Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
4. lis 2010

@tercie Ale zas je rozdíl v hlavičce tříměsíčního a půlročního dítěte. Tehdy měl ještě znát fontanelu. Nevím jinak, jestli se to kontroluje kvůli bezvědomí nebo kvůli čemu, ale doktorka mi to doporučila. Ale neboj, malej je určitě v pořádku, to by se už něco projevilo. A hlavně děti padaj furt a všude.

tercie
4. lis 2010

@handm ale to je taky krásný spinkání v noci po třech hod. to jsme měli zezačátku,ale v pátým měsíci nám všechno pokazily zuby,začal spát u nás v posteli a do svý už nechtěl. Hlavně taky se otočí na břicho a povídá si s čápama na mantinelu...jsem si říkala, jestli ho nevyměním za nějakej jednobarevnej, a nesundám nebesa, aby ho nic nerozptylovalo...

Ten pád byl šok, ale malej vypadá v pohodě tak jsem klidnější, ale ještě ho pohlídám, kdyby něco. Stejně ho ve spaní chodím kontrolovat pořád.

murynka
4. lis 2010

@tercie brzo to stejně budeš muset sundat já už tam nebesa nemám dávno 😠 😅 😀 strhávala to na sebe atd..
jak říkám z toho pádu si nic nedělej..prostě se to stává ☹ rozhodně nejsi kvůli tomu špatná matka.. 😉

handm
4. lis 2010

to sjem tu moc dlouho nepobyla.. uz koukame (spi od 1) takze hlad a paaaaa

tercie
4. lis 2010

@lenik_25 jo fontanela každopádně...malej má taky ještě otevřenou, 3x2,5cm...

@handm no jo, hlad je hlad 😀
My taky jdem krmit a razíme na chvilku ven, uvidíme jak dlouho vydržíme.

@murynka mě na nebesa ještě nedošáhne ale jak ho dám do postýlky tak má hroznou radost, začne povídat, a mávat rukama, nohama no a je po spaní samozřejmě😀

murynka
4. lis 2010

@tercie ven?tady už je skoro tma 😅 počkej až si bude stoupat a to nebude dlouho trvat pak dosáhne i na nebesa 😀 😀

farmarska
4. lis 2010

ahoj holky 🙂
jen se hlásím, že jsem nenásledovala dinosaury a nevymřela jsem 😀 jen ted nebylo tolik času..Včera jsme tu měli známé a dnes jsme se pro změnu s mamkou pustily od rána do malování koupelny 🙂 už máme vymalováno a umyto i vše zpátky nastěhováno 😵 jsem na nás pyšná, jak nám to šlo 😎 jen mne ted pro změnu bolej záda 😝 tak už ležím a jen přichystám klukům večeři a pak už se ani nehnu 😎

lenik_25
4. lis 2010

Ahoj holky, moje dnešní prácička. Dortík pro kamarádku, která ho bude dávat tchýni k 60.

ikopretinka
4. lis 2010

Ahoj, tak já taky žiju, dnes jsem byla na kontrole i na screeningu. Kontrola dopadla dobře a genetika taky. nosní kost máme, rozměry ok, riziko je 1:17350 tak jsem ráda.
@lenik_25 sakryš nechceš si udělat výlet a něco mi upéct??? Jsi fakt talent.

lenik_25
4. lis 2010

@ikopretinka Jůůů, to je super, že jsi dopadla dobře. A jak ti je???? Jinak děkuju za pochvalu.

ikopretinka
4. lis 2010

@lenik_25 no tak celodenní nevolnosti a zvracení stále trvají, jinak to jde.

tercie
4. lis 2010

@murynka byli jsme jen na chvilku, půl hodinky, skákla jsem do krámu pro chlebík čerstvej a teď si ho dávám s máslíčkem a marmeládou borůvkovou 🙂

@farmarska ty dinosaure, to je dobře že jsi nevymřela, a že máte krásnou koupelnu 🙂 Ale večer by ses mohla stavit, páč jsme si dlouho nepokecaly 😉

@lenik_25 ten je parádní, škoda ho sežrat😀 Z čeho je ten vršek, že to je stejný jak mašle? To je obojí z nějaký látky, nebo neříkej, že sis tak hrála s polevama😀

@ikopretinka gratuluju ke kontrole, tahle je základ, teď už bude všechno OK 🙂 a blití taky přejde, a když ne teď, tak v květnu určitě 😀

tercie
4. lis 2010

Holky:

http://www.vymenilijsmepolitiky.cz/

Mysli si o tom, co chceš. Můžeš nesouhlasit, ale měl bys
zapřemýšlet, než si vytvoříš vlastní názor.
Nejlépe ale poslat to dál, i když se nic nestane, mělo
by vědět co nejvíc lidí, že takové webové stránky existují.

farmarska
4. lis 2010

tercule četla jsem, co se ti stalo s malým, ale vážně si nic nevyčítej 😉 i mě kdysi když byl Robík mimi, spadl z válendy 😅 taky byl v prostřed a byl to mžik a najednou byl řev a on dole 😔 A co jsem slyšela, tak se to prostě boužel stává skoro každé mamině 😅 Hlavně že se nic vážného nestlalo! 🙂 A na to padání si fakt zvykni, páč jak ti malej začne vstávat, tak budou pády na dením pořádku 😅 😅 Většinou jsou naštěstí ty prťata fakt šikovný a padaj nějak hezky -bezporuchově 😀 😀

farmarska
4. lis 2010

kopretinko moooc gratulujuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
4. lis 2010

leni tééda ty tvý dorty, to je fakt co kus to umělecké dílo!!! 😀 to by mi normálně bylo líto rozkrojit a sníst 😅
hele a kde na to bereš ty mašle a ty paví oka a ty různý ozdoby co na tom máš? Se musím trochu inspirovat..
Jinak kdyby si náhodou někdy jela směr Dvůr Králové, tak budu tvůj vděčně-čekající zákazník 😵

farmarska
4. lis 2010

kopretinko a ty neboj, za chvíli bude určo už po nevolnostech 😉

kopa
autor
4. lis 2010

Ahoj holky,
mám chviličku tak jdu na vás mrknout.
@handm tak to jsi mě uklidnila s tím hojením 😅 Někdy to nebolí a pohoda a dneska to bolí jak čert 😠 Já už jsem se taky objednala na gyndu a ještě na kardio.Doufám,že mi prášky vysadí na ten tlak.A co Mareček,už je zdráv? 😕
@tercie četla jsem co se ti přihodilo ☹ Doufám,že je Lukášek v pořádku!

farmarska
4. lis 2010

Jéé ted čtu, že má sestra tercule měla zase stejné otázky v hlavě..na leníka 😀
jinak tercíku jestli dinosaurus po té dnešní dřině neodpadne a hned nevytuhne, tak pokecá 😉

kopa
autor
4. lis 2010

@lenik_25 Mnam 😀 😀 nechceš si otevřít cukrárnu? 😕

Holky ještě dotaz,co všechno mohu jíst když kojím? 😅 Já právě skoro nic nejím 😅 bojím se aby malému nebylo zle a tak jsem skoro furt na chlebu,jogurtech,mrkvi,ovoci...Jako nevím co vařit k obědu 😅

kopa
autor
4. lis 2010

@ikopretinka gratuluji ke kontrole 😵 😵 Krásně ti týdny skáčí 😎

farmarska
4. lis 2010

a já se jdu holky moje kouknout na net po nějaké nové matračce do postele, tadle současná je sice teprve asi 3roky stará, ale nějak mi nevyhovuje 😝 zdá se mi moc měkká a bolej mne z ní záda 😝 a to má bejt zdravotní 🙄
Nemáte nějakej tip, na nějakou dobrou? 😕 ale taky aby nestála majlant 😝

farmarska
4. lis 2010

jéé ahoj kopi, matko 😉 jak je?
hele jíst můžeš prostě snad všechno co moc nenadýmá.. 😅 kuli prdíkům u malého..
šarlotka myslím jedla rajče a malá se jí po tom osypala.. 😖 ale to je dost individuelní, takže si to budeš muset asi sama na sobě a Víťoj voprubovat 🤐

m.aa.b
4. lis 2010

Ahojky všem ve spolek 🙂 🙂 🙂 tak jsem si přidala fotečky ze svatby tak se můžete juknout 😉 album je dělané jen pro přátele, tak pokud jsem na někoho zapomněla tak se mi připomeňte 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
4. lis 2010

@farmarska všechno mě bolí 😅 ale Víta je hodnej 😉 Včera spal od 21,30hod a probudil se mi ve 2 v noci a pak v 7hod.ráno 🙂 Tak se i vyspíme.Vyžaduje si pozornost a nejraději je u manži a samozřejmě se jako první usmál na manžu že 😀 😀
S tím jídlem 😅 vařím spíš omáčky,polévky...ale třeba takový segedýn to asi nepůjde kvůli zelí...nikde jsem nic nenašla o stravě.

majjka24
4. lis 2010

@nikissek28 přidala jsem si tě do přátel na FB 😀

sarlotta
4. lis 2010

@ikopretinka blahopřejuuu, tak ať už je líp... mi bylo do 16tt.. tak snad už bude dobře 😉

sarlotta
4. lis 2010

@kopa jj, to sem byla já - matka macecha 😅 😀 😀 😀
Můžeš polévky zeleninové, vývary masové, pečené, dušené, vařené libové maso.rýžu, brambory, knedlík, těstoviny.
Omáčky né moc mastné,a nekořeň.
Ovoce kompotované.čerstvé ovoce a zeleniny veeelmi opatrně zkoušet postupně. Ale nevyhýbej se tomu, musíš to zkusit 😉
pečivo ne čerstvé ještě teplé

já třeba nemůžu vůbec vajíčka v ničem, malou z toho bolí bíško 😔

určitě NE bublinky, luštěniny, květák, zelí,kyselé ryby nebo utopence..... jééé bych si dala 😀

majjka24
4. lis 2010

Holky, nějak to tu zanedbávám, nedočítám, Vůbec nestíhám. Příjdu domů o půl páté , venčení hafíků, pojím, a odpadnu 😅 . Snad to bude příští týden lepší, protože nevím , nevím jak bude vypadat nae snažilkování 😕
Když jsem byla v pondělí u toho mudry- -jsem zapoměla napsat - že mám negativní ty trombfofilie, ale "jen" z 88%, takže už týden volám k Dr. , Ať mě pošle na nějaké dovyšetření a nenechá se odbýt, jnežeru mu, že to byla náhoda, v17 tt nejsou infarkty placenty normální.....nějak na není vůbec čas ani zatelefonovat☹ Ach jo.....
Ke všemu v pondělí příjde naša hlavní vedoucí a bude nás zkoušet ze standardů - závisí na tom naše osobko a premie v prosinci, takže program na víkend je jasný.....je toho hodně 😠 Tak na mě myslete v pondělí od 14 hod 😉

sarlotta
4. lis 2010

@majjka24 držím paluš na oboje,, ale na ty trombofilie víc 😉

majjka24
4. lis 2010

@sarlotta kujíííí moc, jsi hodná 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru