Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
30. říj 2009

Aja, tak vidíš, zubař pohoda! A to ses bááála! 🙂
A jinak fakt věda! 🙂

aja.83
30. říj 2009

Já doufám, že k oplození došlo. Dokonce manžílek začal pilně zobat vitamínky (multivitamíny a chodí mi i na listovku, snad mu to neuškodí, někdo říkal, že i pro chlapi je listovka dobrá) 😉 , tak by se to mohlo povést. No ale nechme to osudu.

handm
30. říj 2009

Fakt?? Listovka pro chlapy? A co jí za vitamíny?! A jak vy jste to měli s tím prvním těhu? Hned??

aja.83
30. říj 2009

První těhu bylo po půl roce od vysazení HA. Manža jí nějaké multivitamíny, četla jsem, že hlavní pro rychlé spermijky je selen a zinek. Listovka prý taky zkvalitňuje sperma. A i kdyby ne, tak je to prostě vitamín B a i ten je potřeba normálně, nejen při otěhotnění.

handm
30. říj 2009

Aha, no ten můj je velký odpůrce jakýchkoliv léků nebo vitaminů, tak nevím, jestli mu zkusím něco nadhodit, že by mohl si dát 🙂

aja.83
30. říj 2009

Handm, ten můj taky nechtěl žádné vitamíny. Furt prosazoval, že to je chemický a že on je zdravej, ale pak jsem mu je začla dávat při snídani na talíř a bez remcání je snědl. Dokonce si je bere teď už i sám od sebe 😉

handm
30. říj 2009

Aja, koukám, že jsou všichni uplně stejní...!! :( Chlapi, no...
Tak mu to budu asi taky dávat, aby neremcal a hotovo 🙂

farmarska
30. říj 2009

ahoj karkulky, jdu vas dočíst aŤ jsem v obraze, co je tu nového 😉

kopa
autor
30. říj 2009

čau Farmí 🙂
jak je?? 😕

murynka
30. říj 2009

handm s tím počítám že porodím dřív 😔 😔 z toho všeho ☹

farmi jak je??

já ted natřela sloupky na plot 😀 😀 a chlapi mi vynesli sedačku do obýváku 😵 je to moc krásný 😵 😵
a seškrábali jsme jídelnu takže už jen vymalovat 🙂 a položit lino 🙂

kopa
autor
30. říj 2009

Teda Mury ty jsi pracovitáá 😵

kerrie
30. říj 2009

Mury..........asi Ti naplácáme............Ty opice jedna, dyť Ty vůůůbec neodpočívááááš 😀 Ale ono to nedá, viď? Taky bych určitě šolíchala a těšila se do novýho 😉

aja.83
30. říj 2009

Čau Farmíku a Kopíku!!!Jak se vede?

aronek
30. říj 2009

Ahoj, tak jsem dorazila z práce. No všechno to na mně hrdě čeká, asi bude dobrý návrat ☹ Zítra jedu s mamkou na moravu na pohřeb, tak mi to marodění nějak v klidu nejde. Ale včera jsem se zvládla objednat k zubaři, takže i příští týden vypadá na moje trápení ☹

handm
30. říj 2009

Mury, třeba ne-e, třeba se Sofince u maminky líbí tak, že se jí ani nebude chtít ven!! Tak trochu odpočinku by ti fakt ael nezaškodilo,ale uplně tě na druhou stranu chápu, protože mě by to taky nedalo, pokud by mi to tělo dovolilo. Člověk z toho má hned větší radost, když ví, že na tom taky pracoval 🙂

aja.83
30. říj 2009

Jo, Mury, měla by ses trochu šetřit. Ale sama víš, na co se cítíš a na co nee.

venuska
30. říj 2009

Ahojky ženský 🙂

Kupinko: moooc Gratuluji k chlapečkovi, krásné míry 🙂 Hlavně, že jste oba v pořádku a dokonce už oba doma 🙂 Mam velkou radost. Už se těším na fotečky 🙂
On dneska skoro každý rodí dříve, už jsem to tady psala. Moje dvě kamarádky taky o měsíc dříve, asi je to dneska moderní.

Markét, pěkná story 🙂 Hlavně, že to nespadlo na tebe a něco jsi si neudělala. A když to ještě tak dobře dopadlo, tak to je fajn. Obkladači to nějak vymyslí. 🙂 Hlavně taky odpočívej, ať nabereš trošku síly.
Ale já se ti taky nedivím, já bych taky makala, aby jsem byla v novém. Ono to nejde jenom sedět a koukat, já bych se uřzala nudou. Ale opravdu opatrně, ju???

aja.83
30. říj 2009

Holky, loučím se. Dnes jedu dřív z práce, mám přesčas. Jupí. Užijte si krásný pohodový víkend! Pa v pondělí! 😉

markee
30. říj 2009

ahojky,tak jsem nezaměstnaná. Další návštěva pracáku 27.listopadu. Jinak sedí tam fakt krávy a za dost slušný peníze. Fakt jsem jen zírala,co to tam je za pakoně. Vystojíte si frontu,vejdete k té krávě,ta vám řekne,že nejdřív bere lidi s kartičkama-pozvaný a pak teprve nové uchazeče a že mám jít vedle(ke kolegini).Tak si vystojím druhou frontu,když vejdu dovnitř,tak opět,prý jestli tam nejsou nějací pozvaní uchazeči,tak říkám,že fakt ne,že za mnou je paní se stejnými papíry co mám já. Takže jsem si už ťukala podruhé na čelo,jestli jsou tam normální lidi. Pak to jednání s úsměvem,ale takové to hnusné,to cítíte z těch falešných lidí. No,prostě se snažila ze mě udělat vola,ale nedala jsem se. Zaregistrovala mě,žádnou práci nenabídla a já mazala k psycholožce.

markee
30. říj 2009

Kupinko,téda to je krásná zpráva. To bych nečekala,o měsíc dřív. A na to,že to bylo o měsíc,tak má malej krásný míry. To by byl cvalda,kdyby byl v termínu,skoro čtyř kolovej. No nádhera. Ten den se narodil syn i Míšovo spolupracantovi 😉

aronek
30. říj 2009

markee, to znám, já byla na pracáku chvilku po škole a zkoušeli mně dvakrát vyřadit pro nespolupráci, ale pokaždé to zanedbala ta ženská, takže mně museli vzít zpátky 😠

murynka
30. říj 2009

holky nebojte přinejhorším porodím 😀 😀

ted jsem vyklidila obývák dala to do tašek co půjde s námi 😵 😵
a lehce udělala okna 😝 😝 aby tchýně neřekla že jí to vracíme špinavé 😅 😝 😀
ale ted už budu odpočívat slibuju 🤐 🤐

farmarska
30. říj 2009

ahoj holky, tak dočíst jsem vás samozřejmě nestihla, protože jste se nějak pochlapily a nakecaly jste toho víc než jsem si myslela 😀 a jen co jsem začla číst, tak mě přijela navštívit mamka, takže doted jsme kecaly..
ted se jdu polepšit a jdu na to 😉

jinak volala jsem dnes na tu genetiku, bo včera jsem tam už nikoho nezastihla a moc hodná paní doktorka mi pověděla ty nejdůležitější výsledky po telefonu a zbytek mi prej co nejdříve pošlou poštou, abych s tím mohla za gyndařem.
Takže výsledky prej dopadly dobře, prej sem na většinu věcí negativní a naštěstí i na takový ty co nejdou léčit..jen mi vyšly nějaký pozitivní na antinukleární faktor 😨 má to bejt , něco jako, že imunita mi utočí, proti vlastní tkáni (tj.proti zárodku) ..co jsem pochopila a to by prej znamenalo, že by mi doktor napsal nějaký kortikoidy, něco o pregmizanu říkala, ale prej stačej malý dávky, že to u mne nění nijak strašný a že bych to brala tak do toho 25tt
No tak to jsem zvědavá co se mnou ten gyndoš zase provede.. 😝 😅
bojím bojím aby něco nezanedbal... 😢 ať už je úterý!!!!

markee
30. říj 2009

Holky a ještě vlastně mi mamka říkala hodně hnusnou zprávu.Říkala,že neví zda mi to má říct,ale překecala jsem jí,ať to řekne,když už to chce ze sebe dostat.Tak prý co máme jednu známou,tak její švagrová byla těhu a teď v 9 měsící miminko umřelo ještě v břiše ☹ ☹ ☹ Měla to být holčička-Kačenka. No bylo mi hrozně smutno. Jak může být ten svět tak hnusnej 😠 😠 😠 napsala bych to daleko hůř,ale nechci být takový sprosťák. Už to fakt nenávidím.

aronek
30. říj 2009

farmi, tak to je supr, že už víš výsledky a vlastně je to OK, protože ví jak na to 😉 A jak ti je jinak? Co choroba?

markee
30. říj 2009

Farmy,tak když už vědí co a jak,tak snad se podle toho zařídí a nenechají to být jen tak. Určo to dopadne dobře.

kopa
autor
30. říj 2009

Farmíku tak máš dobré zprávy 😵 😵
Ted mě jen tak napadlo jak jsi psala s tou imunitou,jak je to proti tomu zárodku 😕 neprojevuje se ti to tím,že pokaždý když otěhu tak jsi šíleně nastydláá 😅 😕 Jako že mímo je vetřelec 😕 Určitě bych se na to zeptala.

Markee tak já měla tady v Praze štěstí vždy na pracáku a měla jsem skvělou paní,pohodářku.Přítel co je furt na pracáku,tak za rok ho poslali jen s dvouma doporučenka,prostě pro něj nic nemaj.hele a kde jsi vzala,že na pracáku mají dobré platy??? 😅 😀 přítelova teta pracuje na pracáku ve městě a je ráda,že má vůbec práci a má tam tak 16-17tisíc hrubého,možná i méně...

kopa
autor
30. říj 2009

Aji a Sarlott kdy budete testit?? 😕 😕
Dlouho tu nebyla Eliska a Mirax 😕

murynka
30. říj 2009

leni já také při obojím těhu byla nastydlá 😅 to má hodně těhulí s tím to asi nesouvisí 😨

farmi o tom jsme nikdy neslyšela takže nepomůžu ☹ ale snad di dr.nějak poradí 😉 a úterý je za chvilinku 😵 😵
jinak gratuluji ke všemu negativnímu 🙂

belatka
30. říj 2009

Ahoj holky,moc vas zdravim..obcas pisnu semka do tematka,nektere holcinky me znaji,ze jo murynko😀chtela jsem vam rict,ze vas poctive ctu,jen to nejak neslo se zapojovat,byla jsem od 29tt v prisnym klid.rezimu,do toho porad nejaky problemy jako spineni,krvaceni,redukce atd.a jeste ten muj 4.lety spuntik😀musim se vam pochlubit,dneska se nam narodily plan.cis.rezem nase holcicky🙂adelka 2300g a anetka 1800g.jsou v poradku jen musi odeme poradne bastit🙂a ja bojuju s bolestma po operaci-hruza☹ale za ty drobecky to stoji..drzim vam vsem palecky at tehulite pekne v pohode,at krasne rostete at ty dve // skacou na ten papirek jako blesky.🙂manza doda vecir fotecky,ja pisu jen z mob..tak se mejte krasne,opatrujte se a ja se ozvu az bude trosku lip..papa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru