Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucadav
10. bře 2011

Ahojiky tak copak je tu nového??? já byla dělat kamaradce vlsy....už měsíc je chuděka na lužku aby neporodila..tak jsem jí jela udělat krásnou,kdyby se rozhodlo mimi kouknout na svět=))))) Díiko už v posteli,tak sand bude klídek....
Farmi...koukám ,že se aklimatizujete doma ,,,to je fajn,at jde vše po másle,,my jsme si s prdíkama taky užily=))))))opatrujte se.
Leniku ,,,že by to tentokrát vyšlo????????držím pěstičky...
Já si vubec nemužu vzpomenout jestli jsem to dostala nebo ne,,, 😒 posledni dobou jsem nějaká mimo...nějak mi to nemyslí či co???nemám to ani zapsaný,,,ale není z čeho 😀
Krásný večer

ikopretinka
10. bře 2011

tak jsem zhřešila a objednala si 😵

madormi
10. bře 2011

@ikopretinka krásná 🙂

majjka24
11. bře 2011

Ahojki holky, už jste mě vymazaly i z tabulky??? ☹ ☹ ☹

lenik_25
11. bře 2011

@majjka24 Ahooooj, ježiš, to jsem ráda, že jsi tady!

lenik_25
11. bře 2011

@lucadav Maminka chce mít hezký vlásky, aby se mimčo neleklo jo? To je hezký 🙂 A děkuju Lucíku, tak jako přiznám se, že mi za poslední 3 dny nevyšel negativní mamatest, tak SNAD. Ale už chci pořádnou čáru a ne takový dušiska. Tady je ukázka:

madormi
11. bře 2011

@majjka24 vždyt´si to chtěla, ale do pěti vteřin můžeš být zpět 🙂

kopa
autor
11. bře 2011

Ahoj holky 🙂
@handm už ti dorazila ta jídelní židlička??Mě dneska přišla,jakou jsi zvolila barvu? 😕 a jste spokojený?

petroska
11. bře 2011

@kopa ahojky juu pošlete odkázky jaké máte židličky.my sme včera vybírali také pro prcka a nevíme jakou koupit!!

lucierob
11. bře 2011

ahoj holky,

@kopa jé, vy už nakupujete krmící židličku. To je fakt šílené, jak to rychle letí. Vždyť nedávno se bobci narodili. 😵

všechny svatební fotečky jsou krásné. Jak taky jinak. Každá nevěsta je pěkná 🙂
@madormi
@lenik_25 a ještě myslím, že @cajori krásné nové profilové fotečky

A vybíračky kočárku: Ten camarelo vypadá dobře.I v té bílé barvě je krásný, ale na údržbu asi dost nepraktický

@farmarska jste s Miškou šikulky. 😉 To je dobře, že už se mlíčko rozjelo. Doufám, že vás pustili dneska domů. To už bude pohoda. Uděláte si svůj denní režim a ty budeš hezky v klídku a Miška bude krásné šťastné,spokojené a napapané miminko 🙂
@lenik_25 držím palce, ať čárka sílí

a víc už si nepamatuju 😅

lucierob
11. bře 2011

kakra, ti smajly jsou nějací rozmázlí

lenik_25
11. bře 2011

@lucierob Děkuju 😉

lucadav
11. bře 2011

@lenik_25 moc bych ti to přála

lenik_25
11. bře 2011

@lucadav Já vím, jsi moje zlato, ale já tomu, že by to už vyšlo, moc nevěřím. Však víš...

lucadav
11. bře 2011

@lenik_25 tak věř=)))))) třebas to zrovna vyjde....

cajori17
11. bře 2011

ahoj holky,jen v rychlosti nakukuji,vyrazime do Brna na nakupy,prstynky atd 🙂tak snad neco sezeneme 🙂

@lenik_25 zda se mi,ze malilinko zesilela,drzim palecky-nadeje umira posledni 😉
@lucierob dekuji 🙂

a ja letim,zatim pa.vecer se prijdu pochlubit nejakymi ulovky 🙂

ee.liska
11. bře 2011

ahoj 🙂 holky Maty má první zub 😀 😀 😀

ee.liska
11. bře 2011

@ikopretinka krásná zavinka 😵

@lenik_25 to určitě vyjde, za pár dní tam bude dálnice jak na Prahu 😉 😵

@kopa jakou máte židličku? Maty dostal od našich tu klasickou dřevěnou, ještě jakou jsme měli my, čuměla jsem, že ji ještě vyrábějí, taky byla pekelně drahá, fuj 😀 já totiž ujíždím na dřevě, plast se mi moc u nás doma nelíbí

@cajori17 tak přeji pěkný "lov" 🙂 jsem na prstýnky zvědavá 😵

no my jsme celou noc nespali, Maty ječel, myslela jsem si, že je to bříško a ráno taťka objevil zoubek 🙂 Jako já celou noc stávám, hledám už 14 dní, jestli něco a tatínek jednou šmátne do pusinky a zub tam je, teď abych mu koupila něco na sebe 😀 už teda vím, proč měl ty teplotky

handm
11. bře 2011

@kopa ahoj, Leni, jojo, židličku máme doma přesně týden, máme tu tyrkysovou co mám v albu 🙂 (z neznámého důvodu se v katalogu Chicco prý jmenuje Greeny, tam kde jsme ji kupovali ji vedli jako Water lilly - což mi přišlo logický - takže jsme ji měnili, protože přišla zelená pod názvem Water lilly...)
A spokojená zatím jsem a Bobista taky - mám to uplně do lehu, jakoby, když ještě nesedí a je tam jak alipaša 🙂 a baští v tom jak ďábel 😀
Ty nejsi?! a jakou máte?!

lucierob
11. bře 2011

@ee.liska gratulka k prvnímu zoubku. Takže šatičky nebudou? Chlapům se taky něco kupuje za nález prvního zoubku? 😕 to jsem nevěděla.

wlladka
11. bře 2011

Ahojík 🙂
nezemřela jsem, ale PC mám stále v koutě na hromádce ☹ Nestihnu vás dočíst, ale musím pogratulovat @farmarska k Mišulkovi.
Gratuluji z celého srdce a přeji moc zdravíčka a štěstíčka malému i tobě. 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@lenik_25 má dušíka, tak držím moc pěsti, ať už je z toho pořádný těhubřicho 😉
a přikládám slíbené foto našich nových sedaček 🙂 Jedna 3-místná, jedna 2-místná

wlladka
11. bře 2011

@petroska my máme židličku Chicco Polly http://www.mall.cz/jidelni-zidlicky/chicco-zidl... a jsme spokojení. Dá se různě polohovat a taky se lehce složí a postaví ke zdi.

wlladka
11. bře 2011

...a tady nějaké čerstvé fotečky Šimonka

wlladka
11. bře 2011

@ee.liska Matymu gratuluji k prvnímu zoubku 🙂 🙂 🙂 🙂

Ty mimča nějak stárnou 😒 . Za chvíli půjdeme na maturitní ples, co? 😕 😅

wlladka
11. bře 2011

tak jsem se trefila do času, kdy tu nikdo není. Šimonek si právě nadělal do plenky, tak se jdu věnovat jeho sametové prdýlce. (aby sametová zůstala)
Pak uvařím kotel čaje, bo na mne něco leze. Matyáš byl marod, tak to z něj na mne skočilo. Hlavně že je on už v poho. Zítra jede na závody do České Lípy, tak aby byl fit. Tančí street dance a tohle jsou první závody v sezóně, tak mu musíme držet palce.
Tady přeji všem těhulím, ať jsou bříška veselá a zdravá. Dětičky ať netrápí maminky a pěkně papají, spinkají, kakají........atd, atd a daří se jim pokroky, nestonají a rostoucí zoubky ať je netrápí.
Čekatelkám na testíky pěsti jako balóny a s jarním kvítím i ty krásné čárečky 😉

Já snad dokopu manžu, aby mi konečně přestěhoval mou kancelář, ať se mi na ten PC moc dlouho nepráší. Je mi smutno, při pohledu na tu hromádku v předsíni ☹ A hlavně!!!!!!! Jsem bez spojení se světem !
tak zatím páááá

mari111
11. bře 2011

ahoj holky

mari111
11. bře 2011

u nás hnus počsí, normálně musím svítit 😠

mari111
11. bře 2011

@wlladka jéééé do Český Lípy, to je kousek od nás 😅

anik86
11. bře 2011

Ahojky chtěla jsem se zeptat na váš názor 31. 12 2010 byla podlesdní MS. Když mi to pořád nepřícházelo udělala jsem si pár testů většinou vyšly slabě pozitivně. Dneka jsem byla u dr. a ta mi řekla že tam vidí dutinku ale nemůže říct přesně jestli to je těhu. Tak mi vzali kreev na hcg a pichli vyvolačku co si o tom myslíte?

wlladka
11. bře 2011

@mari111 tak můžeš jít fandit 😀 😀
@anik86 nevím proč hned vyvolávačku 😨 I když......za dva měsíce by už mělo být v bříšku daleko víc, než jen dutinka 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru