Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
4. říj 2010

ahoj holký, brý ránko 🙂
tý jo, jeden den tu člověk není a tady tolik prokafráno! 😝 Vůbec už nevím na co jsem chtěla reagovat, takže nebudu na nic, abych na někoho nezapoměla a pak mu to nebylo líto 😎 😀
No a co u nás nového? Skoro nif. S manžou jsme se usmířili brzy , páč my to nikdy moc douho nevydržíme 😅 a včera manžel od rána makal, aj na tom, co jsem mu předtím vyčetla, takže jsem mu alspon dělala společnost (sem nechtěla, aby on makal a já seděla u pc 😉) a taky jsem vařila a pekla, páč jsme tu zase měli toho tesaře a pak jsem otrhávala jabka ze stromů a uskladnovala je do sklepa..uf už mám polovinu aleje hotovou 🙂 No a večer jsem usla jako dudek, ani telemánii jsem nedokoukala.
Jo a dnes ráno jsem se vzbudila a malinko mne bolí v krku a pobolívá hlava 🙄 asi na mne něco leze, tak jsem si hned vzala vit.c a ted si dělám čajík s medem a citronem..tak snad to zase brzy odejde a já neomarodím 😖

tercie
4. říj 2010

Dobrý ránko berušky moje, vy jste na mě myslely, jste zlatíčka 😉 No nakonec to stejně dopadlo tak, že mi manža řek, že bych měla bejt snad spokojená ne, když mám všechno co jsem kdy chtěla... no neměla jsem sílu mu vysvětlovat, že to prostě taky není všechno...připomnělo mi to písničku od Zagorky... chci mít zase hrníčky vyzdobený sluníčky.....já nevím jak se jmenuje... Holt jsem asi náročná, když chci abysme žili spolu a ne jen vedle sebe ☹

Farmi to je dost, že manža taky začalněco dělat, ono to někdy bez hádky asi nejde co. Sice byl solidární, že s tebou chtěl odpočívat a tak, ale všeho moc škodí😀 A zas nějakej bacil? No fuj, hnusnej neřáde jdi od mý ségry nebo tě přijedu vlastnoručně seřezat 😀

Holky malej včera usnul v půl osmý a první kojčo před jednou, a pak po těch dvou hoďkách zas až do rána, tak se to zas trošku spravilo, ale teda je to záhul. A teď mi tu kníká od sedmi, jsem mu normálně už utekla...jak jsem odešla tak si tam začal prozpěvovat, no je to normální, mě vyžene z postele a pakz toho má bžundu😀 Ale už se mu tam přestává líbit, tak já pro něj jdu, převlíknu ho, udělám si snídani a zas přijdu 😉

farmarska
4. říj 2010

ahoj ségra! 🙂 bacilákoj jsem tebou pohrozila, tak snad odejde 😉 zatím to naštěstí není nic strašnýho 🙂 S tím manžou no..uvidíme jak mu to dlouho vydrží 😅 většinou jen chvilku a pak bych se musela hádat znovu.., ale na to psychicky ted nemám, takže prostě se holt musím smířit s tím, že ty všechny věci, co by mohli bejt, holt budeme dělat ještě dalších 10let 😝 zas na druhou stranu, někdy se poválet s manžou v pelechu, před telkou, nebo poroležet den taky není na škodu 😉 😎 😀 a až se mnou zase bude cloumat zahnizdovací reflex, tak holt zase bude hádka 😎 😀
Tý jo ale co s tebou-s váma.. 😒 Holka ty budeš muset s tím tvým zkusit víc mluvit. ...aby věděl jak to myslíš, co cejtíš a co bys ráda-o co ti jde. Jako je to chlap-nechápavej tvor a oni to většinou prostě takhle necejtí. Zkus to nějak podobrým, mile na něj 😉 až bude chvilka volná, až malej bude chrndit, tak u kafíčka..jako, že se ti po něm stejská, že ho máš tak rádá, ale že ti přijde, že .....atd...
Mi neříkej, že když mu takhle vyznáš lásku, že nepookřeje 😉 a třeba mu to potom dojde 😎 alspon trošku 😅 nachvilku 😅 Pak se budeš muset asi zase připomenout 😅 😀

farmarska
4. říj 2010

no a já si jdu ulovit něco k jídlu, jsem sice už snídala, ale mám zase hlad 😅

madormi
4. říj 2010

majka, lení co to čtu za depresevní řeči? samozřejmě, že se nám všem zadaří a adopce? tak to klidně můžem ale nejdřv budeme mít každá to svoje vytoužené miminko a basta :D :D

kopa
autor
4. říj 2010

Ahoj holky 🙂
Ještě jsem neměla ani čas vás dočíst 😅 tak snad dneska poctivě dočtu a dám aktuální tabulku.
My včera vyplňovali papíry do porodnice a manža sám vyplnil papír,že chce být u porodu 😀 Tak mě mile překvapil,já ho nechtěla nutit,nechala jsem to na něm.
Akorát prý říkal,že třeba moc dlouho nevydrž když uvidí krev...tak jsem zvědavá...

farmarska
4. říj 2010

mad hezky jsi to holkám shrnula 🙂 a máš u mne velké plus za tendle přístup 🙂 jsi sluníčko a s tímhle pohledem, to všechno půjde samo 😉 😵

farmarska
4. říj 2010

teda kopi, taky tvůj manža má u mne velkej plus 🙂
no dnes mi tu děláte všichni jen velkou radost 😀
tý jo kopísi, ty už jsi 39tt 😨 dyt ty už budeš každým dnem rodit! 😨 🙂 Tý jo já se táák těším na fotečky malýho Vítka a na popis porodu a na to, až budeš psát, jak vám to jde doma, atd... 😵

handm
4. říj 2010

Ahoj holky, tak my jsme dneska poprvé sami doma 🙂 tata vyrazil do prace, moc se tesil 😝
kazdopadně to moje štěstí spinká, takže jsem konečně - peru druhou pracku, nádobí umyčkovaný, jen vyklidit - mohla něco udělat... a vařím si oběd 🙂
akorat bych potřebovala asi větší sušák na prádlo.. kromě našich věcí přibyly ty pidi a jelikož Mareček obvzlášt miluje hru "počkam až mě rozbalíte a pustím to všemy směry", dneska v noci zvládnul počurat dvoje pyžamko🙂 tak abych furt prala🙂 když zasoby pyžamek dojdou🙂

@tercie, teda s tím tvým, chlapem je to fakt těžký!!! ☹ místo aby byl taky rád, že vás má, aby si vás užil, i když má moře práce, tak se míjíte...:( ach jo, nějak ho ale musíš vyburcovat.. tohle se dlouho vydržet nedá, vím to.. takhle jsme vedle sebe žili s bývalým (6 let, přechozený vztah, od nikud nikam, jen žít vedle sebe, ne spolu, skoro jak bratr a sestra..)
držím moc palce, abys našla odvahu si to s ním opravdu vyříkat, jak psala farmi, protože jinak se utrápíš!!! a to lukášek nemůže potřebovat 🙂 chce mamku veselou a štastnou!!!!

@farmi, fajn, ze u vas to probíhá tímhle stylem.. já hádky moc nemusím, ale ob čas je dobrý upustit páru a stejně se na sebe taky neumíme dlouho zlobit..🙂 🙂🙂 a nepracuj tolik!!!!!

holky vy nesmutněte a nemyslete hned na poslední možné řešení. miminka budou, jen si prostě dávaj na čas...adopce je sice super věc, chvályhodná, ale prťousci si k vám cestu najdou, nebojte!!!!🙂🙂🙂🙂

@kopa, nerodíš už?!🙂 říjen je tu...🙂 a manžela chválím...!!! já si to bez toho svého neumím vůbec představit, byla jsem neskutečně šťastná, že tam byl.. a krve tam "drobet" bude, ale to zvládne!!!🙂🙂

tercie
4. říj 2010

Holky to je fakt, neblbněte s adopcí, to je až ta nejposlednější štace 😉 Třeba to bude těžký, ale za svoje vlastní dítě trocha úsilí stojí ne? 🙂 Je to chvíle co jste si tím prošly,tak to i docela chápu,že vás prostupuje bezanděj, ale věřte že bude fakt líp 😉 já přišla o holčičku ve 20tt ale ani na chvíli mě nenapadlo, že to vzdám 😉

tercie
4. říj 2010

S tím manžou holky já nevím, já ho pořád omlouvám, jak má moc práce a tak, asi mu fakt budu muset dát víc najevo, že prostě jsem nespokojená. Já kolikrát ani nevím, jakou má službu, jen se ráno probudím a on tam není,tak pak jdu a koukám, v jakým oblečení odešel a podle toho odvozuju co asi dělá... ale on nemá prostě potřebu mi nic vykládat, když se na něco zeptám, sice odpoví ale vidím na něm, jak ho to obtěžuje. A já nevím, proč je na mě tak naštvanej...asi myslí, že vezmu malýho na ruku a půjdu natírat ploty nebo já nevím... co se malej narodil tak nebyl jeden den doma v kuse celej,takže ví houby,co starání se o prcka obnáší, a tudíž si myslí, že furt jenom sedím, a chovám, a to že by moh bejt malej v kočáru venku a já abych makala...nebo nevím jak si to představuje.. a já jsem takovej debil,že brečím v koutě a nedokážu se obhájit,že taky dělám, a že jsem za celej den taky unavená, i když jinak než on...

mari111
4. říj 2010

@tercie 😔

mari111
4. říj 2010

ahojík holky.U nás fičí jak na sibiři 😠 ani ven raděj nepudu bo by nás odfouklo. Tak jsem zatopila aby sme měli teplíčko.Malinká spinká tak si du dát kafíčko.
Tý jó Kopísku, ty už fakt za chvíli budeš mít Vítka v náručí, ja jsem na něj tááák zvědavá 😵

farmarska
4. říj 2010

Já to měla jako tercí. Když jsem zjistila, že i napotřetí to nevyšlo 😔 a jela jsem ve 20tt rodit mrtvé dítko ☹ celou cestu do porodnice, jsem sobě i manželoj říkala, ták a to už nikdy..už nikdy tohle nechci zažít, třikrát a dost, apod..
Ale když už jsem jela z nemocnice domů, tak jsem si říkala, no edka nějakej čas musím počkat, najít si práci, ..a herfot pak mne zase čeká to znásilňování manži-fůj to bude ale fuška 😝 😀
No trošku to zlehčuju, nebylo to tak v pohodě a s usměvěm, je jasný, že mi bylo hodně krušno a zle, ale prostě jsem věděla, že to budu-musím zkoušet dál, páč prostě to svoje (moje a manžovo) miminko chci. No a ted, když bůch dá, tak se po roce do té nemocnice vrátím a porodím si tam svůj vytouženej uzlíček štěstí 😵

mari111
4. říj 2010

No tercíku ja ti nevím, holky ti raděj na něho podobrém. No to je jiná povaha, ja bych ho asi ... .Ale já jsem jiná co se takovejch věcí týče. Ty ho máš moc ráda a tak hodně vydržíš ale co je moc, to je moc. Mohl by si Vás víc všímat a víc se vám věnovat ale on je zvláštní, teda aspoň mne tak příjde podle toho co už si tu víckrát psala.Nic ve zlém 😉 Ale ja bych ho asi fakt nakopala do prdele 😠 Akorát tě trápí 😠 😠 😠

farmarska
4. říj 2010

holčičky moje, tak ráda bych tu s váma kecala, ale dopolko jsem si chvilku zdřímla a ted nestíhám 😅 Musím jít zatopit(fůůj budu zase vyuzená) 😝 , pak upéct bábovku s polevou, dát grilovat kuře, uklidit a podojit kozy a o půl třetí musím frčet pro mladého do školy.
tak se tu zatím opatrujte 😉

mari111
4. říj 2010

@farmarska taky jsem věčně vyuzená když zatápím 😠

majjka24
4. říj 2010

Ahojki
Kaju se za včerejší řeči,nějak to na mě dopadla depka 😖 Ještě v noci se mi zdály úplně šílené sny, že jsem byli na IUI a furt se nedařilo, pak nás poslali na IVF a dál už nevím,k ránu jsem se pořád budila a zas tvrdě usla a něco se mi zádlo ale nevím co 😕 Dneska je to mnohem lepší, sluníčko venku a celkem ještě hřeje tak jsem hned fukla prádlo do pračky a ven u toho hned posbírala oříšky, vyvětrala byteček a teď si dělám mňamozní obídek 🙂
@tercie Moc mě mrzí jaké máš problémy s manžou, zkus si s ním promluvit. My měli to samé , žili jsm vedle sebe a ne spolu, loni to vyvrcholilo, 3/4 roku jsme se hádali , tak pak už jsme si řekli, že bud se rozejdeme nebo je načase něco změnit. Promluvili jsem si, co nám vadí a jak to budem řešit ...., ale řekla bych, že je důležité si i říct, proč jsme spolu, co se nám to druhém líbí, proč jsme se do sebe zamilovali..... 😉 Nebo třeba mu zkus nechat dítko(třeba jen na 3 - 4 hodinky) a ty si zajdi třeba na kosmetiku nebo s kamarádkama. Ať taky vidí, že to není tak jednoduché.....Udělali jste si Lukáška oba, tak ať se taky zapojí do role otce. Lukášek je nová životní zkušenost, a věřím, že ji společeně zmáknete a just jo Terci 🙂

majjka24
4. říj 2010

http://www.mojebetynka.cz/ jsou tam celkem zajímavé články pro všechny z nás 🙂

lenik_25
4. říj 2010

Ahojky,

mám vytřeno, vypráno, vyluxováno, umytá okna, vyprané záclony, upečené tři nohavice štrůdlu, nakoupeno a Daneček spí.

K té adopci. To je fakt krajní řešení, ale v úvahu by u mě fakt připadala. Nejsem tak silná osobnost, že bych zvládla x pokusů o další otěhotnění a druhé dítě prostě chci. S tou čekací dobou na dítě je to různé kraj od kraje. Trochu jsem pátrala po netu a některým rodičům dali dítě za 4 měsíce, některým za 4 roky.

majjka24
4. říj 2010

@lenik_25 Ahojki teda ty jsi dneska akční 🙂 Já byla taky - jen mi chybí ty okna a štrúdl 😅 Měla by ses víc šetřit po té revizi. Tež mám v plánu okna, sice to jsou 3 týdny co mám po revizi, je mi fajn, nic mě nebolí, naštěstí. Ale i tak radši neriskuju. jěště si radši počkám, však ono mi to neuteče 😉 Já to mám taky až jako krajní řešení, až se tak prostě rozhodneme oba.

lenik_25
4. říj 2010

To se musím nějak obzvlášť šetřit? Já se už od druhého dne po revizi cítím naprosto v pohodě, myslím po fyzické stránce. Nic mě ani nepobolívá a špiním jen minimálně. Neležela jsem vůbec.

majjka24
4. říj 2010

@lenik_25 No mě holky tady říkaly, že bych se měla šetřit a odpočívat,nic netahat.....prostě dodržovat klasické 6 nedělí, jak mi bylo řečeno Mudr.

lenik_25
4. říj 2010

Tak já nic netahám 🙂 Tak to snad bude ok.

mari111
4. říj 2010

@lenik_25 a tobě neříkali že máž dodrže šestinedělí 😨 , koukej se šetřit !!! ať se ti to vevnitř pěkně všechno zahojí a ať je hnízdečko pro "nové" mimi pořádně připravené 🙂 😉

lenik_25
4. říj 2010

@mari111 Jako šestinedělí ano, o tom mi říkali. Ale zas šestinedělí nemusím proležet, předřená fakt nejsem.

mari111
4. říj 2010

no šak ležet nemusíš,jen to nepřeháněj s prací 😉

madormi
4. říj 2010

@lenik_25 já ale četla že přednostně dostávájí dítě bezdětné páry takže když už tak radši počítat s tou delší doboou :-/

madormi
4. říj 2010

@lenik_25 a jedno zdravé dítě máte tak určo bude i druhé, víte že to jde tak už to vyjde neboj 😉

kopa
autor
4. říj 2010

Tak vás holky dočtu zítra 🙂 To budu snad celý den sama doma 😀 nevydržím moc dlouho sedět u pc,páč si tu tlačím na břuch 😅

@farmarska , @mari111 Tak zas tak každým dnem to asi nebude 😅 Já nemám skoro žádné poslíčky 😅 nic,žádnej příznak 😅 Tak myslím,že tu budu dlouho strašit 😀 No jinak jsem včera ještě probírala oblečky pro Víťu a představovala jsem si ho v tom 😀 no už mi hrabe 😀 Už mám vše připravené,tak už mohu jen čekat 😉 Včera jsme byli u tchánovců a pili dětské špunty,jsme si připíjeli na Vítu,páč tchánovci jak nám vznikla velká hádka před svatbou...odjíždějí na dovču a tchýně pak jde na operaci s víčky 😅 😝 tak se dlouho asi neuvidíme(no spíš si myslím,že nebudou mít na nás jako vždy čas)ale neva.Budu si užívat Vítečka sama 😵 😵

@lenik_25 No takové práce by jsi vůbec neměla dělat!!!!!!Akort takhle brzy po revizi!!!! 🤐 🤐 Natahuješ si zase vazy a budeš se blbě hojit 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru