Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

miru.j
28. led 2010

terci kapusta je u vas zeli.Na silvestra vzdy robime kapustnicu....cibule,klobasa,udene maso,houby,slivka,zeli a koreniny...uz vies?

sarlotta
28. led 2010

no zelňačka🙂)) mňam🙂

miru.j
28. led 2010

...takova polevka a na taliri se dava podla chuti smetana ....mnam 😀

miru.j
28. led 2010

holy ja snad zacnu psat cesky 😀 jenom nevim jestli vsechno umim 😉

tercie
28. led 2010

Miru nemusíš česky, my si jen nebyly jistý tou zelňačkou 😀 Tu bych si mimochodem dala taky 🙂

sarlotta
28. led 2010

miru 🙂)) tak ještě rozumíme neeee🙂))

A o Ty jak je ?

ikopretinka
28. led 2010

Ahoj holky,

neflákejte to hlasování!!!!! 😀 😀 Manža ji to sice teď v práci dotáhnul o nějakých asi 10 hlasů a já už zase nemůžu, čekám. Hlasovat!!!!

mirax
28. led 2010

teda holky, vy mi dnes snad četet myšlenky!

Mám vplánu jít pro zelí na zelňačku a dne smi máma líčila o chlebíčkách (má objednanou hromadu do práce, v pátek jde do důchodu) a hned jsem slintala, tak říkala, že mi nějaké přiveze 😀

farmíí..jaktože pořád blinkáš??? 😕 ..no, někoho to drží celé těhu..musíš dávat pozor na to, co dlabeš 😉 ...snad to zase brzo přejde!

sarlott..slovo bucnout 😀 jsem už dlouho neslyšela 😀 ...

Holky, jinak já zase nic...už nemám ani ty poslíčky...já totiž budu těhotná navždy... ☹ Už myslím jen na to úterý, nechci se upínat na nic jiného, jen na tukontrolu s Hamiltonem a věřím, že to vyjde!
Půjdu odpol. s Tobim na pořádnou prochajdu, snad tu Bětuli zase sklepnu trochu níž 😀

tercie
28. led 2010

Kopreti já hlasuju od rána,ale po tý hodině to je děsnej vopruz 😀

mirax
28. led 2010

kopretinka..jaké hlasování? Natálka?

ikopretinka
28. led 2010

to jo terci, manža na to má fígl
já ho ale neovládám , protože jsem počítačové vemeno 😀

mirax
28. led 2010

natálce jsem teď hlas poslala, já myslela, že to pozná, z jakého počítače to přišlo, že každý může hlasovat jen jednou...

mirax
28. led 2010

kopreti, jak jde dieta? zvládáš? a cítíš se líp?
zkoušela jsi upéct si nějaké pečivo atd.?

tercie
28. led 2010

Jooo, a jakej fígl? Manža je snad počítačovej mág? 😀

Mirax já chci taky dělat zelňačklu ale nemám doma zelííííííí a s chlebíčkama jo... nedělejte mi chutě vy jedny 😀 Mě je nikdo nepřiveze!!

ikopretinka
28. led 2010

je to tak jen jednou, ale on to má nějaké promakané a jde mu to víckrát
Zkoušela jsem péct, jen to musím vychytat. Pekla jsem i předtím pšeničný chleba z kvásku, tak ted jen přehazuji ingredience a jde to. Je mi jedno co jím, jestli rýžovou mouku, kukuřičnou, nebo bezlepkovou směs. skoro stejné jako pšeničná celozrnná. A efekt, jednou se mi zdá že dobré, další den zase normál, uvidím co výsledky, jestli mi to potvrdí nebo ne

miru.j
28. led 2010

sarlot vdaka za opytanie uz je mi lepsie,len stale neviem na com som...v stredu by som mala byt asi v 7t,dnes podla tehu kaukulacky v 6t

ikopretinka
28. led 2010

tercie fakt tomu nerozumím , přehazuje jaksi připojení k netu nebo co

miru.j
28. led 2010

...neviem ako to vydrzim do stredy 😒 ...ale aspon tu svami ide cas rychlejsie 😉 ,tiez posielam hlasy natalke..skoda ze sa na to neda klikat v kuse 🙂

tercie
28. led 2010

Aha, asi teda mění IP...? To já ale taky neumim 😀

mirax
28. led 2010

vyfotila jsem si pupík..poslední foto...moc megabřich teda nemám...jsem zvědavá,kolik to naše mrně bude mít. Ale s Tobíkem jsme taky neměla velké břicho a měl 3,66kg..teď to tipuju tak na 3,1kg 🙂

miru.j
28. led 2010

...mirax riadne brusenko

tercie
28. led 2010

Mirax jééé takový pupendo mám teď já, to teda nevim kam až se dopracuju když mám ještě víc jak 2 měsíce před sebou 😀

aronek
28. led 2010

mirax, to ale vůbec není velké břicho, měla bys vidět moje 😝

mirax
28. led 2010

aronku 😉 ..vždyť já píšu, že moc megabřich nemám 😉 mám přes břicho méně než můj netěhotný manžel 😀 (já 94 a on 96! ostuda jenda moje 😀 )

s klukama jsou bříška většinou větší a navíc ty nosíš pěknýho cvalíka 😀 , bětule bude menší...

holky, jdu si BUCNOUT 😀

farmarska
28. led 2010

tak dočítám a ty ty ty miri jsi mi nadělala teda chutě s tou zelňačkou jak jsi jí popisovala 😵
miraxíčku ty jsi už ale pořádnej břucháček 🙂 ale jinak holka jako lusk 😵 a neboj Bětuš po brodění se tím dnešním sněhem , sjede jako po másle, tak že budeš mít vůbec co dělat, aby jsi jí udržela a stihla to na sál 😀
ikopretinko, ty jsi ale šikulka jak ti ta dietka pěkně jde 🙂

farmarska
28. led 2010

no mirax ale na to když se koukneš jak jsi vypadala v začátku, tak ten břuch tam prostě ted je, ty naše žížalo 😀 Jinak já mám samozřejmě už ted větší než ty! 😀 ale u mne to jsou špeky , žádná Bětuška 😀 😀

miru.j
28. led 2010

...babulky moj manzel mi teraz volal,ze je u mna v robote...niesol tam PN...a,ze aku chcem bagetku 😵 ,ja pracujem v bageterii 😉 ...tak uz mi ju nesie domov...mnaaaaaaaam s tuniakom,rajcinkou,paprikou,cibulkou,salatikom a zo syrovimi korbacikmi v celozrnej bagetke mnamka...normalne mam abstak a to som doma len od pondelka 😀

farmarska
28. led 2010

miru ty mne chceš naštvat, nejdřív kyselo a ted budeš dělat chutě s bagetkama jo !!! 😀 😀 😀 😀
holky já bych si tak dala bagetkuuuu!!!! 😀 😀 😀 😀
místo toho si ale asi půjdu namazat rohlík 😝

aronek
28. led 2010

farmi, já když jsem sama doma, tak mám taky vždy ten rohlík 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru