Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
2. bře 2011

@petroska teda snad to ten atopák nebude 😒 a co říkala dr? fotky matyho jsem dávala na stránku 2332 🙂

ikopretinka
2. bře 2011

@ee.liska ahoj , jo vzpomínám si, že jsi ležela. Kvůli čemu přesně? Moc jsem tě obdivovala. 😉 Jo a taky máš krásné fotky v albíčku i šarlotka.
No já v podstatě ležím od 6tt-14tt kvůli špinění, ale s tím že jsem uvařila a sem tam popocházela a pak od 20-24tt znova a od 24tt navíc můžu jen na wc a do sprchy. Jo vím zbývá mi už mi jen chvilka, ale je to nápor na nervy o ležení nejde, to zvládnu. Navíc do 34tt bych musela do porodky v brně. Prostějov nemá JIP.

ikopretinka
2. bře 2011

@petroska sice jsem to neviděla, ale podle popisu to na to vypadá, já mám atopický exzém , ale na loketních a kolenních jamkách a taky na prstech. Může to mít po nějaké potravině, hlídej to a vyzkoumej, ale může to být reakce na mýdlo nebo krém. Na kožním mi dala excipial, zkus se na to přeptat kdyžtak, docela fungoval

ee.liska
2. bře 2011

@ikopretinka děkuji 🙂 no byla jsem 3x v nemocnici, poprvé kvůli špinění, podruhé a potřetí kvůli inkopetenci děložního hrdla úplně tě chápu jak ti je ☹ já jsem se prvně upínala k 30tt, že už by to bylo snad dobré, pak k 35tt no a nakonec z toho byl 38tt 😀 Ale je to pěkněj nápor na všechno, kor když se nedá ležet na zádech ani na břiše, co? Ale těch knížek, co jsem stihla přečíst. No držím palečky, A´t je všechno jak má a za sedm týdnů držíš malý uzlíček 😵

ikopretinka
2. bře 2011

@ee.liska moc díky. Já se taky upínala na 26tt, pak 28tt, pak 30tt a ted 34tt,pořád je mi to málo co? 😀 No přežít takových 21 dní by to chtělo. Tak snad.

petroska
2. bře 2011

@ikopretinka ahoj.hele on má jen občas ružové tvářičky které zas ten den zmizí.nic drsnýho,popraskanýho,nesvědí ho to.a ani na pohled nejde na líčkách nic vidět jen že to má jako ze zimi když dojdeš červené a pak zas šup to smizí.já mu na to koupilalinolu.on to má červené hned jak se probudí a dělá se mu to tepr 2hý týden jinak celou dobu nikde nic.takže sem to ani neřešila s doktorkou ale hned jak tam pujdem se zeptám 🙂 .snad to nic takovýho nebude 😲 .pro jistotu si vše co spapá píšu a po jídle to nemívá.nevíš jestli to nemuže mít z mlíka?celou dobu sme měli jedničku a ted od 6 začli hami 2 tak to by mělo být na stejný zpusob mlíčko tak snad to nemá z toho

sarlotta
2. bře 2011

@petroska ahojík holky🙂

děkuju za přánííí🙂)) chystám se to náležitě oslavit 😀 😀

ikopretinka
2. bře 2011

@ee.liska knížek už tak dost padlo. Tak co jiného dělat že?

sarlotta
2. bře 2011

@ee.liska díky.-)

@petroska sem chtěla napsat že ty tvářičky nemusí být ekzem, to může být reakce na jídlo, na teplo a zimu... zkus lipobase krém, nebo bepanthenem natírej. krémem pro atopiky bych to mazala až by Ti to doporučila kožní doktorka... a jestli se bojíš, tak zajdi tam.. kamoška nebude doktorka, že 😉

petroska
2. bře 2011

@ee.liska aha už koukám.to je z toho nedočítání jak nestíhám 🙂 .šikulka.krásně rostete 🙂

petroska
2. bře 2011

@sarlotta kámoška doktorka není,jen to má její malá a prý to ma to samí jako my a ještě to má prý i po těle ale mi po těle nic.ze zimi si myslím že to nemá.kolikrát přijdem z venku je zima a má to krásné.většinou to má hned po ránu co otevře očička a na večer.a ani po koupání to nemá.tak nevím no.bepanťák sem zkoušela a furt se mu to dělalo.ale poptám se u doktora,by mě jeblo kdyby něco měl.stačí ten hemangiomek na hlavičce a soptím 😠

ikopretinka
2. bře 2011

@petroska tak atop je jakoby červená kůže, potom sušší červená a pak se dělají i puchýřky. Těžko říct. Já to měla od narození. Jo z mlíka to být může. Na to bacha, je zrádné. Může to mít jen reakci, ale pozor aby se to dál nedráždilo, aby neměl alergii nebo atop časem.

petroska
2. bře 2011

@sarlotta a jinak taky vše nejlepšííí.pořádně to oslav a nabašti se dobrot 😀

petroska
2. bře 2011

@ikopretinka ach jo.zítra jdem do nemocnice zas na vyšetření tak se zeptám tam a popř šupnu k obvodní at raději zavčasu koukne.ale má to jen lehce červený pokud si někdo všim na některých fotkách,nemá to moc ale prostě to rači řeším ,se mi to nezdá.že někdy je čistý ,někdy zas červený.už ho i nechávám jen v bodynku a punčoškách jestli to nemá z tepla ale nemá

ikopretinka
2. bře 2011

@petroska mě to přijde spíš jako reakce ne nějaké jídlo podle toho co píšeš. Ale je taky pravda, že atop je nejvíc vidět ráno pokud se trošku zpotíš a večer. No ale zatím bych to připisovala jídlu.

sarlotta
2. bře 2011

@maarrtina tak držím palušky na kontrolu, ať je to ok🙂

@lucadav jej mandlička a je to opravdu nezbytné ? víš nosní mandle rády dorůstají 😅 no a nemohl by tam s ní přespat manžel ?, je to na jednu noc ne ?

ikopretinka
2. bře 2011

@petroska taky mě napadlo nemá něco čím krmíš nějaké "éčko" nebo kyselinu citronovou nebo tak něco? Nebo nedáváš mu třeba něco s citrusem (stačí i pytlíkový čaj)?

sarlotta
2. bře 2011

@petroska já bych zašla ke kožní rovnou, dětská to nemusí poznat, ať máš klid a jistotu. jako když to bude ekzem, tak to musíš léčit co nejdřív.. když ne, oddychneš si. jiná možnost není. 😉
z tepla by měl potničky. já myslím to jídlo... zkus dát jeden den jen jeden příkrm -jednodruhový a uvidíš co bude druhý den ráno a tak vyzkoušej všecho co už jíte. Co jsi přidávala naposledy než to začal mít ?

to mléko 2. no nevím, to by nemělo vadit, to je stejné složení jen víc bilkovin tam bude.

sarlotta
2. bře 2011

mě se malý očervenal když sem mu okyselila koprovku a vydrželo mu to na pusině dost dlouho 😝

tercie
2. bře 2011

Ahoj holky, koukám Farmi už se neozvala, tak si ještě asi doma užívá poslední chvilky klidu... Kdyby nepřišla, tak o všem, co se dozvím, vás budu informovat, pěkně, jako ségra informovala o nás, když jsme byli v porodce 😀

JInak Luky měl po ránu furt zvýšenou, po odečtu 37st, to asi není na prochajdu venku co? A ono je zrovna taaaak krásně, a na tu rýmajznu by mu to prospělo, to je takovej pech.

@sarlotta všechno neeeeeeeeeeeeej 🙂 Už se můžeš aj opít😀

ikopretinka
2. bře 2011

Právě , pokud to mléko má víc bílkovin může reagovat takhle. Bílkoviny jsou alergeny, stačí jedna jiná a je to hned. Taky bych zašla na kožní ať máš jistotu.

ikopretinka
2. bře 2011

@sarlotta jsem nevěděla, že slavíš 😉 Všechno nejlepší přeju 😉 😉 😉 😵

sarlotta
2. bře 2011

@tercie s 37 bych ven šla, jestli moc nefouká.. to není teplota 😉 a díky... jojo večer si dám vínečko 😀 😉

tercie
2. bře 2011

@petroska ajaj, snad to nebude nic vážnýho, taky bych asi šla rovnou ke kožní, pro svůj klid...

@maarrtina taky držím, ať kontrola dopadne dobře 🙂

Holky mám vás pozdravovat od Sirellky, včera jsem s ní mluvila, mají se dobře, Verunka i Filípek jsou v pohodě, občas jí dávají zabrat, co si budem povídat 😉 jen s Verunkou půjde na sono hlavičky, mudře se zdá že má větší...no jo, holt tabulky, kolikrát se do nic ty naše dětičky nevejdou, tak se doktoři sichrujou.

sarlotta
2. bře 2011

@ikopretinka děkuju... já už teď furt 30 jenom.... 😉 už 2 roky 😀 😀

petroska
2. bře 2011

@sarlotta raději to začnu řešit at si fakt oddychnem když to nic nebude.no furt jedl jen skleničky od 4 měsíce a ted od pul roku a něco sem mu začla dávat ty od ukončeného 6 měsíce.tam jsou rajčata a samé takové tak jestli to nemá z toho.z mlíčka bych taky neřekla.2 hami je jen čímsi obohaceno navíc.a ráno vstal dnes v pul 9 ,měl to trošku červený a v 9 už zas nic.tak nevím no.večer zas pravidelně kolem 6 hodiny a 8 zas už nic 😒 .nevím no,každopádně ste mi ted nahnali s rači fakt šupu už zítra at to bobek nemá...

ikopretinka
2. bře 2011

@tercie to je pech, je tam krásně. Neboj za chvíli bude jaro a budete drandit po venku o 106 😉

ikopretinka
2. bře 2011

@sarlotta já si taky nepřipouštím, že mě za dva měsíce a kousíček bude 32 😝 . Cítím se na 20 😀

sarlotta
2. bře 2011

@tercie jo sirell mi psala, doufám, že to bude ok. ale myslím, že jo🙂

tercie
2. bře 2011

@ikopretinka to věřím, že to musí bejt záhul, pořád ležet, no trošku ti závidím to čtení, co je malej na světě, jsem přečetla jednu jedinou knížku, a docela mi to chybí, já předtím četla pořád, a nejvíc před spaním, ale teď nemůžu svítit, aby se nebudil Luky, a jak lehnu tak chrápu 😀 Ale už máš jen kousek, když jsi to zmákla takovou dobu, tak teď už to taky dáš 🙂 Víš jak, pro dobro věci 🙂😉 Drž se!! Co taky zbejvá, viď...

@sarlotta je krásně, svítí sluníčko a fouká jen trochu, já bych bejvala taky šla, ale kámoška mě zradila, prej s teplotou ven chodit nemám, tak nevím, jinak já bych ho aspoň na chvilku vzala, už jen proto, že se mu venku líp dejchá, tady v tom suchu to je na hovňajs. Máme topení v podlaze, tak ani nemám jak zvlhčovat,leda bych na zem vylila kýbl s vodou😀 Ten zvlhčovač jsme pak nakonec nekupovala, teď by byl potřeba, ale zas nejsou prašule.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru