Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
24. srp 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76............chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska..............holčička Natálka
Amynka ..............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3,29 Kg
Mari 40tt...........................................................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 39tt.....................................................................................čeká bobistu
ee.liska 38tt ...........................KO 26.8..........................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 37tt...........................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 36tt .............................KO 31.8...........................................čeká holčičku
miru.j 36tt.........................................................................................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 33tt ................................25.8.KO, kardio 8.9......................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 29tt ..................... .... ..KO ?...............................................čeká chlapečka
Maarrtina 28tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 24tt.........................KO 15.9................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 23tt............................... KO 30.8.........................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 13tt...........................KO?
maendy 32DC
Madormi 25DC
Katyna 21DC
Nicollka 21DC
Aja 20DC
M.aa.b 18DC
Cajori 17DC
Nikissek 16DC
Natalie 14DC
Martasek 6DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu

petroska
24. srp 2010

hehe tak čtu že se kopík balí do porodky.doporučuju aspon 2 balení prsních vložek a 2 podprdy a moooc kalhotek 😀 a vložky nemusejí byt porodnické,já měla obyč a byli lepší jak porodnické 😉 a overálku na spaní moc,mě my máme na každý den nový pyžámko.bud mi to poblinká po papání nebo proserinká 😀

handm
24. srp 2010

ahoj holky, prave mi odjela navsteva.. mamka se svagrovkou a malyma neterinkama 🙂 prima to bylo, jen tu malinkou furt trapi prdiky, chudinka... vypada, ze ji to kazdou chvilku roztrha...☹ 😒 😒 😒

jinak mam takovy divno-pocit, jak jsem si ted sedla v klidu, ze ze me neco vyteka..:.-D a tak premyslim, pro zmenu (mam pocit, ze je to tak jednou do mesice vzdycky), jestli je to vytok, nebo vodicka.. zadny bolesti nemam, malinik si jdu uvarit.. pisou tam trikrat denne.. uz jsem jeden mela

mari111
24. srp 2010

@handm téda z tebe furt něco teče, to jsou nervi když nevíš co, že 😒 Ja už taky nějak teču ale málinko, mám vytok, teda doufam 😅

My sme s manžou normálně vytuhli na gauči, to se nám už dlouho nepovedlo, no a mne je samo hrozně, ja prostě takle odpoledne nemúžu hají, bolí mne hlava jak šlak ☹

mari111
24. srp 2010

Jo chudáček neteřinka, takové prdíky uměj pozlobit 😔

kopa
autor
24. srp 2010

@petroska Ahojky 🙂 No pomalu,ale jistě raději balím 😅 Mě furt bolí břicho,vazy...Tak kdyby něco 😅 tak ty prsní vložky musím dokoupit,mám jen jedny.A Petros ty jsi měla normální kalhotky né? 😕 No já mám právě dost overálků 56,tak ještě raději zítra koupím aspon 4x 62 zbytek pak mohu dokoupit s mimčem. 😉

@handm Tak jak to u tebe vypadá? 😕 že by ta vodička?Hele a máš tady na někoho číslo?aby si písla,až budeš rodit? 😕

@mari111 a co ty?jak to u tebe vypadá?

Já tu měla tchána,přidělal mi přebalovák,navrtal poličku a světlo.

mari111
24. srp 2010

Kopísku pořád stejně, občas zabolí ale zas přestane. Tak ti nevím 😖

tercie
24. srp 2010

Ahoj holky, tak co, už jste se dohodly která půjde první? 😉

tercie
24. srp 2010

@mari111 zas jsem na tebe myslela 😀 koukej!!!! 😀
http://deti.aukro.cz/item1200408032_houpaci_zir...

ee.liska
24. srp 2010

tak já pořád nic, žádné bolesti 😝

@kopa jj radši buď nachystaná 😉 abys nakonec ještě nepředbíhala ty 😀

@tercie nedohodly, budeme rodit v jeden den 😀

tercie
24. srp 2010

@ee.liska a na hodinu stejně 😀 😀 😀

ee.liska
24. srp 2010

@sarlotta krásné fotky 😵

@madormi třeba to jsou těhupříznaky, ta záda 😉

ee.liska
24. srp 2010

@tercie jj to by teda byl gól 😎

tercie
24. srp 2010

@madormi beruško tobě jsem chtěla pooootichoučku pogratulovat a popřát, ať čárečky sílí aby ses dočkala taky štěstíčka,moooc na tebe budu myslet 😉

@sarlotta malá je šikulda, a že řve...hele nikdy nevíš, k čemu jí to bude dobrý,třebas z ní bude zpěvačka 🙂😉

Holky já vždycky jak mám napsat, tak si nic nepamatuju....kojodebilita v plném rozsahu ☹ tak snad se na mě nebudete zlobit,že neokomentuju všechno co jste napsaly 😉 Budu se snažit neopomenout klíčové události 😀

tercie
24. srp 2010

@madormi bolí tě záda? Mě bolely na začátku každýho těhu!!! 😉

@farmarska ségra 😉 tobě moc gratulínuju ke kontrole, super super, tak se má princezna čile k světu, to má teta radost!! A příští tejden už načínáš lehárko doma? Už se těším, že si zas popíšem, už mi to táááááááák moc chybí 😉 A co dělaj kozičky? Malý, bílý 😀

tercie
24. srp 2010

@kopa ty vazy nejsou k porodu, děloha pořád roste, tak proto tě to tahne. Ale bal bal, víš jak, pak to je jak když to najdeš. Já měla předbaleno,a v tom fofru jsem myslela, že ani nedobalím, a to mi chyběly jen hyg. potřeby 😀
Jo a máš krásnej kočárek, hezký barvy 😉

tercie
24. srp 2010

@ee.liska čoveče na tebe jsem zvědavá, s takovým nálezem já šla na příjem do porodky 😉 Stačí, aby si Matyášek prokop bazén, a pojedeš jak namydlenej blesk 😀 🙂

handm
24. srp 2010

Ahoj holky, tak vypadá to porad stejne.. tece a netece, proste jako vzdycky...☹ jak to ma fakt clovek poznat, s timhle dementnim vytokem... no furt si rikam, jak rikaly holky, ze to splouchne, tak cekam na splouch. jinak dneks jsem mela asi jednou ci dvakrat jakousi pidi bolest podobnou pri MS 😀 ale to k porodu evidentne nestaci 😝 takze jsem porad tu...😝
bobista tam hezky cvici, ven se mu nechce, jak to vypada...
číslo na nikoho myslim nemam, ale manzel slibil, ze vám sem napíse...🙂 tak snad to splní, je to zlato...🙂

dobrou noc holky moje, adeptkam na porody drzim palce... aby nas fakt nepredbehla kopa nebo nekdo dalsi..🙂

tercie
24. srp 2010

@handm já ti ani nevím, jestli to šplouchlo...si nějak nepamatuju 😀 ale zřetelně si vybavuju jak to vevnitř ruplo... chviličku nic pak to začlo téct 😉

Holky ale hlavně bacha na poslíčky po pěti minutách jo? 😀

A tady posílám pomůcku,šikovná věcička,nemusíte nic počítat,jen kliknout při začátku na start timer a na konci, a pak na print results a ono vám to vypočte po kolika jsou kontrakce 😉

http://www.contractionmaster.com/

tercie
24. srp 2010

Ty jo, to ani není možný, že už to je 4 měsíce a tejden... ☹ připadá mi to jak včera...

handm
24. srp 2010

@tercie nestras me 🙂🙂🙂
ale uvnitr mi nic nerupe, proste tak furt stejnaty to je.. 🙂 🙂🙂🙂🙂
a poslik jeste ani jeden, takze pohoda... tedy pohoda.. uz bych chtela, ale kliidek ma to dite nase...
🙂
tak ja mizim, zas, nahlasim se rano 🙂
papa

tercie
24. srp 2010

Holky, když to plánujete na jeden den... 28.8. je celkem pěknej datum, co vy na to 😀

tercie
24. srp 2010

@handm dobrou noc, a neboj 🙂 až to bude, tak to fakt poznáš, holky nenervěte, užívejte si poslední dny samy se sebou, v klídku 🙂

handm
24. srp 2010

@tercie hele matko 😀😀😀 zítra jdu na postu 🙂 tak doufám, že to bude trochu zase inspirace 🙂
a ja uz nic neplanuju, nas bobista si stejne udela co chce... cekam na stav slonice 😀😀😀
lukasek uz je fkat velky kluk!!! 🙂
paradaaaaa!!!!!!!
😵 😵 😵 😵

tercie
24. srp 2010

Tak a jsem tu sama...jak já ukojím ten svůj povídací absťák? Asi zejtra s Lukáškem, co? 😀 😵

tercie
24. srp 2010

@handm jééé pošta to jistíííííí 😀 No mě to prdlo jak jsem si oblíkala fusekli a hodila nohu na vanu abych došáhla, a jak jsem se sklonila dopředu k tý noze, tak už to bylo 😀 Toť můj podrobný návod 😀 Ale to je jednou jistý, že si to ti prckové udělaj podle vlastního scénáře. A od tý doby vám budou diktovat 😀 A vůbec, ještě máte čas, já rodila den před termínem, jediná nárok tu má @mari111, ta už má čtyřicítku na krku 😀

tercie
24. srp 2010

No, a jinak, my se máme fajn, teď pojedem na víkend k babi a dědovi do Domažlic, akorát táta zůstane doma, a bude makat...někdo musí, žejo 😀 A půjdem se s Lukáškem kouknout na koníčky 🙂
Malej je dlouhán,kočárek začíná bejt krátkej 😅 myslela jsem, že aspoň půl zimy odjezdíme ještě s hlubokým, ale nevím nevím, tímhle tempem. Teď v pátek jdeme k doktorce na čtyřměsíční kontrolu, tak jsem zvědavá na míry, no a budou další dvě včeličky, au au... No, a prďolka je zlatej, akorát dneska večer asi nemohl zabrat, tak plakal, nakonec jsem ho uspala u sebe v posteli, tak asi já půjdu do postýlky😀 začíná se čím dálvíc roztahovat, a já div nepadám z postele 😀 A máme za sebou asi zas jeden z růstových spurtíků, po hodině a půl kojení, 4 dny jsme nedělali nic jinýho 😀 Ale mlíčka je dost, tak díky za to 🙂. Ještě dva měsíce, a pomalu začnem papkat na lžičce 🙂 Ale asi se mi po kojení bude stejskat, až to jednou skončí úplně..... No, co bych vám ještě řekla? 😀 To asi stačí co, už tak je to román 😀

handm
25. srp 2010

Dobré ranko,
tak jsem tu a bobista v břiše 🙂
@mari111 drzim palce na KO, snad Dr nebude chromajzlik!🙂
@madormi, tak co?! testila si?!🙂 drzim palec at curas jak mas 😀😀😀😀😀😀
@e.eliska, uz si v porodce?! dneska jsem rano v chytre knize cetla, ze po odchodu hlenove zatky do dvou dnu, tak uz to mas fakt za dvermi...🙂

@tercie, teeedy, lukášek už skoro přesáhne kočár, jo?! to jsem zvědavá, jestli my vydržíme přes zimu v korbě!🙂 koníky si užijte, děti na ně hrozně rádi koukaj, pamatuju neteř, to bylo přímo s otevřenou pusou 🙂🙂🙂🙂
jinak díky za popis a návod k cestě na poštu, zkusím to 🙂 jen jsem dělala prostocviky uz ve sprše a zas nic..
¨
občas mi přijde, že se tam to dítě ani nehne, tak panikařím... pak se ale vyboulí 🙂 i když ho přemlouvám...
jak se občas bojím, že mi teče ta vodička průběžne s tím výtokem, tak si říkám, že aby tam případně měl dost ....
ale snad to jsou jen moje panikařsky teorie 🙂
tak já zas nakouknu.. když tady nikdo 🙂

katyna6
25. srp 2010

Ahoj holkýýý,tak máme konečně zase funkční počítač,už jsem bez vás měla absťák! 😀 .Psala jsem farmince,ať mně tady omluví ,ať si nemyslíte,že na vás kašlu 😉
tohle všechno dočíst asi nemám šanci,ale co jsem zatím nepřehlídla-velká gratulka mad-čárečky jsou krásně vidět a moc ti přeju,ať pěkně sílí! 😉 😵
a co ty naše skororodičky,pořád nikdo nic? 🙂

madormi
25. srp 2010

@tercie děkuji moc ! jste strašně moc hodný všechny!!! já mám strach šílenej ale tak snad to bude dobré. dnes jsem netestila testnu až zítra. jediný co mě bolí setrvačně jsou ty záda. jinak občas zabrní v prsou občas zabolí břicho jinak nic.

farmi už sebou flákni doma, kašli na penny a šup klidový režim 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru