Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
20. zář 2009

Já jdu taky do hajan...............všem dobrou noc a doufám, že nás zítra čekají nějaké radostné zprávičky 😵

maendy
20. zář 2009

Já doufám že už se to bude vše jen lepšit 😉
Co jiného nám zbue než věřit.Dobrou holky.asi me donutíte jít taky do hajan. 😀

maendy
20. zář 2009

Tak jsem si pobrečela u hříšného tance na jojce a můžu na kuťe.
Chudáček patrick,v pubertě můj idol,ten film jsem viděla 1 000 000x.vždycky jsem si tam představovala sebe.
Bejby děkuji za všechno.........a za to vděčím tobě. 🙂
To je krásnej slaďak.
tak krásnou plodnou noc berušky a nepřestávejme věřit 🙂

if.v
21. zář 2009

Dobré ráno holčiny. Vítám novou dušičku, i když bych raději, kdyby tu nebyla. Je to strašně smutné, i já znám podobný případ - zemřelo jim dítě den před termínem porodu, omotaná pupeční šňůra...Držím palce
Kopi, IP

maarrtina
21. zář 2009

Krásný den holky, u nás o víkendu žádné snažení nebylo tak snad bude dnes a konečně se prolomí ta smůla.
Holky nahlaste někdo //.
Jo to zde najěký smutný.

aja.83
21. zář 2009

Ahoj holky, teda zase čtu po víkendu takové špatné zprávy.
Radus, to je mi líto, musí to být šílený, ve 34tt, no to snad není pravda. Proč je svět tak nespravedlivej?
Holky, vážně už někdo nahlaste ty //, nebo tu budem pořád depkařit. Od žlababy nikdo další nepřibyl.

mari111
21. zář 2009

dobre ranko holky, vitam novou dusicku, je mi moc moc lito co se ti stalo,je to neuveritelny jak je ta priroda kruta, snad se vse uz v dobre obrati a nebudou se stavat takova nestesti, je uz toho moc sem nastvana na celej svet ☹ . 😠

markee
21. zář 2009

Dobré ráno
tak jsem zas vstala s brekem. Prostě jsem manžovi ukazovala tu asistovanou reprodukci na netu a ukazovala,že na to máme nárok a tak a prostě jsem bulela. Nedokážu mu ani něco říct ohledně toho co se stalo,abych nebrečela. Ale nechává mě. Prostě ví,že to teď nedokážu zastavit. Jinak opravdu už někdo zahlaste ty // moc vám to přeju,opravdu moc.
Dnes budu dělat k obědu buchtičky s krémem.

jituu83
21. zář 2009

ahoj holky,
jsem tu nová a ráda bych se přidala do vaší diskuze.
Brouzdám si tak po netu a hledám podobné osudy jako je ten můj. V pátek mě propustili z nemocnice, jsem po revizi a hlavou se mi honí myšlenky kde se stala chyba.

mari111
21. zář 2009

ahoj markee, smutinko nase, to casem prejde, ted se klidne vybrec, ja taky jeste dost casto smutnim aj si pobrecim a ty na to mas vetsi narok ☹ . je to tu fakt smutne, sakriš ☹ . jinak rada bych k tobe na obed ,skoda ze sme holky tak daleko od sebe ☹ no nic ja jedu zas na celej den asi, ke kamosce. tak se tu zatim mejte. jinak ta kamoska jek sem tady o ni psala jak se ji stalo to co nam tak ve ctvrtek porodila o dva tydny driv zdravou holcicku. tak aspon trochu pozitiva 🙂 zatim pa holky

mari111
21. zář 2009

je a mame tu dalsi holky 😠 😠 ☹ ☹ ☹ , Jituu83 vitame te i kdyz v smutnem tematku, vim jek ti je a taky vim ze se to bude lepsit, vsechny sme hledali a patrali kde nastala chyba ale to je proste asi osud, proste si s nama priroda hraje. je to smutne ze je nas tolik, uz je tohoo fakt hodne ☹ ale urcite se to zlepsi a budou z nas jednou spokojene maminky 🙂

kopa
autor
21. zář 2009

dobré ránko 🙂
Vítám mezi námi nové dušičky Radu a Jituu,je mi líto co se vám stalo 😔 😢 Ted to tak nevypadá,ale časem to trošku přebolí ☹
holky mě doktorka řikala,že nejvíc ZP je na podzim,že je lepší se snažit na jaře 😅

jinak přítelák opravdu otočil o 100% 😵 Včera jsem měla nakou špatnou náladu a taky jsem brečela.Byli jsme včera na chvilku u synovce a to víte 😔 když vidím jak je to dítko štastné a rodiče taky...Přemýšlím pak večer,proč i my nemůžeme být štastný 😔 😢 prostě PROČ?????????????????? 😢 Takže večer fakt záchvat a přítel se mě snažil utěšit 😅 a říkal vážně at se zbytečně nestresuji,at máme zdravé miminko,bylo to moc hezý jak to řekl.

Jinak hlásím přestala jsem jíst sladkosti a jím více ovoce a mám dvě kila dole 😀 😀 mám radost,ale mám chut na něco dobrého 😅

if.v
21. zář 2009

Kopi, gratuluju ke shozeným kilům, jen tak dál. A jsem ráda, že je to u vás doma už fajn - všechno potřebuje svůj čas...

mari111
21. zář 2009

ahoj kopiku, nebud smutna, musis se radovat, pritelak uz nezlobi 😉 tak uz se jenom tes na snazilkovani 😉 a si sikovna dve kilca dolu, hm 🙂 tak si neco dobreho dej, treba jabko nebo tak neco 😅

kopa
autor
21. zář 2009

Ivi no ono to hubnutí je k něčemu dobré 😀 přítelák taky hubne,tak to aspon vydržím,že doma nemáme nic dobrého.Ještě přemýšlím že si domu koupím eleptical 🙂 protože jak jsem chodila na to cvíčo,tak to sice bylo fajn,ale až na ty trenérky 😠

Doufám,že u nás bude vše o.k.To víte moc si mi tomu nechce ani věřit 😅

Mari no taky mám ke svačince nektarku 😀

aja.83
21. zář 2009

Kopi, super, že tak pěkně hubneš a držím pěstičky, ať je to u vás s přítelákem ok. Bude svatbička?

markee
21. zář 2009

jituu83, vítám tě u nás v témátku. Je mi to moc líto co se stalo. Ale neboj,přejde to,chce to čas a přejde to.

jituu83
21. zář 2009

mari111:
zpětně jsem si zběžně pročítala vaše příspěvky a vidím že je tu hodně smutno,mě je taky smutno.nejhorší byly ty dny v nemocnici než mě pustili, teď jsem doma a je to o něco lepší, přítel mi hodně pomáhá.

ve snu by mě ani nenapadlo že něco takovýho může existovat jako zamlklý těhu.ten den před revizí jsem byla 10+1.pár dní předtím jsem už tušila že není něco v pořádku když se mi na UTZ neukazovala aktivita,ptala jsem se doktora jestli jsem nepotratila(věděla jsem že i to se stává v prvních 3 měsících a proto jsem na sebe dávala pozor) a on mě vlastně do poslední chvíle ujišťoval že ještě neni nic ztracenýho,až poslední UTZ (14.8.) mi řekl že když nezačnu krvácet tak bude vše ok,moc moudrá jsem z toho nebyla,ani jsem nebyla schopná se zeptat proč bych měla začít krvácet?! druhý den se bohužel krev ukázala tak jsme jeli s přítelem do nemocnice a tam mi řekli diagnozu,bulela jsem jak želva a přítel k tomu neměl daleko.moc jsme se těšili na miminko ☹

aja.83
21. zář 2009

Vítám jituu. Taky mě to moc mrzí, ale uvidíš, že brzy bude zase lépe a začnete se znovu snažit. Musíme věřit v další pokus, smůlu už jsme si všechny vybraly. Takže se brzy dej do pohody a přeji štěstíčko na snaženíčko 😉

flair
21. zář 2009

Ahojte spolubojovnice moje 🙂 Nové holčinky, je mi to líto 😔 Vše už tu holky řekly, bude zase líp 🙂 Teď je tu smutněji po špatných zprávách, ale často tady smíchy prskáme na své monitory, bývá tu fakt příjemná legrace 😅
Jinak já mám dnes asi ovulku, včera na ovu testíku naprosto luxusní dvě kolejnice, tak se tulíme a tulíme 😅 A jelikož od sebe bydlíme s manželem cca 100 km, tak jsem si dnes vzala dovču, abychom to pojistili 😀 A teď zas 14 dní psychočekání 😝 😀

maendy
21. zář 2009

Ahoj holky 🙂
Tak dneska jsem taky asi vylezla z pelechu zadkem ☹ První myšlenka patřila mojemu andílkovi ☹
Nevím proč,už jsem ty rána zvládala a zase to přišlo.Musím ty myšlenky honem,honem zahnat.

Jinak tě vítám jituu,tady se můžeš vypovídat.Jak sem psala včera,jsme tu od toho abychom se podpírali navzájem.
Oni by se z toho ti chlapi asi pomátli,já jsem tu každý den,nevím co bych bez vás holky dělala.
Pomohli jste mi v prvních dnech,mooooc pomohli.

Jituu na co tvůj lékař čekal nechápu,ani jeho pozitivum.Musel přece poznat že není bobešek v pořádku.
Já byla v 9tt,ale mému MUDr se něco nezdálo,řekl mi rovnou že je menší,ale tlouklo nám srdíčko a já se cítila dobře.
Ale za týden bylo vše jinak ☹ Na kontrole se bohužel potvrdila jeho obava.

jituu83
21. zář 2009

k poslednímu příspěvku- poslední UTZ byl 14.9.

markee:
děkuju,vím že to časem přejde,ale teď se doma užírám. jsem na neschopence kterou jsem dostala kvůli těhu,protože pracuju ve 3směnném provozu a v práci si se mnou nevěděli rady kam mě umístil.do práce se ale už těším,zase budu mezi lidma.nejvíc se ale těším na tu první mrchu abych věděla jestli je vše tam dole v pořádku.

maendy
21. zář 2009

Ahoj flair 🙂
tak to ráda slyším,jen at to snaženíčko dopadne //,co víc ti přát 😉
Které ovu testíky máš?Chci si nějaké koupit až příjde ta porevizní chci vědět že funguju jak mám.

markee
21. zář 2009

Jituu,na první mrchu se taky těším,pže budu vědět,že funguju. Ale snažení u nás nebude tak brzo. No prostě chci se zahojit. U mě to bylo ve vyšším stupni těhotenství.

Maendy,je to děs viď. Občas prostě se vzbudím taky se špatnou myšlenkou a nejde to za celý den vymazat z hlavy. ☹

Jdu dělat ten oběd.

kopa
autor
21. zář 2009

Aji s tou svatbou zatím nevím 😅 přítelák ted o tom začal trošku mluvit,tak uvidíme 😉

Jituu já byla taky 10+4 😔

flair
21. zář 2009

Maendy, já mám testy "Ovulační test 99"". Předevčírem byla ta testovací spíš duch a včera naprosto luxusní dvě kolejnice. Tak myslím, že dnes je ovu a zajtra mi snad vylítne bazální teplotka. A pak už se necháme překvapit. Tu první polovinu cyklu mám ráda, to je taková naděje, tu druhou půlku spíš mám horší náladu. Ale stejně to neovlivním a má se myslet pozitivně 🙂 Tak pojdme se všechny radovat a těšit se. Všem nám to vyjde, to je přece jasné 😅

jituu83
21. zář 2009

aja83:
děkuju.uvídíme jak vše dopadne.přítel mi včera řekl že se bude hodně snažit abych se na vánoce začala zase kulatit 🙂 on je hodně velkej optimista a hodně mě povzbuzuje,ale teď je v práci a já jsem sama doma.

markee:
to nevim na co čekal,asi že se stane zázrak.to mi řekla paní Dr. v nemocnici.já bohužel žádnou aktivitu neměla ani na jednom UTZ,na konci srpna jsem si říkala že je ještě čas na srdíčko,že jsem možná otěhotněla později,on si mě pozval za 14 dní na kontrolní UTZ a to mi řekl že bude vše ok když nezačnu krvácet.
je to smutný co nás potkalo,příště se nám to určitě podaří 😉

flair
21. zář 2009

Maendy, sestřičko zdravotní, chci se tě ještě zeptat na Wobenzym, někde jsi tady o něm pisala. Já ho v pátek začala brát, pořád se mi nějak vracely mykozy. Nemůže to při snažilkování něja vadit??? Posiluje to imunitu a tak mám obavy, aby to neškodilo spermoníkům...?????????????????????????

aja.83
21. zář 2009

Kopísku, to bych ti moc přála, krásnou podzimní svatbičku, anebo byste ji naplánovali až na jaro? My jakmile jsme se s manžou rozhodli, tak jsme se do měsíce brali, sice to bylo v prosinci, ale taky to bylo fajn. Aspoň se z toho už nemohl vykroutit 😀 !

aja.83
21. zář 2009

Holky, já si teď vzpomněla, že ségřina známá teď šla na přerušení v 18tt, zjistili ji nějakou vadu při amniocentéze. A to byla stejně těhotná se mnou, tak ani jedna z nás se nedočkáme v únoru mimča. Je toho teď vážně nějak moc, asi nějaký erekce na Slunci 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru