Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
19. říj 2010

A pokud mají Míši dnes svátek, tak ještě i jim vše neeeej!!! 😀 😀 😀
Terculíku-Míšo, hezky to s babi a dědou oslav!!! 😵 😵 😵

farmarska
19. říj 2010

wlaďuš, díky 😉 ono je to děsně fajn, jako když i ti chlapi mají takovejhle hmatatelnej důkaz, že tam to mrně prostě je 😀 ženská ta to cejtí pomalu hned od začátku 🙂
No a včera to chtěl pak samozřejmě hned cejtit i náš Robča, takže jsme večer museli ležet i s jeho tlapkou na mým břuchu.. a cejtil 😵 dokonce mi pak lechtal i zboku břicho, aby se jako mímo pohlo a cejtil ještě 😀

farmarska
19. říj 2010

aronku fůůůj , tu práci a to raní vstávání, kor ted když je už zima a dlouho tma, ti vůůbec nezávidím 😝
Mě teda práce vůůůbec nechybí 😅 😅

farmarska
19. říj 2010

No holky, tady nikde nikdo, tak já jedu s manžou do města. On jede k doktoroj a já to s ním vezmu přes lékárnu, pro nějaké ty probiotika a pak nakoupit si nějaké dobrůtky do pelíšku 😉

ikopretinka
19. říj 2010

@farmarska zkus probiotika Salutil, jsou na střeva výborné a můžeš je i v těhu!!!! Snad jsem tě ještě chytla 😕

ikopretinka
19. říj 2010

JInak dobré ráno všem! 😉

@kopa držím palce!!!!

farmarska
19. říj 2010

kopretinko díííky, chytla, stihla, píšu si a mažu!!! 😀 😀 😀
Ty dej zatím vědět, jak se cejtíš! Je to lepší? 😕

ikopretinka
19. říj 2010

@farmarska tak to jsem ráda.Mě vždy pomohly a teď je beru taky preventivně. JInak jsem po tom utrošu přestala špinit, břicho bolí taky míň , takže ležím u telky nebo si čtu. Musím to těch 14 dní přežít a pak se uvidí. Včera byl první den po x týdnech co jsem večeřela a ani jednou neblila. Jsem zvědavá, jestli si to nevynahradím dnes 😀 hned několikrát.

ikopretinka
19. říj 2010

Jdu relaxovat s utrošem 😀 😝

petroska
19. říj 2010

ahoj holky.Tak my prý máme rustový spurt.malý mi nechce večer spát 🙄 😠 .okupkáme v 18 hod a pak papáme a jakoby tušil že nastane postýlka tak řve a řve a řve až do 23 hod a nepomuže nic!!tož je mi hrozně jak mu nemužeme pomoci 😔 .asi sem špatná matka 😔 . Kopi držím palečky at vše probíhá hladce a nádherně a užij si první mazlinkání s Vítečkem 😵 .nám řekli odhad před císařen 2100g a měli sme 1900g takže bych s obříkem byla v klidu.max 4kg počítej-doufám 😀 .

handm
19. říj 2010

Ahoj holky!! Tak držím kopíkovi moc palce!"!!!! jsem zvědavá, jak se ozve... škoda, že jdu s malým na kyčle do motola až 2/11, kdyby dřív, mohli jsme ji dojít navštívit.. ale třeba tam ještě bude pak, tak bych na ni mrkla 🙂

@petroska, co to plácáš, špatná matka!! to je blbost!!!!!! miminka jsou umanutá, ono to přejde, neboooj!!!!!!!!!!§ drž se!!!!!!

jinak my byli dneska u paní Dr neplánovaně... marečkovi se udělala vyrážka kolem krčíku dokola, jak náhrdelník - myslela jsem, že klasické potničky, ale dneska mu to slezlo trochu na bříško, tak jsem radši šla.... dostali jsme zásyp nějaký speciální, máme vynechat veškerou kosmetiku a koupat v řapíku...
a to já mažu po koupání jen olivovým olejem, což je naštěstí v klidu... jen takové mýdlíčko jsme měli na koupání, ob den jsme ho používali... no tak nic...snad mu to pomůže bobíškovi našemu..

ivomal
19. říj 2010

Ahojky holky, prosím o zaevidování do tabulky, že jsem se dneska po 81 dnech nekonečného přemlouvání dočkala mrchy. I můj manžel zajásal🙂 Takže máme ještě měsích snažení na nečisto a pak hned po další mrše jdeme na IUI🙂

handm
19. říj 2010

@ivomal haaa, gratulace!!!!.-) bezva, kdyz i manzel jásá !!!🙂🙂🙂

ivomal
19. říj 2010

@handm dějkuji, jsem byla z toho všeho úplně vydptaná, že nefunguju... a manžel je taky rád, že se zase pomalu začne něco dít. Tento měsíc se budeme soustředit na sliznici, aby rostla a pak hned insemku, ne že by mě ta proceduranějak extra bavila, ale holky já se fakt těším🙂

sarlotta
19. říj 2010

ahojík holky 🙂
@petroska vždyť už jsem Ti psala, že tohle zdaleka není nenormální a s Tebou to nemá nic společného... Filípkuuuuu, dajebáčku 😠 ty ty ty... večer musíš spinkat a nechat maminku odpočinout, aby nemusela plakat s Tebou 😉

u nás se zase nespí přes den, no 😅 slečna je ale hodná a když nespí tak jen kuká, nebo si hraje s hrazdičkou, nebo si cucá pěstičky 😀 nejvíc potichu je, když je posranděná až na záda 😠 😅 😀

sarlotta
19. říj 2010

@ivomal gratulkáááá, no ty jo 81dní.... máš výdrž 😀

sarlotta
19. říj 2010

@tercie Lukáškovi i Tobě všechno nejlepší k svátečkum 😀
@farmarska já papala těhu lactobene- takové tobolky s práškem, byl mňam- jak vitacit 😉

sarlotta
19. říj 2010

@petroska a co ho nějak ošulit ? , třeba po tom koupání ještě nějaké hraní, mazlení, masážky... abys oddálila to spaní a jak už začne bečat hlady, tak pak teprve jídlo a třeba usne rychleji, že bude unavený a pak spokojený že je najezený.
jako růstový spurtík vypadá spíš tak, že se dítě budí často na jídlo a ne že večer dlouho brečí... šak mu udělej klidně o 10ml víc mlíčka. a kolik hodin prospí za den ? a pak od těch 23hod spí do kolika ?

sarlotta
19. říj 2010

@handm nesmíš se bát mu pod krčkem pořádně umýt, zaklonit si hlavičku na ruce ve vaničce a pak zase dobře vysušit... to je takové blbé místo a ještě pod pažema.. tam si miminka taky nerady nechávají sahat 😝 dostane se tam víc olejíku, krému a je to hned 😒 ale to Vám brzo zmizne neboj🙂 miminka nemají tolik citlivou kůži na svědění, tak jemu to tak nevadí... horší jsou opruzeniny 😉

@kopa tož coooo, jak je matko..... píš co nového 😀

zítra už jde synátor do školky tak zas nakuknu🙂 bude čásek.

petroska
19. říj 2010

@sarlotta ahojky.včera večer nespal od 18 do 23 hod a jen řval ,jedl by ale vždycky se trochu napil a pak to plival.po 23 usl zbudil se v 4.15 snědl 110ml a zase řev pul hodiny tak sem mu dala 60 navíc a pak spal.zato ted nespí od 10 hodin a řve.

petroska
19. říj 2010

@sarlotta ted sem si četla na netu co to je ten rustový spurt a asi to je ono co nas trápí.su vyřízená.doma nic nestíhám protože je filda jen na rukách a musím hongat.ruky mám vytahané a uši na odpad 😝 .jak ho položím tož řev.hrozně málo spí přes den ale naštěstí jak si vyřve do tech 23 hodin svoje tak pak v noci jakžtak spí po tech 4 hodinách.ale kde sou ty krásné prospané noci co spinkal 8 aj 9 hodin v kuse.prý to má trvat týden a u nas to už týden trvá.nevím kolik ti malá vypije třeba po třech hodinách ale mě doktorka řekla že na váhu 4kg má pít od 100 do 150 ml mlíčka víc ne tak dávám 110 a vžy mu to stačilo a ted jí i někdy 2násobek 😲 .dám mu at se nabaští ale stejně mi to plive a kope u toho.a prdíky to nejsou.a jak píšeš i před spaním se pomazlíme,hrajeme si když nechce spát ale nemužu si s ním hrát celé ty 4 hodiny aby neplakal.hraju si hodinu a stejně ho to neba dlouho

majjka24
19. říj 2010

Ahojda holčiny, tak už mám konečně ty okna zasejc čisté, konečně jsem se k tomu dokopala, ale dalo mi to práci 😀 Jsem se nervovala u věšení záclon! Máme totiž velké okna (4 x 2) a než tam pověsím záclony, jednu mám dlouhou, než to zahnu aby to zas nebylo moc krátké a ani moc dlouhé..... Samozřejmě jsem se musela povysávat, vytřít......a jsm nějaká hotová, už vůbec nejsem zvyklá tak mooc pracovat 😀 A nějak mě celý den pobolívá hlava, to asik zítra napadne rovnou metr sněhu 🙂 Už týden se snažím spojit s mojí kadeřnicí a sere na mě☹ potřebuju dobarvit odrost melíru a chcu tam ještě jednu barvičku. Ať do práce jdu trošku jako člověk. 🙂 no i když.......😀
@ivomal moc držím palečky aby ta insemka vyšla a gratuluju k MS 🙂)) !!!

majjka24
19. říj 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ......................3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa 41tt ..............19.10.nástup nemocnice...................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 36tt .........................................................................................čeká chlapečka
Maarrtina 36tt ...................KO 21.10...................................................čeká holčičku .......Adélku
veve.b 32tt..................................20.10.KO...........................................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 30tt............................................................................................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 21tt................
Ikopretinka 11tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................DC ??
Martasek ................32DC
Aja ...........................17DC
M.aa.b .....................14DC
Natalie ....................12DC
Ivomal.......................1 DC
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24 .................3DC
lenik_25.....................

sarlotta
19. říj 2010

@petroska no to může trvat i 14dní... ale když krmíš UM, tak by mělo stačit prostě dát víc jídla... horší je to u kojča, kdy se čeká až se mlíčko dodělá 😝 😅 možná tím jak má víc hlad a je nervní z toho, pochop, že v bříšku neměl hlad nikdy, takže to nezná 😅 tak brečí a pak napolyká vzduch a je to hotové, bolení bříška a hlad... zkus ho radši přes den stěhovat z jedné místnosti do druhé, vymýšlej mu nové ,,ležení"🙂)) hrazdičky s hračkama, pusť v tv kanál s písničkama.. u nás jede očko 😀 , nebo zpívej... ale zkus se vyhnout tomu chování, to si nech až na ten večer... jinak budeš brzo ko 😔 nebo zkus jít k někomu na návštěvu, nové prostředí by mohlo pomoct zabavit ho 😉

já nevím kolik malá vypije... kojím jak si řekne...ale taky se mi teď přes den budí i v kočárku už po hodince...

handm
19. říj 2010

ahoj holky, jen v rychlosti, mám zprávu od kopinky:

ma net v mobilu, vidi nase prispevky, ale nejde ji odpovidat. je na dvouluzaku s tv a zatim sama, uz ji tocily 3 monitory, chteli delat zatezovy test, ale na monitoru mela kontrakce az se divili, zte je neciti. dr ji prohlidla a chvalila, ze je krasne otevrena a ze by to mohlo jit samo, ze se zitra domluvi, za chvilku za ni dojde manza
vsechny moc pozdravuje :_)
tak ja musim, marecek uz je vzhuru..
paaa

aja.83
19. říj 2010

Ahoj holky, nakukuju právě včas, abych si přečetla info o Kopince (Handm díky 😉 ). Kopi, tak to je paráda, vypadá to s tebou dobře! Moc na tebe myslím - zítra by bylo krásné datum - 20.10.2010! 😉 Vítečku, už se na tebe těšíme! 😵

majjka24
19. říj 2010

Jéééé KOPI drže se moc na tebe a na Vítka myslím, jsem Ti říkala, že to půjde raz dva.😀 tfuj, tfuj,tfuj

sarlotta
19. říj 2010

@petroska no ale Filda je chlap, a víš jak, jak nemají co chcou tak řvou a řvou a jdou si za svým.. holky jsou baby zvědavé🙂) Malý mě spával do 9-10hodin dopolko, pak hulákal do 12, sem ho nakrmila a naložila do kočáru a jezdila do 17-18hodin a večer hulákal do 22-23hodin a vidíš přežila sem to 🙂 ono se to srovná, dej tomu čas... nenervuj se a přenech péči i ostatním členům rodiny a vypadni z baráku třeba na hodinku 😉

sarlotta
19. říj 2010

@kopa drž seeeeee🙂)) to bude super porod uvidíš 😎

petroska
19. říj 2010

@sarlotta vše vyzkouším a vydržím ale je to děs 😝 děkuju za rady 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru