Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
9. bře 2010

Kopi nestresuj, to mimču škodí 😉 Co se má stát, stane se, a tím, že budeš nervit se to nezmění, tak buď v klidu a těš se, bude to v pohodě. Ráno se těším na hezkou zprávu a fotku v albu jo? 😉

A už jdu taky chrnět, dobrou noc 🙂

aronek
9. bře 2010

taky jdu zalézt, přeji dobrou noc 😉

martinkal
10. bře 2010

ještě nerodím, a ani asi zatím nebudu ☹
jéé už je středa, v poledne se dozvím v nemocnici co mají se mnou v plánu, odpoledne jsem tu. ted nemůžu nějak spát, jsem přejedená z oslavy 🙂

kopi držím palečky. 😉

martinkal
10. bře 2010

😀 😀 😀 hezký v profilu mám napsáno: včera čekáme děvčátko 😀 😀 😀

martinkal
10. bře 2010

a v albíčku jsem včera měla nulu a dneska 1 taky tam mohlo být mínus jedna 😀

martinkal
10. bře 2010

jdu zkusit spát, dobrou noc berušky moje 😔

aja.83
10. bře 2010

Ahoj holky! Nemůžu spát, nejste tu někdo??? 🙂

aja.83
10. bře 2010

Martinkol, včera čekáš děvčátko 😀 😀 😀 , kdybys to náhodou nevěděla 😀 😀 😀

aja.83
10. bře 2010

Hojkyyy, tak nikdo si se mnou nebudete povídat??? 😀 Nespěte, už je ráno 😀

aja.83
10. bře 2010

Ty jo, jsem zvědavá, jak budu za 2hodiny vypadat v práci 😝 😲 ! Jdu se poohlídnout po nějaký triku na opuchlý oči a kruhy pod očima 😎

aja.83
10. bře 2010

Pořád nikde nikdo? 😲 Já už jsem v práci 😎 !

cajori17
10. bře 2010

Dobré ráno Aji..... 🙂 Jakto ,ze jsi nespala?

cajori17
10. bře 2010

no nic,pujdu si jeste na chcilku lehnout....

cajori17
10. bře 2010

Jo jeste jsem si vzpomela......Kopi,drzim pesti na tu kontrolu 😉

wlladka
10. bře 2010

Ahojky. Jukám mezi cestou wc-koupelna-kuchyň.

Kopi - držím palečky, všechno bude OK 😉
Terci - moc mě mrzí, že se dědeček nedočkal pravnoučátka Lukáška. Upřímnou soustrast.
Zlabi - vítám mezi těhule a mooooc gratuluji
..a ty Lucinko! Koukej už ať jsi venku! 😅

Já poctivě ležím po AMC. Fyzicky se cítím dobře, jen stále čekám na pohyby. V pondělí po zákroku se celý den vrtěl a včera už nic. Tak doufám, že jen chrní. 😕

markee
10. bře 2010

ahojky,Kopy určo KO dopadne nejlépe jak může. Neboj se 😉
Wlladko, určitě je vše v pořádku. Jen odpočívá,no. Jinak i ty hlavně odpočívej. Nic ti neuteče,vše počká. Čím dýl budeš v klidu tím líp.

ikopretinka
10. bře 2010

Ahoj holky,

KOpi držím palce 😉

Hlásím do tabulky dnes 1DC 😎

handm
10. bře 2010

Dobré ranko,
KOpi držím palce!!!🙂 Všechno bude OK!!!!

Ikopreti, to mě mrzí...☹ je tu nějaká mrchoinvaze... ☹

aronek
10. bře 2010

Ahoj, přeji dobré ráno 😀 na kontrily držím palečky 😉

aja.83
10. bře 2010

Čau holky, tak konečně tu někdo jste, juchůůů 😀 ! Vůbec nevím, proč jsem nespala, ani špatně mi nebylo, nic, manža mě v 1h vzbudil, jak přišel do ložnice a od tý doby jsem čumákovala do tmy 😀 !

Kopi, držím pěsti na dnešní kontrolu! 😉

Kopretinko, vítej do klubu! 😀 Už máme "trojku" (Já, Katynka a ty) 😀 😀 😀 Kdo se přidá dál??? 😝

kerrie
10. bře 2010

Krásné ráno,

Kopi, palečky se držííííí 😵 😵 😵

paajaa
10. bře 2010

Ahoj Holky,
všechny vás moc zdravím po návratu z hor. Bylo to super, ale realita na ěm te\´d nějak víc dolehla. Spermio v nedohlednu. V nobě ovulky nebylo snažení, protože se mi posunula a manžovi zrovna bylo hrozně blbě od žaludku. Je to prostě pech a mě už to všechno se..e ☹ sna 😠 d to 😖
No bude brzo lepší.

aronek
10. bře 2010

já dnes taky nemohla spát. Šla jsem v jedenáct, v jednu na záchod, o půl třetí znova a o čtvrté znova. Pak jsem už neusla. Před pátou šel přítel do práce, tak jsem si rozsvítila a četla 😖

kerrie
10. bře 2010

Paajinko..........ach jooo, to je pech..........Hlavně že aspoň na horách to bylo prima. Jen víc takových zážitků 🙂 Já vím, že to čekání je ubíjející..........ale vydržať!!!!!!! 😉 Odměna bude stát za to

farmarska
10. bře 2010

ahoj holky, ted jsem přijela z krve a nákupů..., no znáte to, už mám velkej absŤák, tak jdu honem dočíst 😀 😀 😀

mari111
10. bře 2010

ahojky holky moje, no teda Ajo, ty sis tady pekně popovídala sama se sebou a to celou noc, se ti asi moc dobře nepracuje,co, nebo ta unava na tebe padne až tak kolem oběda . A lucinka je pořád u maminky,no teda. Moji ségru taky poslali domu,prej ma přijít zítra na nejaké zátěžové neco a když zítra neporodí tak v pátek prej na 100% tak jsem na to zvědavá

mari111
10. bře 2010

ahoj Farmi, jakto,že si se už večer neukázala 😕

farmarska
10. bře 2010

jéé vy jste tu byly včera ale pěkně nechutný 😝 😀 prej placenta v kýbli 😀 😝
Tak já musím říct, že ty to nechuťárny taky moc nemusím, vždycky když mi odrodí nějaká koza a pak se mi tam to lůžko válí, tak ho musím okouknout, jestli vylezlo celý a pak nějak zlikvidovat, tak mi je při tom pěkně šoufl 😝 😝 To můj manža je jinej formát, když mi dělali císaře, tak byl u toho a ještě si mi potom stěžoval, že ho nepustili, přimo až k tomu, že tam od hlavy špatně viděl 😀 😀

farmarska
10. bře 2010

mari manža mi zabavil noťáska, nemá ted svýho a něco potřeboval udělat 😝

farmarska
10. bře 2010

joo, prej mrchoinvaze, houbeles! 😠 mě se asi nějak vyhla 😝 holkyýý já už ale vážně tu první porevizní chci 😠 😝 a jako jsem si u toho i dupla 😀 tak doufám že se mne ta bestie zalekla a přijde cobydup 😀 😎

jinak teda Ajuš, pěknej ulet, jsi měla 😀 vyvolávat nás ze spaní ve 4 ráno 😀 😀 ale nemyslela jsi to vážně, ve tři v noci se ptát, jestli tu někdo není 😀 😀 😀
ikopretinko, no to je pech, to mne mrzí 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru