Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
7. únor 2011

Dobré ráno, tak u mě žádná změna. Pořád jsem to nedostala a podle grafu BT by tu naděje byla, kdyby test nebyl včera negativní 🙂

@mari111 Ještě mě napadlo... Jak dlouho to takhle máte? Malá může mít tzv. růstový spurt, který trvá kolem dvou týdnů a to děti skoro nespí, víc papají a pak se to zas upraví.

mari111
7. únor 2011

bré ránko holčinky.
@lenik_25 no právě už díl, ale jako to bylo třeba jednou, pak tejden nic a pak zas jednou dvakrát a pak zas chvíli nic no nevím, včéra vstala v jedenáct a do jedný byla vzhúru "jenom" naštestí 😅 dneska vstala brzo, už v šest, tak jsem jí už "nenutila " spinkat, šli sme dólu, kouka na pohádky a třeba to dřívěší vstávaní taky pomúže aby líp v noci hajala 😒 A začínam si myslet že ji rušíme my, ne vždy ale věčšinou se probudí když deme spát nebo chvíli po tom a to sme fakt jak myšky 😨 tak nevím,no ☹

mari111
7. únor 2011

@lenik_25 jakto, že si včera testila ??? Si nevydržela? 😨 A co ta teplotka a kde je teda mrcha když na testu bílo, žeby si fakt měla ovulku hodně pozdě a teprve // vyběhnpu, no si záhadná 😕

mari111
7. únor 2011

@lenik_25 každopádně prstíky držíme dál 😉

lenik_25
7. únor 2011

@mari111 Pořiď ta homeopatika Sedalia, sladký sirup na zklidnění a dobrý spánek.
Testík jsem si včera dělala, protože mě ukecaly holky z diskuse o bazální teplotě 😀 No ovulka byla později, dneska jsem asi 14 dní od OVU a v pátek jsem trošku zašpinila, asi pět kapek, tak to se to možná teprve uhnízdilo. Tak uvidíme, co bude dál.

mari111
7. únor 2011

@lenik_25 když ja jsem včéra četla že síce to je homeo... ale když tím je léčeno něco jiného tak se to jen zhoršuje. No skusím ještě pár nocí počkat a uvidíme co a jak. Nic ve zlém ale nechce se mi do ní cpát sirupčeky atd. už od malička 😒

mari111
7. únor 2011

@lenik_25 se necháš taky ukecat 😀

mari111
7. únor 2011

@aronek jak zalůíbilo doma, to už se mu nechce do práce? Se mu líbi na mateřské 😅

mari111
7. únor 2011

Sirell malinkej Veroničke přejí k svátku všechno nej a přiď se s ní taky pochlubit a napsat jak a co u vás a Zlababka taky !!!

mari111
7. únor 2011

za chvíli mi přijede na návštěvu kámoška s dvojčátky, jsem teda na ně zvědavá, rarášky dva 😵

farmarska
7. únor 2011

ahoj holky, hezké ráno 🙂
pro mne je 🙂 břicho konečně zase už nebolí, cejtím se dobře a hovím si v posteli, páč jsem po dloooouhé době zase sama doma 🙂 Robča je ve škole a dnes mají až do půl 4 a manža si našel zatím konečně alspon nějakou brigádu, takže vydělává 🙂 už bylo načase, páč už z toho, že nemůže nic najít dostával depku a večer co večer nemohl spát a přemejšlel, jak všechno poplatíme 😝 Brigoška je teda mimo jeho obor, ale on to zvládne a je rád, že má zatím alspon něco a třeba se mezitím objeví něco lepšího, stálého 😉
No takže já jdu dočíst jak spala dnes ta naše treperenda Lauruška a tak celkově co tady nového 😉

farmarska
7. únor 2011

Jééé mari jsi mne pobavila s tím sousedem 😀 tý jo, to máte teda malou pěkně otrkanou, když jí k zahnání nudy, stačí i cizí člověk 😀

farmarska
7. únor 2011

lení i já držím dál prstíky 😵 ten grafík a ty testy, to je fakt záhada 😕
mari tý jo tak co s tou tvojí kočenkou to už fakt nevím 😢 ale třeba dorazí šarlotka a poradí něco.., páč jako i pro nespavce, to noční bdění není nic moc 😒

mari111
7. únor 2011

@farmarska avoj, no to je dobře že tě už bříško nebolí, a já se už tak těšila na Mišulínka, no nic, šak se dočkám 😀 😀 😀 jo Lauruška se naštěstí zatím cizích nebojí,snad jí to vydrží a aspoň se snad pak nebude bát do školky 😅

farmarska
7. únor 2011

mari hele a taky si maminy dost chválí nějaké homeopatikum ..chamila ..něco . že prej to je na zoubky a taky to prej celkově zklidnňuje a dítka jim po tom spinkají. Nevím ten přesnej název, ale když se to nezlepší a ty by jsi to chtěla vyzkoušet, tak ti ho potom zjistím 😉

mari111
7. únor 2011

@farmarska jo o tom jsem taky včéra četla jak jsem hledala ty homeoptika

farmarska
7. únor 2011

mari se bojím, že se to změní 😅 páč jako většina dítek dostane pak nějakej strach z cizích lidí 😅 , ale tak třeba zrovna se jí ve školce bude líbit 🙂 ..ostatní děti a hračky.. 🙂 bych ti to přála 🙂
a Míšana se dočkáš neboj, jednou ven musí vylíst 😉 😀

farmarska
7. únor 2011

holky tak já mizím, za chvíli mi asi přijede mamka, tak uklidím alspon snídani ze stolu 😉

mari111
7. únor 2011

@farmarska no když se nic nepototo tak pude s kámoškou do školky, Kámoška má o 4 dni mladší holčičku, tak když budeme dovtedy kamarádit 😅 tak pudou spolu, určo to bude pro obě lepší když tam budou spolu když se znaj Joj no šak já vím že se dočkám, ale víš jak já jsem nedočkavá a taky se těším na jaro až bude hezky a pojedeme k vám na to kafíčko a do ZOO 😉 ti toho Mišana rozpučím 😀 😀 😀

aronek
7. únor 2011

@mari111 příteli se zalíbilo, protože má všechen servis, uklizeno, uvařeno, malý spí ještě dvakrát denně po dvou hodinách, tak co mu chybí. Práce mrcha epřijde ke dveřím a nepoprosí, jestli by do ní šel 😠

handm
7. únor 2011

Ahoj holky! Zdravím po delší době, nějak jsem nestíhala, malej začal bojkotovat kočárek trochu, takže blbě přes den spal, ale snad už lepší... vyklubal se mu třetí zoubek totiž, tak snad to bylo z toho!!! Tak vás jdu dočíst!🙂🙂🙂🙂🙂🙂

cajori17
7. únor 2011

ahoj🙂u nas je dnes nadherne.......sviti slunicko a je teplo .........ja byla na prochajde s pejsanem a ted poklidim a uvarim a az dojde pritelak z prace,pujdem zase na prochajdu 🙂

@mari111 chuderko Mari,ty se teda moc nevyspinkas.......zkus ty homeopatika co ti poradila Lenik ..

Farmisku,teda,ja uz myslale ze uz budes rodit,jak jsem vcera cetla tve prispevky 🙂

holky mam dotaz :sice jsme se nedavno stehovali,ale nejak se nam tu nelibi,akor kdyz budeme mit mimco, jsou tu problemy s vodou,balkonem,spolecne prostora atd. problem je v tom,ze jsem na neschopence a muzu se stehovat kdyz jsem na PN?kde to musim nahlasit?musim mit povoleni?nevim,zda je to vubec mozne

cajori17
7. únor 2011

@handm ahoj 🙂treti zoubek-to je nadhera 🙂

handm
7. únor 2011

Tak jsem to prolítla asi pět stránek dozadu, vy jste tedy děsný drbny, kdo to má dočítat!!!

@mari111 jejda, chude... malá i velká.. to je divný, že takhle nechce spát v noci sovička jedna.. blbý dotaz jestli si ji zkoušela udrndat na ruce třeba nebo na míči, jestli by aspon nezabrala tak a pak si ji mohla přendat do postýlky?! Anebo u sebe v posteli, jestli by se nechytla, kdyby cítila tvoje teplo, že by usnula?!
Na Marečka když je nejhůř zabírá kočárek, prostě ho "ujezdím" v předsíni.... a bud ho tam nechám, dám k němu chůvičku anebo přendám do postýlky

@lenik_25 teeedy, ty nás napínáš...!!!!!!!§ Držím všechno co mám, už aby bylo jasno🙂🙂 Snad je prtě tajnustkář!!!!!
@aronek.. nooo, to je radost... ☹ snad mu to dojde, anebo tě nechá udřít?! Tuhle jsem o tom zrovna něco četla, že ženská kvůli "sobeckosti" manžela přišla o nejkrásnější čas s prckem, on ztratil práci a ona musel jít vydělávat na plnej úvazek...☹☹ protože on práci nehledal.... Snad se brzy něco objeví.. normálně bych mu ji snad i hledala a posílala ho na konkurzy, aby viděl, že tohle rozhodně není konečná varianta...☹
@farmarska... tak jak?! pracante?! Furt ještě Mišpulínek v pupíku?!🙂🙂🙂 Už sen a něj fakkkttt těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

handm
7. únor 2011

@cajori17 ahojky, cajori!🙂 Nojo, je to divoch, ten náš Neptun 🙂🙂🙂 s tím stěhováním bohužel nevím...☹ ale myslám, že je to každému jedno, vycházky máš... spíš bych to pak jen nahlásila na všechny ty úřady...

cajori17
7. únor 2011

@lenik_25 taky jsem zvedava jak to stebou dopadne 🙂

@handm nevim no,zkusim se poptat terba na gynde,nebo na uradech

mari111
7. únor 2011

@handm už jsem skoušela udrndat, předtím aj usla se mnou v posteli ale teď už ani né a ani jí na to nechci zvikat, usnu a co kdyby mi spadla 😖 to né. Ty jo vy už máte další zoubek,jo. 🙂
@cajori17 stačí si změnit adresu u doktorky 😉 jako že kde budeš marodit, kdyby ti šla kontrola aby měli od dr. správnou adresu

handm
7. únor 2011

@mari111 jasny, no tak to tedy moc nevim.... ☹ snad ji to přejde brzy, šmudlinku malou, vzdyt musi byt unavena jak blazen...
i kdyz je fakt ze znam holku co spi v obyvaku a malej sam v postylce v loznici, aby mel klid a to pak spi aź do rana... ted rychle dodelavaji jeho pokojik...

maarrtina
7. únor 2011

Ahoj holky,
mě začala málá taky blbnou se spaním, ale až k ránu vzbudí se kolem 6h a vykládá a řehtá se a nechce se jí spát. Nevím jak na ni. Dřív spala až do 8h. Budí se kolem 4-5h na jídlo a pak zase usnula a ž do těch 8h a teď už je v 6h vzhůru a já bych spala.

mari111
7. únor 2011

@handm no taky chci dodělat pokojík a skusit to

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru