo, jan hezky dál odpočívej.aj jméno už máte, teda jména ale aj to je pokrok 😉 😀 😀

handm
17. črc 2010

@mari111 ahoj.. jsem dočítala koukám, že to zas máme podobný!§ tak se taky šetři, at laurinka taky ještě vydrží!!!!
🙂🙂🙂
ale takhle rychle zabalenou tašku do porodky jako já asi nikdo neměl.. jsem tam naházela věci podle seznamu, kdyby náhodou jsem musela o víkendu, asi za pět minut... 😝¨
jo a jinak, krásná sedajda!!!!🙂 manžel dneska taky nakoupil nábytek...🙂 abychom bydleli trochu jako lidi...🙂

mari111
17. črc 2010

no ja sa snažím šetřit, ale nerada jen koukam když se něco děla, no ale misím vydržet. Hoď pak taky foto, co pěkného nakoupil 🙂 A za pět minut zbaleno,jo 😕 no to si šikulka ale když musíš tak musíš,že 😅

handm
17. črc 2010

no právě, já to mám stejně.. manžel dneska nakupoval,. já mám info jen po sms... a doma mě nenechá dělat už vůbec nic...😝 ale kvůli miminku samozřejmě cokoliv, je nejdůležitější...foto hodím, až bude smontováno a jasno, jak to bude vypadat...🙂
a s taškou to fakt jinak nešlo.. a to jsem ještě dokupovala věci před tou prohlídkou.. no prostě mazec....
hele a taky necítíš, že by se ti v tý děloze něco dělo?! jakože pracuje?!

mari111
17. črc 2010

no mne tak často tvrdne přicho a Laura hazi asi zadek na bok, je to takové divne, břicho se mi převalí na jednu stranu, pak se to na chvíli srovná, pak stvrdne jak kámen a tak dokola 😅 no něco se tam děje 😕

handm
17. črc 2010

@mari111 to je podobný, i když břicho mi ztvrdne tak jednou denně... tak budem doufat, aby nám tam vydržela ta háďátka co nejdyl - aspon do 38TT...🙂
tak a ted musim, měj se krásně!!🙂
pááá

mari111
17. črc 2010

pá a odpočívej 😉

petroska
17. črc 2010

chjo to je dusnooo 😠 .naštěstí se zatáhlo tak je líp a zatím to vypadá že by mohlo něco přijít ale doma větráme do pruvanu jak blbí aby sme ten hnus dostali ven 😠 .já chci déééšt 😲

mari111
17. črc 2010

u nás chvilkema prší ale je dusno, no ale lepší než ty smažáky 🙂

petroska
17. črc 2010

@mari111 pošly pár kapek k nám.tady se to zase vybírá a hlavně že morava bude bouřková dnes.a prdlajs.je fajn celou noc nespat a jen se povalovat jak ve skleníku.co bříško?tvrdne furt?to ti nedal magnesko?

mari111
17. črc 2010

posílam, jen nevím kdy to k vám dojde 😀 jo ja si dávam magnézko ale nepomáha, tvrdne pořád, jak se mu chce 😒

petroska
17. črc 2010

@mari111 hm mě na to pomáhá když si nějakou dobu poležím-tak je na chvíli klid.nejhorší je námaha a pak večer tvrdne jak des.tož se šetři 😉 .at má laurinka správné míry 😀

aronek
17. črc 2010

Ahoj, tak jsme se s malým vrátili z bitvy akorát a začalo pršet, teď si už povídá v postýlce 😀
Sestřence se narodila holčička, tak kdyby se vám chtělo, hoďte hlas Rozárii Šváchové, moc dík
http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka201007...

petroska
17. črc 2010

@aronek 1 hlásek ode mě 😉 .šikulka malá..

aronek
17. črc 2010

@petroska moc děkujeme, je to vymodlená holčička, sestřence je 38 a je to první dítě 😉

petroska
17. črc 2010

@aronek není za co.fakt se jim povedla,krásné mimenečko 😉 .myslím že ty miminečka má ted každý težce vymodlené tak jako my..

veve.b
17. črc 2010

@aronek Taky jeden hlásek od nás 🙂))

petroska
17. črc 2010

juchuu u nás černo,větřisko až všechno lítá a sem tam to zabouří.bude pršet 🙂 .snad to doletí i k šarlotce aby to malé na svět pomohlo.my ostatní to snad přečkáme a bobišci jeste v bříšku zustanou 😉

tercie
17. črc 2010

Ahoj holky, je tu ještě někdo? Lukýnek spí, a táta je na noční,tak jsem sama a modlím se,aby nepřišel ten hnusnej vicht co dneska ráno. Fuj fuj!!!

tercie
17. črc 2010

Tak půjdu teda dočíst, doufám, že jste hooooooooodně povídaly 😀

tercie
17. črc 2010

Jo, a pozdravuje vás moc všechny @markee 😉

mari111
17. črc 2010

ajoj Terculík, no ráno byla pořádne metělice, ale u nás to vypada že dneska bude ztas, no uvidíme. Aspoň se pročistil vzduch a nemusela jsem zalívat 😅 Taky markee pozdravujeme 😔 se bojíš bouřky?

tercie
17. črc 2010

@mari111 obyč bouřky se nebojím,tady byl pěknej tajfun, sousedovi to povalilo celej plot a vedle baráku nám hapala větev ze stromu, déšť šlehal tak, že jsme ho přes 40cm zeď slyšeli jak přes sklo...mazeeeeec 🙂 Ale taky bylo celej den pod mrakem, docela úleva od toho vedra.
Akorát je to divnej pocit když jsem tu sama, kdyby se něco dělo...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru