Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
16. zář 2009

Dobrou noc, holčinky 🙂 Já jdu taky hají. Pa zítra 🙂

mirax
16. zář 2009

Ahoj holky,
ještě nakukuju, co tady nového 🙂

zalababi...to je úžasná novina 🙂 , opravdu se tady taky usmívám před spaním 🙂 🙂 , je to krása. A neboj, všechno zvládnete, ale šetři se!
Mám dvě kamarádky s dvojčátky a zvládají to bezvadně a děti si spolu vyhrají 😉 , ale mazec to je, to je jasný 😀

kerrie: dnes jsem volala do Arlety, jdu 15.10., moc se těším!

bobinko: nakoukla jsem na Vojtíška a upečený je teda dokonale 😀, maminka se hoodně snažila 😀 Moc gratuluju!

Jsem už unavená, moc teď nestíhám. Hodně práce, začínám navíc balit, v sobotu letíme na Kanáry s našima. Snad to všechno zvládneme. Tobík poprvé v letadle (teda letěl už v 9tt na Rhodos 😀 ) a spíme 12 dní na lodi, tak jsem opravdu zvědavá, jak se s tím popereme 🙂

Tak zatím dobrou noc.

kerrie
16. zář 2009

Miraxko............já jdu příští ÚT, tak pak ještě podám info 😉

Dovča bude určitě super, uvidíš, určitě si to všichni užijete 🙂

kopa
autor
17. zář 2009

Dobré ránko 🙂
Tak už to asi vypadá,že příjde mrcha 🙂 bolí břich a teda festově.Navíc jsem strašně nachcípaná 😔 Bolí mě v krku a mám šílenou rýmu a ještě si představte že mám horečku 🤐 takže to musím nak v práci vydržet a pak honem do postýlky a vyležet.
Takže abych měla dnešek od vás omluvenej.

aja.83
17. zář 2009

Dobré ráno, holky, vy jste toho zase nakecaly. Ale už jsem vás dočetla.
Nechci vám teda kazit den, ale já mám nějakou depku. Chytla mě včera, když jsem byla za ségrou a ta sice těhotenskej test měla negativní, ale má komplet těhu příznaky - nevolnost, časté močení, píchání v podbřišku, bolest prsou. No a navíc její tchýně prý byla u kartářky a ta ji řekla, že mímo už je na cestě...Ach jo. No a je to tady, až si udělá další test bude pozitivní a mě trefí šlak! Taková nespravedlnost. Mně to tak dostalo, ani Hříšňák včera večer mi nespravil náladu ☹ !

aja.83
17. zář 2009

Holky, tak kde jste? Vy mě tady necháte s depkou samotnou! 😢

markee
17. zář 2009

Dobré ráno,
Aja, nesmutni ono to určo taky přijde. A věř,že dřív než u mě. Budete těhu skoro na stejno a dítka si pak vyhrajou 😉
Mě teda depka chytá zas taky. Prostě jeden den dobrý a druhý den magořim. No neva. Za hodinu pojedeme na to plavčo,tak sem na to zvědavá.

aja.83
17. zář 2009

Ahoj markee, plavčo bude dobrý, určitě se odreaguješ a depka bude pryč. Já jsem v práci, tak nevím, jak bych se rozveselila. A neboj, třeba to nakonec u tebe vyjde dřív než u mě. vždyť se za chvíli už zase můžete snažit. Tak depky stranou, nijak nám nepomůžou 😉 !

markee
17. zář 2009

Jasně depky stranou. Ale zas to nedusit v sobě,víš. Od toho tu ta diskuse je, vykecat se a ono to pomůže.

farmarska
17. zář 2009

ahoj koŤátka, 🙂
mě se ted v noci zdají takový různý kraviny! 😝 😀

a jakápak tady vládne náladička? 😉

hele mám dotaz...
včera jsem mluvila s kamarádkou a ta mi říkala, že když jde chlap na genetiku, tak to sperma co si má přinýst sebou, nesmí bejt starší než hodinu, bo jinak z toho nic nepoznaj, bo ty potvůrky vychcípou 😕
no a my máme jet už ted v soboutu na tu genetiku do Hradce a manžel to právě mám mít sebou, ale do hodiny to tam tutově nemůžeme stihnout dopravit 😨 Doktor mi teda o hodině nic neříkal, jen , že to má bejt čerství(ranní)... Tak nevím.... 😨 😨 😨 bojím aby kuli tomu třeba nebyly špatný ty výsledky 🤐 🤐 🤐

farmarska
17. zář 2009

holky přiznejte se která jste na tom byla, jak to je???? 😕 😕

markee
17. zář 2009

Farmy,my na tom nebyli,ale jestli se nám zdravé mimi nepovede klasickou cestou,tak nás to čeká taky.

farmarska
17. zář 2009

miraxííííííčku, hezky si ty kanáry užijte!!!! 😵 😵 😵 😵

if.v
17. zář 2009

Farmi, a co to prubnout až tam na záchode 😉 . To budou mít ještě teplý 😀 😀 . A neříkala jsi nedávno, že budete dělat dlažbu či co? Takže místo toho podnikáte sobotní výlet?

farmarska
17. zář 2009

kopísku to mne mrzí 😢 ta mrcha i to zdraví 😢 😢 hele u nás máš omluveno 😉 ale neměla by jsi se omluvit i v práci a šupajdit domů do postýlky, hned?? 😕 😕

markee, doktor říkal, že stejně asi nic nezjistěj, ale že když už je to druhej potrat, že mám na to nárok, tak jsem kejvla, páč za to nic nedám, tak ať si nás pěkně prozkoumaj 😀 jen to čekání bylo dlouhý 😝

aja.83
17. zář 2009

Farmi, já myslím, že to by vám doktor řekl, že to musí být maximálně hodinu staré. Ale tak přinejhorším, ať to manže nastříká až tam 😅 !

farmarska
17. zář 2009

ají, markee co to tu čtu 😠 ste takyvý chudinky depkařky 😢 jen si podepkujte, ale s mírou a ono bude zasejc líp 😖 😅 markee snad přijdeš na plavču na jiný myšlenky, i když se nebudeš cachtat..pokecáš s kamarádkou, popláčete si, uleví se ti a zase bude líp 😔 😅

if ten "vejlet" do Hradce podnikneme až v pondělí ráno, dlažba nás asi nemine 😅 😝 😀
na ten záchod bych to neriskovala, páč manža z toho začíná bejt ve stresu už ted, tak se bojím, že nervově tam bude na tom tak, že na záchodě se bude schopnej akoráde tak vyčůrat 😅 😀 😀 😀 😎

farmarska
17. zář 2009

ají jak už jsem psala, manžel pod psychickým tlakem asi nestříkne 😅 😅 😅 🤐 🤐 mu to asi na povel nepůjde 😅 😅

markee
17. zář 2009

Jojo,popláču,pže zas řvu teď. Pže prostě fakt na světě existujou hodný,moc hodný lidi. Snažej se mě všichni utěšit a podpořit. Jsem za to ráda,jenže mě to vždy rozbulí. Jsem teď fakt moc citlivá.

farmarska
17. zář 2009

jé if ted to po sobě čtu 😕 jsem mimoň, já tam vážně napsala v sobotu 😝 😀 v sobotu samo nikam nejdeme, 😅 jedeme v pondělí 😀
jdu něco dělat, nakrmit a podojit, ...už je to se mnou špatný, když si mozek myslí něco jinýho a prsty píšou taky něco 😀 😀 😀

kerrie
17. zář 2009

Krásné ráno, holčinky 🙂

Jůůů, tady je ale smutno..............to nevadí, někdy je potřeba se vyplakat. A po špatným období zaručeně musí přijít období šťastný, já tomu věřím..............držím palečky, aby to bylo co nejdřív 😵

aja.83
17. zář 2009

Holky, mě už hráblo komplet! Teď mi psala kámoška, že porodila dnes brzy ráno zdravého Ondráška, já jsem se u té zprávy normálně rozbrečela. Jsem musela letět na záchod, aby mě v práci nikdo neviděl. No hrůza se mnou.

markee
17. zář 2009

Holky jedu na plavčo,tak se tu mějte. Řvu jak tele už teď,ale prostě vím,co mě tam čeká. Psala jsem kamarádce,ať se připravý,že jsem vodopád a ona psala,že se slzám taky neubrání,že je jí to taky moc líto. Tak papa.

Ajo,vybreč se z toho. Já jak jsem psala,bulim od rána. ☹

sarlotta
17. zář 2009

Ahojík holčinky Tak dneska byla pracovní porada a od října mám smlouvu- sice jen na 2měsíce ale prašulky se hodí a prosinec budu zase doma v pelíšku))) Tak jsem moc ráda...už mě to doma se..

farmarska
17. zář 2009

holky moje ubulený, mě je vás tak líto 😢 a nevím jak bych vám pomohla ☹
prostě myslete na to, co psala kerie..po špatným období musí přijít zase dobrý 😔 tak se držte, jsme přece silný ženský 😅 vydržíme a bude zase líp!!! 🙂 🙂

kopi a co ty marode? neumřela jsi nám ještě??? 😕 kolik máš tu teplotu 😕

aja.83
17. zář 2009

Tak já budu věřit kerrie, že brzy přijde šťastné období. Už aby to bylo. Zdá se mi, že poslední dobou se čas nějak vleče. Jsem celá nedočkavá na testování příští týden, ale bojím se, že bude jen /! Proč se někomu zadaří hned a jinýmu ne? Nikdy bych si nepředstavila, jak bude těžké pořídit si miminko. Vždycky jsem si říkala, že až bude čas, řekneme si tak teď - a mimi hned bude! Ale bohužel to tak není.

kerrie
17. zář 2009

Sarlottko...........tak to je supeeer.............aspoň se dostaneš mezi lidi a pak v prosinci budeš ideálně připravená na snaženíčko 🙂

No to jsem si vždycky říkala, když jsem byla totálně v pr....., že už to přece musí přestat a zase bude dobře. A taky že jo............ale to období, kdy člověk bojuje a je mu ouvej se zdá být nekonečný..........holky, moc vám přeju, ať co nejdřív skončí a zase pro vás vyjde sluníčko!!! 😵

farmarska
17. zář 2009

holky jsem se nasnídala a je mi zase tak blbě 😝 jdu si uvařit heřmánkovej čajík 😉

sarlotta
17. zář 2009

Mury k těm plenkám- já měla 40obyčejných bavlněných a to jen na rameno, do kočárku, do košíku,...a bylo to akorát. To bych ještě přikoupila🙂 Na přebalování jsem používala jen papírovky. Můžeš potřebovat široké balení. A miminko si po každém kojení trošku ublinkne-a to musíš dát vyprat. Kojení je ze začátku i 10x-15x denně.
Ten fusak je skvělý, taky ho mám- nádherně hřeje- dobře jsi koupila🙂

aja.83
17. zář 2009

Farmi, čoveče, ty budeš určitě v tom. Já to cejtím v kostech! Kdy budeš testit?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru