Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
19. črc 2010

@m_artasek jezis marja, ty sis taky chuderko uzila... jak píše šarlotka, kdyz se to se.. tak pořádně...☹ 😔 😔 😔 to jsou fakt zákony schválnosti...☹
neboj, pomocníčci vám se stěhuldou pomůžou a všechno bude dobrý, jen co budete v domečku a ty se dáš do pořádku, bude ti jen a jen líp!!!! Zatím jen odpočívej a hezky lež, budeme se kontrolovat navzájem 🙂 moc držím palce, at je líp na duši i na těle co nejdříve a všechno už bude jen lepší!!!!!!§!!!

m_artasek
19. črc 2010

holky díky moc, no nedělám fakt vůbec nic, stačilo mi dnes jen vybalit tašku z nemocnice a byla jsem hotová

nikissek28
19. črc 2010

tak jsem na zítra na deset objednaná k doktorce( dřív než jsem myslela, ale nevadí) a mám celkem strach z toho co mi teda řekne ☹ tak prosím držte palečky holky zlaté 😉

kammka
19. črc 2010

ahojky holky..nedávno jsem se tu ptala, zda některá z vás zažila zamlklý potrat více než jednou...zítra jdu na revizi, dva měsíce před koncem mateřské, měla jsem teda jiné plány..ale tady se už hlavně rodí, neebo se pletu?? 😖

m.aa.b
19. črc 2010

Tak už mám mimisky u sebe 😵 😵 😵 😵 vše proběhlo dobře jen jsme čekaly než jsme šly na sál páč jsme byly hned po 12 a přenosy začly až v jednu. Jinak jsme přišli o dva mimísky - při prvním rozmrazování to jeden nezvládl tak vzali další dva a pak z těch tří vybrali dva nej ale já jim věřím testovat mám 5.8. tsk už aby to bylo 😉 😉 😉 @sarlotta děkuju za palečky 😵 zatím nedočítám až zítra mějte se cholky papa

@kopa vše nej nej nej na společné cestě cživotem a těším se na nějakou tu fotečku 😉

sarlotta
19. črc 2010

@m.aa.b palušky se držííííííí 😎 😎 😎 dál 😉

@kammka jéééj to je mi líto 😔 😔 tak to nevyšlo... škoda 😒 klidně dojdi pokecat máme tu maminky, těhulky i zamlklinky... určitě si máme pořád co říct 😉 tak se drž zítra a ozvi se.

sarlotta
19. črc 2010

@nikissek28 všechno bude ok, neboj, hlavně ať Ti udělá utz a poptej se na ovulaci a co dál 😉 co doporučuje.

ee.liska
19. črc 2010

ahojky, konečně jsem tu 😀 a jdu na dočítání @sirella to je dost že ses ukázala 😀 😀 to je super, že je vše OK 😎

ee.liska
19. črc 2010

@markee to je hrůza, snad se situace brzo nějak vyřeší a budeš mít klid 😉

ee.liska
19. črc 2010

tak manža už mě zase vyhání a to jsem nestihla ani dočíst 😝

sarlotta
19. črc 2010

šup do postýky a pohlaď Matýska 😎

ee.liska
19. črc 2010

dobré, už je pryč 😀 😀

ee.liska
19. črc 2010

tak nevím kde jsem skončila 😅 no doufám že maab dopadla na 1* 😵 a veveb je taky Ok 🙂
@kopa držím na zítra palce 😉
@paajaa na pupík se těším 🙂
@tercie ty máš hodné miminko 😵
@handm to je super, že ještě nerodíš 😉
@m_artasek jejda to je mi moc líto ☹ ale příště určitě všechno dobře dopadne 🙂
@sarlotta jo balon prej na to pomáhá dost 🙂 to nám říkala Dominiková na kurzu

ee.liska
19. črc 2010

@nikissek28 držím palce i na nohách na zítřejší KO 🙂
@kammka ☹ zítra přeji hodně síly

ee.liska
19. črc 2010

@sarlotta už šupkám a pohladím ho, bobka 😵 a víš co ještě dr doporučují na porod? Sexík 😀 😀

sarlotta
19. črc 2010

elíšo pakuj ležet 😀 😀 😀 😀 ale taky Ti týdny naskakují... super jsem ráda, vydržet a budem pak kočárkovat a kafíčkovat 😎 😎

sarlotta
19. črc 2010

vidíš to bysme mohli🙂))) 😀 😀

ee.liska
19. črc 2010

jo ještě se musím pochlubit, kočárek už máme u tchyňky, dneska jsme ho celý vyzkoušei sporťák, vajíčko a tak a je ještě hezčí jak na obrázku 😵 😵

ee.liska
19. črc 2010

@sarlotta to už se těším na kafíčka, procházky, nákupy 😀 😵

ee.liska
19. črc 2010

ale už fak jdu, tak pa zítra 🙂

aronek
19. črc 2010

Sestřence se narodila holčička, tak kdyby se vám chtělo, hoďte hlas Rozárii Šváchové, moc dík
http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka201007...
zase otravuji, ale prohráváme 😠

kopa
autor
19. črc 2010

holky vložila jsem zatím 4 fotky do uzavřené skupiny 😉 Holky s nadpičníky.Ted dělám přístup všem,tak snad na někoho nezapomenu 😅

aronek
19. črc 2010

😉 @kopa ještě jsem hoď odkaz na diskusi, abychom to nemuseli hledat 😀

tercie
19. črc 2010

@aronek Hlas máš 😉 jdu uložit prcka a pak snad dočtu

aronek
19. črc 2010

@kopa krásné fotečky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ee.liska
19. črc 2010

@kopa jé fotečky 😵
@aronek taky jeden ode mne 😉

petroska
19. črc 2010

ahoj holky.dneska nejak nestíhám.mám tu na hlídání neteřinky tož hlídám o sto 6 😝
@kopa jé krásné fotečky,mooc vám to spolu sluší 😉
@aronek taky zase jeden hlásek ode mě 🙂
@m_artasek taky mě to mrzí co se stalo 😔 ,mimišek přijde co nevidět.držím mooc palečky

petroska
19. črc 2010

@handm supr že to nebyla plodovka.jeste co nejdýl vydržet tak jako my tady ostatní co nám dělají doktoři bububu 🙂 .

kopa
autor
19. črc 2010

holky tak snad jsem dala přístup všem 😅 dělala jsem to z hlavy 😅 kdybych na někoho zapomněla,tak se omlouvám 😅
dneska se tu z ničeho nic objevili s těmi podlahami a že zítra teda ráno nastoupí nám to opravit.Takže se tu asi dva tři dny neukážu asi 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru