Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ivomal
20. črc 2011

@mirax @mari111 @tercie - holky díky🙂, poslední dobou mi každý říká, že se na to mám vykašlat, ale já prostě nemůžu, je to rozjetej vlak, ale tak nějak už to moc neprožívám, alespoň na to už nemyslím furt, ale jen se snažím pamatovat termíny do caru, případně nezapomenout na léky, pokud je mám manžel mi už musel připomínat 😀... občas 😀 , prostě se snažíme automaticky pořád dokola znovu a znovu....co nám zbývá.

aronek
20. črc 2011

@tercie taky možnost návrat do reality byl drsný 😝 Jak se má Lukášek?

valinka30
20. črc 2011

@tercie No já právě moc nevěřím, že i do těch 8 týdnů MS dorazí.. U mě to vždycky bylo na dlouho. Nezbývá ale než doufat a čekat. Mudr říkala, že po každém těhotenství (i po potratu) se upraví hormony a cyklus, tak jsem zvědavá!

tercie
20. črc 2011

@ivomal jasný, byla by škoda to vzdát a za nějakou dobu to zkoušet znova, zas všechno od začátku...

@valinka30 to má dr pravdu, mě cykluls vždycky naskočil hned a správně, tak u tebe to taky bude,neboj. Kdyby do těch 8týdnů nepřišla, tak si ale skoč k dr 😉. A doufat nestačí, chce to VĚŘIT 😉

@aronek Lukášek se má dobře, jenom dneska mělchudinka průjem,4x jsem ho koupala a převlíkala, proteklo mu to skrz a pak jsem debil přišla na to že to má z heřmánkovýho čaje... Snad mu bude zejtra už dobře. Jinak se má fajn, lítá venku, všechno zkoumá, objevuje, chodíme na hřiště na houpačky a hrát si s dětma, tak se snad nenudí 😀 je to fajn, ale do druhýho jako ty teda nepospíchám 😀

mari111
20. črc 2011

@ivomal nevzdávej to 😉 jednou to vyjde, jen to někdy bohužel fakt dlouho trvá ☹

mari111
20. črc 2011

@tercie jé jé heřmánek mu vadí jo 😒 no toto, no hlavně že si na to přišla , šikovná maminka 🙂

farmarska
21. črc 2011

hezký ránko 🙂
tercí trošku provětrat? prdlajz rovnou vichřici tu uděláme 😀 Jen nám tu do toho pravého vichra chybí ještě kopi, abychom se měly s kým hádat 😀 😀 😀

valinka30
21. črc 2011

@tercie Díky za podporu!

ikopretinka
21. črc 2011

Ahojky
@farmarska
@tercie byla by nějaká ta vichřice potřeba, vázne tu konverzace už delší dobu 😀

mari111
21. črc 2011

no jo jak nám rostou dítka tak není tolik času 🙂 ale to je dobrej dúvod, děti. Aspoň všechny smutné dušičky vidí že to vždy nakonec dobře dopadne a každá se dočká miminka 🙂

kopa
autor
21. črc 2011

@farmarska Farmí já už se s nikým nehádám 😀 😀 maximálně s manželem 😝

ikopretinka
21. črc 2011

@farmarska
@kopa
@mari111
@tercie
+ ostatní kdo chcete
napadlo mě nechcete komunikovat třeba přes skypa nebo ICQ??

kopa
autor
21. črc 2011

@ikopretinka tak skype nemám a ICQ mi jednou udělal bordel v PC. Jedině na FB si založit svojí skupinu, prostě to tam jde,že nikdo jiný neuvidí příspěvky.
Přiznám se, že už sem moc nechodím, páč jednak není čas, ale už to není jako dřív 😅 😅

mari111
21. črc 2011

@ikopretinka skype mám a je jedno kde si budeme psát, ale když nemám čas tak ani tam nejsem 😅 ale je fakt že na FB často vidím pár z nás 🙂

mari111
21. črc 2011

@kopa jo to ICQ rádo dělá, nam taky udělal "bordel" v pc

ikopretinka
21. črc 2011

@kopa
@mari111 tak já zase nemámFB . Ale nejsem proti té skupině, ale moc tomu nerozumím, však popřemýšlejte a můžeme něco spáchat. To byl jen návrh 😉
Mě ICQ ani skypík žádný bordel ještě neudělal 😕 , tak doufám, že ani teda neudělá

madormi
21. črc 2011

ahojte holky, no konečně tu naskočilo pár řádků, je tu mrtvo mrtvo 🙂 u mě vše ok, malá se vrtí, na ko to na porod nevypadalo a 26. mám schůzku s primářem v Kyjově a 27. jedeme na utz do Prenatalu a pak 4. 8 zase poradna a monitor, tak už to utíká lépe když jsou doktoři častěji 🙂

majjka24
22. črc 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. 16.3.2010 4240g, 54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g, 50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................35 tt,............ KO ??.............chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 35tt,.............. KO ??. ,............holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 35 tt, ...........KO ??.. ............holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................35 tt,............. KO ,??. ............holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................33 tt, ..............KO ??.............holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........27 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................18 tt................KO ??.................................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................12 tt................KO ??,,,,,,.............................................TP ??
majjka24....................................9 DC
Ivomal ......................................9 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC

Konečně se ke mě někdo přidal, ať tam dole nejsem sama samotinkáá 😢 😉 🙂 A kdo se ke mě dál přidá??

mari111
22. črc 2011

ahojík holky, to je hnus venku, zima a prší a prší a fouka ,no fuj tajb 😠

lucierob
23. črc 2011

ahoj holky, tak zase nakukuju po dlouhé době. Jak se vám daří? Koukám, že těhulkám krásně utíkají týdny a některé už se zdárně blíží do finále.
@sarlotta Šarlotce přeji všechno nejlepší k 1. narozeninkám.

aronek
24. črc 2011

Ahojky, musím se pochlubit, jakého mám šikulku 😀
Včera jsem uspávala, už skoro zabral, tak mu sundavám bačkůrky a najednou něco nahmatám, tak po hmatu zjišťuji co to je, což ho probralo a řechtal se mi, tak jsem to přestala řešit a rozepla mu overálek a víte co měl dole v nohavici?? Šroubovák Zjišťovala jsem, kde to vzal a asi ho lohl bráchovi, když se na něj byl podívat Prostě šikulka, co je doma, to se počítá

sarlotta
24. črc 2011

Ahojík holky, tak už máme taky roček 😀 včera jsme se vrátili z Vysokých Tater, bylo tam úúúžasně , klid, pohoda.
procházky, koupáníčko v termálech, malá byla zlatunká 😎

farmarska
24. črc 2011

ahoj holky 🙂
tééda to se to už těhulkám krátí! a já se tááák těším na novou várku těhulínek mamainek a jejich miminek 😵
je pravda, že už to tu není tak jako dřív, dřív to bylo supr, supr pokec, člověk na chvilku byl mimo pc a už nestíal dočítat 😀 těch stránek za den prokrafanejch a těch dopolední prosezenejch u pc 😵 (místo abych dělala něco jinčího), ale ráda na to vzpomínám 😵 😵
ted mám teda taky program dne vyplněnej, ale jinak 😉a jsou třeba tři čtyři dny,kdy ani nestihnu pc zapnout a popravdě jsou ty mé dny se šmudlíkem krásný, hrozně si to mateřství užívám, jen malej mi odrůstá před očima 😢
ale zase k něčemu to je dobré, že je tu mrtvo-člověk stíhá dočítat, i když pár dní vynechá 😀 😀

farmarska
24. črc 2011

šarlotko moooooc vám gratuluju k ročku!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
24. črc 2011

jinak já se na FB taky moc neorientuju 😝 a skoro tam nechodím, maximálně vložím nějaký fotečky malýho

sarlotta
24. črc 2011

@farmarska děkujéééém🙂)))

@lucierob díky moc

farmarska
24. črc 2011

kopi s manželem to já se hádám ted doma taky celkem často a obstojně 😀 šak todle tady, by byl jen takovej malej tréning nadoma 😀 takovejj předskokan 😀 😀

farmarska
24. črc 2011

šarlotko není zač 😉 strašně to uteklo že 😉 a co malej, ještě se pořád tak balí a trucuje a vyhrožuje, že vás opustí? 😀 😀 😀
aronku bachařko, téda malého zločince si doma vychováváš, jo? 😀 😀 doufám, že jsi mu pohrozila vězením 😀 ale tak co, by tam měl když tak protekci, co 😀 😀 😎

aronek
24. črc 2011

@farmarska Dnes jsme byli na návštěvě, do auta ho nesl brácha a hádejte co jsem potom našla v autě On tam normálně lohl další šroubovák Tentokrát velký, takže se mu asi nevešel do trička Ptala jsem se bráchy, jestli si toho nevšim a on, že si myslel, že to má na hraní
Takže v vánocům nic, jen sadu šroubováků 😀

sarlotta
24. črc 2011

@farmarska
@farmarska 😀 😀 ani ne, teď je zamilovaný do kamošky ze školky 😵 ... nemá čas na zlobení🙂)))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru