Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
18. led 2011

@petroska díky, jo to bude ono, i cena odpovídá

ikopretinka
18. led 2011

@petroska já nemám zkušenosti se zábaly, ale mě vždycky dávali na hadřík trochu tvarohu, dali na chodidlo a zabalili do ponožky. Fungovalo to za undávali to až byl ten tvaroh suchý a drobivý

ikopretinka
18. led 2011

sakryš v té poloze ležmo se ale blbě píše 😀 , omlouvám se za jiná písmena sem tam 😀

lenik_25
18. led 2011

@suzamen No neblbni, tak to mě fakt moc mrzí ☹

@lucadav Ne? Ale prosim tě...

@madormi Ahoj, ani nemusíš dočítat, všechny jsme ti tady držely palce a tvoje "spolutěhulky" to nesly asi nejhůř. Drž se holka, musí to dopadnout dobře. Už teď je jasný, že máš v sobě bojovníčka, tak to vyjde!

@ikopretinka Sama jistě víš, že ono se snadno řekne, ale hůř udělá. Prostě se člověk snaží na to nemyslet, ale nejde to. Nejde si prostě poručit "mozku nemysli na miminko a přepni jinam". I když musím říct, že jsem tenhle měsíc fakt ve fázi, kdy nevěřím, že se mi kdy podaří ještě otěhotnět.

@petroska Zábaly... použij velkou plínu, kterou namoč do jakoby odstáté vody, hlavně v žádném případě ne ledové. Zabal do ní nahé dítě celé kromě hlavy a nech působit 10 minut v kuse. Pak rozbal a obleč do lehkého suchého oblečení, přikrej pouze slabší dekou. Za 30 minut od začátku zábalu změř teplotu a pokud neklesla, můžeš opakovat. Pak pomáhá taky další metoda, kterou můžeš zkombinovat... do misky si dej vlažnou vodu, do ní dost octa, namoč do toho bavlněné ponožtičky, vyždímej a dej dítěti na nožky a na ty mokrý ponožky navlíkni ještě jedny suché. Nech působit cca 10-15 minut a sundej.

lenik_25
18. led 2011

@petroska A zábal dělej od horečky, tedy od 38,5 v zadečku minimálně.

cajori17
18. led 2011

petroska,je mi lito,ze malej je nemocnej ☹ ale nastesti jsou tu holky jako Lenik nebo ikopretinka,ktere vzdycky maji nejakou dobrou radu 😉 snad to malymu pomuze

madormi,drzte se ...jste sikulky a zvladnete to.....verim

petroska
18. led 2011

Holky děkuju za rady.Vyzkouším tedy ty zábali v plínce a když se mu to nebude líbit což komu by se to líbilo ,tak zkusím ty rady s mokrýma ponožkama.To bude asi mín drastické.děkuju 🙂

lenik_25
18. led 2011

@petroska Prď na to, jestli se mu to líbí nebo ne, hlavně když to pomůže. Malej mi u toho vždycky prvních pár vteřin hystericky řval a během minutky se uklidnil a zábal vydržel. A dávej hodně hodně pít!

ikopretinka
18. led 2011

@lenik_25 jj to právě vím, že je to těžké.Hlavně jak roky přibývají. Já to psala jen tak, co asi pomohlo mě. Hrozně vám všem přeju at to vyjde a držím palce. Vím jak vám je, bolí to, ale určitě se podaří!!!!!!!!

petroska
18. led 2011

@lenik_25 jj bude to muset vydržet 😒 ,snad budu mít nervy na to.mlíko mi moc nechce,pije mín jak jindy ale čaju vypije za den naštěstí mooc a večerní kašičku zblajne taky.jen zeleninka kterou krásně baštil ted u nas nejede.asi jak ho bolí v krčku tak to nechce a plive mi to ☹ .

farmarska
18. led 2011

ahoj frajerky 🙂
tak vám nejdřív napíšu, co nového a pak jdu dočítat 😉
Takže v poradně vše ok. , jen je teda Míšan pořád našikmo, nece se mu nějak hlavou k východu 😅 tak uvidíme prý za 14dní, na další poradně, uděláme i ultrazvuk a zkoukneme to 😎
Jo a mám už vypsanej papír na mateřskou 😎
Jinak dneska máme ještě flákací den, tak si už hovím v postýlce, ale od zítřka se chceme vrhnout zase na nějaké ty upravy, asi přijde na řadu ten obývák 🙂

farmarska
18. led 2011

ahoj frajerky 🙂
tak vám nejdřív napíšu, co nového a pak jdu dočítat 😉
Takže v poradně vše ok. , jen je teda Míšan pořád našikmo, nece se mu nějak hlavou k východu 😅 tak uvidíme prý za 14dní, na další poradně, uděláme i ultrazvuk a zkoukneme to 😎
Jo a mám už vypsanej papír na mateřskou 😎
Jinak dneska máme ještě flákací den, tak si už hovím v postýlce, ale od zítřka se chceme vrhnout zase na nějaké ty upravy, asi přijde na řadu ten obývák 🙂

farmarska
18. led 2011

ahoj frajerky 🙂
tak vám nejdřív napíšu, co nového a pak jdu dočítat 😉
Takže v poradně vše ok. , jen je teda Míšan pořád našikmo, nece se mu nějak hlavou k východu 😅 tak uvidíme prý za 14dní, na další poradně, uděláme i ultrazvuk a zkoukneme to 😎
Jo a mám už vypsanej papír na mateřskou 😎
Jinak dneska máme ještě flákací den, tak si už hovím v postýlce, ale od zítřka se chceme vrhnout zase na nějaké ty upravy, asi přijde na řadu ten obývák 🙂

cajori17
18. led 2011

ahoj Farmísku, snad se Míša brzy otočí hlavičkou dolů. 😎
a moc se neprepracuj ,davej na sebe pozor 😉 jsem ti psala ,ze mas odpocivat 🙂 nemate nahodou s manzou ten hnizdici syndrom?

handm
18. led 2011

Ahoj holky!🙂
Zatím jen na skok, později zkusím dočíst...
byli jsme dneska na kyčlích s prckem, a super, už nemusíme 🙂 Jak pravil pan doktor, to jsou jádra jak blázen 😀😀😀😀😀
tak šikulka, nemá to špatné po mamince 🙂
a zítra jdeme na druhou hexu k naší paní dr...
🙂

madormi
18. led 2011

@aja.83 je to je super moc gratuluji a jak jste velicí už? obříci co to jeden cm nebo víc ? 🙂
@cajori17 jéé krásný a vy už jste fakt obřící taky velká gratulace

handm
18. led 2011

tak především moooooooooooooooc ´GRATULUJU @aja.83. @madormi @cajori,🙂🙂🙂🙂🙂🙂 holky držte se, teď už to určitě ti vaši bojovníčci vybojují a vy s nimi!!!!!!!!!!!!!! 🙂🙂🙂🙂🙂🙂 🙂🙂🙂🙂🙂🙂 🙂🙂🙂🙂🙂🙂 🙂🙂🙂🙂🙂🙂 🙂🙂🙂🙂🙂🙂 🙂🙂🙂🙂🙂🙂 🙂🙂🙂🙂🙂🙂 🙂🙂🙂🙂🙂🙂 🙂🙂🙂🙂🙂🙂 🙂🙂🙂🙂🙂🙂 🙂🙂🙂🙂🙂🙂 🙂🙂🙂🙂🙂🙂 🙂🙂🙂🙂🙂🙂 🙂🙂🙂🙂🙂🙂

@mari111 jupí, šikulka LAuroška, vítáme ji v klubu přetáčečů... a děláš vrchního obraceče?! Anebo už umí i zpátky?!
@petroska, jejda, to je mi líto, snad mu bude brzy líp!!!
@farmarska, ty dávej pozor na sebe před bacilákama a žádné divočiny, ať může miška v klidu ven, snad se brzy otočí!🙂 mě Dr řekla, at magnesko vysazuju postupně od myslím 36 do 38 TT, že se nemá ráz na ráz s ním skončit...

tak to je snad všechno?!🙂 na koho jsem zapomněla omlouvám se!🙂
a všem snažilkám jsem chtěla říct, at nevěsí hlavu!! holky věřte, že to přijde!! Určitě brzy!!!!!🙂🙂🙂🙂 Moc držím palce!!!

farmarska
18. led 2011

jsem se začetla jinde, ale už jsem zpět a dočteno 😎

Petrosko, jak píše Leník, já praktikuju u sebe i u mlaďase ty octové fusekle a fakt to pomáhá! Hele a na to, že moc nebaští prď, hlavně když bumbá 🙂 otřebuje ted hodně tekutin a u horečky spíše studené, hlavně né teplé. Taky často větrat, nepřetápět a dítko nezaduchňávat do dek 🙂 Moc držím palce, at je malej brzy zdravej!! Náš Robča měl to samé ted o svátcích a člověka to fakt psychicky ničí, když vidí svoje dítko trpět..at mu je rok nevo deset 😔
Jinak holky musím říct, že můj bacilák se vás asi zalekl, jak jste tu na něj nadávaly a normálně je skoro pryč! 😨 🙂 Už mám po něm jen malou boličku (uzlinku) na krku a občasné zakašlaní, ale jinak se cítím konečně ok.! 🙂

farmarska
18. led 2011

jsem se začetla jinde, ale už jsem zpět a dočteno 😎

Petrosko, jak píše Leník, já praktikuju u sebe i u mlaďase ty octové fusekle a fakt to pomáhá! Hele a na to, že moc nebaští prď, hlavně když bumbá 🙂 otřebuje ted hodně tekutin a u horečky spíše studené, hlavně né teplé. Taky často větrat, nepřetápět a dítko nezaduchňávat do dek 🙂 Moc držím palce, at je malej brzy zdravej!! Náš Robča měl to samé ted o svátcích a člověka to fakt psychicky ničí, když vidí svoje dítko trpět..at mu je rok nevo deset 😔
Jinak holky musím říct, že můj bacilák se vás asi zalekl, jak jste tu na něj nadávaly a normálně je skoro pryč! 😨 🙂 Už mám po něm jen malou boličku (uzlinku) na krku a občasné zakašlaní, ale jinak se cítím konečně ok.! 🙂

farmarska
18. led 2011

čajdo no manža ten zahnizdovací syndrom ani tak nemá 😅 ale já ho k němu dotlačuju 😀 páč já ho mám jak vyšitej 😀 😀

farmarska
18. led 2011

mad jsi doma, hurá!! a srdíčko tluče huráá!!! 😵 😵 😵 😵 holka jsi šikulka a melej bojovníček 😵 já věřím, že to dáte 😉 😵 😵 hlavně na sebe buď opatrná, nic nedělej!!

farmarska
18. led 2011

lení brouku nedepkuj 😔 i tebe si štěstíčko jednou najde 😉

farmarska
18. led 2011

hadm moooc gratuluju ke kyčličkám!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kopretinko, téda tobě ty tejdny skáčou! 😕 😵

farmarska
18. led 2011

jo kopretinko to propstěradlo jsme měla kdysi u Robči a bylo v pohodě 😉 🙂

suzamen, to mne mrzí, že manža zlobí 😢

kerie teda manža je šikulín, že to takhle s malou pěkně zvládnul-sám 😕 😵

petroska
18. led 2011

@farmarska už druhá s octovýma fusaklama? 😀 .tak teda budou fusakle první místo zábalu když se teplota zas rozjede.dík 😉
@handm gratulkake kyčličkám.taky už máme od nich pokoj 🙂

lenik_25
18. led 2011

@ikopretinka Děkuju 🙂

@petroska Tak to je fajn, že tak pije 🙂

@farmarska Kéž by 🙂 Děkuju.

aronek
18. led 2011

Ahoj, hlásím, že jsme dnes byli na desetiměsíční kontrole. Máme 75 cm a 8410g. 😀

mabe
18. led 2011

@aronek ahojky, tak jsem zahlidla zpravu od tebe a reaguju: my mame 74cm a 9kg - radi papame, i kdyz uz chodime vsude a nejsme schopni v klidu sedet, tak mame faldiky. 🙂

aronek
18. led 2011

@mabe taky dost jí, jenže lítá jak šídlo, takže jsme bez faldíků, ale dr říkal, že je v pohodě, že sice moc nepřibral, ale vytáhl se 😉 Jste prostě kus ženské 😀

lucadav
18. led 2011

@farmarska To už bude mit horši se otočit,,,mě se mala už neotočila...tak stojka=))))ja ji dělala a malem jsem se skutalela =)))nechapu jak to někdo s břichem uděla...

lucadav
18. led 2011

@suzamen Naprosto souhlasim......at je lip.

mabe
18. led 2011

@aronek no, peknej kousek. 🙂 hlavne ze jsou zdravi. 🙂

lucadav
18. led 2011

@petroska Taky taky ponožtičky,,,ja dělala přesně aj olinkou jen chladila .......strašně se mu ulevi

lucadav
18. led 2011

@ikopretinka To to je moc moc fajn hebounky.......

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru