Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
25. srp 2010

@mari111 ahaaa... no vlastně konecne pracka, vid?! supeeer!! ja mam taky plny kosik a to pracku mam... musim to tam jit naladovat, jen pak to zehleni.. i kdyz apson by to stani mohlo bobistu vyhnat...🙂

@katyna6 no... je to pak uplne na ho...☹ skoda, ze jak jsme měly pech vsechny stejně, tak se nepovedlo i vam se mnou... ☹ ale oni ti zlobilkove vi, ze se pripravujete a ze to pak bude o to lepsi!!!!🙂 urcite!!!!🙂

handm
25. srp 2010

@mari111 jakou si nakonec vybrala tu pracku?!

mari111
25. srp 2010

Handm nakonec teda ten Fagor

mari111
25. srp 2010

@handm aby tě to žehlení neunavilo jak koňa a bobista nic 😅 Já mám ještě taky pár kousku na žehlení co mi tam leží už přes tejden, asi to du vyžehlit, ale nece se mi 😒

handm
25. srp 2010

ahaaaa, ja myslela nejak, ze ve hre byla AEG....🙂
co Lauroška?!🙂 nechce se jí?!

handm
25. srp 2010

@mari111 já mam na šnure jeste cíchy, ale ty jsou nastestí nezehlici 😀😀😀 jeste ze tak...

mari111
25. srp 2010

@handm no přemýšlali sme o více značkách ale zvítězila tahle, no uvidíme, snad poslouži jak má, jestli ji hned nezavařím tou hromadou prádla 😀 Lauroška nic, asi se jí fakt prostě nechce ještě

handm
25. srp 2010

@mari111 tak cas do termínu ještě má.... no... jsou asi perfekcionisti, ty děti... prostě se řeklo, termín je tehdy a tehdy, tak poslušně čekají... 😠 😠 😀 😀

já mám Whirlpool.. myslím, že je to nakonec skoro uplně jedno 😀 v bytě kdyz jsem se nastěhovala, byla tam jakasi Candy a taky prala...🙂🙂😝

mari111
25. srp 2010

no to jo, Já měla doteď bravo, a taky prala. Tudle jsem si brala aj kuli tomu že už je na osm kg prádla a jsou tam všeliache vychytané programi, třeba program na boty, praní 15 nebo 30 minut když máš jen něco na propláchnutí a tak no 🙂

mari111
25. srp 2010

Jo jestli teda pude aspoň na termín prďolka naše

aja.83
25. srp 2010

@katyna6 Tak jo, Katy, beru! 😀

handm
25. srp 2010

@mari111 a tenhle termin mas podle MS?! a kdy podle UTZ?! asi driv, ne?!🙂
nejvic me dojima vzdycky, dkyz reknou, ze normal je i 42TT.. to by me kleplo 😀

wlladka
25. srp 2010

Ahojík!
Tak já jdu mrknout na rodící matky a ono nic! Holky, vy to teda flákáte! 😀

mari111
25. srp 2010

Handm ja to mám od začátku furt stejně, první termín 28.8. a druhej 6.9. vúbec mi to neměnil, tak ti nevím. Každopádně už chci rodit,no 😅
Jo Wladěnko flákame to, teda my né, naše miminka 😉 A copak dělá ten tvuj mimíšek Šimonek ?

wlladka
25. srp 2010

@mari111 Šíma se nrtí v postýlce. Dokázal spát půl hodiny 😀 😀

wlladka
25. srp 2010

..oprava: VRTÍ

wlladka
25. srp 2010

Buďte rády, že se mimísci drží. Když jdou tak brzy jako my, tak jsou to fakt nervy a děsný strach. Jen si ty pupky užijte!! 😵 😵

wlladka
25. srp 2010

...já jsem to svoje bříško neměla šanci ani moc ukázat. Sotva mi narostlo - bylo fuč ☹

mari111
25. srp 2010

Wladěnko no tojo, ty si šla hodně brzo, ale my by sme už mohli, už sme pupíky dost ukazovali 😅

mari111
25. srp 2010

ale stejně je z Šimonka pěknej a šikovnej chlapák, aj když šel brzo, jo ten strach musel bejt děsnej, ale zvládli ste to krásně 😵

wlladka
25. srp 2010

Naše baculka 🙂

wlladka
25. srp 2010

@mari111 to je jasný. Plně tě chápu. 40 tt už je dost dlouho 😒

wlladka
25. srp 2010

Už tu na mě zase vrčí. Ach jo. Sotva jsem stačila sterilizovat a odsát mlíčko, už je zase vzhůru. Nechám ho vždy chvilku vrnět a pak ho musím vzít. V náručí je mu dobře. Musí si to hold vynahradit - sluníčko naše 😉

wlladka
25. srp 2010

Jinak... ...držím palce na dnešní kontrolky. Ať vše běží jak má a ti co se mají drát na svět, ať maminky nenechají dlouho čekat. 😉 😉

mari111
25. srp 2010

@wlladka jaky je zlatunký, líčka má pekné a už aj jazýček umý vyplazovat 😀 no jo chce se chovat, si to vynahrazuje 🙂

mari111
25. srp 2010

a v tý houpačce je ale jak drobeček, jinak hezká houpačka, moc pěkná fakt 🙂

wlladka
25. srp 2010

@mari111 houpačka dobrá. Hodí se, když ho musím na chvíli odložit. Někdy tam vydrží i delší dobu a párkrát v ní i usnul. Houpá ho a pěkně mu k tomu vyhrává 🙂

mari111
25. srp 2010

no tojo, to je dobrá věc, škoda že jen na chvilu, nebo u vás na díl, vy máte malinké miminečko, to si užije díl

wlladka
25. srp 2010

Tak já jdu toho muchlacího panáčka nakrmit a půjdeme ven. Svítí slunko, tak ho musíme ještě využít. Ať z toho léta taky něco máme, ne? 😀 Zítra už má prý lejt.

Změní se počas, tak to se bude i rodit, co? 😀 😀

Ta pa pa

wlladka
25. srp 2010

@mari111 jo, je do 11 kil. To budeme mít až ve dvou letech 😀 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru