Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
8. kvě 2011

Ahoj holky jak je hezky tak sme pořád pryč.
Přeji vše nejlepší maminkkám k dnešnímu svátku 🙂

Caj na tebe sem myslela, jeeej jak já bych si to zopákla :D těším se na fotečky

lenik_25
8. kvě 2011

@mari111 Hele, mně přišlo, že než vylezly Dádovi zuby, tak musel naslintat snad kýbl. Fakt děs. A ono se to může popostrčit, dítě slintá, pak se to na pár dní zataví a pak znovu. Vzpomeň si na nás dospělé, když nám popolezou osmičky, pár dní to bolí a je to nepříjemné a pak se to zas zastaví. Teda si myslim, že by to tak mohlo být. A Dáda měl u zubů i 39 horečky. Doktorka na pohotovosti mi tehdy řekla, že neexistuje, aby u zubů byly takové horečky, ale znám spoustu mamin s dětmi a VĚTŠINA z nich mluvila o vysokých horečkách. Držím palečky, ať už vás ty teploty nezlobí.

lenik_25
8. kvě 2011

@cajori17 TAK CO, TAK CO, TAK CO? Jsem nedočkavá, až ukážeš fotečky ze svatby. A hele, jaká byla svatební noc? Holky a přiznejte bez mučení, kdo jste ji měli? 😀 😀 😀 Neznám nikoho.

kopa
autor
8. kvě 2011

@lenik_25 Leníku já jí teda neměla 😀 😀 Já měla svatbu kolem 7.měsíce 😲 a unavená jsem byla ještě týden 😨

madormi
8. kvě 2011

@lenik_25 já jí teda měla 🙂

lenik_25
8. kvě 2011

@kopa Já ani nemusela bejt těhotná a svatební noc se nekonala. Jedna manžel byl lehce podroušen (ale jen tak do vesela) a lehnul a usnul jak poleno. A já tak nějak ležela a usmívala se do stropu jak jelimánek a přehrávala si celý ten úžasný den.

@madormi No neke!!! První vlaštovka!!! 😀

madormi
8. kvě 2011

@lenik_25 no taky jsem se divila, že jsme to zvládli 🙂

lenik_25
8. kvě 2011

@madormi Jste frajeři 😀

mari111
8. kvě 2011

Ahojík holky tak jak je. U nás už lepší, horečky nejsou ani zvíšená teplotka jen dneska nějak ne a né usnout 😒 a na čelíčku ji vyběhli nějaké tečky, jako kdyby se z něčeho osipala ale nevím z čeho, jídlo, prášek ma stejné tak nevím 😖 snad to do rána zmizí.

majjka24
9. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................25 tt,............ KO 12.5........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 24tt,.............. KO 16.5. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 24 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................24 tt,............. KO ,??. ............................................... TP 5.9.2011
Mirax........................................22 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........16 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................8 tt................KO 25.5...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................22DC
maendy................ ................26 DC
Martasek ................ . ...........26 DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

majjka24
9. kvě 2011

@lenik_25 Tak u nás tež nic nebylo, společkensky unaven jsme nebyli ani jeden, já byla v 13tt, unavená jak pes a manžu jsem opilého ještě neviděla, ale vždycky tak do nálady 😵
Jinak jaký jste měli víkend dámy? já si opět hrála na zahradě, věsměs 😅 do toho úklid, manikura , pedikura, nabarvila jsem si vlasy, v spbptu super grilovačka se švagrovou, včera návštěva rodičů a ode dneška chodím na rehabky se zádama.uff 😀 😀 😀

handm
9. kvě 2011

@mari111 ahojky, tak to by mohla být ta 5 nebo 6. nemoc... jsou horečky a pak když odezní, osypou se ... tak třeba to bylo ono...😉

jinak zdravím všechny!🙂

ee.liska
9. kvě 2011

ahojky holky 🙂 🙂 🙂 jdu po dlouhé době nakouknout a pozdravit. Sem tam stihnu dočíst, ale než na něco reaguju, někdo hrozně nutně něco potřebuje, nejlépe hned. Teda někdo, manža nebo Maty 😀

cajori moc moc moc gratuluji ke svatbě a přeji hodně štěstí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ee.liska
9. kvě 2011

doufám, že se máte dobře, dětičky nezlobí a moc nemarodují, těhulkám, že to utíká a snažilky určitě budou brzo těhulit 🙂

@lenik_25 my jsme taky měli svatební noc 😀 sice začala až ve tři ráno, ale byla 🙂 i se společnou koupelí ve velké vaně a šampáněm 😀

mirax
9. kvě 2011

@lenik_25 my taky měli svatební noc🙂))))....ale manžel si na to ráno nepamatoval🙂)))) (já tedy ano 😉

aja.83
9. kvě 2011

Ahoj holky! 😉
@cajori17 Gratuluji ke svatbičce, mladá paní 🙂. A těším se na fotečky! 😵

kvetinka7
9. kvě 2011

@lenik_25 My svatebni noc nemeli,nebyla na to ani chut ani energie 😉

mari111
9. kvě 2011

ahoj holky, tak už se osiúpala skoro celá, sice jsou to jen takové malinkaté a musí se zadívat ale jsou. Myslíte že to múže byt ještě tak pozdě reakce na to očkování, na netu jsem nic takového nenašla. Nebo jsem jí dala předevčírem od jiné značky přesnidávku ☹
Jinak včera žvatlala celej den jejej a gaji gaji a dneska furt říka tata tata 😅

mari111
9. kvě 2011

aha tak už jsem našla jeden popis a je tam aj toto - poruchy kůže a podkožního vaziva: vyrážka, kopřivka, svědění, zarudnutí, erythema multiforme

cajori17
9. kvě 2011

ahoj holky 🙂 tak se hlasim jen na minutku,ze je vse o.k. a chci vam vsem podekovat za pranicka,svatebni den probehl pekne v klidku,ale co se delo pak je otres ☹ napisu vam zitra 🙂pritelak ma dnes jeste dovolenou tak zitra budum mit cas,a snad hodim i nejake fotecky 🙂zatim ahojky

madormi
9. kvě 2011

@cajori17 jak přítelák snad manžel ne 🙂 🙂

mari111
9. kvě 2011

@cajori17 jé jé co se stalo ☹ kdo to má do zítra vydržet, snad to nebylo nic strašného 😕

cajori17
9. kvě 2011

jeeeeeeee 😀 ja zapomela 🙂 porad zapominam ,kdyz me dnes oslovili na urade novym prijmenim,cucela jsem na vsechny jak debilek 🙂

@mari111 ☹ bohuzel existuji lide,co se nam tu svatbu opravdu snazili prekazit,mluvim o mazelovem bratranci,ktery je notoricky alkoholik a lhar,uplny šupák- s prominutim,ktery se sam zval na svatbu,marne jsem mu vysvetlovali,ze neni pozvany,ze jde pouze rodina,tzn rodice a sourozenci a on to porad jakoze nechapal,protoze chtel byt tam,kde je alkoho,ze..........no nic,potom se nas jakoby zeptal v kolik to teda vlastne mame a my mu rekli,ze o pul 1,ale meli jsem to o pul 12.chteli jsme se kryt kdyby tam nahodou dosel na mol..........potom jsme se jeste v den svatby dozvedeli,ze mu jeho maminka)toho manzeloveho bratrance)po nem poslala 3000 Kc,ktere on chtel prinest na svatbu,na kterou nebyl pozvany.....tak to teda prochlastal a ted nas vsude pomlouva,celou nasi rodinu i manzelovu,ze jsme idioti,podrazaci atd,kdovi co jeste vykladal,kdyz se na nas lidi tady divaji skrz prsty.....urcite z toho nic nepochopite,jsem z toho docela smutna a dokonce me to i rozbrecelo

lenik_25
10. kvě 2011

@majjka24 😀 klasika 😀

@ee.liska No tak to je luxus! 🙂

@mirax Haha, takže manža to zvládl podroušen 😀

@cajori17 Vítejte, mladá paní 😉
A teda na toho bratrance se vyprdni, byl to váš den a celá rodina má jasno, jaký je, tak se ani není za co stydět!

mari111
10. kvě 2011

Ahoj holky.
@cajori17 ach jo, no rodinu si nevyberáme. Ale nenech si to kazit takovím blbcem 😉

cajori17
10. kvě 2011

ahojky,jsem tu jen skok 🙂 chtela jsem vam ukazat jenom nejake fotecky ze svatby nevim kam je mam hodit

nicollka
10. kvě 2011

ahoj holky juj ja bych se vdávala 🙂 Caj závidím a moooc gratuluji, krásná jsi , tak i krásná nevěsta i maminka 🙂

No my svat. noc neměli manžel ve 4h lehl a hned vytuhnul i v obleku D: tak ja ještě letěla dolů do restaurace aby mi nekdo od baru rozepnul šaty ... no ostuda.

cajori17
10. kvě 2011

@nicollka diky,my jsem ji taky nemely 😅

petroska
10. kvě 2011

ahoj holky sme zase nemocní,rýmujeme a v noci nespíme tak je doma lítačka kolem malýho.
@cajori17 gratuluju ke svatbičce,těším se na fotečku krásného párečku 😵 .Mě to čeká přesně za měsíc a jeden den tak už taky škrtám dny do slávy a mooc se těším 😵 .Tak at jste moc štastní 🙂

suzamen
10. kvě 2011

@cajori17 gratuluji paní 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru