Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
18. zář 2009

Ajo Farmi číhá za rohem, a právě čeká, až tu budem všechny, abychom mohly náležitě aplaudovat 😀

markee
18. zář 2009

Holky mě se zdál teda sen, až sem se zapotila. Normálka jsem byla svobodná,bezdětná a prostě mladá holka a jela jsem někam na zájezd a strašně sem se tam zamilovala do jednoho náááádherného kluka. NO fakt nevim co to se mnou je. Manžela miluju a nechci být s někým jiným. Ale ten sen byl fakt jak blesk z nebes-prostě ve snu to jiskří mezi mnou a nějakým klukem. Samozřejmě že došlo i na sex (pže ten už u nás nebyl strááášně dlouho,tak se mi o tom prostě aspoň zdá 😀 ) Týjo se normálka stydim 😀 😅

farmarska
18. zář 2009

ahoj holky tak jsem si zatestila 😅 a vůbec z toho nejsem moudřejší...
kolejnice tam je jen jedna 😢 ale já bych řekla, že tam vidím nepatrnýho ducha 😅
ale to se na to fakt musím sousředit 😕
můj manža by řek, tam nic nemáš, ale já to furt študuju a zdá se mi že nepatrně, ale jo 😅 😅

Takže opět se nic nevyřešilo a já nevím jestli jsem magor, nebo ne 😝
zkusím testnout ještě večer...někdo říkal, že večer to snad měl vidět dokonce líp než ráno.
Tak holky ještě musíte čekat 😅 😅 😅

paajaa
18. zář 2009

Markee: hlavně že to byl hezký sen. Jinak já pokud u nás není dlouho nic, tak mám taky někdy erotické sny a manže tam se mnou nikdy není. A taky ho miluji a nedala bych ho. Takže je to asi normální.

Jinak mě asi MS skončila. Hurááá.

aja.83
18. zář 2009

Farmi, no konečně! Tak když tam vidíš ducha, tak to je aspoň malá naděje, já myslím, že tam bude a zkus to zítra ráno, to bude lepčí!

farmarska
18. zář 2009

hergot udělala bych vám fotku, aby jste mi poradily, i když ono by na fotce stejně asi nebylo nic vidět 🤐 , navíc máme rozbitej foťák spadnul nám do písku 😅 😅 a mobil mi dělá strašně nekvalitní fotky 😝
ach jo, já se fakt už z toho čekání zcvoknu 😝

tercie
18. zář 2009

No Farmi tys nám dala...¨

Jako jestli vidíš ducha, tak tam je, to je jasný... máš mamatest?

if.v
18. zář 2009

Farmi, aspoň nějaká zpráva..Duch taky platí a do večera to uteče jako nic. To už zvládneme a vydržíme, že jo holky 😀

farmarska
18. zář 2009

holky furt na to koukám a já vám vážně nevím..., 😕 😕 ale ten duch tam vážně určitě je 😠 nebo už mám i mžitky před očima 😅 holky do jaký možný síly můžu bejt blázen? 😅 😅 😅 😅
tak myslíte spíš zítra ráno, než dnes večer? a nebo dnes večer i zítra ráno 😀
hlavně mě nesmí vidět manžel, bo jemu je sice jasný,že na testech u nás, končí půl mý podpory, ale takhle kdyby to viděl na vlastní oči, to by ho mohlo položit 😀 😀 😀 😀

markee
18. zář 2009

Hm, Farmy,tak to zkusíš ještě. Určo se objeví 😉
Paajii, no byl to krááásný sen,chjo. Aspoň sex ve snu 😀 😀 😀

if.v
18. zář 2009

Farmi, budu držet palce i dál, ať to večer nebo ráno dobře dopadne a s ducha budou //...zatím se odpojím a večer nakouknu

tercie
18. zář 2009

myslím, že i když tam bude tak večer to taky nebude fotitelný, podívej na mý fotky, a ty první testy, na těch není vidět vůbec nic.... Já bych počkala do neděle 😉

paajaa
18. zář 2009

Farmi: já bych taky počkala do neděle. Vždyť jsi jen 13DPO ne??? takže držím palce a zas někdy kouknu. pááááá

farmarska
18. zář 2009

tercí jo mám mamáče 😉

holky díky!! všem 😵 uplně mne dojímá, jak to se mnou prožíváte a jak mi fandíte 😵 i ty merkee, přitom máš takovou bolest v srdci a mně je až trapný před tebou řešit takovýhle věci 😔
jste moje zlatíčka 😵 😵
tak já zkusím testnout i večer i ráno 😀
ted si vás jdu dočíst a pak mažu obstarat zvířátka..a u dojení budu mít o čem přemejšlet 😅 😉

katyna6
18. zář 2009

Farmi-ty nás holka teda napínáš!Než se tam ukážou pořádný dvě//,budeme mít z té nervoziy žaludeční vředy 😀 .Takže večer znovu budu moc držet palečky,ju?!

tercie
18. zář 2009

Farmíku stejně to asi nevydržíš viď? -) Tak testni zas zejtra ráno, to už bude zřetelnější. Ať už můžem gratulovat. Dneska jenom provizorně a straaaašně potichoučku. Já myslím, že duch hlásí, že je to tam 😵 😵 😵

tercie
18. zář 2009

Tak paráda, naděje je, já jdu zalézt ještě na chvilku do pelechu 🙂

markee
18. zář 2009

Farmy,já ale budu ráda,když se vám to povede všem. Jen mě to pak požene dál a rychleji se k tomu taky dopracovat,víš 😉

aja.83
18. zář 2009

Farmi, tak držím pěsti, snad zítra vylezou už pořádný //! Asi se o víkendu nedostanu na počítač, tak v pondělí mě budou čekat doufám radostné novinky!

aja.83
18. zář 2009

Holky, myslíte, že existují testy, kde se dá zjistit těhu co nejdříve - třeba 7.den? Já jen, že dnes máme s manžou výročí a zítra mu chystám hezký večer, chlebíčky, šampíčko a tak, tak bych mu chtěla dát eventuelně i dárek, že jsem v tom, ale na test je ještě brzy!

farmarska
18. zář 2009

holky ted jsem vás dočetla, ještě jednou díky za to, že na mne tak myslíte 😵 😵 😵

ale jste normální, mne vyhlížet pomalu od šesté rání 😕 😨 😀 😀 když kerie tady psala, že už možná čůrám na papírek, to jsem měla ještě půlnoc 😀 😀 😀
a přísaháým, že jsem se vám vážně netlemila! jen jsem spinkala jako mimineško 😀 😀 😝

tak a ted už frčím krmit a dojit a pak zuase nakouknu 😉

kopa
autor
18. zář 2009

Ivi už jsem musela dneska do práce,páč mám toho celkem dost 😒 tsice je mi ouvej,ale nic nenadělám.
Farmíku držím pěsti dál 😉

sarlotta
18. zář 2009

Dobré ránko🙂)
Farminko no totok... tak zítra uvidíš jestli bude zřetelnější 😉

Aja existují i dražší testy-citlivější... ale mamatest je zase spolehlivý ...a ten dřív než 25DC nic neukáže... navíc ovulku má každý jinak... vydrž.

aja.83
18. zář 2009

Markee, to musel být krásnej sen. Mně se taky jednou zdál sexuální sen a kupodivu jsem nesexovala s manželem, ale s nějakým neznámým chlapem, až jsem z toho měla výčitky 😅 !

kopa
autor
18. zář 2009

Aji já bych dřív netestovala,ani tím citlivým testem 😒 Páč já jsem jednou testila taky kolem 20-21DC a měl jsem krásné //,alr zy týden došla MS.

markee
18. zář 2009

Aja,ten sen byl fakt skvělý,fakt bych si nechala říct. Pže opravdu to bylo to jiskření. I když to byl sen,ale prostě to bylo to co to má být 😀 Si nemůžu pomoct,promiňte. 😅

murynka
18. zář 2009

ahojky holky

aja holky mají pravdu ty citlivé testy stojí za prd ☹

farminku ty nás napínáš 😕 držím palečky co to jde 😵 😵 😵

markee 😀 😀 😀 hezký sen 😅 také takový jsme měla 😎

kopa
autor
18. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 34tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 32tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 31tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 31tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 30tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 29tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 29tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 26tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 26tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 23tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 22tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 21tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 19tt........................17.9.KO
Wergina 18tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 15tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 14tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 11tt.........................
Tercie 10tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 10tt......................5.10. NT screening
Zlababa07 7tt.....................8.10.KO čeká dvojčátka!!!
Skritkova DC?
Farmarska 30DC
Aja 83 20DC
Hanana 19DC
Flair 14DC
Handm 13DC
Sarlotta 11DC
Maarrtina 11DC
Eeliska 11DC
Ikopretinka 10DC
Mari111 9DC
Paajaa 4DC
Nicollka 3DC
Kopa 2DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
18. zář 2009

Teda holky,já měla dneska taky dobrej sen 😀 😀 😀
měla jsem u nás v bytě mejdan a byli tam samí kluci 😅 já chodila nahoře bez 😅 a byl tam jeden fešák 😅 na sex tam nedošlo ale bylo jen mazleníčko 😀 no paráda 😀

markee
18. zář 2009

Kopy,týjo no dnešní noc byla záhadná téda 😉 😉 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru