Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maarrtina
3. únor 2011

@farmarska no rýma je lepší koupila jsem ten Libenar. Má to zahleněný hlavně v noci, ale odsávačnou nic neodsaju. Příjde mi, spíš i choptí, že má v krku jako hlen. A nemůže si odkašlat.

aja.83
3. únor 2011

Ahoj holky!
@mirax Gratulka ke kontrole! 🙂
@ikopretinka Taky gratulka ke kontrole, pěkně odpočívej! 🙂

ikopretinka
3. únor 2011

@farmarska taky si zatím nepřipouštím, že tím otvorem musí projít. Neboj, to dáme, zvládly jsme horší věci, nějak je protlačíme a hotovo. 😀 😀 a pak můžeme studovat kámasútru 😀 , i když nevím nevím, nějak se mi už ani nechce, za to na začátku...to bylo něco, víš kolik mě to stálo přemáhání a těch nočních orgasmů ze spaní co bylo 😀 😀 neskutečné, jsem fakt nechápala, no jo hormony, hormony. Ty se máš už 36tt!!!! Mě drží vidina, že nejpozději v květnu budu mít zase volné břicho. Je to teď festovně narvané a bude hůůůřřř 😀 😀
Holky kolik jste tak přibraly na začátku 3 trimestru????

kopa
autor
3. únor 2011

@ikopretinka Odpočinu a budu nabírat sílu 😀 Hele ve 3 trimestru jsem nabrala nejvíc 😀 asi od 30tt jsem nabrala 11kg 😅 dohromady jsem za celé těhu nabrala 16kg a to sjem měla parádní zásobičku.
Jo a Farmíku a Kopreti ty mimča vám tam projdou 😀 😀 Podívejte jaký byl Víta cvalda a jak šel hezky ven(i když jsem byla dost sešitá 😅 😒 )

kopa
autor
3. únor 2011

@maarrtina Marti oni si tam ty ruce strkají,to je normálka patří to psychomot.vývoji 😀 ted je budou neustále objevovat.Já možná našla Vítovi zoubek 😀 na horním patře úplně vzadu je to tam taková bílá tečka větší 😅

kopa
autor
3. únor 2011

@maarrtina marti nám tohle Víta dělá na kameru,vytáhnu kameru a přestane se smát.Tak ho musím nejdříve pořádně rozblbnout 😀

sarlotta
3. únor 2011

@kopa vzadu, jo ? první rostou přední zoubky a to mezi 6-8měsícem 😲 😉 tak nevím teda.... nebude to aftík ?

sarlotta
3. únor 2011

@maarrtina máš odsávačku na vysavač ?

sarlotta
3. únor 2011

@ikopretinka máš perfektní datum porodu, květen je super, krásně si užiješ miminečka v teploučku a pak už bude větší na Zimu a nebudete už tolik řešit jídlo, kde a jak nakrmit🙂 vydrží dýl.

já přibrala celkem 22kg a to asi 4kg měsíčně od 17tt do 38tt pak už sem rodila 😉

mari111
3. únor 2011

ahoj holky, ke kontrolkám gratuluju, choroučke dětičku litiju a přeju ať jsou brzo fit. a Leničce držím palečky aby mamatest ukázal pořádne dálnice

mari111
3. únor 2011

No a jinak dneska se Lauruška vzbudila o púlnoci a do tří se jí nechtělo spinkat, už to udělala asi třikrát, co to s tou mojí holkou je??? 😕 😕 😕

sarlotta
3. únor 2011

@mari111 a co děláte , když nespinká ? vůbec se s ní nebav, zhasni a hotovka 😉

mari111
3. únor 2011

no to jsem skoušela, ale nejdřív se rozčiluje a pak začne brečet, du k ní když už začína mít hysterák, no včera nezabralo ani když jsem si jí vzala k sobě ☹

maarrtina
3. únor 2011

@sarlotta ne mám do pusy. Zkouším jí to odsát,a le skoro nic tam není

lenik_25
3. únor 2011

Holky, tak to mi vysvětlete. Koupila jsem si teda mamatest 10 a dopoledne asi v 10 hodin na něm byla v limitu (za asi 3 minuty) slabá druhá čárka. Viditelná, ale slaboučká. Udělala jsem si mamatest 10 ještě teď odpoledne a vidím leda tak prd nebo když se hodně u okna zakoukám, tak tam je slabý náznak ducha. Bílo ne. Ale je to tak slaboučké, že bych to opět ani nezachytila foťákem. Na to, že jsem 29 DC fakt divný ☹

ikopretinka
3. únor 2011

@lenik_25 nevím, mě se to divný ještě nezdá. Podruhé už jsi mohla mít naředěnou moč. Já dělala test taky 29DC odpoledne, a bylo to sotva vidět. POšu ti foto. Oba testy jsou 10 a podle mě jsem měla ovu tak 13DC

lenik_25
3. únor 2011

@ikopretinka Ten 29DC bohužel moc nevidím, protože je to tady v malém rozlišení. Možná kdybys to dala do fotoalba a viděla bych to větší... Já ti nevím... je to tak 50/50 Před tím druhým testem jsem vypila asi 400 ml čaje.

ikopretinka
3. únor 2011

@lenik_25 zkusím to dát do alba. No to je docela dost vody. Počkej ještě nějaký den a testuj hned ráno. Ten druhý je už z ranní moči

lenik_25
3. únor 2011

@ikopretinka Má to smysl jenom ráno, ale prostě jsem si říkala, že citlivost 10 by to ukázala i kdykoliv během dne, když jsem 29DC

lenik_25
3. únor 2011

@ikopretinka Koukla jsem na tu tvojí fotky a teda sakra rozdíl ve dvou dnech, co? Jinak já tu čárku na mamatestu měla o trošičku slabší, než máš ty.

mari111
3. únor 2011

@lenik_25 uvidíš ráno, to je lepší testovat ráno když ještš nemáš naředěno 😉

ikopretinka
3. únor 2011

@lenik_25 to jo, já to tehdy zkoušela jen tak, protože mi bylo blbě z čaje a nějak se mi to nezdálo, ale popravdě jsem si říkala, že je to moc slabé ta čárka a vidíš nebyla. Já bych tak den , dva počkala a nervovala se, stejně to neovlivníš.

ikopretinka
3. únor 2011

@lenik_25 to jo, byl to rozdíl, jsem na to docela čuměla. Tak záleží kdy jsi měla ovulku a kdy se ti chytlo, ještě buď v klidu, pořád má čas aby vykoukla pořádně 😉

lenik_25
3. únor 2011

No jasně, máte pravdu 🙂

lenik_25
3. únor 2011

@ikopretinka Jo, je fakt, že jsem asi míň dní po OVU, asi 11.

ikopretinka
3. únor 2011

@lenik_25 no tak to tam být fakt ještě nemusí , mě vylezla vždy na desídce až tak 15DPO, dřív nee

nicollka
3. únor 2011

leni ja bych te tipla na 10dpo coz by bylo na slabou čarku taky sem mela. A kdyz si vypila čaj tak to neukáze, bud ráno nebo předtím nepít aby byla moč fakt tmava. Tak uvidiš rano, držim ti palce aby zesilila. a nezkusiš vyfotit?

ikopretinka
3. únor 2011

@lenik_25 a grafík vypadá dost dobře 😉

lenik_25
3. únor 2011

@nicollka Děkuju, jsi hodná. Vyfotit to nejde, protože ten testík jsem měla v kapse u bundy (nedělala jsem ho doma) a poničil se.

lenik_25
3. únor 2011

@nicollka jinak ve fotoalbu mám fotku clearblue 25 z dnešního rána. Dělala jsem si ten digi test a vyšel negativně. Tak jsem ho rozebrala a v ní měl ten testovací proužek druhou čárku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru