Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
7. srp 2009

holky když nebude tak nebude, bude snad příští měsíc...tentokráde jsem nějak , až podezřele smířená.
že by to bylo tím, že jsme tomu snažení nakonec přišli na chuť 😎 dokonce je na koníčka už má nejoblíbenější poloha 😅 holky mě se to normálně ted nějak děsně líbí a užívám si to! 😀 a děláme to i když už nemusím 😅 no chápete to! 😀

if.v
7. srp 2009

ahoj holky, po delší době zase zdravím....ale čtu nás každý den 🙂. Farmi, moc pěkná tabulka (Kopi, i ten 9DC je pěkný), jen bych asi radši další holčičku....o chlapečka jsme v lednu přišli a asi nám není souzený. Navíc i manžel by radši holčičku 😎

if.v
7. srp 2009

a klidně tam připiš, že to bude Vendulka 😀

farmarska
7. srp 2009

no ale je jasný, že bych jako chtěla už těhulit ted 🙂
a nejvíc jsem rozhozená z těch mejch příznaků..
navíc mám už druhej den průjem, ráno, ...teda né vyloženě průjem, ale tak jako ...
no a to jsem měla vždycky na začátku těhu 😅
a spím jak zimní medvět i odpolko si ted musím schrupnout a večer usínám.. 😅 manža se mne na to včera tak zkoumavě ptal,,jako že jestli ted nějak moc furt nespím.. a já na to , že těhu asi nejsem, že jsem si dělala test a tam bílo, tak byl snad i takovej zklamanej 😕 😨

farmarska
7. srp 2009

musím letět holkýýý 😝 ale vůůůbec se mi od vás nece 😝

farmarska
7. srp 2009

kopi no jo, jenže před tím jsem já debil testík ponořila chvíli na něj koukala, objevila se jedna, pak zase chvíli koukala, druhá nikde, tak jsem ho vyhodila 😅 na ty dvě jsem vlastně přišla náhodou až když jsem ho jednou zapoměla vyhodit a nechala ho omylem na pračce a najednou jsem zjistila, že na tom co jsem chtěla už vyhodit se ta druhá slabá teprve asi po 5 minutách doklubala 😅 😀
ted už jsem mazák ted čekám i deset minut, jestli se ještě nedobarví 😎
ale jak píšu,,,bílo 😠

farmarska
7. srp 2009

if jasný, jak si přeješ (já to takhle umím 😉 ) jen co budu mít chvilku, přepíšu a předělám na Vendulku 🙂

farmarska
7. srp 2009

tak já už vážně jdu 😀

if.v
7. srp 2009

Farmi, tak třeba opravdu najdeš //, vydrž. Mně normálně bolí od poloviny cyklu prsa, ale po Duphastonu to byl masakr..tak jsem taky myslela....a pak byla u doktora velmi zklamaná. Nejen tím, že sliznice nenarostla, ale i tím, že to byl anovulační cyklus. Ale zase vím, že na pravé straně je krásné velké vajíčko a na levé jsou nachystaná dokonce 3..tak uvidíme, nevzdám se 🙂

kopa
autor
7. srp 2009

farmíku já to taky nechávám třeba i deste minut 😅 pokladám si to na okno a pak otáčím ze všech stran zda tam něco je 😀
Hele ale ty tvoje příznaky,to by fakt mohlo být těhu 😉 😅

Já jak jsem se právě včera rozbrečela kvůli těm magorům,tak jsem si myslela,že třeba taky budu těhulka.Nevím byl to takový divný pláč,takový jsem měla v těhu když mi dr řekla,že to bude mimiděložní.No ale už mi hrabe... 😀

kopa
autor
7. srp 2009

Ivčo ahojky 🙂
Tak koumám čípek už je tejden stejnej 😅 a mám kolem něj 4 dny bíle hleníky,to je normální asi vid?

if.v
7. srp 2009

Kopi, jsi 19DC, tak asi jo. Ovulku jsi nejspíš už měla a bílý hlen je jen mimo ovulku a MS...třeba vydrží a budeš těhu 🙂

kopa
autor
7. srp 2009

Ivčo díky za rady 🙂 Já jsem si právě řikala aby to nebyla ovulka,že bych jí propásla 😅
a co vy taky se tenhle měsíc budete aktivně snažit?

if.v
7. srp 2009

Kopi, já se snažím na to nějak nemyslet, raději nechci vědět "plodné" dny a ty ostatní..prostě to beru tak, že až se bude tělu chtít, tak se to povede...Ale to víš, že už bych chtěla mít v pase taky TT. Klidně jako Tercie "jen" 5, ale byly by tam 🙂 . Za 14 dní odjíždíme na dovču, den před tím jdu opět na ultrazvuk zkontrolovat sliznici (nečekám zázraky, ale zlepšení bych si přála moc), tak uvidím. Nejspíš dostanu další Duphaston, tak jsem s tím smířená...mám pocit, že u nás bude úspěšný říjen 😎 , tak si počkám

nicollka
7. srp 2009

ahoj holky vy ste toho nakecali :D

Dnes jdeme mrknout na byt do Vyškova, tak uvidím jestli to klapne nebo ne, ach joooo já už bych se tááák chtěla stěhovat, vymalovat a vylepit malýmu vlastní pokojíček a uvařit jídlo ve vlastní kuchyňi :D

Tak mě mrcha opravdu předevčírem skončila, včera už vůbec nic a dnes takovej hnus hustej na čípku. Tak to byla oopravdu krátká a slaboučká mrcha.

Dnes je krásně asi půjdem na koupák chvilku relax, pak nervy na ten byt a pak do práce, to budou nejvíc nervy.

kerrie
7. srp 2009

Krásné ráno všem 🙂
Holky moje, já vás tenhle týden nějak zanedbávám.........vůbec nepíšu, jen poctivě každý večer dočítám, abych neprošvihla nějaký důležitý zprávičky.
My máme zítra ještě opožděnou dodatečnou oslavu svatby.....letní grilovačka, 60 ks pozvaných hostů 😀 , tak vůbec nestíhám, pořád někde lítám a něco zařizuju.......no zkrátka, mám neustále prdel v zatáčce 😀 😀 😀 Ale včera už mě musel odpoledne manža trošku přibrzdit a nahnal mě do postele, páč už mě začalo z toho všeho pobolívat bříško..........co vám budu povídat, padla jsem tam jak zabitá, spala jsem 2 hodiny a on se na mě chodil koukat, jestli prý nejsem mrtvá 😀 😀 😀
Jinak gratuluju novým těhulinkám 🙂 .........vítám mezi námi nové smutné dušičky 😔 ...........a držím palečky všem snažilkám, který v nejbližších dnech budou testit, aby nám do tabulečky přibyly další holčinky s // 🙂

nicollka
7. srp 2009

jo a ještě nevím co to má znamenat ale takovej hroznej sen co sem měla ... byli sme na dvoře s našima, přišla nějaká paní a normálně ju tatka podřízl jak králíka. Ta se tam svíjela a plno krve, a pak až už skoro nemohla, vstala a odešla domů s dírou v krku. Teda pardon...ale nedívala sem se na žádný horor, ani sem nezažila nic ošklivýho a to se mi na dovolené zdálo jakej mám velikej pupík, od té doby nic a ted toto. Nevím jak můj mozek mohl zplodit něco takovýho, ale říká se že sny něco naznačují, jen to vůbec nechápu...

nicollka
7. srp 2009

aronku moc moc gratuluji k srdíčku tak at už ti jen tt naskakují 😎

paajaa
7. srp 2009

Nicoll: tak ať se byt líbí. Teď bydlíte u rodičů????

Kopi: když nebudou // tenhle měsíc, tak budou v silné trojce příští 😉 😉 😉

Farmi: ty jsi mi tam zase hodila chlapečka- koukám že mi tu holčičku nepřeješ v 😅 😅

nicollka
7. srp 2009

jojo u rodičů v pokoji 3x4m , nemáme kam dávat věci, a prostě hrůza a to sem vydržela už 4 roky uff

kopa
autor
7. srp 2009

Paaji to je taky pravda 😀 ale kdby to bylob tenhle měsíc,tak bych se nezlobila 😀 😅
Nicollko teda ty máš sny 😅 takové mordy 😀 Mě se dneska zdálo o mém bývalém přítelovi 😅

nicollka
7. srp 2009

Tyjo Kopi taky dobrý... :D

farmarska
7. srp 2009

pájíííí promiiiň, sem si asi omylem zkopírovala tu první verzi 😅 později až bude víc času opravím a dopíšu if Vendulku 😉
nikol ten sen no fuj fuj..hele on je uplněk nemohlo to bejt tím? 😕
mě se dnes zdál taky pěkně hnusnej sen... na psychiku 😝 manžel mne v něm opouštěl, bez důvodu, že prej už se mnou nechce bejt! A dítě jsme vůbec žádný neměli 😨 no bylo to hustý 😅 a já se v tom snu navíc chovala uplně jak slepice, furt jsem jen bulela a mluvila o tom s každým jiným, jen ne sním! 😅 no byla jsem moc ráda, když jsem se probudila 🙂
a před chvíli jsem s tím mým broučkem mluvila po telefonu, tak to byla uleva ho slyšet 😀 a že je vše jak má bejt 😵

farmarska
7. srp 2009

holky frčím do toho města 🙂

keriie ty koukej víc odpočívat a šetřit se!! 😉

nicollka
7. srp 2009

no vidíš to mě ani nenapadlo že je úplněk tak to bude asi ono, mě přišel strašit :D
tak my jdeme na bazén tak zase večer. papa

farmarska
7. srp 2009

ani já bych se kopi nezlobila 😀

holky teda ten uplněk s náma lomcuje 😀
jedna mordy, druhá rozchody, třtí se zdaj prasárny o bejvalákoj 😀 😀 jako by jí ten maraton doma nestačil nimfomance jedný 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
7. srp 2009

Mě přišel strašit bejvalej.... 😀 😀 😀

farmarska
7. srp 2009

nicol a nemůžeš už bejt těhu, když jsi to měla jen tak malinko a slabě?
a ty sny... 😕

kopa
autor
7. srp 2009

farmi ale v tom snu,jsem spolu jen "ležely" v posteli 😀 😀 😀

farmarska
7. srp 2009

kopi nepovídej, bůh ví co ti ve snu přišel dělat, ten bejvalej 😉 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru