Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenkka81
26. říj 2009

Baby wsetkým dakujem, co ste ma tu priwítali 🙂 Máte to tu pod palcom... 🙂 . Aspon wiem, ze nie som sama s takýmito problemami...Wela kociek si tym prešlo a som rada, ze niektoré sa tešia už detičkám. Je to, ale taká rana pod pás, naozaj som to necakala, bola som taká istá. Uz teraz po tejto skusenosti wiem, ze sa budem na tehotenstwo pozerat s obrowským rešpektom 🙂 Začínam werit, ze sa to podarí...Dame pauzičku a potom sa uwidí, naozaj to chce čas. Ešta raz díky a budem si Was tu kontolowat 🙂 🙂

sirella
26. říj 2009

lenkka:tak tak...chce to čas a psychickou pohodu. 🙂 Já byla dnes na kontrole a dr.mě chválila za to jak jsem informovaná 😀 Tak jsem jí řekla odkud...říkala že dobře dělám.Mě tady holky strašně pomohly a už nedepčím a půjdu do toho znovu hned jak to půjde 🙂

lenkka81
26. říj 2009

Sirella cauko, ja som wlastne PN, az 6,11,idem na kontolu...Inak mam perfiš lekára, aj teraz po tom co sa mi stalo na neskutočne so sestričkou powzbudili...Naozaj to chce cas. Aj ja by som strsne moc chcela to babo, ale zas sa bojim, aby som sa neunahlila...Ale to clowek nikdy newie, co urobi dobre...myslím ze to je osud, bud to wyjde, alebo nie....

hanana
26. říj 2009

ja idiot jsem zase testila a snehobilo, ja vim je to moc brzy, ale kdyz farmi mela ducha 26 tak jsem to musela zkusit 😖

markee
26. říj 2009

Nicolko o baby kavárně taky uvažuju. Jenže tu nejsou prostory,které by k tomu byli dobré. prostě přízemní místnosti,aby maminky nemuseli výtahem nebo něka po schodech pěšky,to by se mi na to vyprdli. Jenže nevím co a jak se zjišťuje a tak. Nemám s tím zkušenost absolutně žádnou. Tak přeju ať ti to dobře dopadne. A docela by mě zajímalo co a jak budeš zařizovat 😀 Pže bych věděla do čeho jdu.

markee
26. říj 2009

Sir,tak už kontrola je za tebou. To jse skvělé. A jsi teda v pořádku,jako fyzicky? Určitě jo,viď.
Lenka, už bude miminko brzo. Hned jak se rozmyslíte,určo se zadaří 😉
Hana,neboj čárka bude. Ale já bych testila až při nepříchozí mrše 😉

sirella
26. říj 2009

lenkka:Já chtěla zkoušet po první poreviz.MS ale po dnešní kontrole ne.Dr.mě hodně uklidnila.Prý je všechno ok a dokonce se mi zmenšil myom ze 4 na necelé 2 cm což říkala že je výborné.Říkala mi že opakování zaml.těhu je spíš vyjimka a že se nemusím vůbec nervit.Já chtěla zkoušet brzo kvůli mému věku a na to jsem se jí ptala taky a ona na to že ať neblázním že jsem ještě mladá a problém s otěhu jsem nikdy neměla tak nemám divočit.Asi fakt se snažením počkám.Dokonce jsem si nechala na 3 měs.předepsat nízkohorm.anitikoncepci 🙂 Jenže si to ještě rozmyslím.Vrátila jsem se před chvilkou tak jsem ještě vycvakaná že jsem dopadla tak dobře 😅 .Říkala že se doporučuje 6 měs.čekat ale podle jejího názoru prý bohatě stačí 3 tak uvidíme

sirella
26. říj 2009

markee:Jojo...dopadla jsem dobře 🙂 Ještě se z toho celá třepu.Ještě mám 14 dní čekat jestli mrcha dorazí a pokud ne tak mám ráno dojet na injekci.A se snažením asi počkám...měla dost přesvědčivé argumenty.Jenže já jsem plašoň...každou chvilku měním názor 😅 Manža se hodně divil že chci pauzu...prý jsem byla hodně odhodlaná do toho risku jít

sirella
26. říj 2009

markee:A ty se cítíš jak???Jak je???

markee
26. říj 2009

Sir, a co měla za argumentu,proč počkat?
Sir,no je mi dobře,teda doufám. To víš,u mě se ty nálady mění a většinou nemám důvod změny,ale prostě se to stává. Měla bych mít smutnou náladičku,pže mi dojde,že zítra jsou Johance 3 roky a já od dalšího dne jsem vlastně na pracáku ☹ No prostě tak no.
Jdu si dát Femibion. Už sis ho koupila? 😉

sirella
26. říj 2009

markee:zatím ne.Mám prý dozobat Maternu a Folgravid a Femibion až to doberu.Já ho chtěla koupit ale čekal na mě dlouho manža a potřeboval rychle jet do práce tak jsem ho nechtěla zdržovat.Ona byla strašně překvapená že se na něj ptám.Ona sama by mi asi nedoporučila nic.Jen teda byl trapas že jak jsem k ní došla tak se mě ptala:Průkazku vystavíme dnes že???Hm...tak jsem jí řekla že jsem už zas bez ní ☹ Že vystavená byla ale zůstala v nemocnici...je to pěkná ťava 😠 ...já měla v momentě slzy v očích a ona se strašně omlouvala.

mateta888
26. říj 2009

ahoj ve spolek je už dost snažilek tak vám sem šoupnu co jsem objevila při brouzdání
http://www.moje-tehotenstvi.cz/index.php/tehote...
třeba vás to aspon pobaví a nebo třeba pomůže plánovat 😀

markee
26. říj 2009

Sir,jasně,to je hodně smutný. Hrozně moc to připomene.
Já když šla po 14dnech k doktoru na kontrolu,tak jsem vešla a on hned nasadil smutný tón a bylo vidět,že je mu to moc líto,čím jsem si prošla. No hrozný no. bulela jsem taky,ale to prostě je dobře,že brečíme,jde to z nás ven.

sirella
26. říj 2009

markee:přesně tak...na ní bylo taky vidět že ju to mrzí.Prý mi neřekla rovnou že je to fakt zlé protože se bála že jsem třeba autem tak abych nebourala.Říkala že jsou holky co se jim to taky stane v hrozném stavu tak prý to nechává na dr.z nemocnice.Prý má strašné zkušenosti s tím jak se jí tam hroutily a pod.Některé prý skončily s injekcí na uklidnění
Já jí říkala že jsem to věděla hned a do nemocky už jela připravená na to nejhorší.

aronek
26. říj 2009

Ahoj, přeji hezký ač u nás propršený den 😉

aronek
26. říj 2009

tak mně tedy špatnou zprávu řekl rovnou na křesle, nebyla jsem schopná ani slést, byla to rána z čistého nebe a dojezd domu nic moc. Pak řídil přítel, tak na tom byl ještě hůř, takže jsme několikrát stáli než jsme zvládli dojet do nemocnice. Fuj hnusné vzpomínky, raději na to nemyslet 😢

aja.83
26. říj 2009

Ahoj holky, zdravím Vás. Mám konečně po dlouhé době úspěšný den! Byla jsem na kontrole na gyndě, nakonec jsem zcela v pořádku. Polyp zmizel, děložní sliznice je narostlá. Navíc viděl žluté tělísko, tudíž jsem měla normálně ovulaci a toto tělísko se tvoří po prasknutí folikulu, buď je vajíčko oplozeno a tělísko zůstane, nebo po 14ti dnech zanikne, když nedojde k oplození. Takže snad se povede, včera jsme snažílkovali, snad nebylo pozdě. Protože minulý týden jsme tomu moc nedali, byl ten pohřeb, takže nebyla nálada.
Jo a další dobrá zpráva, konečně jsem dohledala manželova tatínka, před chvílí jsem s ním volala. Byl v šoku ze smrti manželovy mámy, no ale slíbil, že se třeba někdy ozve, tak uvidíme. 😉

sirella
26. říj 2009

aronek:Ahojky těhulko 🙂

Téééda...na křesle...to muselo být fakt děsné ☹ ...mě se snažila nakecat že je mimísek zkroucený a že není vidět srdíčko ale že to může být ok a tak do nemocky jen pro jistotu...já věděla hned že je zle.A už delší dobu...těhu příznaky vymizely a bolela mě pořád hlava.Prcek byl nemocný a já to samozřejmě chytla od něj a jedno s druhým.Už se v tom ale nebudu rýpat...stalo se a už je to pryč.Tady vidím těhulky co se jim to taky stalo a pěkně si těhulijou tak se to třeba příště povede i mě 😉

A ty si nepřipomínej takové věci...musíš být teď hodně v poho 😉

markee
26. říj 2009

Jo to mi povídejte. Já šla od doktora a po cestě k autu jsem začla bulet.volala jsem Míšovi,co se stalo-akorát odjížděl z Chomutova ze školení. Měl o mě strach,pže to mám dom 25km. Když jsem řídila,tak jsem měla oči plné slz. Přijela jsem dom k mamce,pže hlídala Johanku a když mě viděla,tak jí bylo jasný,že se něco děje(našim jsme chtěli říct o týden dýl na mé narozky,že čekáme miminko)místo toho jsem musela říct zprávu hned a smutnou. Mamka zavolala bráchovi ať jede z práce a odveze mě do nemocnice,že nejsem schopná řídit.No,nechali mě ještě přijít za ten týden 3x na utz,aby to neuspěchali,ale srdíčko a mimčo nic ☹ Takže na mé 30tiny byla revize v 9tt. Chjo.Sákriš no. Se teď divim,jak jsem to ustála ☹

sirella
26. říj 2009

ahojky aji...gratuluju ke kontrole 🙂 Taky jsem byla a taky jsem ok

markee
26. říj 2009

Aji, gratuluji také ke kontrole.To je skvělá zpráva.

Jo,vlastně doktor mi řekl,že to u něj nevypadá dobře,ale že mě pošle do nemocnice na lepší utz a třeba přijdu s papírem,že je vše v pořádku. Že nechce mě strašit,pže to nakonec bude dobré. No a nebylo. ☹
Holky musíme se dočkat jednou toho mrńouska nebo se zbláznime,spíš naše hormony 😀

aronek
26. říj 2009

sirel, pravda je, že by mně zajímalo co by dělal, kdybych nedojela 😠 ani se nezeptal kam jedu a jestli tam někdo je. věřím tomu, že slabší povahu by to mohlo položit a může tím autem někam napálit 😠
Ale teď už lepší na to nemyslet, mám nového doktora a nové miminko a ve řtvrtek velký UZ a třeba budem vědět pohlaví 😉

kopa
autor
26. říj 2009

😀 Ahoj holky 🙂
Vítám mezi námi nové smutné dušičky 😔 Doufám,že vám tady pomůžeme 🙂 a bude vám brzy lépe.

Mě gynekoložka říkala,že Femibion uplně stačí brát,nemusím k tomu už listovku.No a ted od čtvrtka začínám brát ten duphaston.Snažení u nás probíhá.A holky podařilo se mi něco!!! 😀 😀 Normálně jsem přestala myslet na snažení,mímo....Takže je to uplná pohodička 😉

sirella
26. říj 2009

aronek:Právě...já na ni tehdy nadávala ale teď ji chápu.Asi fakt má špatné zkušenosti
Na UZ ve čt budu moc moc držet palůše 😉

markee:Musíme a dočkáme...já se furt uklidňuju tím že když to vyšlo jednou tak prostě znovu to půjde taky...musí 🙂 Po dnešku mám hned lepší náladu

kopa
autor
26. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 40tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 38tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 37tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 37tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 36t ................................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 34tt..........27.10.KO,......................................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 34tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 32tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 31tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 28tt..................27.10.test cukrovka,11.11.poradna+UTZ.......čeká holčičku.............Emu
Květinka 28tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 26tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 25tt........................
Wergina 24t......................2.11.KO
Martinkal 21tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 20tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 20tt.........................
Markytaj 17tt......................
Tercie 16tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Flair 8tt..............................3.11.KO
Farmarska 6tt
Mari111 47DC
Handm 28DC
Hanana 26DC
Aja 83 25DC
Sarlotta 25DC
Eeliska 20DC
Maarrtina 17DC
Ikopretinka 14DC
Paajaa 14DC
Kopa 11DC........................................2.12.KO
Markee 9DC.......................................2.12.KO
Maendy 8DC
Katyna6 8DC
Nicollka 5DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

markee
26. říj 2009

Aronek,taky na tebe budu ve čtvrtek myslet. Ať už mimčo ukáže co vlastně bude 😉

kopa
autor
26. říj 2009

Hani vydrž ještě s testováním,akorát tě to bude zbytečně stresovat...
Držím moc palečky 😵 😵

Holky vy co berete Duphaston Ivča,Farminka... 😕 já ho beru do 25DC,za jak dlouho mi příjde MS??? 😕

handm
26. říj 2009

Ahoj holky, jsem zpět z dovči a místo fazolky v bříšku mi hned po příletu přistála Mrcha jedna MS.. takže jsem se pěkně propadla na dno tabulky, dneska jsem 4DC.. kdybys kopíku upravovala tabulku ☹( dííky

jinak jsem koukala, že farmi se zadařilo nejspíš, tak to moooc gratuluju!!!
i ostatním, co hlásily //.. snad je jich tu moooře!!!!

venuska
26. říj 2009

Ahoj holčiny, jak se máte?
Nezná někdo nějaký program na zmenšování fotek, neboli úpravu? Děkuji

markee
26. říj 2009

Handm,téda to je mi líto,že mrcha přišla. Ale určo příště nedorazí, na Vánoce tu určo bude spoustu // 😀
Kdepak jste byli na dovče? Určo jsi to psala,ale jsem zapomnětlík 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru