Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
2. srp 2010

Ahoj Natálko, tak to je dobře že už malinkej "zlobí" to je znamení že už bude zdravej 😉 Jo za chvíli rodit, maminko moje mi už každej den volá jak se cítim, chudák to bude účet, volá ze slovenska 😅 no ja jinak mám už skoro pořád tvrdé bříško 😅 a Laurinak se tam často hodně vrtí 😅 🙂 tak si říkam že už to asi opravdu přijde brzo, teda aspoň doufam 🙄 , další kamarádka porodila a to v 35tt, si tak doma uklízela, sehla se a prd, plodovka praskla a už se jelo, na poslední chvíli se ji otočil hlavičkou nahorzu takže císařem ale prej v pohodě , malinkej byl už chlapák takže tam byli jenom 5 dní a už jsou doma. No fakt e rodí dřív , ji ták závidím že už ma mimíska doma.

paajaa
2. srp 2010

Ahoj holky,
tak jsem zpátky z města. Ledviny v pořádku, takže zánět nemám. Můj gyndař má bohužel dovču a zástup tam byl jen do 10hod., takže zítra bude druhý pokus, protože mě to pořád bolí. Napadli mě i nastyhlé vaječníky. No uvidíme zítra. Teď si jdu odpočinout.

natalie77
2. srp 2010

Mari, neboj, za chvíli budete s Laurinkou už doma, uteče to.....
No naše rodina....jsme jako Hujerovi...takže když jsem ležela v nemocnici, tak všichni pořád volali a chodili na návštěvy, štěstí, že jsem měla tolerantní spolupacošku...ona pořád spala, mojí sestru, co tam chodila týden neznala, protože tak tvrdě spala, že jí nezastihla 😀 😀 závidím všem tvrdý a pohodový spánek...jsem nespavec, vše mě vzbudí, bohužel malej to má po mně...jen manža, ten je unavenej už od svého narození 😉 .
Hlavně, pěkně odpočívej, ať máš pak sílu...to jsou rady pořád, co?
Jak jsi psala, já se modlila v sobotu, aby malej zlobil, jak ležel a kňučel jako pejsek, tak na to nejsem zvyklá...dneska už sprchou vzal celý záchod....takže voda tekla proudem a on tam stál, jako hasič, až když viděl můj výraz...tak věděl, že to asi nebude na pochvalu....já vařila oběd...a on mi prý chtěl pomoct to umýt...slyšela jsem téct vodu, tak jsem tam rychle běžela...je to šmudla....
Paaji, tak super, že ledviny jsou ok....no asi bych při bolestech nečekala do zítra, ale šla do nemocnice.....třeba se roztahuje děloha, pokud nešpiníš, nemáš teplotu....ale musíš sama odhadnout, jestli je to v normě....tak se drž...jsou to nervy, co?

mari111
2. srp 2010

Natalko ty máš doma hasiče 😀 😀 😀 😀 😀 šikovnej kluk , no ale chtěl ti pomoct, tak to se počíta jako dobrej skutek 😅 😀 😀 😀 Jo ja se snažím odpočívat, teď na ní spěchám a pak budu chtít aby se čas zastavil až bude malej mimíšek doma 🙂 Spaní máme teda podobné, ja jsem taky nespavec, ja než zaberu to je někdy aj 4 hodiny, no teď se to trochu zlepšilo ( ťuk ťuk ťuk ) a manža ten usne kdekoliv ,jakkoliv a spí jak dudek a mužou kolem něj jezdit třeba aj tanky a on chrápe 😅

Paji tak super že si v pořádku no ale s tou bolestí zítra určo na gyndu, možna si fakt nastydlá

paajaa
2. srp 2010

@natalie77: já kdyby se to hrozšilo tak pádím do nemocnice, ale jelikož je to pořád stejné a bolí to jen někdy, tak zatím vydržím do zítra. Teplotu kontoluji a zatím v normálu. Jinak se cítím celkem dobře.
@mari111: já bych to taky viděla na to nastydnutí. Týden jsem bojovala s nachlazením a v sobotu večer jsme seděli u známých na terase. No uvidíme zítra.

mari111
2. srp 2010

Tak jsem se napapala a teď nevím co dělat. Venku je hnusně , je to tak na spaní, ale to ja neciiii 🙄

zlababa07
2. srp 2010

Ahoj vespolek, chojky, tenhle týden musím na tu cukrovku, je to tak, že když se předtím nejí moc sladký, je to pro ten test lepší nebo to nemá vůbec vliv?

murynka
2. srp 2010

ahojky mám čas malá spinká tak nakukuju 🙂

@zlababa07 určitě před testem nejíst sladké 😉 😉

ted dočtu 🙂 aspon dnešek...
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/albu...

dneska nám je 9 měs tak nové album 🙂

murynka
2. srp 2010

ahojky mám čas malá spinká tak nakukuju 🙂

@zlababa07 určitě před testem nejíst sladké 😉 😉

ted dočtu 🙂 aspon dnešek...
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/albu...

dneska nám je 9 měs tak nové album 🙂

murynka
2. srp 2010

ahojky mám čas malá spinká tak nakukuju 🙂

@zlababa07 určitě před testem nejíst sladké 😉 😉

ted dočtu 🙂 aspon dnešek...
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/albu...

dneska nám je 9 měs tak nové album 🙂

murynka
2. srp 2010

proč je to tu 3krát 😲 😲 😕 🙄 🙄

zlababa07
2. srp 2010

@murynka děkuju děkuju děkuju a jak dliuho, stačí den? 😕

mari111
2. srp 2010

asi pro jistotu Mury 😀 😀 Sofinka je teda šikulínka 🙂

murynka
2. srp 2010

@paajaa držím palce at to nic vážného není 😉 chápu že tě to znervozňuje snad to bude o.k
@farmarska jakpak je těhulko koukám že si užíváš to je moc dobře 😵 😵 ta moje kámoška jak otěhu s tebou nastejno má potvrzené dvojčátka 😀 😀 mě by trefilo 😀
@markee ahojky tebe tu ráda vidím jéé dortík panenka 😵 😵 ten ale musí být 🙂 líné období mám ted nějak také 🙄 🙄
@handm ty hezky odpočívej ty už to máš za pár 😵 😵 to je nádhera sledovat ty vaše týdny 🙂

murynka
2. srp 2010

@mari111 páni ty už jsi 37tt holky neuvěřitelně to letí za chvilinešku bude mít další várka prtata u sebe 😵 😵
@paajaa to jsme ráda že to není zánět hezky odpočívej nastydlost to být může..šetři se 😉
@zlababa07 stačí jeden den 😉

mari111
2. srp 2010

jo Mury 37 tt letí to strašně rychle, když si vemu že si nedávno rodila 😅 a Sofik už je 9 měsícu, to je neuvěřitelné 😨

murynka
2. srp 2010

@mari111 mě to povídej ☹ až mě to děsí... 🤐 za chvilinku už mi uteče 😅 😅 a budu řešit kam do školy atd 😖 copak laurinka nezlobí tě moc?

mari111
2. srp 2010

No tojo, to ti brzo uteče , Laurinka nezlobí, dneska se v šest ráno jako jindy moc nemrvila tak jsem ji říkala, "Laurinko ozvi se " a ona se ozvala, tak jsem ji řekla že je to hodná holčička

murynka
2. srp 2010

@mari111 😵 😵 já na to tak ráda vzpomínám když byla v bříšku bylo to tak krásné období 😵 ted je to samozřejmě také...jedno z nejhezčích ale to bříško mi chybí 😅 😀 a už máš zabaleno do porodky?

handm
2. srp 2010

Ahoj holky! tak já vytuhla, jak jsem přišla a pak jsem šla rochnit něco k obědu a ted jsem tu řešila něco stavebního 🙂 zas je to kousek lepší!🙂 a objednávám cestovní postýlku ke tchýni, protožejinak asi naše dítě na návštěvách bude spát v neckách, nebo nevim.... ☹
@murynka ahoj, díky!! no utíká to...🙂 už za chvilku bude bobista tady!🙂 je fakt, že jak píše Mari, před chvilkou jsi rodila a najednou je tomu číslu 9 měsíců, neuvěřitelný....

Já šla dneska dojednat dětskou Dr, jenže má do 13/8 dovolenku.. tak musím vydržet, nechci se registrovat k záskoku... víc doporučení mám na tu s dovolenou 😀 tak počkám, snad i bobista 🙂

@paajaa super, že to nejsou ledviny a snad zítra G-dr vymyslí, co to je!!.-) ale třeba si jen prcek dělá místo, ale ty musíš vědět, jestli je to jiná bolest než obvykle! Držím palce!!!!

@natalie, to s tím hasičem mě fakt dostalo.. malej je šikulka!!!!!

@mari111 koukám, že Laurinka dělá to co Bobista.. když se neozve, taky ho vzbudím abych věděla, že je vše snad OK 🙂 a on se převalí a já ho pochválím!!🙂

mari111
2. srp 2010

jo jo už mám zabaleno, vše připraveno, ještě jsem dneska objednávala monitor dechu , máme ho jako od maminky mojej, ale objednávala jsem ho já, kdyby mamča přijela později tak aby sme ho měli doma. jinak už mám snad vše , teď mi volala kámoška jestli chci takovej ružovej komplet, že její ségře říkali že to bude asi holčička ale že to není moc vydět, no nekupovali nic ružové ale ona neodolala a aspoň toto koupila ružové, no a její ségra si dneska porodila chlapečka 😅

handm
2. srp 2010

@zlababa07 mě říkala sestřička na G, at vecer predem nejim sladky...🙂

handm
2. srp 2010

@mari111 kupovala si monitor?! já pořád váhám... ale spíš si ho asi půjčím, dkyž nebude něco OK po porodu...🙂

murynka
2. srp 2010

@handm cestovní postýlka je super 🙂 tu určo objednej to spaní závidím 😎 mě už s epřes den nepoštěstí tak moc spát 😀 😀 bobista co je vlastně bobista chlapeček nebo hlčička? 😕 pošli kdyžtak IP 😵 😵 mebo mě budeš napínat? 🤐 😀

@mari111 to je dobře že jsi připravená 🙂 😉

murynka
2. srp 2010

@handm my jsme ho měli půjčený na půl roku za 900 😉 už dávno jsme ho vrátila a super...já ho pak ani nezapínala 😅 nám ho doporučili kvůli tomu že byla nedonošená ale nikdy žádný poplach asi bych si ho nekupovala pokudmáš možnost zapůjčení je to lepší 😉

handm
2. srp 2010

@murynka IP a cestovní postýlku určo koupím.. ona jen tchyně prostě nějak neřeší spoustu věcí, ale automaticky předpokládá, že tam jezdit budem.. jen si asi myslela, že tam bude mimi spat ve stary rozhrkany postylce po asi 8 detech, co sotva drzi pohromadě.... 😝 takže to radsi vyresim po svym....
a s tím monitorem to právě taky chci radši řešit půjcením a hlavně doufám, že nebude potřeba...🙂 je jasný, že pro nedonošený, nebo prostě nějak komplikovany porody je to důlezity...to bychom ho asi taky koupili, ale mam nabidku na pujceni od dvou lidi, tak snad... 🙂

handm
2. srp 2010

a jinak se spaním:?! já furt chrním jako dudek.. ani mě moc nebudí WC, jestli jdu jednou v noci v týdnu, tak to je moc 🙂 akorat se horzně těším na spaní na břiše !!🙂 to je moje poloha a moc to ted nejde 🙂 ale bok je v pohode 🙂 to je moje druhá přirozenost, takže se mi spí krásně 🙂
a chápu, že tě malá nenechá... šídla jí koukaj z očí!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂

ee.liska
2. srp 2010

ahojky, tak jsem se vrátila z posledního kurzu 🙂 jdu dočíst a ještě zprýávy od petros:
dnes ráno byly na různých vyšetřeních, něco se nezdálo na ktg, mysleli že má malý něco se srdíčkem, nakonec je Filípek v pořádku. Petroska už je na normálním pokoji a ne na por. sále., možná půjde zítra dom. čípek má jen 1cm ale není otevřená. všechny pozdravuje a děkuje za podporu 🙂

handm
2. srp 2010

@ee.liska jeee, poslední kurz, ty si sikulka!!!
a super díky za zprávy od Petrosky, snad jsou tedy v poradku a brzy je pusti, aby se jeste Filipek dopekl!!🙂

ee.liska
2. srp 2010

@paajaa to je dobře že jsou ledviny v pořádku 🙂
@natalie77 to jste měli teda veselo 😀
@handm
@mari111 teda kde ty týdny berete? 😲 😀
@zlababa07 je lepší jíst tak jak jsi zvyklá jen den před tím od půlnoci nic, test je pak přesnější než když držíš dietku

handm
2. srp 2010

@ee.liska vzdyt ty mas jen o jeden tyden min 😀 ty brebto!!🙂🙂🙂🙂🙂

ee.liska
2. srp 2010

@handm nojo ono mi to tu píše už 35tt 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru