Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
27. říj 2009

Farmi, já ti tak závidím, že už máš 6tt 😉 ! Jak dlouho jste se vůbec snažili po revizi?

farmarska
27. říj 2009

ají já potratila(zalklé těhu) 19.března ve 13tt 😔 pak se mi hned do dvou měsíců podařilo znovu otěhotnět, ale od začátku to nějak špatně rostlo a tentokráde jsem samovolně potratila asi v 8tt 😔 no a ted jsem čekala 3měsíce a jsem zase těhu 😵 tak uvidíme, jak říká manžel, dotřetice všeho dobrého 😅 ...snad má pravdu 😵

sirella
27. říj 2009

farmi:Já si to taky tak říkám...je to počasím a bude líp. 🙂 Náš prcek byl pořád nemocný tak jsem si vyžádala u jeho dr.vyšetření imunity a chodíme na imunologii kde se jej z toho snaží dostat.zjistili mu oslabenou imunitu a dávají ho teď do pořádku...Předloni byl třeba 3x v nemocnici.A kdybych tam nebyla s ním tak nevím 😔 ...sestry na něj kašlaly a já si musela sama chodit pro prášky pro něj na sražení teploty a pod.Nevím.. no ...zdálo se mi že když je s dítětem matka tak si jej ohlídá a ony mají o starost míň...omlouvám se Murynce a Maendy...nejsou všechny sestřičky stejné...je to člověk od člověka jiné.Když jsem tam byla tak to bylo prostě takto 😔 ono záleží na přístupu...A s tím létem máš pravdu...prcek byl celé léto v poho za to teď ho to kolí co chvíla 😔

venuska
27. říj 2009

Ahojky holčiny,

Markét, gratuluji ke kontrole-poslední u doktora 🙂 Hlavně, že jste holky v pořádku. Hrozně rychle to uteklo, co?
Kamarádce se včera narodil předčastně chlapeček Tomášek v kladenské nemocnici váha: 1940g a míry: 43cm. Je to takový uzlíček, ale má se k světu.
Já nevím, ale už nejsmíň 4 kamarádka porodila předčastně cca o měsíc dřív...čím to asi je?

Markt, chtěla jsem se zeptat....včera jsem měla docela nepříjemné bolesti v podbříšku a pak to šlo do zad, myslíš že to můžou být poslíčci? Není to ve 31tt nějak brzy?

Kopi: přeji bruké uzdraveni 😉 Zalez si do postele a hezky to vypoť, nejlépe na cizím těle 😉

venuska
27. říj 2009

Farmíku: přeji aby na ultrazvuku bylo vše v pořádku 🙂 Doufám, že už je ti lépe...

aja.83
27. říj 2009

Farmi, tak držím palečky, jo jo, do třetice, to by mohlo platit. Tak to jsi mě uklidnila, já jsem teď tři měsíce po, tak třeba... 😉

murynka
27. říj 2009

vedul já už bych porodila i ráda 😀 😀 😀 ale nechystáme se a jen at se ještě dopéká zlatíčko moje 😵 😵

jinak já mám poslíčky od 30tt 😉 😉

venuska
27. říj 2009

To víš že jo, ať je tam co nejdéle... 🙂
No, tak to by mohli být poslíčci.... 😉 Mam někdy pocit, že mi snad leze z břicha. Já jdu na kontrolu ve čt. 29.10, tak jsem zvědavá, co nám doktor řekne a hlavně nám bude dělat UTZ, tak malou zase uvidím. 🙂

murynka
27. říj 2009

vendul mě už UZ neberou 😅 😅 já se tak těším až jí uvidím na živo 😵 😵
minule mi dělal UZ koukal manžel a já ani neměla zájem 😀 😀
říkám dr že si počkám na finále 😎

když si uvědomím ža za 35 dní může být s námi 😵 😵 úplně bych se rozplakala 😅 😅

můžou to být poslíčci ale varuji tě bude hůř 😀 😀 😒 😎

handm
27. říj 2009

Aju, viď, že bychom to měli jako Farmik.. po třech měsících.. a jako mury, té taky 4. mrcha už nepřišla.. i když u tebe je ještě šance, že to vyjde ted!! 🙂

eleanthis
27. říj 2009

holky diky - no ja furt bojuju... od minulyho dubna je to jedna rana za druhou, ale drzim se - po tomhle zmlkym az podezrele dobre, uz si nedovoluju zadny chmurny myslenky ani place... ted to proste vyjde!

murynko - dekuju za tvy zkusennosti s bolestma - jsem na tom stejne - konecnik, pri curani, normal ms bolesti, plus pravej vajecnik, kterej nema vejcovod... coz je bud ovulace, nebo se proste vzteka, jak je mu to vlastni - parchant 🙂 - ale mam ho do zasoby, kdyby neco, ma potrebny vajicka :D

stejne je to drsny, co si zensky musi obcas projit... kamaradku sem tam zabolelo v brise, nechala to na reseni az po dovoleny a po dovoleny ji otevreli a vzali ji vsechno krome delohy a jednoho vajecniku, kdyby chtela mit nekdy deti... totalni zanet v brise, kdo vi, z ceho... bez extra priznaku...

Murynko - jsi dobra, ze jsi pribrala jen 8,5kg - to ti zavidim 🙂 to se bude krasne shazovat!!! a je to idealni vaha. moc pekne fotky.

Farmi - a ty ted dobry - 6tt to jsi chvili po zjisteni ne? 🙂, uz se tesis na utz? 🙂

Sirell - neboooj, to prijde a pak budes akorat nadavat, at uz to skonci :D ja si proste rekla, ze pockam 6 tydnu a nevzrusovala jsem se... i kdyz taky jo, protoze po mimodeloznim mi rekli - pockat do obnoveni cyklu, pak jeste jeden a pak se muzete snazit - takze proto jsem se "tesila"... ted to tolik neresim... mrcha mi doslova nechybi, protoze v mym pripade s sebou nese extra boleni... tak jsem rada, ze ji cekam az tak v prosinci :D

murynka
27. říj 2009

ele nemáš zač.....já vím ted je to pro tebe těžké ☹ ale věř že se dočkáte 😵 😵 tu smůlu už máte vybranou prostě to ted vyjde!!!!!!!mysli na hezké chvíle a brzo budeš těhulka 🙂 naplánuj si nějaké akcičky a vyjde to.... 😉
ty bolesti je to prostě zásah do těla no 😒 vem si prášek na bolest a bude lépe 😉

sirella
27. říj 2009

eleanthis:Díkas 🙂 ...ještě vydržím...ono 14 dnů je ještě dlouhá doba.A pokud nic tak injekce a bude to

murynka
27. říj 2009

no holky kde jste ☹ dneska mám volno a tady nikdo 😖

aronek
27. říj 2009

mury, já jsem tady, ale akorát přijel přítel, takže vyrazíme k doktorovi 😉

samsa
27. říj 2009

Ahoj holky,
jdu na vas juknout, mám dneska nějakou depku, chytla jsem jakousi hnusnou gyn. infekci, uz mam na to globule, ale bojim se, abych treba z toho nezacla predcasne rodit 😔 , mam to uz podruhe v rozmezi 7 tydnu. Pritom na to vubec netrpim, nepamatuju si, ze bych nekdy neco takoveho mela, nejim sladke, sprchuju se specialnim mydlem, nesexuju, pradlo menim 2 x denne, ja uz fakt nevim, hrozne se bojim o mimi.
Ele, ja mela po revizi bolesti a taky jsem dost dlouho krvacela, nakonec zjistili, ze mi tam maly kousicek nechali, tak jsem chodila na injekce, ale vylezlo to ze mne. Ale myslim, ze bolesti, ne nejake silene, jsou normalni, aspon mne to rikali.
Farminko a co ty, uz je lip?
Mury, paaani, 36 tydnu, holka, ty za chvilku rodis 🙂
Kopi, muzes mi , prosim, dopsat do tabulky poradnu 9.11. dekuju 🙂

murynka
27. říj 2009

samsi také mám globulky na zánět 😒 neboj se nic se nestane 😉 k tomu máme toho streptokoka 😠
a jak se jinak máš?páni také 25tt 😵 😵 to naskakuje
no my za chvíli rodíme 😀 😀

aronek pak se ozvi 🙂

samsa
27. říj 2009

Mury, ale celkem dobre se mame, jen Nelik mi dava zabrat, semtam mi skoci na bricho nebo me kopne. zatim (tuk tuk) me nic neboli a bricho taky skoro netvrdne, takze to jde, ale je mi jasne, ze za par tydnu bude hur. 😝 Jo a mam uz 4 kg nahore, fuj, pripadam si jako hroch. To asi zase dam nahoru tech 12 jako s neli 😝

murynka
27. říj 2009

samsi to je dobrý ty kilečka 😎 to dáš lehce dolů 😉
na to bříško opatrně 😖
já včéra šla do kotelny a uhodila jsme se o jednu páku ☹ pak mě bolelo břicho ale bála jsme s ehlavně o placentu mám jí na přední stěně 😒 malá se chvíli nehýbala a pak to začlo a dnes řádí jako das 😀
a na kontrole vše v pořádku ale strach jsme měla 😔 😔 😔
je to pořád o strachu co 😅 😅

samsa
27. říj 2009

Mury, to jo, jsou to nervy a jeste budou 😝 To je fajn, ze se mala hybe 🙂 , nastesti jsou chraneni tou vodou, ale i tak se clovek lekne.
Kila teda nevim nevim, bojim se, aby to ted neletelo nahoru milovymi kroky a nakonec jsem nemela 20 kg nahore, to bych se s mou vyskou teda neunesla.

murynka
27. říj 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

murynka
27. říj 2009

kde jste???? 😲 😲 😲 😲

aronek
27. říj 2009

Ahoj, tak jsem byla u doktorky, řekla jsem, že mi je dobře a ona řekla supr, tak přijďte 11 a pomalu to ukončíme 😒 Takže jsem i nadále doma, ale nevím proč mně tu nechala, když mi nic není. 🙂 No aspoň si orazím 😀

murynka
27. říj 2009

aronek to je dobře 😎 já už bych byla doma do konce 😅 😅

aronek
27. říj 2009

uvidím jak mi bude, ale doktorka mně dost překvapila.Řeknu je mi dobře a ona mně nechá ještě čtrnást dní doma 😉

murynka
27. říj 2009

aby ne jsi těhotná 😉 😉 😉

angeles
27. říj 2009

Všechny vás zdravím holky. Už chodím do práce, je to docela mazec po 5 měsících, a ty otázky lidí kolem. Vy už jste v práci? No raději neodpovídám proč, jen kývnu hlavou, ale doma mě to ještě rozpláče. Jinak včera jsem byla u kartářky a ta viděla v kartách, že mám jen jedno dítě, asi na tom možná něco je. Předpověděla mi, že příští rok budeme mít asi holčičku, tak mi dodala alespoň tu naději, no uvidíme.

aronek
27. říj 2009

jo a tak ymi hned řekla, že vypadám na holku, tak jsem zvědavá jestli mi to ve čtvrtek potvrdí 😉

sarlotta
27. říj 2009

Ahojík holčinky tak já mám smutnou zprávičku umřela mi babička dneska, malého prababička
Jsem smutná, ale bylo to vysvobození, byla nemocná

Jinak v práci ok, dost lidí, tak jsem se nenudila

markee
27. říj 2009

Ahojky,
Holky za 28 minut se Johanka narodí
V 18:45 Míša vyfotí poslední fotku než mi složí postel v porodní lůžko a v 19:04 bude Johanka na světě 😀
Jsou to fakt hezký vzpomínky,chjo. Jestlipak se takových vzpomínek dočkám ještě jednou ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru