Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
8. zář 2010

@natalie77 Naty, no jo, jsme na tom stejně! Tak si budem držet navzájem palečky! Tfuj, tfuj, tfuj a hodně štěstí! 😉 A scénář Farminky by mohl vyjít, když u toho ještě zakouzlí, výsledek bude jistej! 😉

kopa
autor
8. zář 2010

@mari111 Maríku taky dávám hlásky 😉

@handm Cože ty tu furt ještě strašíš???? 😀 😀 😀 Né dělám si srandu. 😉

aja.83
8. zář 2010

@kopa Ahoj kopi, tak ti taky držím pěstičky! I holkám - maendy a madormi! 😉
Ta diskuze, to je síla 😀 😀

kopa
autor
8. zář 2010

@aja.83 Ahoj Aji, mě to přijde na palici 😀 Já rada koukám na fotečky testů,břicha a porodu 😉

kopa
autor
8. zář 2010

@aja.83 A díky za držení pěstiček 😀
Tak mizím pak se ozvu papa 😉

aja.83
8. zář 2010

@kopa Kopi, já taky! 😉 Myslím, že Koník je fajn a mě konkrétně to moc pomohlo, když jsem loni potratila - fakt! Pořád to všem doporučuju! A kolik jsem se toho už dozvěděla! 😉 Říkala jsem i mojí ségře, ať sem třeba zajde, mě to hrozně psychicky pomáhalo. A ségra potratila před 2 měsíci a teď šla po dlouhé době do práce a úplně se sesypala. Navíc dělá s miminkama, tak to musí být asi těžký! Zvažuje, že půjde k psychologovi! 😒

ivomal
8. zář 2010

Ahoj, nemám sílu dočítat.....

U nás je to na pikaču, včera jsme museli předčasně ukončit dovču, protože to s tchánem šlehlo a je na JIPce v Motole. No teď co s tchýní....je na vozíku, odkázaná na péči. Placená služba je drahá a tak jsem automaticky nastoupila já...místo mimina přebaluju starou bábu....proč musím mít všechno opačně.....jo a nikdo se mě neptal, jestli to jako umím nebo jestli to chcu dělat.....no co Vám mám povídat. Kupodivu mi to jde. Hele chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou některá nevíte jak je to se sociální službou pro takhle nemohoucí. V pondělí musím do práce...že a nějak se to musí udělat. Starej ji normálně opečovává, ale co marodí tak nemůže, tak je snad nějaká výpomoc pro takové případy - ne komerčně placené - to vyjde na 18000,00 Kč/měsíc - to je masakr.

Píšu jak to je, nejsem z toho happy, jsem otrávená, nespím ve své posteli a chtěla bych být těhule, zatím dělám ošetřovatelku, mrrcha nikde a dovolená v prdeli......jediná letos....

natalie77
8. zář 2010

@madormi, @maendy, @kopa mooooc držím pěsti!!! Pak dejte vědět.
@aja.83 no to si piš, Farmi začaruje a my budeme těhule na to ta ta 😀 . Farmi si hodí kočku na ramena a večer začne, jestli teda bude v pořádku 😕 . Farmíku, hlavně buď zdravá!

katyna6
8. zář 2010

Hezký ráno holky 🙂 ,no,ráno už ani tak moc ne 😀

aja.83
8. zář 2010

@ivomal Jejda ivo, to je nepříjemný! Tak držím pěsti, ať se to brzy nějak vyřeší! 😉 Já si myslím, že určitě něco takovýho existuje na sociálce. Zaběhla bych na úřad, nebo tam zavolala a zeptala se. U nás jsou takový služby, že třeba starýmu člověku přivezou jídlo, nebo ho vykoupou, když už sám nemůže. Tak v Praze to snad existuje taky! Akorát si připrav pevný nervy, znáš to, úředníci! 😉 A bude jim to trvat, možná! 😠

aja.83
8. zář 2010

@katyna6 Dobré ránko Katy! 😀 To teprve vstáváš? 😉

ivomal
8. zář 2010

No tchýně říkal, že by to měla napsat obvoďačka aže to záleží na libozvůli mudry....jestli nenapíše, tak ztropím brzy někde skandál.....manža je zkrouhnutej, tchýně se drží, taky to pro ni není lehký a já tady udržuju pozitivní náladu, ale uvnitř vřu. To je systém sociální péče, celý život si člověk platí soc a zdrav pojištění a ve finále Vás nešchaj chcípnout, když nebudete cálovat ještě víc....Právě se chci zeptat, jestli některá nemáte nějaké informace, tedy pokud jste z oboru....

katyna6
8. zář 2010

holky všem vám držím palečky na kontroly,pak hned dejte vědět! 😉 🙂
@aja.83 -ahooooj,nene,vstávala jsem něco po 8,šla s pesanem a ak dál.Mám dnes až odpolední,víš.A s tou prací ti to jen schvaluju! 😉 A ať to vyjde co nejdřív!!Nám,jestli schválí to,čím vyhrožují,asi nezbyde,než jít žebrotou.kdyby to vylo dle představ Nečase a spol.měla bych o9 tisíc míň,to bych se asi chodila pást a musela bych taky hledat něco jinýho 😠 😠 😠
@ivomal -tak tohle je fakt blbá situace a myslím,že vím,jak se musíš cítit.Všechno špatně viď? ☹ Ale jak psala aja,jsou nějaký pečovatelský služby.Důležitý je,jestli tchyňka potřebuje nepřetržitou péči a dohled,nebo jen dopomoct.Snad to brzo vyřešíte nějak dobře!! 😉

katyna6
8. zář 2010

aji,naty-přidávám se k vám a taky prosím farminku o nějaký čarodějnický rituálek 😉 😉
jo a ta diskuze,to je fakt mazec 😀 .Jdu tam číst dál 😀 😀

katyna6
8. zář 2010

@ivomal -já s tím zkušenost nemám,ale odpoledne se ti zeptám v práci.Kolegyně tohle zařizovala svýmu taťkovi,kterej je po mrtvici.Takže večer,nebo zítra ráno bych ti dala vědět,ju?

petroska
8. zář 2010

ahoj holky.Tak my včera koupili ty kapičky sab simplex a nevím jestli to už zabralo nebo co ale malej se mi v noci už tak nekroutil a od 22 hod co sem mu dala papu tak se vzbudil jen 2x do rána a bylo po křiku 😵 .tož snad mu to pomuže jinak mám domluvený ty drahy kapky že mi dovezou ze slovenska.navíc mi malej začal chrochtat a má asi trochu rýmu tož nevím co s tím.ta odsávačka hlenu co sme koupili se mu jaksi nevleze do nosíka abych to odsála.musela bych mu to tam na silo vrazit 😒 .tož furt něco u nás.držím palečky holkám na ko!

katyna6
8. zář 2010

farminko beruško a ty se brzo uzdrav.Že ty si to bobku musíš všechno vyžírat až do dna 😖
petros-máte s tím mrňouskem trápení 😖 ,snad mu kapky pomůžou.Moje známá,stará zkušená dětská sesřička říkávala,že stejně vždycky nejvíc pomáhala nahřátá plenka na bříško.Tak hlavně ať vám aspoň něco pomůže a malej se netrápí!
tercinko-a Lukýskovi ať brzo vylezou ty nezbedný zoubky a uleví se vám oběma!! 😉

katyna6
8. zář 2010

mari-už jsem tam dnes šoupla dva hlásky a myslím,že jasně vedete! 😉 🙂

handm
8. zář 2010

@mari111 máš to tam 🙂 heleeee, píše ti to taky 42TT 😀😀😀😀 moc mě neprovokuj 😀

aja.83
8. zář 2010

@katyna6 Katy, s tím Nečasem je to vážně hrůza! Moje ségra je taky sestřička a nadává jak špaček a můj manža bachař, takže taky nadává a jde s kolegy toho 21.9. na tu demostraci, jsem na to zvědavá! 😒

handm
8. zář 2010

tak jsem tu z pošty a nákupu a zatím nic.. ale snad to ještě poopoženu tím doúklidem ze včera.. manžel už volal, nálada lepší, omlouval se, tak snad se to srovná a bude ok....
@aja.83 to jsou fkat divny ppochody... asi vazne bylo neco ve vzduchu, kdyz uz to měli tri lidi...😝
držím moc palce na tu novou práci, je super, že k tomu takhle přistupuješ... ono jak se budeš soustředit na to, určo bude i lepší "prostředí" na plození.. tedy když se ti chlapi srovnaj...
@natalíí, díky za odstartování, snad už to bobista pochopí 🙂 dneska mi volala kamaradka a ze pry prenasela jeji prvni 16 dní... tak to mě zas dostalo 😝 😖
@kopa, @maendy @madormi, holky moc držím palce na kontrolky, všechno bude dobré, věřím tomu...

@ivomal, tak to je tedy síla.. místo aby sis odpočala a nabrala síly, tak řešit tohle... já vím jen, že vždycky musí papír o tom, jak na tom daný člověk je, potvrdit obvodák DR pro socialku a kdyz to nasi vyrizovali babicce s dedou, tak neco snad slo i pres mesto, ale to bylo schvaleni pro místo v nějakém domově pak uz..
držím moc palce, aby se to vyridilo co nejrychleji... urcite bych hned supajdila na tu socialku a k Dr, abych zjistila co a jak.. chápu, ze manzel ted neni moc s to neco vyrizovat....drz se!!!

@farmi, tak co DR?! máš ATB?!
@petroska, tak super, že kapičky zabraly...!!!

katyna6
8. zář 2010

@aja.83 -taky jsem moc zvědavá,jestli něco vystávkujou,protože fakt si to neumím představit,že s nočníma a víkendama a svátkama a tím vším bych domů nosila nějakých 9 tisíc 😅 😅
@handm zpátky z pošty a pořád nic? 😉

madormi
8. zář 2010

holky děkuji moc snad to vše bude dobré taky držřím palečky s těm co mají kontroly, já se večer ozvu když bude vše dobré a ono bude takže se ozvu 🙂

handm
8. zář 2010

@katyna6 katuško, nic, čoveče... ale jelikož ted volal manžel, že píchnul někde kolo, tak si říkám, že to jistě přijde 😀😀😀😀😀

katyna6
8. zář 2010

@madormi -moc ti držííííím.Dobrý to bude,už se těším na zprávičky o mimišku! 😉 😵
@handm -jéjda,tak snad aby teď nezafungoval zákon schválnosti a bobista se nehnal ven moc rychle! 😉 🙂

katyna6
8. zář 2010

jdu něco uvařit,než půjdu do práce,ale budu načuhovat

handm
8. zář 2010

@katyna6 jo, na zákony schválnosti já věřím.. vždycky s manželem říkáme, že mít trpaslíka, tak nám vyroste 😨D😀😀😀
při nejhorším bych se dovezla sama 😀 mám tu starou stavební felicii, tak bych vyrazila sama směr porodka 😀😀😀

sarlotta
8. zář 2010

ahojky holčinky 😉 😉
Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celý se rozplývá:
" Jaký má krásný očička. A ten čumáček. A jaký má malinký zoubky. A ty ouška. Ty ouška?? Ty uši!!! Jen počkej zajíci!!!"

sarlotta
8. zář 2010

@aja.83 držím palušky... bojuj 😉 máš na to 😎 😎

sarlotta
8. zář 2010

holky tak co kontrolkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy? jsem napnutáááááá 😉 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru