Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
26. srp 2010

@ee.liska presne.. jsem říkala bobistovi - v 32TT to vypadá, že jdes a ted nic..?!🙂🙂🙂🙂
a jdu do ty sprchy, ale uz fakt 🙂

madormi
26. srp 2010

holky děkuji, fotekčy mám ale nemůžu najít kabel k pc, nevím jestli si ho neodvezl brácha 🙂 ale ten první test jsemmusela hodně štělovat foták aby čárka byla vidět teď už je vidět krásně, tak snad bude ještě sílit.
jinak šarlotko ty bydlíš poblíž mě na dojezd, prosím tě dobrého gynekologa bych potřebovala nevíš takhle o někom? hodonín, strážnice okolí? 412 km k mudrovi do varů je dosti 🙂

mari111
26. srp 2010

ajoj holky,Madormí jupíííííííííííííííííííííííííííí držím palečky moc moc aby sílila ale už určitě bude 😉 a vše bude v pořádku 😵 😵
tak my taky nic,žádne příznaky , za chvíli jedeme na ty natáčky.

sarlotta
26. srp 2010

@madormi dobré ránečko 😀 tak čárečka sílí, supeeer. No dobrý gyndař.. těžko říct, já to znám spíš na druhou stranu směr Hradiště 😎 , ale můžu se zeptat holek z témátku těhulek, jsou tam i Hodoňačky 😉 to máš asi tak nejblíž, že?
doufám, že mi dojedeš ukázat pupíšek 😉 😎 budeš mít času 😀

sarlotta
26. srp 2010

@ee.liska hele ale kdybys neležela, tak bys taky mohla porodit hooodně brzy... jen si počkej 😉 Matýsek za to stojí, bude krásně donošený, chlapeček 😎 Ty mě ještě trumfneš čéče 😀 jsem rodila 37tt+6

sarlotta
26. srp 2010

@mari111 tak hezkou kontrolku, hele navěky tam nebude... snaž se užít si bříška 😎 hezky se obleč a na každého ho vystrkuj 😀

handm
26. srp 2010

@mari111 tož vitaj, sestro 😀😀😀😀 taky nic?! jsme fakt jak sestry v triku s pupkem 😀
at natacky dopadnou dobre a treba si te tam nechaj🙂

@sarlottaahoj, tys nakonec rodila takhle brzy?! to mi vůbec nedoslo, to jsem myslela, ze taky tak nejak 39-40TT...

sarlotta
26. srp 2010

já byla s malým a se psem ve školce a pak autíkem mrknout do místního bazárku 😉 a moooc mě potěšili... můžu tam prodat věcičky po malém... co jsou vyloženě klučičí 😎 tak budou prašulky zas na hadérky pro Šarlot 😵 a koupila sem něco celkem za 350,- kč 6 věcí... malé halenku s tepláčkama, tepláčky, spací vak, malému vyteplenou vestu na podzim a flauš-mikinu. 😉

a jedna protahovací fotka 😎

sarlotta
26. srp 2010

holky manža je na služebce od včera od rána, dojede dneska pozdě v noci... jeli se dívat na jakýsi tank či co 😅 😀 😀

jsem měla bobana, že budu šílet ale dobrý, přežili sme 😎 babi došla pomoct s kupkáním 😉 a večer jakež takež... slečna usnula ve 21 a spala do 3 😀 akorát sem ju před tím3x přeslékala, 3x přebalovala a jednou poblila i mě 😠 😀

petroska
26. srp 2010

ajuj holky.furt nakukuju co se tu děje s těhulkama jestli už se rodí a furt se teda flákáte!
@sarlotta nádhera hadříky,dobře si nakoupila.včera sem se taky musela převlíkat jak mě cou pototo 😝 .to ti teda krásně dlouho hajala.já se chci taky vyspáááát tak dlouhooo 😲
@madormi potichounku gratuluju,držím palečky

farmarska
26. srp 2010

ahoj holky!!! zdravím po delší době 😉 nějak ted nestíhám 😝 tento tejden šéfuju a to je nějakýho papírování vždycky ještě po práci 😝 a mě to ještě nejde tak rychle 😅 ale už jen dva dny!!!! 😵 😵 😵

farmarska
26. srp 2010

no ale holky nepotěšili jste mě 😕 😠 já myslela, že přijdu a už budete mít všechny tři cácorky odrozeno a tady se pořád nic neděje 😅 😅 😅

farmarska
26. srp 2010

sarlotko malá je krásňulinká, takovej hezkej naducánek vééélikej 😵 😵 😵 a ty věcičky 🙂 to bude fešanda 😉

farmarska
26. srp 2010

holky jinak nevím na co jsem už chtěla reagovat, tak se omlouvám, jsem stará skleróza 😉 🙂
jenom chci opět mooooc pogratulovat madonce k čárečkám 😵 😵 at hezky sílí a za chvíli na tebe bude mávat mimísek z bříška 😵 😵
a ajince a katynce držím moc palečky aby tam tendle měsíc ten mimís u nich v bříšku už vážně taky byl 😵

farmarska
26. srp 2010

tak jsem si hezky pokecala 😀 tak vám ještě napíšu, že včera ráno jsem byla u zubaře a trhali mi zoubek 😖 stoličku 😝 páč mi předevčírem v práci při svačině praskla 😅 Trhání nebolelo, ale jako v práci jsem chodila půl odpolední s oteklou držtičkou 😅 dnes mě ještšě trošku bolí čelist a hubičku už mám ok. 😎

farmarska
26. srp 2010

no nic, koukám, že tady ticho po pěšině, tak já jdu trošku poklidit , pokrmit, podojit a pošupajdím na svůj předposlední den v práci 😵 😎 😵 😎

ee.liska
26. srp 2010

@sarlotta jj to já budu v sobotu, tak to tě asi fakt trumfnu 😀 pěkně jsi nakoupila a šarlotka je zlatinká 😵 ale večer jste měli zajímavý 😀

no já jsem byla u kamarádky na návštěvě, bydlí asi 200m od nás a dozvěděla jsem se jak nás babky staré pomlouvají 😠 že prý za potrat si můžu sama, že jsem mimi nechtěla a teď že jsem byla zašitá a jak mě pustili z nemocnice, tak jsem od dolní autobusové zastávky vyběhla asi 1km pěšky a šla umývat okna, že prý pěkně se o to těhotenství starám 😔 Nechápu jak na to přišly, pořád jsem ležela doma a nikde nechodila, autobusem jsem jela tak před 2 roky a okna mám střešní do kterých vidět není a hlavně už je mám od loňska neumyté... kozy jedny staré, tak mě nas........

ee.liska
26. srp 2010

@farmarska tak si užij poslední dva dny v práci 🙂 🙂 🙂 a pak až za 4 roky 🙂

handm
26. srp 2010

@ee.liska no tyyy voe, to by me tedy taky nasr.... tyhle baby co "vsemu rozumi a vsude byly a maj patent na rozum" bych vrazdila, fakt, jako... to je neskutecny.. nasr me to jen jsem to cetla...
nikdo o tobe nic nevi, kdo te nezna, nema co strkat nos do tvyho soukromi atd... nesnasim tohle.. na to je super praha, taky se ted na mensim meste trochu desim.. zatim nas nikdo nezna....🙂
ale kasli na ne, baby... ty si budes uzivat miminka a ony jsou zapskle stare baby!!!!!!!!!!!!!!!

ee.liska
26. srp 2010

@handm jj máš pravdu ale tak mi to přišlo líto, jak kdybych ani jedno mimi nechtěla. 😖 😖
ale mám zase příjemější povinnost, Mám přlévat slivovici do flašek 😀 😀 😀 se pobliju 😀

handm
26. srp 2010

@farmarska ahoj šéfko, tak si ty poslední dva dny v práci užij, nepredri se a at te hubicka uz neboliii!!!!!!!!!!!

@sarlotta, mala je fakt k sezrani 🙂 puclik krasnej.. a bude fesanda🙂

handm
26. srp 2010

@ee.liska coze?! co s tou slivovici?!🙂 jako pro sebe nebo jak?! to nechapu..

ee.liska
26. srp 2010

@handm nee, pro manžu, na oslavu malého, musím jí popřelévat do půllitrových flašek 😀 😀 ale nesnáším ten smrad

handm
26. srp 2010

@ee.liska hehehehehe ahaaa 😀😀😀 tak to más opravdu zábavu..😝

madormi
26. srp 2010

@sarlotta hodonín by byl ideální. to bys byla moc hodná 🙂 no jasný že jo, musím okouknout šarlotku 🙂

madormi
26. srp 2010

@farmarska paní šéfová děkuji moc 🙂

kopa
autor
26. srp 2010

Ahoj 🙂
Tak koukám že všichni tři jsou 2 v 1 😀 😀 To už holky musí vypuknout každou chvíli 😀

@madormi To je super,že čárečka sílí 😵 Mám z tebe radost 😵 Moc gratuluji!!!Těším se na fotečku 😉

kopa
autor
26. srp 2010

@sarlotta no hezky jsi pokoupila 😎 malá bude fešanda 😀
@farmarska Farmí no to uteklo 😵 už budeš mít klídek 😉 Hele a jak ti je těhulko?

kopa
autor
26. srp 2010

@ee.liska Eli teda babizny protivný 🤐 🤐 že je to baví vid? 😅

katyna6
26. srp 2010

Ahoj holky 🙂
tak pořád nikde žádný miminko?Se s tím fakt už roztahujete,napínaly jste nás už dost,tak šup šup šup rodit,ať se aspoň trochu pozitivně naladím. 😀
madormi-super,že čárečka nezmizela,ale pěkně sílí.Moc blahopřeju 😉
šarlotko-malá je moc krásnej bobišek 😵 😵 😵 závidím 😉
farminko-no to je dost,že už budeš mít volno volníčko a pěkně poctivě si začneš užívat těhulkování a taky toho stihneš víc poklábosit na koníkovi 😉 😉
ali-to jsou můry!!!jsem nadávala,už když jsem to jen četla.Ale takový čarodějnice jsou všude a těmahle vymyšlenýma drbama žijou.Ale namíchlo by mně to teda pekelně!!! 😠 😠
ahoj kopi-co bříško,dobrý?Nebolí,nezlobí?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru