Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
4. únor 2011

@lucierob to je pravda.......ale budu se snazit byt v klidu,ale zase si rikam,do kontroly daleko....sice jsem byla v pondeli na utz,ale nejradeji bych sla i pristi tyden

lucierob
4. únor 2011

@cajori17 tak co si pro klid duše pořídit takové po poslouchátko co má farmi?

mari111
4. únor 2011

@cajori17 jo neboj uteče to a za chvíli budeš rodit ty 😉 Jo jo Lauruška nám roste před očima, je to potvúrka, žížalka dlouha po tatínkovi, nic jiného poslední dobou nedělám, než jen vyřezuju věci co jsou jí krátke na nožky nebo rukávky, no 😖

mari111
4. únor 2011

@lucierob jo to naslouchadko je super, taky jsem ho měla, jen to chce taky silné nervi, někdy trvalo než jsem srdíčko našla, když se třeba Lauruška otočila, nebo co tam prováděla ale naštěstí jsem ho vždy našla 😉

cajori17
4. únor 2011

@lucierob vazne premyslim,ze si to poridim 🙂 ale mam strach,ze nic neuslysim pres svoje speky 😔

@mari111 to bude nejaka modelka 🙂

cajori17
4. únor 2011

chtela bych si najit ten angelsound z bazaru,novy stoji kolem 1200-1500 😅 to je docela dost,ale jak se to vezme,pro klid duse,to klidne koupim i za tu cenu

lucierob
4. únor 2011

@mari111 jaké má Laurinka míry?

cajori17
4. únor 2011

no nic,byla jsem hodit sprchu a jdu milackovi zahrat pelisek.........jinak jsem si vsimla,ze mi stmavli bradavky-trosku 🙂 ale prsa me uz nejak neboli................

dobrou noc

mari111
4. únor 2011

@cajori17 dobrou čajdo, jo na bazaru ho někde určo naješ 😉

mari111
4. únor 2011

@lucierob míry, no nosí něco ještě 74 a něco 80 , je jí to všechno věčšinou široké ale na dílku dobré, nebo jako myslíč v cm, tak to nevím, musela bych ji změřit 😒

madormi
4. únor 2011

@lenik_25 😀 😀 😀 😀 teda ty nás napínáš 🙂

madormi
4. únor 2011

@cajori17 já to mám total stejně, bojím se těšit, plánovat...

lenik_25
5. únor 2011

@maendy Netestuju vůbec. To teda vydržím. Mám poslední proužek a ten nechám nejdřív na pondělí. Už mě to nebaví.

@mari111 Tak to je super, že to tak dopadlo s tou pokutou a není to ta horší varianta. Díky bohu aspoň za to, co?

@maarrtina Mléčná se míchá jen s vodou, ale je lepší dělat nemléčnou do mléka, na které je mrňous ještě zvyklý. Ty mléčné kaše až později.

lenik_25
5. únor 2011

Všem krásný den,

aktuální zprávy jsou takové, že MS stále nedorazila a podbřišek se ani tak netváří 🙂 Takže jsem 31 DC a BT je 37,2. To je dost vysoko 🙂 Uvidíme, netestuju, čekám několik dní.

farmarska
5. únor 2011

ahoj holky, hezké ráno 🙂
tak jsem vás konečně dočetla 😝 Včera jsem byla bez pc, manža mi ho totálně předělával, páč jsem to měla zvirované, byl pomalej a sekal se mi 😖 ale ted už zase šlape jako hodinky 🙂 🙂
holky s těma doktorama, já se přiznám, že teda jako nevím 🤐 Jako jsou doktoři a doktoři. Někteří darmo mluvit (třeba můj bejvalej obvoďák-ten by zasloužil spíš ubrat než přidat 😠 ) ale pak jsou doktoři a ti jsou fakt machři a těm bych přidala na hned, páč si to zaslouží 🙂 Jenže jak je rozpoznat a rozdělit to , že 😅 Je to těžký.

farmarska
5. únor 2011

teda leníku ty nás napínáš!!! 😀 nicmoně držím dál palečkýý!! 😉 😵 😵

lenik_25
5. únor 2011

@farmarska No je to napínavý co? 😀

farmarska
5. únor 2011

Mari supr, že to dopadlo s pokutou, jak to dopadlo 🙂 ale i tak to jsou šmejdi 😠 jako by člověk nebyl dost poučenej sám že 😒 A tyhlety spisy, kde z člověka dělaj viníka atd.. no to je taky hnus 😝 nevinnýmu člověku člověku kterej si to nezaslouží, nebo svědkovi něčeho, apod... hned vyhrožujou penálema atd.. a opravdoví lumpové se těm našim zákonům jen smějí 🙄

farmarska
5. únor 2011

lení je 😀 😀 😀

farmarska
5. únor 2011

lení je 😀 😀 😀 lepší než seriál na pokračování 😀 😀

farmarska
5. únor 2011

musím odskočit, rodina se pídí po snídani 😉

lenik_25
5. únor 2011

@farmarska Dáda pro změnu nechce snídat, jen na ten chleba čučí. Ale já se jdu pídit po nějaké snídani pro sebe.

nicollka
5. únor 2011

ahoj holky ja se zblaznim, zase víkend ráno zase růžové na wecku :( no uvidim, snad to bude jen takova kapička jako min. sobotu a pak nic. uff mi ale dava zabrat teda.

lenik_25
5. únor 2011

@nicollka já věřím, že to nic není, moje kamarádka má špinění festovní a má jen víc odpočívat

ikopretinka
5. únor 2011

Ahoj,@nicollka já špinila hnědě do 14tt i s utrošem, pokud jsem neležela tak růžově. Chce to klidový režim, co nejvíc ležet, říkala mi to doktorka.
@lenik_25 tak vidíš, teda ale napíš hezky.

lenik_25
5. únor 2011
sarlotta
5. únor 2011

@maarrtina dík za sudoku, je to lehké🙂)) budeme mít dvě, říkala jsem manžovi, že mu nechám udělat aj pro něho 😀 😀 😀

sarlotta
5. únor 2011

@lenik_25 tak abys vydržela do pondělka 😀 a šetři se, mimís bude dacánek už od malička coooo🙂 myslím, že tam budou krásné dvě 😉

madormi
5. únor 2011

holky teda řeknu vám je to náročné, mě je furt blbě jáuž jsem z toho tak unavená a protivná i sama sobě ☹

lucierob
5. únor 2011

@madormi neboj jednou to skončí a pak už si budeš jen užívat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru