Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
14. dub 2010

Ahoj,
holky díky za podporu. Jsem ráda, že se na to přišlo. U mě je to složité. Mám totiž od malička astma a alergii na pyly , nějaká jídla, seno, srst atd atd, to než bych vypsala. Prostě jakmile je na něco alergie, mám ji 😀 Ta Dr. mi našla, že mám dřímající autoimunitu, tzn. že jednou převládá to, pak zase ono. To samé ten lepek, nějaký čas pohoda, můžu vše a pak zase ne. NO tak ted zase nemohu sperma 😀 😀 Nejhorší na tom ale je, že pokud to vyjde , budu muset hormony abych nezabila ten plod, páč ten prý zabíjím taky, ale zase ne pokaždé.

wlladka
14. dub 2010

Kopreti - tak to je pěkná snůška!!! 😖 To si na tobě příroda smsla! ☹ - potvora jedna

ikopretinka
14. dub 2010

jo jo ale mohlo to být i horší. POkud se nesnažíme jsem O.K. Jen založit rodinu bude tak trochu problém.

ikopretinka
14. dub 2010

pa holky jedu makat 😎

wlladka
14. dub 2010

...já mažu do školy pro Matyáše. Ahoj 😵

flair
14. dub 2010

Ahooooj🙂 jak vy to děláte, že stíháte drbat a ještě se starat o domácnost, popř. chodit do práce 😝 😀

Kytii, my se rozhodovali právě mezi Peg Perego GT3 a Mutsy 4rider. No a právě u PP je blbý, že je fakt neskladný, je to mega kára, prcek má spoustu místa, ale je moc velký. Naši přátelé mají Mutsy, tak jsme ho odzkoušeli a vybrali ten. Je objednanej, jen čekáme, kdy dorazí 😵

Miru, já osobně bych na amnio šla... Myslím, že dnes to není velké riziko a my bychom postižené dítě nechtěli. Teda jako, když bych měla volbu těhu ukončit, udělala bych to, pokud by se jednalo např. o DS či další velké vady. Nejsem asi tak statečná, abych v těhu i přes zjištěný problém pokračovala. Ale je to jen tvé a manželovo rozhodnutí podstoupit amnio. Moc na tebe myslím, aby vše dobře dopadlo.

Aji, já chci taky najít 2 tisíce!!!! 😀

mirax
14. dub 2010

Ahoj holky,

jéé šarlott..ty čekáš holčičku, jak jsi si přála! Moc gratuluju a bude se jmenovat Šarlota? 🙂

kopi..divoké sny k těhu patří..a budou ještě podivnější, jen se těš 😀

aja..ty jooo, taky bych chtěla najít široko daleko opuštěnou Emu na chodníku 😀

paajaa...mooc držím palečky! 🙂

kopa
autor
14. dub 2010

Tercíku díky za ten snář 🙂 🙂 ten se mi bude ještě hodit 😀 😀

kopa
autor
14. dub 2010

Ahoj Mirax 🙂
já už raději žádné sny 😀 dva dny se mi zdálo o mé první lásce 😅 😲 Ale jestli si dobře pamatuji,tak ty jsi měla taky zajímavé sny 😅 😀

sarlotta
14. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 41tt....................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 40tt................ ......KO 15.4..................................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 32tt..........................KO 27.4...................................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 28tt
Sarlotta 24tt.................. KO 27.4......... utz v pořádku....čeká holčičku...Šarlotka
Hanana 24tt.................. KO 13.4......................................čeká chlapečka
Wlladka 23tt...................KO 21.4 a KO 4.5......................čeká chlapečka
Mari 21tt..........................KO 15.4.
Handm 20tt.................... KO 12.4.,velký utz 22.4
ee.liska 19tt .................. KO 26.4. .....................................čeká chlapečka
petroska 19tt..................KO29.4. velký utz 29.4. trippl test negativní
kytiii 18tt...........................velký utz.30.4.
Sirella 18tt ......................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 17tt........................KO ?
Kopa 13tt ....................... .KO 29.4. NT 16.4.
Maarrtina 10tt ................... KO 23.4.
Zlababa 10tt ..................... KO 14.4.
M.aa.b 30DC
Paajaa 23DC
Farmarska 22DC
Cajori 19DC
Madormi 17DC
Katyna 10DC
Natalie 8DC
Aja 7DC
Nicollka 5DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
14. dub 2010

Mirax díky🙂
prosím Tě jak Tobísek bere sestřičku ? Můžeš je nechat o samotě ? třeba mimi v lehátku na zemi ?

markee
14. dub 2010

Ajo,ja chci taky najít Emičku 😀 teď by se fakt šikla 😀
Kopy,krásná ložnice.
Já se taky těším,až si jednou budeme pořizovat novou postel a třeba i skříně,pže teď to je-stará x desítek let skříň,pak další,která je 3 roky stará,pak 10letá postel-to by člověk neřekl,že jsme jí kupovali před takovou dobou.Ale už je zralá na výměnu,jen financ není. No ale těším se,až jednou.
Já mám udělané jídlo,vyžehleno,zašité tepláky na brigádu-pže nové tam tahat nebudu,dělá se tam i s lepidlem a nechce se mi prostě jen tak ničit nové tepláky,tak mám ošumtělé a je mi to šumák. Udělala jsem si sváču,sbalila batoh,tak snad mám vše. Za dvě hodiny už budu v šatně a nervovat se,co jako mě čeká 😅

tercie
14. dub 2010

Kopreti teda...nemáš to lehký, ale snad se to povede,když se o tom ví 😉

Flair no, do práce bych to asi taky nestíhala 😀

Já jsem nějaký zvláštní sny neměla, třeba to ještě přijde 😀

mirax
14. dub 2010

kopa..no právě🙂))..určitě tomu snění ještě není konec 😀

musím se chvilku natáhnout, Tobík chrní, Bětka se probudila..kolem oběda si to tak trochu sstřídají, no, ale alespoň mám na starost jen jedno dítě, co mi nikam neuteče a nechce přepínat pohádky 😀
To kojení má u mě momentálně děsný vliv na chutě...prostě bych jedla jen sladké..jenom....úplně jak závislost. Vůbec mě nazajímá normální jídlo a úplně mi přestalo chutnat...už dokonce i snídám sušenky, oběd si dávám malý abych měla místo na sušenky a večer nevečeřím a rovnou si dám sušenky...a pak Birell 😀

kopa
autor
14. dub 2010

Markee to zvládneš,neboj 🙂 🙂 Ten první den,je vždycky takovej zvláštní,rozkoukáš se a příště už se nebudeš bát.

tercie
14. dub 2010

Teď jsem chvíli poslíkovala, ale asi to zas přešlo...

kopa
autor
14. dub 2010

Tercie třeba to příjde na tebe v porodnici 😀 😀

mari111
14. dub 2010

marke tak ať to na brigádě dobře dopadne a líbi se ti tam 😉

mirax
14. dub 2010

šarlott...ze začátku jsem se bála, to jsem ji hlídala jak ostříž..Tobík má občas takové hovězí nápady 😀 ...např. jezdit Bětě autíčkem po hlavě, líbí semu její nos, ale už mu nedochází, že když jí ho zacpe, že nemůže dýchat. Nedávno jsem ji našla s cedníkem přes obličej! 😀

Když jdu do vany (ráno) nebo někam, kde bych n aoba neviděla, tak většinou Bětku dám do postýlky u nás v ložnici a zamknu tam. JInak nechávám Bětku v lehátku i na zemi pod hrazdičkou nebo v košíku, ale dohlížím na ně. semtam samozřejkmě už spustím z očí, ale opatrně, Tobík je malý a moc rozumu ještě nemá.

Jinak ji má moc rád, pořád ji pusinkuje a prohlíží si ji. Žadné žárlivé projevy neměl. Když jsem byla v porodnici, byl trochu zaražený a smutný, ale brzy se to srovnalo.

tercie
14. dub 2010

Markee držím palce, ať to zvládneš, první den je vždycky blbej.

Miraxko asi Bětušce chutná jenom sladký mlíčko 😀 taksi to takhle zařídila 😀

kopa
autor
14. dub 2010

Mirax 😀 😀 😀 s cedníkem přes obličej 😀 😀 né je to hezké,že jí má Tobík rád 😵 😵

sarlotta
14. dub 2010

Mirax no mě je právě jasné, že malý bude mít taky takové nápady jako zkusit si na mimi lehnout a podobně 😠
ale tak bude chodit do školky, tak to zmáknem🙂

tercie
14. dub 2010

Mirax tyjo, ucpanej nos,autíčko a cedník na hlavě, chudák Bětka 😀 To až jim jednou budeš vyprávět, co vyváděli 😀😀😀 ale asi je to někdy fakt o strach co, když nevíš, co Tobíka může napadnout...

sarlotta
14. dub 2010

Markee to bude ok, určo fajn prácička... se naučíš něco nového🙂

madormi
14. dub 2010

markee to uteče, budeš mít co dělat a uběhne to a hlavně ta vidina aspoň nějaké kačky 🙂 ach joo, už aby byl konec měsíce abych měla jasno teda jestli snažení k něčemu bylo 😖

markee
14. dub 2010

Tak jsem po obědě. No snad to fajn bude. kamarádka během dne podávala info,že je to zatím OK,ale že jí už bolí nohy-po 4 hodinách. No s těma nohama to vidím taky tak,pže nedokáže dlouho stát. No pak začnu holt přešlapovat nebo chodit,když to půjde.
Terci,no třeba se to rozeběhne,už.

mirax
14. dub 2010

šarlott..jo, to jsi mi připomněla..jednoujsem nechala Bětku n aguči a když jsem přicházela vidím Tobíka jak na ni už už nasedal a vesele říkal hyjé hyjé 😀 ..to bylo tenkrát o fous...14 kg na 4... 😲

terci. ..taky si říkám, že budu muset Bětce říct, co všechno s ní brácha dělal 😀 , aby mu to pak mohla oplatit 😀
Zítra máš termín! Nakonec držíš pohromadě dlouho! Už to ale budeš mít brzičko za sebou! 🙂

markee
14. dub 2010

Holky já dávála prý čočku bráchovi. Ale mamka tvrdí,že jsem mu ubližovat nechtěla,prostě jsem si chtěla hrát,ale jak jsem byla malá,tak jsem to dělala jinak než starší dítě. Ale tak to je jasný. No a přežil to,chudáček náš. Pak mi vše oplatil v pubertě 😀
Jdu vypnout PC. Míša jel pro malou,tak si s ní chci taky pohrát než odjedu. Uvidím jí pak až když bude spinkat. Koťátko moje maličký.
Pa.

m.aa.b
14. dub 2010

AHojky cholky 🙂 tak jen hlásím propad do tabulky ☹ Šarlotko prosím oprav mi dnešek jako 1DC děkuju. Nezbývá mi než doufat, že příště už to bude ono 😔

Jinak dneska jsem byla na pohovoru, tak jsem zvědavá jak dopadnu - prý se nás přihlásilo 70 😒 😒 😕 😕 šílenost, nu uvidíme.

Dočtu později.

Zatím papa

farmarska
14. dub 2010

Ahoj holky nějak dnes nestíhám, nejdřív mi přijela kamarádka na návštěvu, ted tu mám mamku a za chvilku se musím chystat k tomu svýmu obvoďákoj jdu na kontrolu. Včerejšek tudíš popíšu jindy. Jen jsem chtěla napsat
kopretince, at si z toho nic nedělá, že já mám taky alergii snad uplně na vše, i na ten plod že zabíjím, to právě taky musím pak v těhu lupat ty hormony, ale není to tak strašný 😉 na ty spermoně mi naštěstí vyšly výsledky dobře, jen myslím trošku hraniční 🙂
Jo a jinak někdo se mne tu ptal na zdraví, tak zdraví ujde, teploty už naštěstí nejsou, i v krku mě škrábe jen mírně po ránu, ale nemůžu se vůbec zbavit fakt hnusnýho kašle 😝 kašlu skoro pořád a někdy se z toho až pobliju, jak se začnu dávit..no oči mi u toho lezou z důlků 😝 Nejhorší to bejvá v noci jak lehnu nemůžu spát. Včera jsem nakonec kuli tomu hnusnýmu kašlákoj byla vzhůru asi do půl třetí, a zkoušela jsem fakt kde co aby to přešlo a nakonec se mi podařilo usnout až v obýváku u telky v sedě v křesle 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru