Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
17. srp 2010

Holky, jak tu tak čtu o míjení se s manželem - tak to bych vám mohla vyprávět. Manža je 4 dny v Praze a pak by měl víceméně na 4 dny přijet domů. Jenže má poslední dobou pořád směny navíc a to přijede třeba jen na 2 dny, během toho se stihnem třeba pohádat, nebo jsem unavená, takže na nějaký postelový hrátky ani nedojde 😲 ! No a vemte si, dá se v tomhle systému vůbec přijít do jiného stavu? Vždyť máme dejme tomu 12 šancí do roka a když se každý měsíc mineme, tak co s tím? Budu na to muset asi jinak. Pěkně manžova dovča v době ovulace! 😉

kopa
autor
17. srp 2010

@handm dobré ránko 🙂 Pěkně jsi se vykroutila medikovi 😀 😀 Jsem to včera říkala manžovi 😀 Víš co když si představím,že jsi psala,že vypadal na 15 a ještě by se ve mě štoural 😝 😝 😀 Začínám mít z toho Motola docela bobky 😅 😝 Břicho už moc nebolí,spíš to bolí asi ty vazy a nebo jak se vytahuje kůže 😅 No musím si vždycky pěkně odpočinout po náké práci doma 🙂 Na výlet už žádný nepojedu,to bych už nedala 🤐 Jo už dýchám jako pes 😀 😀
@nikissek28 to máte pěkné zvířectvo 😀 my toho měli doma spoustu v jednom pokoji 😀 pak jsme pracovala ve zveráku,takže jsem si domu občas vzala i náké nemocné zvíře...přítel tehdy šílel.. 😲

handm
17. srp 2010

@nikissek28 jednu Bianku znám, vždycky se mi to hrozně líbilo, na ní.. byla napůl bulharka, takže k tomu měla i přijmení.. a byla taková celá snědá, prostě jméno presne pro ni...

@aja.83 čauky, člověče což já, kdy se chystám.. ale bobista by mohl dát nějaký signál, jak to myslí... 😀 jinak ho fakt s manželem začnem vyhánět...🙂
Mari všechno bolí a sotva chodí, takže už by ráda... ale zatím nic, tedy včera...🙂

handm
17. srp 2010

@ee.liska ty bláho, 84TT.. to by byl mazec 😀😀😀
a se zvířátkama jsme na tom stejně.. když jsme byli malý, tak jsme měli taky jen rybičky s bráchou a ted s manželem nic a ani zatim tedy nic nechcem.. pripravujem se psychicky, že začnou jednou škemrat děti 😀 nebo dítě 🙂 a na zahradu nám chodí na rande kocour, zřejmě britskej.. a já nemam kočky ráda 😝

@aja.83 tedy koukám, že to máš taky veselý..☹ tyhle směnový práce by měli zrušit.. jak maj pak lidi otěhotnět, sakra...

aja.83
17. srp 2010

@ee.liska Taky se mi líbí Matyáš, hezký! 😉 Já bych ho taky dala, jenže mám stíženou situaci, že příjmení nám začíná na "Č", takže jména, která končí na "š", jsou pro nás takový méně vhodný. To mě mrzí, protože se mi líbí Tomáš, Lukáš atd...Holky, dáváte si taky vždycky to jméno, když vybíráte, do kontextu s příjmením?! 😉 To se musí kolikrát plno jmen úplně vyloučit.

handm
17. srp 2010

@kopa myslím, že by se ani nešťoural, jen by koukal, což mi přišlo ještě blbější 😀😀😀😀😀 a Motola se neboj, zase si říkej, že je tam všechno, co budeš potřebovat a že plusy jsou jasně nad minusy.. veškerá péče,kdyby cokoliv atd... tím se uklidnuju já.. navíc si říkám, že jestli to bude bolet nějak pekelně, tak mi bude všechno jedno...
jo a k porodu nám na ty instruktáži doporučili hroznový cukr, tak jsem včera zakoupila dva balíčky.. 🙂

nejftipnější mi přišlo, jak měli strach o partnera u porodu - prý, tatínci vy si vezměte svačinu, pití, bude to dlouhý den... a matka chudák hlady, kdyby náhodou byla potřeba narkoza...😀😀😀:_D

nikissek28
17. srp 2010

@ee.liska já svoje první zvířátko dostala když jsme šli se segrou do školky-andulku Lucku...pěkně protivná byla 😀 😀 😀
no a když jsem šla do první třídy tak jsem si vyprosila pejska-jezevčíka a jmenuje se Betyna a má už 13roku, akorát už je nemocná a mamka furt že by se měla utratit....ale to jako vůbec pořád to je můj pejsek 🙂

nikissek28
17. srp 2010

@kopa to věřím....to moje zlato taky šílí z toho že mu pořád říkám že toho máme doma táák málo 🙂

nikissek28
17. srp 2010

@handm mě příjde, že Bianka je takové neobvykle jméno...neznám osobně žádnou a kouklala jsem a v ČR niosí to jméno jen 87 žen 😀 😀 😀

ee.liska
17. srp 2010

@aja.83 jj podle příjmení jsme taky vybírali 🙂
@nikissek28 to jsi teda měla zvěřinec 🙂
my plánujeme na příští rok taky pejska, tak jsem zvědavá 🙂

aja.83
17. srp 2010

@handm Že jo, taky si říkám! Ale zas se aspoň uklidňuju v tom, že u nás to prostě musím brát trochu jinak - bude nám to prostě déle trvat a přitom ani třeba žádný problém v nás být nemusí, že! Když kolikrát doktoři tvrdí, že pokud se po roce snažení mimi nezadaří, mělo by se to řešit, tak já se po roce zatím neznervózňuju! 😅

nikissek28
17. srp 2010

aja.83 no tak přítelovo příjmení začíná na P takže my by jsme v podstatě mohli dát jakékoliv jméno 😀 tedy kromě těch co končí na p a b...jako třeba Filip ale to se mi ani nelíbí

nikissek28
17. srp 2010

@ee.liska jo jo měla 🙂 ale tak já jsem měla už od mala potřebu se o někoho/ něco starat 🙂

handm
17. srp 2010

@aja.83 to sice jo, ale zas bych byla klidnejsi, dkybych vedela diky ty laparce nebo cemu, jak na tom jsem a podle toho se zaridila.. ael samozrejme je to tvoje rozhodnuti, tvoje telo...🙂
a je super, že se nenechas znervoznit!! navic mas plany i jiny, netoci se vse kolem toho, ze MUSIS UZ, tak hlava je
klidnější!🙂 super pristup!!!

@nikissek28 jo neobvykle to je, a hezke taky...🙂 a s příjmením jsme to taky různě zkoušeli, aby to neznělo jako ufo a nebylo to dvě písmena stejná´na konci jména a začátku příjmení, aby to šlo vyslovit.. ono to i někde píšou, jak to vybírat, jsem to rpocházela.. myslím na babywebu nebo tak někde..

nikissek28
17. srp 2010

@handm jj na babywebu to myslím je 🙂 tak ono by to bylo Bianka P..... (po přítelovi) popř. Bianka J.....(po mě) 🙂
no raději ani nechci znát jména, která končí na J a která by jsme nemohli dát kdyby mělo mimčo příjmení po mě(ale to nebude mít) 😀

nikissek28
17. srp 2010

babušky kam jste se všechny ztratili?

ee.liska
17. srp 2010

akorát dojel manža tak jsem se mu věnovala, ale už šel spát

sarlotta
17. srp 2010

ahojky eli 😎 tak sem trochu uklidila, nakoupila kokina 😀 😀

sarlotta
17. srp 2010

@aja.83 hele kamoška otěhu až po roce a půl bez antiko 😉 taky se nemohli potkat 😲 😝 pak jeli do lázní a bylo to 😵

sarlotta
17. srp 2010

niki Bianka je krásné jméno 😵 😵 😵 já mám v záloze ještě Beatu-Beatrice 😎 kdyby někdy něco tááák za 5let nejdřív 😀 😀

handm
17. srp 2010

@sarlotta ahoj, už ti otrnulo?!🙂🙂🙂🙂 po porodu?!🙂🙂🙂 super!🙂

ee.liska
17. srp 2010

@sarlotta ahoj 🙂 za chvilku se začnu chystat 🙂 manža byl tak unavenej že ani nic nenamítal 😀

sarlotta
17. srp 2010

@handm 😎 😎 no to jsou jen řeči 😀 😀 včíl ste na řadě vy a pak si řeknem 😀 😀 ale jo, nástřih je zahojený, už to necítím, takže fajn 😎

sarlotta
17. srp 2010

eli, bych Tě do té porodky zavezla neboooj 😀 😀 ale já bych to viděla na 23.8. coooo, a budem mít děti od sebe měsíc 😎

nikissek28
17. srp 2010

@sarlotta Šarlotko děkuju 🙂 Beátka se mi taky líbí, ale zase jich nemůžu mít v ,,záloze,, tolik...kdo by to pak všechno odrodil že :D

ee.liska
17. srp 2010

@sarlotta to by nebylo špatné, tak nějak od 20.8. už by to šlo, ale do konce měsíce bych chtěla mít odrozeno 😀

nikissek28
17. srp 2010

@ee.liska do konce měsíce máš ještě celkem dost času 😉

handm
17. srp 2010

🙂 šarlotko, jojo, ty už to máš aspon podruhé, tak si věděla, do čeho jdeš a co tě čeká 🙂🙂
eli, já rozhodně taky do konce měsíce... a nejlíp, jak se furt opakuju, neděle tenhle týden... at se to nezdrzuje 🙂

nikissek28
17. srp 2010

😀 😀 😀 😀

sarlotta
17. srp 2010

@handm prd sem věděla, každý porod byl úplně jiný 😅 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru