Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
9. zář 2010

holky,hele už tolik hodin a Hanka se ještě neobjevila? 😉 .Má na ni někdo kontakt,kdyby náhodou?

sarlotta
9. zář 2010

@katyna6 ahojky🙂

holky u nás se stal asi zázrak... malá spala celou noc ve SVÉ postýlce 😲 😲 😎 jedno kojčo bylo a jinak chrupala... a teď se najedla a dala jsem ji do košíku a chrupe 😅 😉
Nechápu... vždycky hned spustila, ještě jsem ji ani pořádně nepoložila ..... asi už nám skončil spurtík, mlíčko se přizpůsobilo, nebo líp vidí, pže už se začíná smát 😵 a taky si prohlíží kde se co děje a kde leží 😎

sarlotta
9. zář 2010

@maendy IP 😉

katyna6
9. zář 2010

@sarlotta -malá je krásná 😵 😵 ,nebo spíš obě děti máte moc povedený.A jsou každej jinej,se mi zdá.Kdo je na koho?Řekla bych.že Kryštůfek je ti hodně podobný.

maendy
9. zář 2010

@sarlotta jak se řechtá.... 🙂

Teda me se dneska brká.... a snědla jsem buchtu a vypila kafičko a myslela jsem že to vybliju.....
a jak se me točí kebule..... snad to tak má být......

aja.83
9. zář 2010

@maendy My na vyšetření byli - já jsem OK, manža trochu horší, ale né tragédie, jen trochu špatný spermoníci, snad to vylepšíme vitamínama. Doporučovali mi ještě laparku, ale můj gyndr. mi ji vyloženě zakázal, že prý u mě nevidí vůbec žádný problém a že jsem mladá, tak by počkal. Tak mu věřím 😉

aja.83
9. zář 2010

@sarlotta Ahoj Sarlottky, malá je teda šikulka! A jak se pěkně na fotce usmívá! 😵

sarlotta
9. zář 2010

@natalie77 mrchy je mi líto ☹ škoda. no a na nehtíky mu kup B-komplex a ten zinek-dýňová semínka zobat 😉
@ikopretinka jak je těhulinko 😵 😵 😵 co nevolnosti ? 😉
@aja.83 co ty pohovory ? kdy máš ?

aja.83
9. zář 2010

@sarlotta Sarlot, včera byl jeden, moc mě to nenadchlo, takovej špatnej dojem to na mě házelo, tak to asi neberu (mám tu výhodu, že si můžu trochu i vybírat, že? 😉 ). A dnes odpoledne ve 4h mám druhej-to je zatím ale pohovor v personální agentuře a jestli projdu, půjdu do nějaké firmy. Takže ještě na dlouhé lokte! Uvidíme, člověk aspoň získá přehled a trochu sebevědomí, když ho někde pochválí a pošlou do dalšího kola! 🙂

sarlotta
9. zář 2010

@katyna6 odhaduješ správně, malý je 100% můj 😀 😎 a malá ještě uvidíme, ale spíš tatínek 😉 má kulatější papulku 😉

sarlotta
9. zář 2010

@aja.83 já vždycky užívala formulaci : Jsem ochotná učit se novým věcem a připravená na vysoké pracovní nasazení. Ráda pracuji s lidmi, umím prodat i poradit. 😎

aja.83
9. zář 2010

@sarlotta Sarlottko, to je hezká formulace! Třeba ji dnes použiju! 😉 Holky, jinak včera trapas na pohovoru, chlap mi podává tužku a říká: Prodejte mi ji! No hrůza, co já tam plodila za bláboly, kupte si tužku, hezky píše 😀 😀 😀 No co jinýho by vás napadlo? 😀

aja.83
9. zář 2010

@katyna6 No jo, kde je Handm? Že by??? 🙂 🙂 🙂

ee.liska
9. zář 2010

ahoj kecalky, vás teda dočítat 😀

@tercie Lukynek má úplně tvoje oči 🙂

@natalie77 to je trubka ten tvůj manža 😒

@wlladka jj přeci jen jsme měli u porodu o 2kg víc jak vy 😀 Moc vám držím palečky na tu operaci, Šimonek to určitě pěkně zvládne 🙂 🙂

@aja.83 držím palce na pohovor 😉

@maendy určitě to bude v pořádku, 🙂 🙂

sarlotta
9. zář 2010

@aja.83 první bych se představila, pozdravila a začla s něčím osobním- pochválila mu oblečení, stůl, kancelář.. a pak vytáhla super-extra tužku, kterou on nutně potřebuje 😀 😀 😀

ee.liska
9. zář 2010

@sarlotta roste roste 🙂 bude dlouhán po taťkovi, po mě má jen pusinku ☹ a jak se máte? nepůjdete v sobotu na slavnosti vína? my se tam na chvilku hcystáme s kočárkem, když bude jakž takž počasí

tercie
9. zář 2010

Ahoj holky, dneska jsme s Lukym doma sami tak snad se občas stihnu vmísit malou poznámkou 😀

Natálko ten tvůj má argumenty jak ten můj, jako bych ho slyšela...ne já nedělám bordel, to ty málo uklízíš...a nebuď přecitlivělá... já se z nich pos...!!!!!!!!!!! Bych jim přála jeden den prožít s dítětem a do toho zmáknout celou domácnost, by se pak vidělo, kdo je přecitlivělej 😠 Pěstí by zasloužili fakt.

Farmi jsem přesně věděla že se toho chytíš, toho kocouřího vývaru 😀 Jsem měla trochu rozvernou náladičku tak jsem to takhle pěkně zprdelila 😀 Jasný že vývar se dělá z černýho kohouta, a kocour sedí na rameni😀 No a na to tvý vyprdnutý vajíčko si teda já speciálně počkám 😀

Vladi díky za pochvalu, a co Šimi, je mu líp? 😉

A jdu číst holky, zatím jsem se dál nedostala 😀

ee.liska
9. zář 2010

@sarlotta jé to jsou kouzelné fotky 😵

no a my jsme dneska v noci ječeli a prdíkovali a to jsem nic nesnědla, ☹ ale včera mu dr napsala sab simplex tak je dneska vyzvednem a zkusíme. a přišla mi mateřská tak jedem utrácet, potřebuji ještě deku do kočárku, mám jen jednu v postýlce, zavinku do autosedačky, plenky, ...

madormi
9. zář 2010

koukám holky vás je tu polovina moravaček, to teď mám za všema blízko 🙂

sarlotta
9. zář 2010

@ee.liska zkus spí bifiform kapičky 😉

ee.liska
9. zář 2010

@madormi no to máš 🙂

@sarlotta ty jsou lepší jak ten sab?

sarlotta
9. zář 2010

@ee.liska no mohli bysme, čéče 😎 když nebude pršet, to bude trh na náměstí co, tak já Ti písnu smsku kdyžtak.. v sobotu nebo v neděli ?

tercie
9. zář 2010

Jé Ají, smrdící manžel z hospody, to teda já taky nemusím, naštěstí se ten můj zvládne vždycky osprchovat,no ale oni stačej ty výpary co dejchá a do rána je v ložnici jak v putyce, fuj. Ještě že to není tak často, bo by byl vystěhovanej na psinec než by řekl švec.

Farmí a manža byl hodnej jo, to ho chválí, prevíta 😀

sarlotta
9. zář 2010

@ee.liska sabky jsou odbublinkovávací.. bifiform jsou probiotika stejně jako
Biogaia- ale ty jsou drahé... to vypapáte a bakterie už ve střevě zůstanou a samy se množí dál, pomáhají trávit.

sarlotta
9. zář 2010

@ee.liska můžeš je dávat oboje dohromady 😉

ikopretinka
9. zář 2010

@sarlotta ahojky, no sem tam žaludek mírně na vodě, ale v pohodě, tak uvidíme. Malá je nádherná 😵

ee.liska
9. zář 2010

@sarlotta no my půjdem v sobotu, v neděli je doma fotbyl, tak půjdem na taťku juknout 😎

tercie
9. zář 2010

Jé Natálko krásná básnička pro bobistu, tak snad poslechne, holomek jeden 😀
A s tím vitamínem teda nevím, tipovala bych béčko? Nejsem si ale jistá...

Holky já to asi nestihnu, než já dočtu a všechno okomentuju tak vy budete o pět stránek dál a já budu furt mimo mísu jen dočítat 😀

sarlotta
9. zář 2010

@ikopretinka to přijde 😝 😀 😲 😎

sarlotta
9. zář 2010

@tercie no ahoooj, jako co furt dělááááš 😀 😀 😀 😀 😀 chlapi jsou trubky... já včeras žehlila a drahý u toho spal vedle na gauči, sem měla chuť ho taky přežehlit 😠 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru